آینه قدی

آینه قدی

امروزه آینه‌ها ضمن این که کیفیت و مقاومت بالایی دارن، تنوع خیلی زیادی هم پیدا کردن. آینه قدی یکی از انواع آینه‌هاست که شاید بشه گفت که خیلی کاربردی‌تر از خیلی از آینه‌ها محسوب میشه. همچنین آینه‌ها به طور کلی باعث میشن تا فضا روشن‌تر و بزرگ‌تر دیده بشه. اما آینه‌ای مثل آینه قدی به خاطر ظاهری که داره تاثیر بیشتری رو در این موضوع داره. چون دید کامل‌تری رو نسبت به آینه‌های دیگه میده. به همین علت هم خیلی مورد استقبال قرار گرفته و در اکثر فضاها این آینه مورد استفاده قرار می‌گیره.

آینه قدی
آینه قدی

چرا آینه قدی پیشنهاد میشه

آینه قدی به خاطر شکل و ابعادی که داره وقتی شما روبه‌روی اون قرار بگیرین، می‌تونین خودتون رو به طور کامل در آینه ببینین. به همین دلیل هم یک دید کاملی رو به شما میده. به‌خصوص وقتی که می‌خواین جای مهمی برین و دوست دارین که خودتون رو تمام قد در آینه مشاهده کنین. علاوه بر این در برخی از فضاهای دیگه هم نیاز به آینه قدی حس میشه. مثل فروشگاه لباس.

آینه قدی
آینه چراغ دار

آینه قدی چون نور و محیط بیشتری رو در خودش می‌تونه انعکاس بده، فضای دلبازتری رو ایجاد میکنه. و وقتی در فضایی قرار بگیره، جلوه اون رو خیلی بیشتر میکنه. همچنین این آینه می‌تونه خودش به‌عنوان نقطه کانونی در محیط خودش تلقی بشه. تنوع در مورد این آینه هم خیلی زیاده. به‌طوری که شما می‌تونین به‌راحتی آینه‌ای مناسب با طراحی و دکوراسیون خودتون انتخاب کنین و زیبایی بیشتری رو برای خودتون به ارمغان بیارین.

آینه قدی
آینه دوطرفه قدی

انواع آینه قدی

آینه معمولی

آینه معمولی منظور آینه‌های ساده‌ای هستن که قابلیت خاصی هم ندارن. و از زمان‌های گذشته تا به الان هم مورد استفاده قرار می‌گیرن که می‌تونن به شکل قدی هم استفاده بشن. اما این آینه‌ها با چیزی که در گذشته بودن تفاوت دارن. این تفاوت در کیفیت و مقاومت آینه‌هاست. چون آینه‌ای که در زمان‌های قدیم استفاده می‌شده، به اندازه الان شفافیت و وضوح تصویر نداشته.

آینه قدی
آینه قدی ساده

همچنین آینه به طور کلی ابزاری شکننده محسوب می‌شده. اما آینه‌هایی که امروزه تولید میشن اصلا شکننده نیستن و مقاومت بالایی دارن و به‌سادگی دچار شکستگی نمیشن. این آینه‌ها در عین سادگی که دارن، می‌تونن برای هر جایی مناسب باشن و محیط خودشون رو زیباتر نشون بدن.

آینه بک لایت

در ساخت آینه قدی، آینه دیگه‌ای که می‌تونه مورد استفاده قرار بگیره آینه بک لایت هست. آینه بک لایت آینه‌ای دارای نورپردازی هستش که این نورپردازی به‌خاطر استفاده از چراغ LED در پشت آینه ایجاد میشه. چراغ مورد استفاده شکل نواری و یک‌تکه داره که پشت آینه قرار داده میشه. این چراغ باعث میشه تا آینه نورمخفی داشته باشه و جلوه اون خیلی بیشتر و زیباتر بشه.

آینه قدی
آینه بک لایت قدی

علاوه بر ظاهر زیباتری که این نورپردازی به آینه بک‌ لایت میده باعث میشه تا وقتی جلوی آینه بایستین بتونین خیلی واضح‌تر خودتون رو در آینه ببینین. چون نور آینه قدی بک لایت طوری طراحی شده که بتونه خیلی خوب اطراف خودش رو روشن کنه. بدون این که بخواد هیچ سایه اضافی رو ایجاد کنه. تا شما بتونین وقتی که خودتون رو در این آینه می‌بینین، کاملا روشن و واضح دیده بشین.

آینه چراغ دار

آینه چراغ دار یا لامپی هم یکی دیگه از آینه‌هایی هست که می‌تونه به‌صورت آینه قدی ساخته و مورد استفاده قرار بگیره. همونطور که از اسم این آینه هم مشخصه در اون از چراغ‌هایی استفاده میشه که این‌ها هم LED هستن. اما شکل ظاهری چراغ‌های این آینه با آینه بک لایت تفاوت داره. این چراغ‌ها شبیه چراغ‌های معمولی هستن و به‌صورت جداگونه روی آینه یا قاب اون قرار می‌گیرن. بنابراین برعکس آینه بک لایت که نورپردازی مخفی داره این آینه نوردهی مستقیمی داره.

آینه قدی
آینه لامپی

آینه لامپی قدی هم به‌خاطر استفاده از تعدادی چراغ به دید بهتر در آینه خیلی کمک میکنه. و وقتی جلوی آینه قرار بگیرین خودتون رو خیلی روشن در آینه می‌بینین. علاوه بر کاربرد خیلی بهتری که این نوع از آینه‌های دارای نورپردازی دارن، خیلی شیک‌تر هم هستن. چون اینه در طراحی دکوراسیون خیلی مهمه پس باید به انتخاب آینه هم خیلی دقت بشه. که این نوع از آینه قدی می‌تونه خیلی فضای شما رو تغییر بده و مدرن‌تر و زیباتر به نظر برسونه.

کاربردهای آینه قدی چه مواردی هستن

آرایشگاه

آرایشگاه و سالن زیبایی از مواردی هستن که آینه در اون ابزار خیلی مهمی محسوب میشه. و شاید اینطور بشه گفت که یک وسیله ابتدایی برای همچین فضایی هستش که بدون اون اصلا همچین فضایی شکل نمی‌گیره. اما با وجود توضیحاتی که در مورد آینه قدی داده شد وجود این آینه در همچین کاربرد و فضایی ضروری هستش و درواقع بهترین نوع آینه سالن آرایش هستش. چون در این مرکز خدمات زیبایی ارائه میشه و مشتری‌ها بعد گرفتن خدمات خودشون دوست دارن که بتونن به‌صورت قدی در آینه دیده بشن.

آینه قدی
آینه قدی سالن زیبایی

به‌خصوص اگر برای مراسمی آماده میشن که تمایلشون بیشتر هم میشه. مثل عروس‌ها که بعد از میکاپ و پوشیدن لباس عروس می‌خوان به طور کامل خودشون رو در آینه قدی مشاهده کنن. همچنین برای کاربردهای دیگه هم مثل میکاپ معمولی و مو هم این آینه خیلی کمک‌کنندست. چون وقتی مشتری مقابل آینه بشینه، نور آینه کمک میکنه تا شما به‌عنوان آرایشگر بتونین خیلی تسلط بیشتری رو داشته باشین.

خونه

خونه هم از مواردی هستش که آینه قدی در اون خیلی لازمه. چون تقریبا همه افراد قبل از بیرون رفتن ترجیح میدن تا خودشون رو کامل در آینه ببینن. پس آینه‌های قدی خیلی انتخاب مناسبی برای هر خونه‌ای می‌تونن باشن. البته که در هر خونه‌ای از چندین آینه در قسمت‌های مختلف استفاده میشه که حتما یکی از اون‌ها آینه قدی باشه، بهتره. علاوه بر این موضوع آینه قدی خیلی می‌تونه در زیباتر کردن فضای شما مؤثر باشه. و همینطور خونه شما رو خیلی شیک‌تر و مدرن‌تر نشون بده.

آینه قدی
آینه قدی چراغ دار

مزون

مزون هم از فضاهایی هست که آینه قدی می‌تونه برای اون ضروری باشه. چون مشتری‌ها بعد از پرو لباس می‌خوان که بتونن خودشون رو در آینه روشن ببینن تا بتونن تصمیم‌گیری کنن. به همین جهت آینه قدی که دید کامل‌تری رو نسبت به آینه‌های دیگه میده، بهترین انتخاب هستش. علاوه بر این موضوع این آینه قدی مزونی زیبایی مزون رو بیشتر میکنه و جلوه خیلی خاصی رو حتی به لباس‌های موجود هم میده.

آینه قدی
آینه قدی مزون

اما چرا آینه قدی رو بهتره که از ما بخرین

ما هر نوع آینه قدی و آینه‌های دیگه‌ای که شما بخواین رو براتون تولید می‌کنیم. کیفیت و قیمت آینه‌های تولیدی خیلی عالی هستن. چون تماما از صفر تا صد در کارگاه خودمون تولید میشن. و برای ساخت اون‌ها از بهترین مواداولیه و تجهیزات و نیروی ماهر استفاده می‌کنیم تا بتونیم آینه‌ای حتی بهتر از تصور خودتون داشته باشیم. برای خرید و سفارش آینه‌ها هم مستقیما با خودمون در ارتباط هستین تا با حذف واسطه‌هایی که وجود دارن، بتونین با قیمت مناسب‌تری آینه بسیار باکیفیت داشته باشین.

آینه قدی
آینه قدی

اما کیفیت بالا و قیمت مناسب، فقط مزیت رقابتی ما نیستن. ما در کارگاه آینه‌ها روی تمام آینه‌ها ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله در نظر گرفتیم که شما این ضمانت رو فقط در این مجموعه می‌تونین ببینین. که اگر هر مشکلی برای آینه به وجود اومد ما سریعا براتون یا رفع می‌کنیم یا حتی اگر نیاز به تعویض هم باشه براتون انجام میدیم. تمام این‌ها رایگان انجام میشن. البته باید این نکته رو هم یادآوری کنیم که شکستگی و ضربه یا همچین مواردی از سمت مشتری شامل این ضمات نمیشن.

پس برای داشتن آینه قدی مدرن و زیبا می‌تونین با شماره 09901717305 تماس بگیرین و سفارش خودتون رو با قیمت بهتری همین حالا ثبت کنین. هر سوالی هم که داشته باشین همکاران ما پاسخ میدن تا بتونین بهترین انتخاب رو داشته باشین.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ