آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون
آینه چراغ دار مزون

مزون ها باید دارای چند آینه باشد آینه‌های مزون مثل آینه های معمولی نیست و برای ساخت و گذاشتن آینه در مزون باید نکاتی را رعایت کرد مثلاً آینه های مزون باید به‌صورت قدی و یا به صورت چراغ دار باشد آینه چراغ دار مزون بسیار کاربرد فراوانی دارد. فضای زیبا باعث می‌شود تا فروشتان بیشتر از حد معمول شود و مشتریان حس خوبی به شما و مزون داشته باشد با داشتن این حس خوب شما جزء اولین لباس‌فروشی‌هایی می‌شوید که موقع خرید کردن خرید از مزون شما اولویت اول مشتریان می‌باشد.

آینه برای مزون
آینه چراغ دار مزون

ادامه مطلب

آینه چراغدار مزون می‌تواند به شما برای داشتن فضای مناسب و زیبا کمک کند آینه چراغ دار در چند مدل تولید می‌شود به صورت بک لایت و به‌صورت لامپ های ال ای دی دور آینه طراحی و تولید می‌شود.اگر می‌خواهید در کار خود پیشرفت داشته باشید و به‌صورت حرفه‌ای این شغل را ادامه بدهید شما وسایل حرفه‌ای و محیطی جدید نیاز دارید. آینه های چراغ‌دار مزون یکی از جدیدترین آینه های موجود در کل دنیا است که برای مکان‌هایی که نیاز به آینه و نور دارند این‌یک انتخاب عالی و مناسب است.

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون چه قابلیت های دارد

 • ·  نور آینه های چراغ دار را می‌توان تنظیم کرد: با کمک ریموت و یا دکمه‌هایی که روی آینه کارگزاری می‌شود می‌توانید نور آینه ها را تغییر بدهید و آن‌ها را کم و زیاد کنید. کم و زیاد کردن نور آینه می‌تواند در طول روز به شما کمک کند زیرا هنگامی‌ که آفتاب در آسمان هست لازم نیست که شما نور آینه های چراغ دار خود را زیاد کنید و موقعی که هوا تاریک می شود مسلماً به نور بیشتری نیاز دارید که در این مورد آینه می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. یا اینکه بعضی از مزون ها و مغازه ها نور طبیعی کافی ندارند و دارای پنجره و نورگیر نمی‌باشد استفاده کردن از این نوع آینه های چراغ‌دار به شما بسیار کمک می‌کند.
آینه چراغ دار مزون
 • آینه های چراغ دار دارای تنوع رنگی زیادی هستند: شما می‌توانید به غیر از رنگ های آفتابی و مهتابی چندرنگ دیگر به صورت هم‌زمان و یکجا در یک آینه داشته باشید و با یک ریموت و دکمه های آینه خود نور آینه های چراغ دار خود را تغییر بدهید.
 • روی آینه مزون می‌توان دماسنج و ساعت نصب نمود: با انتخاب شما می‌توانیم روی آینه و گوشه ای از آن به غیر از دکمه تاچ یک دماسنج و ساعت نصب کنیم. به این آینه می‌توانید از دمای دقیق اتاق خود باخبر شوید و دیگر نیاز ندارید که یک ساعت روی دیوار نصب کنید و با نگاه کردن به آینه ساعت دقیق را مشاهده خواهید کرد.
آینه چراغ دار مزون
 • ·  روی آینه مزون چراغ‌دار می‌توان اسپیکر نصب نمود: روی آینه های چراغ دار شما می‌توانیم یک اسپیکر نصب کنیم. مزون ها یکی از مکان‌هایی می‌باشند که با ید در آن موسیقی پخش شود. موسیقی آرام به مشتری کمک می‌کند که با آرامش بیشتر و دقت زیاد دنبال محصول موردنظر خود بگردند و زمان بیشتری را برای خرید صرف کند. با وصل شدن گوشی خود با این سیستم می‌توانید موسیقی مورد علاقه و مناسب خود را به‌راحتی پخش‌کنید.
آینه چراغ دار مزون

انواع آینه چراغ دار مزون

 • آینه مزون چراغ دار بک لایت
 • آینه مزون چراغ دار هالیوودی
 • آینه مزون چراغ دار سندبلاست
 • آینه مزون چراغ دار لوگودار
 • آینه مزون چراغ دار دوطرفه
 • آینه مزون چراغ دار چرخ دار
 • آینه مزون چراغ دار قدی
 • آینه مزون چراغ دار رومیزی
 • آینه مزون چراغ دار دیواری

آینه مزون چراغ دار هالیوودی

آینه چراغ دار مزون

این مدل آینه دارای نور زیادی است و باعث می‌شود اگر شما فضایی بدون نور دارید آن فضا را نورانی می‌کند. همچنین توانید به صورت یکی درمیان لامپ های مخصوص آینه را آفتابی و مهتابی نصب کنیم. می خواهید عمر لامپ‌های آینه هالیوودی شما زیاد باشد آن‌ها را به صورت توکار سفارش دهید. چرا لامپ‌هایی که به صورت روکار هستند بیشتر در معرض ضربه و یا آسیب قرار می‌گیرند.

با استفاده از چراغ دار توانید فضایی با یک دید کامل و دقیق داشته باشید. عمر این لامپ ها  که از جنس ال ای دی باشد بسیار زیاد است و با محیط زیست سازگاری دارد هر بار که این لامپ ها را روشن و خاموش می‌کنید از عمر آن‌ها کم نمی‌شود و ساعات روشن ماندن آن‌ها مهم است. رنگی که در لامپ‌های ال ای دی که روی آینه های هالیوودی می‌تواند نصب شود بسیار زیاد است و شما وسعت انتخاب بالایی در سفارش آن دارید.

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون مدل بک لایت

اگر به دنبال یک آینه ی مدرن برای مزون خود هستید پیشنهاد ما به شما آینه ی بک لایت مزون می‌باشد. این آینه از نور بسیار بالایی برخوردار نیست بلکه یک نور ملایم از پشت آینه که به‌وسیله‌ی یک لامپ وصل است وظیفه‌ی یک نور لایت و ملایم را برای محیط انجام می‌دهد.
این آینه ها را می‌توان با روش های مختلف مانند لمس کردن آینه، یا از طریق زدن دکمه و یا از طریق ریموت کنترلی خاموش و روشن کرد.

آینه چراغ دار مزون


این آینه ها به مشتری حس خوبی را در هنگام ورود به مزون شما القا می‌کند و باعث بهتر دیده شدن و باکلاس بودن مزون شما خواهد شد. اگر مزون شما دارای پنجره و نور کافی هست آینه چراغ دار بک لایت انتخاب مناسبی است. به دلیل اینکه این آینه نور زیادی ندارد اما باعث زیبا یک فضا می شود و هاله نور آفتابی یا مهتابی و یا هر رنگی که شما سفارش بدهید را برای شما ایجاد می‌کند.

با کمک ریموت می‌توانید رنگ آن را تغییر بدهید. آینه بک لایت می‌تواند به هر شکلی باشد از شکل های مستطیل و دایره و مربع گرفته تا اشکال نامنظم.

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغدار مزون مدل قدی

آینه های قدی در مزون‌ها نیاز اصلی می‌باشد. شما نمی‌توانید در این مکان از آینه های کوچک استفاده کنید زیرا وقتی مشتری لباسی را پر می‌کند باید آن را به صورت کامل و دقیق ببیند. آینه های قدی را می‌توان به صورت ثابت و یا متحرک چرخ دار و یا نوردار تولید کرد.

آینه های قدی را می‌توانیم به صورت سرتاسر روی دیوار نصب کنیم یعنی یک یا چند دیوار را کاملاً آینه‌کاری کنیم آینه کاری باعث می‌شود تا فضای شما بزرگ‌تر از حد معمول به نظر برسد و یا اگر دارای نور طبیعی زیادی نیستید با چند لامپ و آینه سرتاسر فضا نیز نورانی‌تر می‌شود زیرا خاصیت آینه بازتاب کردن نور است.

آینه چراغ دار مزون

آینه چراغ دار مزون مدل دو طرفه

آینه های دوطرفه برای مزون‌هایی که فضای کوچکی دارند یا می‌خواهند آینه های خاصی در درون خود داشته باشند بسیار انتخاب درستی است. به صورت پشت به هم در یک خط قرار می‌گیرند و در بین دو آینه می‌توان نور ال ای دی استفاده کرد. آینه های دوطرفه برای مزون‌هایی که فضای کوچکی دارند یا می‌خواهند آینه های خاصی در درون خود داشته باشند بسیار انتخاب درستی است. به‌صورت پشت به هم در یک خط قرار می‌گیرند و در بین آن‌ها می‌توان نور ال ای دی و چراغ نصب نمود که فضا را نیز روشن کند.

اگر آینه ها را سند بلاست کنیم از قسمتی که دوتا دور آینه سنبلاست شده نیز نور به سمت روبرو می‌تابد. در این صورت هم‌زمان مشتری می‌توانند ظاهر خود را بعد از پوشیدن لباس در آینه ببیند و لباس موردنظر خود را انتخاب کنند.

آینه‌های دوطرفه می تواند مختلف باشد می‌توان آینه ها را به صورت قدی روی یک پایه و یا به صورتی که از سقف با یک زنجیر و یا بند چرمی آویزان باشد تولید کرد. یک طراحی منحصر به فرد داشته باشید می‌توانید روی تمام آینه ها از جمله آینه دوطرفه خود و اسم برند خود را سفارش دهید تا برای شما آن را حکاکی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ