آینه هالیوودی مهتابی دوطرفه

آینه قدی ایستاده آرایشگاهی

آینه ایستاده آرایشگاهی
آینه قدی ایستاده آرایشگاهی

آینه‌های آرایشگاه قدی ایستاده آینه‌های بسیار پرکاربرد هستند.آینه های ایستاده باعث می‌شود تا فضایی زیبا داشته باشید. در سالن های آرایشگاه می‌توان دورتادور سالن را از آینه های دیواری قدی ایستاده و وسط سالن را از چند آینه ایستاده دو طرفه استفاده نمود. نسبت به فضای سالن شما می‌توانیم آینه های مخصوص را طراحی و تولید کنیم.سالنی که بزرگ است را می‌توان از آینه های مخصوص و در سالن‌هایی که محیط کوچک‌تری دارند و مشتری‌شان زیاد است باید از آینه های پرکاربرد مثل دوطرفه و بک لایت استفاده کنند. آینه‌های ایستاده باعث می شود تا فضای شما بزرگ‌تر و نورانی تر به نظر بیاید.هر مدل و طرح آینه ای که شما در ذهن خود داشته باشید و یا عکس آن را در سایت‌های مختلف دیده باشید ما آن را برای شما طراحی می‌کنیم .آینه های تولیدشده در کارگاه کیفیت بسیار بالایی دارند و از این جنس آینه برای صادرات استفاده می‌کنند .تفاوت آن‌ها را زمانی متوجه می‌شوید که دو آینه را در کنار یکدیگر بگذارید و کیفیت و شفافیت آینه کارگاه را با آینه های قدیمی خود مقایسه کنید.

انواع آینه قدی ایستاده آرایشگاهی

آینه ایستاده آرایشگاهی
آینه قدی ایستاده آرایشگاهی
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل بک لایت
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل چراغ دار
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل دوطرفه
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل دیواری
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل سندبلاست
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل حکاکی
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل
 • لوگودار
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل رنگی
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل پتینه
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل ریموتی
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل حسگری
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل تاچ
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل چرخدار
 • آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل پایه دار

آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل چراغ دار

آینه ایستاده آرایشگاهی
قدی

آینه ایستاده آرایشگاهی را می‌توان به صورت چراغ‌دار تولید کرد. این آینه فضای شما را بسیار نورانی می‌کند و طبق نیاز شما می‌توانیم آن را با یک ریموت یا همان کنترل نور را کم و زیاد کنید. چراغ‌های آینه هالیوودی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نور بسیار زیادی نیز دارند. آینه های هالیوودی یا همان چراغ‌دار یکی از وسایل مورد نیاز برای میکاپ و آرایش کردن است. کیفیت آینه ها جز بالاترین کیفیت در بازار است و این آینه های چراغ دار یک سال گارانتی دارند که اگر برای آن‌ها و چراغ‌های آن مشکلی پیش آمد بدون دریافت هزینه آن را برای شما تعمیر کنیم.

آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل دوطرفه

آینه ایستاده آرایشگاهی

برای اینکه از فضای سالن آرایشگاهی خود بتوانید استفاده بهتری داشته باشید آینه های دوطرف آرایشگاهی به شما بسیار کمک می‌کند. می‌توان به صورت هم‌زمان دو نفر در جلوی این آینه قرار بگیرند. آینه های دوطرفه مزیت‌های زیادی دارند.این مدل آینه ها یکی از جدیدترین و زیباترین آینه‌های دوطرفه استفاده نمود. دقت کرده باشید در آرایشگاه ها دور تا دور سالن را میز و یک آینه می‌چینند و محیط وسط سالن آرایشگاه خالی و بدون استفاده می‌ماند .می‌توان برای این که از این فضا نیز بهتر استفاده کرد یک یا چند آینه ایستاده دوطرفه در آن قسمت گذاشت.

روش های روشن و خاموش کردن آینه ها

آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل ریموتی

آینه ایستاده آرایشگاهی

نور آینه‌های آرایشگاهی را می توان با کمک یک ریموت خاموش و روشن کرد. حتی می‌توان شدت نور آینه ها را با این ریموت زیاد و کم نمود. آینه‌هایی که با ریموت خاموش و روشن می‌شوند بسیار پرکاربرد زیرا دیگر نیاز نیست برای روشن کردن نور آینه ها از جای خود تکان بخورید و به‌راحتی می‌توانید از راه دور نور اینه را روشن و خاموش‌کنید.

آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل حسگری

آینه ایستاده آرایشگاهی

با درخواست و سفارش شما مشتریان عزیز می‌توان روش روشن و خاموش کردن آینه ها را به‌صورت حسگری تولید کرد .در این مدل کافی است دست خود را درجایی که مشخص شده حرکت دهید و با حرکت دادن دست شما نور آینه ها روشن و خاموش می‌شود.

آینه قدی ایستاده آرایشگاهی مدل تاچ یا لمسی

آینه ایستاده آرایشگاهی

یکی از پرفروش ترین و محبوب‌ترین آینه‌های آرایشگاهی نور دار مدل تاچ و یا لمسی آن می‌باشد .با لمس کردن قسمت مشخص‌شده با انگشت شما نور این آینه ها روشن و خاموش می‌شود. پشت آینه یک سنسور که به گرما و حرارت دست حساس است نصب می‌شود و قسمتی از آینه را خراش می‌دهیم تا حرارت دستمان روی این سنسور احساس شود. سنسور حساس به لمس و حرارتی مانند صفحه‌ای گوشی‌های لمسی می‌باشد.

قیمت آینه ایستاده آرایشگاه به چه چیزی بستگی دارد

 • ·  به سایز و اندازه آینه بستگی‌ دارد: یکی از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت آینه‌قدی ایستاده آرایشگاهی تاثیرگذار است اندازه آن است که آینه‌های ایستاده در اندازه‌های بزرگی می‌باشند. سایز آینه های ایستاده متغیر است. نسبت به سالن آرایشگاه و انتخاب شما آینه های ایستاده طراحی می‌شود. می‌توان آینه‌ی ایستاده را به صورت سرتاسر و یا همان قدی تولید کرد .قیمت آینه قدی ایستاده آرایشگاهی نسبت به متراژ ای که دارند متغیر است.
 • ·  طرح آینه: طرح های آینه ها را می‌توان در مدل های مختلف تولید کرد .طرح آینه های ساده با آینه‌هایی که طرح‌های دشواری دارند و برای برش و طراحی آن‌ها زمان زیادتری صرف می‌شود به نسبت قیمت بیشتری دارند.
آینه ایستاده آرایشگاهی
 • ·  آینه سندبلاست شده است یا ساده می‌باشد: آینه هایی که روی آن‌ها عمل سندبلاست انجام می‌شود قیمت بیشتری نسبت به آینه هایی که ساده هستند و زمان کمتری برای ساخت صرف می‌شود دارد .اینه هایی که سندبلاست شده اند فضا را زیباتر میکنند. این را هم بگوییم که طرح‌های سندبلاست باهم متفاوت است .بعضی از طرح‌ها دارای پیچیدگی هستند و بعضی از ان ها ساده و کوچک می‌باشد .در کارگاه تولیدی برای طرح هایی که ساده هستند و فقط یک لوگو ساده می باشند هزینه ای دریافت نمی کنند اما برای طرح های پیچیده و بزرگ این‌طور نمی‌باشد.
 • ·  دارای نورپردازی است یا خیر: بعضی از آینه ها دارای نورپردازی هستند. نورپردازی‌ها به صورت بک لایت و چراغ‌دار که همان هالییودی است می باشد. قیمت آینه های چراغ دار و بدون چراغ یا همان ساده باهم متفاوت است. سایز آینه برای قیمت گذاری مدل چراغ دار باهم فرق می کند .برای اطلاعات دقیق از قیمت لطفاً با کارگاه تماس حاصل فرمایید.
 • ·  جنس و کیفیت آینه: یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل و تأثیرگذار بر روی قیمت کیفیت آینه است. مسلماً هرچقدر که کیفیت آینه بالا باشد و شفافیت آن زیاد باشد قیمت آن نیز بیشتر است .کیفیت آینه های تولیدی آینه ها بسیار با بالا هستند و از این آینه ها برای محصولاتی که به کشورهای خارجی صادر می‌کنند استفاده می‌شود. کیفیت این آینه ها دقیقاً مثل آینه های خارجی می‌باشد.
آینه ایستاده آرایشگاهی
 • ·  نحوه روشن کردن نور آینه: برای روشن و خاموش کردن نورهای آینه از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. روش‌های روشن و خاموش کردن نور آینه مدل تاچ، ریموتی و لمسی می‌باشد. قیمت هرکدام از این آپشن ها با یکدیگر متفاوت است.
 • ·  آپشن هایی که روی آینه نصب است: آینه‌هایی که در کارگاه تولیدی آینه‌ها ساخته می‌شود از آپشن های زیادی برخوردار هستند. این آینه‌ها به‌صورت هوشمند و یا صفحه نمایش دار تولید می‌شوند. آینه های تولید شده در کارگاه می‌تواند به صورت ضد بخار باشد و موقعی که آینه را در حمام و سرویس بهداشتی نصب می‌کنند بخارآب روی این آینه باعث تار شدن آینه نمی‌شود و به‌راحتی می‌توان خود را در آن دید. علاوه بر آن می‌توان روی آینه درگاه usb و یک اسپیکر نصب کرد و با وصل شدن گوشی خود از طریق بلوتوث به این سیستم موسیقی مورد نظر و موردعلاقه خود را پخش کنید. هر کدام از این روش‌ها و نصب کردن آن‌ها روی آینه باعث تغییر قیمت آینه می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ