آینه گریم اصفهان

آینه سالن آرایشگاه

امروزه آینه به زیباترین و کاربردی‌ترین ابزار روزمره تبدیل شده. به‌صورتی که افراد روزانه به دفعات به اون مراجعه می‌کنن. اما با این حال آینه در برخی از فضاها و کاربردها، دارای اهمیت خیلی بالاتری هست.

آینه سالن آرایشگاه از این موارد هست. آینه سالن آرایشگاه باید طوری باشه که هم از نظر ظاهر و هم از نظر کیفیت و مقاومت در سطح بالایی قرار داشته باشه. از نظر ظاهری در سالن زیبایی بیشترین چیزی که فضای اون رو تحت تاثیر قرار میده، آینه هست. چراکه آینه تقریبا در اغلب قسمت‌های سالن مورد استفاده قرار می‌گیره و هنگام ورود به سالن بیشترین چیزیه که به چشم میاد.

آینه سالن آرایشگاه

امروزه موضوع طراحی و دکوراسیون و تاثیر اون بر جذب افراد به فضایی هم بسیار اهمیت داره. به همین دلیل فضای آرایشگاه و آینه سالن آرایشگاه در اون موضوع بسیار مهمی محسوب می‌شه. تنوع در آینه هم خیلی بالاست. به‌طوری که برای هر فضایی و متناسب با کاربرد مورد انتظار از آینه می‌تونین ، آینه مورد نظر خودتون رو انتخاب کنین. همچنین از نظر کیفیت هم آینه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشه و مقاومت خوبی هم از خودش نشون بده.

آینه سالن آرایشگاه

کارگاه تولیدی آینه تولیدکننده انواع آینه ازجمله آینه سالن آرایشگاه هست. تمامی مراحل ساخت در محل خود کارگاه صورت می‌گیره. در ساخت همه محصولات از بهترین نوع مواد اولیه و تجهیزات استفاده میشه. از این رو انواع آینه‌ با کیفیت تضمینی خدمت مشتریان گرامی ارائه میشه. هر آنچه که از آینه سالن آرایشگاه مدنظر داشته باشین و به هر شکلی که باشه، دقیقا مطابق خواسته شما تولید می‌کنیم. همچنین اگر از محصول دریافتی خودتون رضایت نداشته باشین، می‌تونین اون رو مرجوع کنین. ثبت سفارش هم از تمام نقاط کشور امکان‌پذیره.

آینه سالن آرایشگاه

انواع آینه سالن آرایشگاه

آینه قدمت بسیار بالایی داره. اما شکل رایج اون از گذشته بی‌رنگ و بدون قابلیت خاصی بوده که امروزه با پیشرفت‌هایی که در این زمینه شده، به وسیله‌ای درخشان و بسیار شفاف تبدیل شده. این آینه‌ها امروزه هم بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرن. ولی آینه‌هایی با تنوع و قابلیت‌های بیشتری نیز معرفی شدن که موجب شده تا بتونین آینه‌ای دقیقا باب میل و نیاز خودتون رو دریافت کنین.

آینه سالن آرایشگاه

آینه سالن آرایشگاه چراغ دار

از کاربردی‌ترین و به‌روزترین آینه‌ها میشه آینه چراغ دار رو نام برد. در این آینه از چراغ‌های LED استفاده میشه. روی آینه و یا قاب اون قسمتی تعبیه میشه تا چراغ‌ها در اون قرار بگیرن. از طریق این چراغ‌ها روشنایی مطلوبی حاصل خواهد شد. این نور ایجاد شده مقابل و اطراف خودش رو کامل و بدون ایجاد سایه‌هایی روشن می‌کنه. چراکه چراغ‌ها به‌درستی و با فاصله استانداردی کنار همدیگه قرار گرفتن. اساسا آینه چراغ دار به‌عنوان آینه سالن آرایشگاه گزینه بسیار مناسبیه.

آینه سالن آرایشگاه

دلیل این مناسب بودن در این هست که آینه چراغ دار به‌واسطه روشنایی که ایجاد می‌کنه، بخش عمده نور مورد نیاز رو تامین می‌کنه. نور کافی برای انجام امور آرایشی بسیار اهمیت داره. این نور به‌درست‌ترین حالت ممکن ایجاد میشه. به این صورت که با قرار گرفتن در مقابل آینه چراغ دار، چهره به‌طور کامل روشن میشه. به همین دلیل اشراف کاملی توسط خود فرد و آرایشگر و میکاپ آرتیست روی صورت ایجاد میشه. این دید خوب ایجادشده موجب میشه تا با دقت و تمرکز بیشتری کار انجام بگیره.

مزیت قابل توجه در استفاده از چراغ LED برای آینه سالن آرایشگاه چراغ دار تنظیم نور اون هست. یعنی اگر زمانی نیاز به نور بیشتر باشه، میشه شدت نور رو بیشتر کرد. یا بر عکس اگر نیاز به نور کمتر باشه، شدت نور قابلیت کمتر شدن داره. بنابراین با استفاده از این آینه می‌تونین نور موردنظر خودتون رو به‌راحتی تنظیم کنین.

آینه سالن آرایشگاه بک لایت

آینه آرایشگاه بک لایت یکی دیگه از آینه‌هایی هست که در اون هم از چراغ LED استفاده میشه. اما در آینه سالن آرایشگاه بک لایت، چراغ در پشت آینه کار گذاشته میشه. به همین دلیل نور در آینه بک لایت به‌صورت مخفی و ملایم‌تر میشه. در کل این دو نوع آینه به‌جهت نورپردازی که دارن، بهترین انتخاب برای فضای سالن زیبایی هستن. که هر کدوم دارای زیبایی منحصربه ‌فرد خودشون هستن. اما از نظر قابلیت‌ها و مزایا بسیار به همدیگه شباهت دارن.

آینه سالن آرایشگاه

قابلیت‌های دیگه برای آینه‌های نورپردازی به شرح زیر هست:

  • چراغ‌های LED دارای تنوع رنگ‌بندی بسیار بالایی هستن. که این امکان نیز وجود داره که بشه رنگ نور رو برای آینه تغییر داد. به این صورت که با استفاده از ریموت یا به صورت لمسی تغییر رنگ نور رو می‌تونین ایجاد کنین.
  • نمایش زمان و دمای محیط هم روی صفحه آینه می‌تونه انجام بگیره.
  • پخش موسیقی و ویدیو هم قابلیت دیگه‌ای هست که توسط آینه‌های هوشمند امکان‌پذیره. در این صورت می‌تونین هنگامی که در مقابل آینه امور خودتون رو انجام میدین، همزمان به موسیقی مورد علاقه خودتون هم گوش بدین.
آینه سالن آرایشگاه

هرکدوم از قابلیت‌های ذکر شده به‌صورت انتخابی هستن. یعنی هرکدوم که تمایل و نیاز داشته باشین روی آینه قابل اجراست.

آینه سالن آرایشگاه باکس دار

آینه باکس دار همونطور که از اسم اون مشخصه، دارای باکس هست که ، اغلب قسمت پشت آینه باکسی قرار داره که برای جایگیری وسیله‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیره. در این صورت آینه دو عملکرده خواهد بود. یعنی هم جایی برای قرارگیری وسیله‌ها خواهد داشت و هم این که خودش به‌عنوان آینه کاربرد داره. و موجب میشه تا از فضا بهره‌برداری کامل صورت بگیره. آینه باکس دار به‌خصوص برای فضاهای کوچیک گزینه‌ایده‌آلی هست.

این نوع از آینه سالن آرایشگاه از نظر زیبایی هم در سطح بالایی هست. و موجب میشه تا فضای سالن جلوه بیشتری پیدا کنه. همچنین در صورت تمایل آینه رو روی کمد و قفسه‌ها هم میشه به کار برد. تا در این صورت از وسایل موجود در سالن هم استفاده بهتری کرد. و به وسیله‌های موجود هم جلوه بیشتری میده. علاوه بر این موارد آینه موجب بزرگ‌تر و روشن‌تر جلوه دادن محیط خودش میشه. پس در کل آینه کاری به بزرگ جلوه دادن سالن کمک شایانی می‌کنه و اون رو زیباتر می‌کنه.

آینه سالن آرایشگاه قاب دار

آینه‌ سالن آرایشگاه به‌صورت کلی با قاب یا بدون اون می‌تونه به کار بره. آینه قاب دار جلوه خاصی به آینه خودش میده. همچنین قاب‌ها از نظر تنوع هم انواع مختلفی دارن. همچنین از نظر جنس هم جنس‌هایی مثل چوب و فلز و… می‌تونن داشته باشن. که هر کدوم از قاب‌ها شکل و ضخامت متفاوتی دارن ، همچنین از نظر رنگ هم امکان انتخاب هر رنگی وجود داره. تا درنهایت آینه‌ای شکیل و متناسب با فضای خودتون می‌تونین داشته باشین.

آینه سالن آرایشگاه

انواع اشکال آینه سالن آرایشگاه

یکی از اشکال رایج برای آینه سالن آرایشگاه شکل‌هایی مثل مربع و مستطیل هست. این اشکال در عین سادگی از زیبایی خاص خودشون برخوردار هستن. بسته به این که آینه به چه صورت باشه، شکل مربع یا مستطیل خواهد داشت. به این صورت که آینه‌های قدی اغلب مستطیل شکل هستن. البته در نهایت بستگی به سلیقه شخصی و فضای موجود داره تا شکل آینه انتخاب بشه.

آینه سالن آرایشگاه

شکل دیگه‌ آینه سالن آرایشگاه که بسیار هم رایجه، مدل گرد اون هست. آینه گرد جلوه و زیبایی خیلی خاصی داره و فضای سالن و آرایشگاه رو هم بسیار تغییر میده.

آینه سالن آرایشگاه

همچنین آینه سالن آرایشگاه می‌تونه اشکال خاص و پیچیده هندسی هم داشته باشه. در کارگاه تولیدی ayneha هر شکلی که برای آینه خودتون درنظر داشته باشین، دقیقا به همون شکل چه بسا خیلی بهتر اجرا می‌کنیم. تا درنهایت بتونین آینه دلخواه خودتون رو با بهترین کیفیت داشته باشین.

چرا می‌گیم که خرید آینه‌تون رو از کارگاه ayneha داشته باشین

ضمن این که این کمپانی ، آینه سالن آرایشگاه و آینه‌های دیگه رو با بهترین کیفیت و قیمت ممکن تولید می‌کنه، ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله هم روی اونا در نظر گرفته. که این ضمانت بی قید و شرط رو شما هیچ جای دیگه‌ای نمی‌بینین. چون رضایت مشتری‌ها اولویت کار این تولیدی هست. به همین دلیل هم همه تلاش خودش رو می‌کنه تا بتونه به بالاترین میزان رضایت از شما عزیزان برسه. که خداروشکر هم تا همین الان موفق بوده.

اما این ضمانت بی قید و شرط اینطوری هست که آینه اگر در طول یکسال هر آسیب غیرخارجی به اون برسه ، مثلا چراغ اون روشن نشه ما براتون حتی چراغ رو هم کاملا رایگان تعویض می‌کنیم. پس هر مشکلی که برای آینه به وجود بیاد ما سریع براتون برطرف می‌کنیم. البته به جز مواردی مثل شکستگی یا ضربه که شامل این خدمات نمی‌شن.

برای سفارش هم می‌تونین با شماره 09101767773 تماس بگیرین. و هر آینه‌ای که دوست داشتین مثل انواع آینه سالن آرایشگاه سفارش بدین تا در کمترین زمان براتون تولید کنیم و به دست‌تون برسونیم. از هر جایی در کشور هم که باشین می‌تونین ثب سفارش خودتون رو انجام بدین.

آدرس کارخانه:تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ