آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه

همیشه از دید آرایشگر به موضوع نگاه نکن این بار از دید مشتریت نگاه کن. وقتی وارد یه محیط آرایشگاهی میشی چیزی که خیلی جلب توجه می‌کنه برات آینه آرایشگاه هست چون جدای از تاثیر خیلی زیادی که توی دکوراسیون اون محیط داره ساعت‌ها قراره جلوی اون بشینی تا کار آرایشگرت تموم بشه. حالا اگه اون آینه‌ای که قراره چندین ساعت جلوی اون باشی و توش از خودت عکس و فیلم بگیری کثیف قدیمی نامناسب و کوچیک باشه چه حسی بهت دست میده?

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

حتماً حس می‌کنی که آرایشگر حرفه خودش اهمیت نمیده کارش خوب نیست و مشتریای زیادی نداره به خاطر همینه که حتی نخواسته یه دستی به سر روی آینه‌های آرایشگاهش بکشه. دیدی نیستش که ما بخوایم مشتری‌هامون به ما داشته باشن به خاطر همین باید به آینه‌ای که واسه آرایشگاهمون انتخاب می‌کنیم حسابی دقت کنیم. آرایشگاه انواع خیلی زیادی دارند که در ادامه با همدیگه بررسی می‌کنیم تا ببینیم با توجه به بودجمون و محیط آرایشگاهمون و نیازهای اصلی ما کدوم آینه برامون از همه مناسب‌تره.

آینه گریم

تمامی آینه‌های تولیدشده تو کارگاه آینه ها دارای گارانتی یک‌ساله هستن و اگه بعد سفارش دادن به هر دلیلی از آینتون خوشتون نیومد ما اونو ازتون پس میگیریم و هزینه‌رو برمیگردونیم.اگه موقع ارسال برای آینه شما اتفاقی بیوفته و آینه بشکنه بدون گرفتن هزینه آینه‌رو براتون از اول می‌سازیم.اینم بگیم که تمامی آینه‌ها گارانتی بی قیدو شرط دارن و اگه قطعه ای از آینه از کار بیوفته ما اونو براتون تعمیر میکنیم.دیگه چی از این بهتر.پس همین الان با ما تماس بگیرین.

کیفیت آینه آرایشگاه مهمه؟

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

نکته‌ای که باید خیلی بهش توجه کنیم اینه که ما داریم آینه آرایشگاه انتخاب می‌کنیم ، یک آینه برای فروشگاهی که هیچکس داخلش نمیره انتخاب نمی‌کنیم! به خاطر همینم هستش که کیفیت اون آینه خیلی باید برای ما مهم باشه چون هم مشتری ما از طریقش داره خودشو نگاه می‌کنه و لازمه که با شفافیت کافی بتونه نتیجه کار رو ببینه هم اینکه بی‌کیفیت بودن آینه کلاس کارمون رو میاره پایین.

یک آرایشگر حرفه‌ای موقع میکاپ کردن برای بررسی کردن قرینه بودن میکاپ و خیلی چیزهای دیگه باید خودش هم از داخل آینه از زاویه‌های مختلف مشتری رو بررسی کنه و زمانی که اون آینه کدر یا موجدار باشه اون آینه رسما کاربری خودش رو توی آرایشگاه از دست میده. تازه تصور کن مشتری بخواد نتیجه کار رو توی یه آینه کدر و موجدار ببینه و چون به خاطر پایین بودن کیفیت آینه خودش رو زشت می‌بینه تو رو مقصر میبینه و فکر می‌کنه که تو کارت رو درست انجام ندادی!

تشخیص کیفیت

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه

حالا که می‌دونیم کیفیت آینه چقدر برامون مهمه باید بدونیم که چطور کیفیت آینه رو اصلاً تشخیص بدیم. می‌تونیم از راه تخصصیش بریم که هم وقتمونو خیلی می‌گیره هم حوصلمونو سر می‌بره یا می‌تونیم یکم منطقی‌تر پیش بریم. چرا فقط از یه جای معتبر خرید نکنیم که خیالمون راحت باشه? مثلاً همین سایتی که الان داخلشیم به کشورهای خارجی صادر می‌کنه که خب هممون می‌دونیم یه کار صادراتی یه کار با کیفیته! تازه چون از واسطه خرید نمی‌کنیم و مستقیم از خود تولید کننده‌ی آینه خرید می‌کنیم هم برامون مقرون به صرفه‌تر می‌افته هم می‌تونیم یه عالمه شخصی‌سازی کنیم و دقیقاً اون چیزی که توی ذهنمونه رو سفارش بدیم

آینه آرایشگاه
آینه چراغ دار

چه خبرتونه؟

می‌دونستین در 15 سال اخیر تعداد آرایشگاه‌ها حتی از 200 درصد هم بیشتر رشد داشته؟ در حالی که جمعیت نهایتا 15 درصد رشد داشته. پس با دو لبه شمشیر طرفیم! از طرفی می‌شه از علاقه مردم به ظاهر بهتر ، نهایت بهره رو برد و از طرفی هم می‌تونیم همچنان به سبک قدیمی کار کنیم و کلی مشتری بپرونیم! قطعا به سالنی که وسایل قدیمی داره نگاه حرفه‌ای نمی‌شه و ارزش کار هم پنهان می‌شه. تو اوضاع رقابتی سالن‌هایی موفق هستن که از هر نظر تو چشم باشن. آینه تو چشم‌ترین وسیله هر سالنی هس!

پس آینه در آرایشگاه یک وسیله اصلی و مهم کار محسوب می‌شه. در تولیدی آینه ها، آینه آرایشگاه در انواع مختلف و متنوعی در کیفیت‌های عالی و درجه یک تولید می‌شه. شما با خرید این آینه آرایشگاهی از تولیدی می‌تونین یک آینه بروز و با کیفیت و قیمت عالی رو برای آرایشگاه خودتون تهیه کنین. آینه‌های تولیدشده در تولیدی با جدیدترین دستگاه تولید می‌شه. هر مدل و طرحی رو که بخواین برای شما طراحی اختصاصی و اجرا می‌کنن. برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت‌های آینه قدی آرایشگاه لطفا با شماره 09357015855 تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم.

تاثیر شکل آینه آرایشگاه

شکل ظاهری آینه هم روی دکوراسیون آرایشگاه مو خیلی تاثیرگذاره هم روی وایبی که اون آرایشگاه به مشتری‌های ما میده. جالبه بدونیم که هر شکل هندسی که ما می‌تونیم برای آینه انتخاب کنیم خودش نماد یک چیزیه و با توجه به اون یه انرژی خاصی رو به محیط آرایشگاهی ما میده. پس شدن از اینکه باید حواسمون باشه اون آینه مطابق سلیقه‌مون باشه و ازش حس خوبی دریافت کنیم و مراقب باشیم که شکل هندسی اون هم مناسب آرایشگاه ما و کاربری که ما می‌خواهیم باشه.

انواع آینه آرایشگاه نوری

 • آینه بک‌لایت
 • آینه هالیوودی
 • آینه با نور نواری
آبنه آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه
آبنه آرایشگاه
آینه بک لایت

آینه میکاپ روطبق نظر شما بر اساس نوع چیدمان سالن ،نیاز و سلیقه شما بدون هیچ محدودیتی در اجرا و در طرح و مدل های متنوع، تولید می‌کنیم.این آینه‌ها مدل‌های مختلفی دارن که در ادامه مقاله درباره تمام مدل‌ها توضیحی دقیق و‌ کامل می‌دیم.

آینه آرایشگاهی بک‌لایت

آبنه آرایشگاه
آینه بک لایت

این آینه یک آینه دارای نور هس.همان‌طور که می‌دونین نیاز اصلی یک سالن آرایش آینه و نوره.آینه بک لایت یک آینه‌ایه که این نیاز اصلی رو برآورده کرده.هم نور رو داره و هم آینه.آینه بک لایت ،آینه‌ای هس که از پشت اون لامپ ال‌ای‌دی نصب شده و نور از قسمت‌هایی که با دستگاه تراش داده شده رد می‌شه و به روبرو می‌تابه.

آینه آرایشگاه هالیوودی

آبنه آرایشگاه
آینه چراغ دار آرایشگاه

آینه هالیوودی که بهش آینه لامپ‌دار هم میگن میشه گفت بهترین گزینه برای آینه آرایشگاه هستش. دلیل این موضوع به اسم گذاری این آینه‌ی خفن برمی‌گرده. اصلا چرا بهش می‌گن هالیوودی؟ چون برای آماده کردن و آرایش کردن بازیگران مطرح هالیوودی از این مدل آینه استفاده می‌شده. دور تا دور این آینه لامپ گذاشته شده که نور کافی برای آرایش رو از زاویه‌ی درست تامین میکنه ، به خاطر همینه که بهترین گزینه برای آرایشگرهای حرفه‌ای هستش.

انواع جایگاه قرارگیری آینه

 • آینه آرایشگاه قدی
 • آینه آرایشگاه رومیزی
 • آینه آرایشگاه دیواری
 • آینه آرایشگاه ایستاده

آینه آرایشگاه قدی

آبنه آرایشگاه
آینه نوری

این مدل آینه که به صورت قدیه و یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های تولیدیه. این آینه کارایی زیادی داره و باعث می‌شه فضای سالن شما خاص و چشمگیر بشه. علاوه بر زیبایی هرچقدر فضای بیشتری آینه کاری شده باشد به دلیل خاصیت بازتاب، فضا نورانی‌تر و هرچقدر نورانی‌تر باشه فضا بزرگتر دیده می‌شه.

آینه آرایشگاه دیواری

آبنه آرایشگاه
آینه مدرن آرایشگاه

آینه‌ها رو می‌شه به صورت متحرک و ثابت تولید کرد . آینه دیواری که به صورت ثابته با پیچ و دریل بر روی دیوار و یا تکیه دادن به دیوار بدون هیچ ابرازی استفاده می‌شه.آینه‌های دیواری رو اکثرا به صورت آینه‌های رومیزی بالای میز آرایش قرار می‌دن و اگه بخوان اونو به دیوار تکیه بدن به صورت قدی اونو سفارش می‌دن.آینه‌های دیواری رو می‌شه به صورت لامپ‌دار و یا بک لایت تولید کرد و هرطرحی رو که بخواین طراحی و به مرحله تولید می‌رسونیم.

انواع آینه آرایشگاه ایستاده

 • آینه آرایشگاه دوطرفه
 • آینه آرایشگاه چرخ‌دار

آینه آرایشگاهی دوطرفه

آبنه آرایشگاه
آینه آویز آرایشگاه

آینه‌های دوطرفه کارایی دوبرابری نسبت به آینه یک طرفه دارن.بخاطر اینکه همزمان دونفر به طور مجزا از هم می‌تونن از آینه استفاده کنن.در این مدل،دو آینه عین هم رو پشت به هم قرار می‌دن و با یک بند چرم و یا زنجیر اون رو از سقف آویزون می‌کنن.

آینه آرایشگاه دوطرفه نوری

آبنه آرایشگاه
آینه نوری آرایشگاه

این آینه همون آینه ی دوطرفه هس که مابین دو آینه نور ال‌ای‌دی تعبیه کردیم.که این نور از قسمت های خراشیده و سندبلاست شده روی آینه به صورت شخصی که روبه‌روی آینه نشسته می‌تابه.

آینه آرایشگاهی حکاکی شده

آبنه آرایشگاه
آینه میکاپ

این آپشن رو ما به صورت رایگان روی آینه برای شما انجام میدیم.
اگر شما یک آینه نوردار به صورت لامپی یا بک لایت و حکاکی شده رو که لوگوی خاص خودتون هم روی آینه حک شده باشه‌رو سفارش بدین و با آینه دیگه هیچ چیزی کم ندارین. و این اطمینان رو به شما می‌دیم که با این انتخاب شما داری یک سالن زیبایی هستین که ،انتخاب اول هرکسیه. و یک مکان به یادموندنی رو با این دکور در ذهن مشتری خودتون به‌ جای گذاشتین که همیشه سالن آرایشگاه شما انتخاب اول همه باشه.

انواع ظاهر آینه آرایشگاه

 • آینه آرایشگاه قاب‌دار
 • آینه آرایشگاه فریم‌لس (بدون قاب)

آینه آرایشگاه با قاب

آبنه آرایشگاه
آینه نوری آرایشگاه

آینه های آرایشگاهی رو می‌شه همراه با قاب یا بدون قاب تولید کرد که این انتخاب با شماست. آینه‌های قاب‌دار مخصوصا از نظر ست عالی هستن. ولی توجه داشته باشین که قاب باید زیبا و با دوام باشه. وگرنه نمی‌شه انتظار خرید خوب داشت. قاب‌ها از جنس پی‌وی‌سی ، فلز ، استیل ، های‌گلاس و یا حتی از جنس خود آینه هستن.

آینه های با قاب رو می‌شه به صورت ایستاده استفاده کرد. آینه‌های قاب دار بسیار زیباتر از بقیه نوع آینه‌ها هستن و به زیبایی بیشتر فضای آرایشگاه کمک می‌کنن. همچنین می‌شه روی قاب آینه ها از لامپ‌ها و چراغ‌ها و یا نور ها و یا حتی لوگوی خودتون استفاده کنین. کدوم قاب بهتره؟ در ادامه همراه ما باشین.

انواع آینه آرایشگاه قاب‌دار

آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاه
 • آینه آرایشگاه با قاب استیل
 • آینه آرایشگاه با قاب فلزی
 • آینه آرایشگاه با قاب چوبی

آینه آرایشگاه با قاب استیل

آینه تاچ دوطرفه
آینه تاچ دوطرفه

آینه قاب استیل که در این بخش معرفی می‌کنیم یکی از محبوب‌ترین آینه‌ها برای سالن‌های لاکچری هست. این مدل از آینه ظاهر خیلی عالی داره و کاملا بادوامه. مشخصا قیمت آینه قاب استیل نسبتا گرون‌تره اما ظاهر اون لاکچری بودن و کیفیت متفاوتش رو به خوبی نشون می‌ده! فقط در مورد آینه استیل یه نکته مهم هس. بهتره آینه استیل رو با قپرنگ کوره‌ای سفارش بدین. به این دلیل که این نوع رنگ دوام بیشتری داره و به جذابیت ظاهر آینه اضافه می‌کنه.

آینه میکاپ با قاب استیل یک مدل آینه ساده ولی مدرن و خاصه. این قاب ها در رنگ های طلایی و نقره ای استفاده می‌شن. شما می‌تونین رنگ مناسب دکوراسیون خودتون رو سفارش بدین. آینه آرایشگاه با قاب استیل فضا رو مدرن می‌کنه. کسانی که فضایی رو دارن که نور مناسب داره و نیاز به آینه چراغ‌دار ندارن این مدل آینه با قاب استیل بهترین انتخاب برای اوناست.

آینه آرایشگاه با قاب فلزی

آینه آرایشگاه
آینه دوطرفه آرایشگاه

آینه آرایشگاهی استیل که تو بخش قبلی معرفی کردیم با وجود کیفیت عالی ، قیمت گرونی داره. اما جالبه بدونین که در بین مدل‌های ارزون‌تر هم موارد باکیفیت داریم. اگه طرفدار ظاهر آینه استیل هستین اما بودجه کمتری دارین ، اینجاست که مدل آینه فلزی رو به شما پیشنهاد می‌کنیم. مدلی که هم ظاهر عالی داره و هم قیمت مناسب. پس مطابق انتظار یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای آرایشگاهه. ظاهر آینه فلزی تا حدود زیادی به استیل شباهت داره. این رو هم بگیم که آینه فلزی از نظر استحکام هم خوبه. مخصوصا اگه قاب فلزی آبکاری بشه.

آبنه آرایشگاه
آینه نوری آرایشگاه

آینه آرایشگاه کودک

در کارگاه، آینه کودک برای آرایشگاه هم تولید می‌شه. هر آرایشگاه مردونه و یا آرایشگاه زنونه باید یک آینه کودک داشته باشه. می‌تونیم این آینه‌ها رو به صورت چراغ‌دار و یا بک لایت تولید کنیم. روی این آینه ها رو با دستگاه سند بلاست طرح‌های کودکانه و کارتونی اجرا و طراحی می‌کنیم تا بچه‌هایی که از کوتاه کردن موهایشان می‎‌ترسن، حسی خوب رو براشون ایجاد کنیم.

آینه کودک برای آرایشگاه
آینه کودک برای آرایشگاه

علاوه بر طراحی شخصیت های کارتونی می‌تونیم نورهای رنگی رو برای آینه کودک تعبیه کنیم تا پیرایش کردن برای بچه‌ها یک کار لذت بخش و بدون ترس باشه. علاوه بر این موارد می‌تونیم یک درگاه usb پشت آینه نصب کنیم تا موقع روشن شدن چراغ‌های آینه و کوتاه کردن موهای کودکان موسیقی‌های کودکانه پخش بشه.

ضمانت بی‌قید و شرط یک ساله برای محصولات

آینه رایشگاه
آینه آرایشگاه

نکته‌ی جالب توجه این هس که برای تمام آینه‌ها ضمانت یک‌ساله داریم که هر نوع نارضایتی شما از آینه باعث میشه که ما آینه رو به کارگاه عودت بدیم و آینه‌ای کاملا نو و سالم دیگری رو به صورت رایگان بر ای شما ارسال می‌کنیم. اما این نکته رو مدنظر داشته باشین که این شامل ضربه یا پرتاپ جسم سنگین به سمت آینه توسط مشتری رو شامل نمیشه.

پل ارتباطی برای مراجعه‌ی حضوری

همانطور که در جریان هستین خرید راحت و آسون که باعث اتلاف وقت شما نمیشه خرید آنلاین هست. اما گاهی بعضی از عزیزان خرید حضوری رو بیشتر دوست دارن که برای همین منظور آدرس مجموعه رو در زیر میتونن مشاهده کنن:

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ