آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه از مهم‌ترین وسایلی هس که سالن‌های حرفه‌ای و قدیمی رو متمایز می‌کنه! خرید آینه آرایشگاه باکیفیت چیزی نیس که هیچ سالن امروزی بتونه به آسونی ازش بگذره. چرا آینه مهمه؟ با وجود اینکه مردم این روزها به شدت حساس هستن که ظاهر بهتری داشته باشن اما از طرفی سطح رقابت آرایشگاه‌ها هم بیشتر شده.

می‌دونستین در 15 سال اخیر تعداد آرایشگاه‌ها حتی از 200 درصد هم بیشتر رشد داشته؟ در حالی که جمعیت نهایتا 15 درصد رشد داشته. پس با دو لبه شمشیر طرفیم! از طرفی می‌شه از علاقه مردم به ظاهر بهتر ، نهایت بهره رو برد و از طرفی هم می‌تونیم همچنان به سبک قدیمی کار کنیم و کلی مشتری بپرونیم!قطعا به سالنی که وسایل قدیمی داره نگاه حرفه‌ای نمی‌شه و ارزش کار هم پنهان می‌شه. تو اوضاع رقابتی سالن‌هایی موفق هستن که از هر نظر تو چشم باشن. آینه تو چشم‌ترین وسیله هر سالنی هس!

پس آینه در آرایشگاه یک وسیله اصلی و مهم کار محسوب می‌شه. در تولیدی آینه ها، آینه آرایشگاه در انواع مختلف و متنوعی در کیفیت‌های عالی و درجه یک تولید می‌شه. شما با خرید این آینه آرایشگاهی از تولیدی می‌تونین یک آینه بروز و با کیفیت و قیمت عالی رو برای آرایشگاه خودتون تهیه کنین. آینه‌های تولیدشده در تولیدی با جدیدترین دستگاه تولید می‌شه. هر مدل و طرحی رو که بخواین برای شما طراحی اختصاصی و اجرا می‌کنن. برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت‌های آینه قدی آرایشگاه لطفا با شماره 09357015855 تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم.

آینه گریم

تمامی آینه‌های تولیدشده تو کارگاه آینه ها دارای گارانتی یک‌ساله هستن و اگه بعد سفارش دادن به هر دلیلی از آینتون خوشتون نیومد ما اونو ازتون پس میگیریم و هزینه‌رو برمیگردونیم.اگه موقع ارسال برای آینه شما اتفاقی بیوفته و آینه بشکنه بدون گرفتن هزینه آینه‌رو براتون از اول می‌سازیم.اینم بگیم که تمامی آینه‌ها گارانتی بی قیدو شرط دارن و اگه قطعه ای از آینه از کار بیوفته ما اونو براتون تعمیر میکنیم.دیگه چی از این بهتر.پس همین الان با ما تماس بگیرین.

آینه آرایشگاه
آینه چراغ دار

انواع آینه آرایشگاه

 • آینه آرایشی بک لایت
 • آینه آرایشی پتینه
 • آینه آرایشی دوطرفه
 • آینه آرایشی لامپی
 • آینه آرایشی تراشکاری شده
 • آینه آرایشی دکوراتیو
 • آینه آرایشی رنگی
 • آینه آرایشی با قاب
 • آینه آرایشی بدون قاب
 • آینه آرایشی ایستاده
 • آینه آرایشی دیواری
 • آینه آرایشگاه قدی
 • آینه آرایشگاه متحرک
 • آینه آرایشگاه ثابت
 • آینه آرایشگاه لامپی ریموتی
 • آینه آرایشگاه لامپی حسگر
 • آینه آرایشگاه حکاکی شده
 • آینه آرایشگاه پتینه
 • آینه آرایشگاه طرح دار
 • آینه آرایشگاه با قاب
 • آینه آرایشگاه بدون قاب
 • آینه آرایشگاه دکوراتیو
 • آینه آرایشگاه ونیزی
 • آینه آرایشگاه چرخ‌دار
 • آینه آرایشگاه پایه‌دار
 • آینه آرایشگاه کشودار
آبنه آرایشگاه
آینه بک لایت

آینه میکاپ روطبق نظر شما بر اساس نوع چیدمان سالن ،نیاز و سلیقه شما بدون هیچ محدودیتی در اجرا و در طرح و مدل های متنوع، تولید می‌کنیم.این آینه‌ها مدل‌های مختلفی دارن که در ادامه مقاله درباره تمام مدل‌ها توضیحی دقیق و‌ کامل می‌دیم.

آینه آرایشگاهی بک لایت

آبنه آرایشگاه
آینه بک لایت

این آینه یک آینه دارای نور هس.همان‌طور که می‌دونین نیاز اصلی یک سالن آرایش آینه و نوره.آینه بک لایت یک آینه‌ایه که این نیاز اصلی رو برآورده کرده.هم نور رو داره و هم آینه.آینه بک لایت ،آینه‌ای هس که از پشت اون لامپ ال‌ای‌دی نصب شده و نور از قسمت‌هایی که با دستگاه تراش داده شده رد می‌شه و به روبرو می‌تابه.

آینه آرایشگاه قدی

آبنه آرایشگاه
آینه نوری

این مدل آینه که به صورت قدیه و یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های تولیدیه. این آینه کارایی زیادی داره و باعث می‌شه فضای سالن شما خاص و چشمگیر بشه. علاوه بر زیبایی هرچقدر فضای بیشتری آینه کاری شده باشد به دلیل خاصیت بازتاب، فضا نورانی‌تر و هرچقدر نورانی‌تر باشه فضا بزرگتر دیده می‌شه.

آینه آرایشگاه دیواری

آبنه آرایشگاه
آینه مدرن آرایشگاه

آینه‌ها رو می‌شه به صورت متحرک و ثابت تولید کرد . آینه دیواری که به صورت ثابته با پیچ و دریل بر روی دیوار و یا تکیه دادن به دیوار بدون هیچ ابرازی استفاده می‌شه.آینه‌های دیواری رو اکثرا به صورت آینه‌های رومیزی بالای میز آرایش قرار می‌دن و اگه بخوان اونو به دیوار تکیه بدن به صورت قدی اونو سفارش می‌دن.آینه‌های دیواری رو می‌شه به صورت لامپ‌دار و یا بک لایت تولید کرد و هرطرحی رو که بخواین طراحی و به مرحله تولید می‌رسونیم.

آینه آرایشگاه لامپی

آبنه آرایشگاه
آینه چراغ دار آرایشگاه

بهترین گزینه و انتخاب برای سالن آرایشی، آینه لامپی هس.در این مدل آینه در دورتادور آینه ال‌ای‌دی نواری نصب می‌شه. این لامپ ها، نور مناسب و مورد نیاز برای آرایش رو فراهم می‌کنه.شما می‌تونین لامپ‌های آینه خود رو به صورت ریموتی، حسگر و یا لمسی سفارش بدین. با سفارش شما می‌تونیم لامپ‌های آینه آرایشگاهی شما رو به صورت یکی درمیون آفتابی و مهتابی نصب کنیم.

با کمک ریموت می‌تونین فقط لامپ‌های آفتابی و مهتابی رو روشن کنین.وحتی می‌تونین درجه نور رو کم و زیاد کنین.این یک آینه فوق العاده پر‌کاربرد و ضروری برای شماست که یک میکاپ آرتیست خفن هستن و میخواین بدرخشین.

آینه آرایشگاهی حکاکی شده

آبنه آرایشگاه
آینه میکاپ

این آپشن رو ما به صورت رایگان روی آینه برای شما انجام میدیم.
اگر شما یک آینه نوردار به صورت لامپی یا بک لایت و حکاکی شده رو که لوگوی خاص خودتون هم روی آینه حک شده باشه‌رو سفارش بدین و با آینه دیگه هیچ چیزی کم ندارین. و این اطمینان رو به شما می‌دیم که با این انتخاب شما داری یک سالن زیبایی هستین که ،انتخاب اول هرکسیه. و یک مکان به یادموندنی رو با این دکور در ذهن مشتری خودتون به‌ جای گذاشتین که همیشه سالن آرایشگاه شما انتخاب اول همه باشه.

آینه آرایشگاهی دوطرفه

آبنه آرایشگاه
آینه آویز آرایشگاه

آینه‌های دوطرفه کارایی دوبرابری نسبت به آینه یک طرفه دارن.بخاطر اینکه همزمان دونفر به طور مجزا از هم می‌تونن از آینه استفاده کنن.در این مدل،دو آینه عین هم رو پشت به هم قرار می‌دن و با یک بند چرم و یا زنجیر اون رو از سقف آویزون می‌کنن.

آینه آرایشگاه دوطرفه بک لایت

آبنه آرایشگاه
آینه نوری آرایشگاه


این آینه همون آینه ی دوطرفه هس که مابین دو آینه نور ال‌ای‌دی تعبیه کردیم.که این نور از قسمت های خراشیده و سندبلاست شده روی آینه به صورت شخصی که روبه‌روی آینه نشسته می‌تابه.

آینه آرایشگاه با قاب

آبنه آرایشگاه
آینه نوری آرایشگاه

آینه های آرایشگاهی رو می‌شه همراه با قاب یا بدون قاب تولید کرد که این انتخاب با شماست. آینه‌های قاب‌دار مخصوصا از نظر ست عالی هستن. ولی توجه داشته باشین که قاب باید زیبا و با دوام باشه. وگرنه نمی‌شه انتظار خرید خوب داشت. قاب‌ها از جنس پی‌وی‌سی ، فلز ، استیل ، های‌گلاس و یا حتی از جنس خود آینه هستن.

آینه های با قاب رو می‌شه به صورت ایستاده استفاده کرد. آینه‌های قاب دار بسیار زیباتر از بقیه نوع آینه‌ها هستن و به زیبایی بیشتر فضای آرایشگاه کمک می‌کنن. همچنین می‌شه روی قاب آینه ها از لامپ‌ها و چراغ‌ها و یا نور ها و یا حتی لوگوی خودتون استفاده کنین. کدوم قاب بهتره؟ در ادامه همراه ما باشین.

آینه آرایشگاه با قاب استیل

آینه قاب استیل که در این بخش معرفی می‌کنیم یکی از محبوب‌ترین آینه‌ها برای سالن‌های لاکچری هست. این مدل از آینه ظاهر خیلی عالی داره و کاملا بادوامه. مشخصا قیمت آینه قاب استیل نسبتا گرون‌تره اما ظاهر اون لاکچری بودن و کیفیت متفاوتش رو به خوبی نشون می‌ده! فقط در مورد آینه استیل یه نکته مهم هس. بهتره آینه استیل رو با قپرنگ کوره‌ای سفارش بدین. به این دلیل که این نوع رنگ دوام بیشتری داره و به جذابیت ظاهر آینه اضافه می‌کنه.

آینه آرایشگاه با قاب فلزی

آینه آرایشگاهی استیل که تو بخش قبلی معرفی کردیم با وجود کیفیت عالی قیمت گرونی داره. اما جالبه بدونین که در بین مدل‌های ارزون‌تر هم موارد باکیفیت داریم. اگه طرفدار ظاهر آینه استیل هستین اما بودجه کمتری دارین ، اینجاست که مدل آینه فلزی رو به شما پیشنهاد می‌کنیم. مدلی که هم ظاهر عالی داره و هم قیمت مناسب. پس مطابق انتظار یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای آرایشگاهه. ظاهر آینه فلزی تا حدود زیادی به استیل شباهت داره. این رو هم بگیم که آینه فلزی از نظر استحکام هم خوبه. مخصوصا اگه قاب فلزی آبکاری بشه.

آینه آرایشگاه دکوراتیو

آبنه آرایشگاه
آینه بک لایت آرایشگاه
آبنه آرایشگاه
آینه نوری آرایشگاه

این مدل آینه یکی از جذاب‌ترین و مدرن ترین نوع آینه هس. آینه سندبلاست شده آینه‌ای هس که دارای تنوع طرح زیادیه. زیرا با کمک دستگاه هرمدل طرح رو می‌تونیم روی آینه با دستگاه سندبلاست حکاکی کنیم.دستگاه مخصوص،خورده شیشه رو با فشار به قسمت مشخص شده می‌زنه و جیوه آینه رو از بین می‌بره که از قسمت تراش خورده نور عبور می‌کنه و‌ شبیه شیشه مات می‌شه. وقتی لامپ ال‌ای‌دی رو پشت آینه می‌چسبونیم نور از قسمت های خراشیده شده به روبرو می‌تابه.

آینه آرایشگاهی چراغ دار

آبنه آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه


به این نوع آینه ،آینه لامپ‌دار هم می‌گن. در این مدل زیبا دورتادور آینه، لامپ های ال‌ای‌دی جاگذاری می‌کنن .که می‌شه رنگ لامپ ها به صورت افتابی و مهتابی نیز نصب کرد.علاوه براین با کمک دکمه لمسی و یا ریموت می‌تونین نور رو کم و زیاد کنین.

این آینه آرایش چراغ دار یک آینه فوق‌العاده پرطرفدار، با کارایی زیاده. قرار دادن در مکان درست و تعداد لامپ‌ها یک مسئله مهمه. چون نور اگه فقط از یک طرف بتابه ،روی صورت سایه ایجاد می‌کنه و نمی‌شه به راحتی و با دقت ،کار زیبایی رو انجام داد. نور باید به صورت مستقیم و از هر طرف بتابه تا یک نوردهی اصولی رو داشته باشیم.

آینه آرایشگاه با قاب استیل

آبنه آرایشگاه
آینه دوطرفه آرایشگاه


آینه میکاپ با قاب استیل یک مدل آینه ساده ولی مدرن و خاصه. این قاب ها در رنگ های طلایی و نقره ای استفاده می‌شن. شما می‌تونین رنگ مناسب دکوراسیون خودتون رو سفارش بدین. آینه آرایشگاه با قاب استیل فضا رو مدرن می‌کنه. کسانی که فضایی رو دارن که نور مناسب داره و نیاز به آینه چراغ‌دار ندارن این مدل آینه با قاب استیل بهترین انتخاب برای اوناست.

آینه آرایشگاه کودک

آبنه آرایشگاه
آینه پازلی آرایشگاه

در کارگاه، آینه کودک برای آرایشگاه هم تولید می‌شه. هر آرایشگاه مردونه و یا آرایشگاه زنونه باید یک آینه کودک داشته باشه. می‌تونیم این آینه‌ها رو به صورت چراغ‌دار و یا بک لایت تولید کنیم. روی این آینه ها رو با دستگاه سند بلاست طرح‌های کودکانه و کارتونی اجرا و طراحی می‌کنیم تا بچه‌هایی که از کوتاه کردن موهایشان می‎‌ترسن، حسی خوب رو براشون ایجاد کنیم.

علاوه بر طراحی شخصیت های کارتونی می‌تونیم نورهای رنگی رو برای آینه کودک تعبیه کنیم تا پیرایش کردن برای بچه‌ها یک کار لذت بخش و بدون ترس باشه. علاوه بر این موارد می‌تونیم یک درگاه usb پشت آینه نصب کنیم تا موقع روشن شدن چراغ‌های آینه و کوتاه کردن موهای کودکان موسیقی‌های کودکانه پخش بشه.

آینه رایشگاه

ضمانت بی‌قید و شرط یک ساله برای محصولات

نکته‌ی جالب توجه این هس که برای تمام آینه‌ها ضمانت یک‌ساله داریم که هر نوع نارضایتی شما از آینه باعث میشه که ما آینه رو به کارگاه عودت بدیم و آینه‌ای کاملا نو و سالم دیگری رو به صورت رایگان بر ای شما ارسال می‌کنیم. اما این نکته رو مدنظر داشته باشین که این شامل ضربه یا پرتاپ جسم سنگین به سمت آینه توسط مشتری رو شامل نمیشه.

پل ارتباطی برای مراجعه‌ی حضوری

همانطور که در جریان هستین خرید راحت و آسون که باعث اتلاف وقت شما نمیشه خرید آنلاین هست. اما گاهی بعضی از عزیزان خرید حضوری رو بیشتر دوست دارن که برای همین منظور آدرس مجموعه رو در زیر میتونن مشاهده کنن:

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ