آینه مزون مشهد

قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون
قیمت آینه مزون

در این مقاله درباره قیمت آینه مزون صحبت می‌کنیم .اما قبل از اون راجع به آینه مزون حرف می‌زنیم. یکی از وسیله‌های مهم برای دکور و کار مزون‌ها و مزون دار‌ها آینه هست.

آینه‌های مزون باید با آینه های معمولی فرق کنن و نیاز کسانی که برای خرید و پرو لباس به مزون میان رو برطرف کنه. آینه علاوه بر اینکه ضرورت یک مزون هست باید در کنار کاربردی که داره زیبایی نیز داشته باشه تا فضا رو خاص و چشمگیر کنه. برای مزون حتماً باید یک آینه قدی داشته باشیم که علاوه بر اون اگه آینه ما دارای نور باشه کارآمدتر و زیباتر می‌شه. آینه های تولیدی آینه ها در مدل‌های بک لایت و چراغ دار تولید می‌شن. که هم خاص و زیبا هستن و نیاز یک فرد برای پرو کردن لباس رو برطرف میکنه.

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی و مشاوره با شماره 09901717305 تماس بگیرین.

قیمت آینه مزون به چه عواملی بستگی داره

قیمت آینه مزون
قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون به عوامل زیادی بستگی داره که در ادامه این مقاله به اون عوامل می‌پردازیم

  • ·  طرح آینه: آینه مزون رو فقط به‌صورت ساده طراحی نمی‌کنیم و اونا رو در اشکال مختلف طراحی و تولید می‌کنیم. بعضی از آینه ها طرح‌های پیچیده‌ای دارن مثل آینه ونیزی و یا آینه‌های تراش‌دار .تولید کردن اون‌ها به زمان بیشتری نیاز داره که قیمت اونا بیشتر از بقیه آینه‌هاست.
قیمت آینه مزون
  • کیفیت آینه: کیفیت نیز تأثیر مستقیم و بسزایی در قیمت آینه مزون داره. قیمت هر تولیدی با یکدیگر فرق می‌کنه. کارگاه آینه ها از بهترین و باکیفیت‌ترین آینه های موجود در ایران استفاده می‌شه. آینه های تولیدی ما کیفیت بسیار بالایی دارن و فوق شفافن و وقتی خودتون رو در آینه مشاهده می‌کنین تصویری واضح از خودتون رو می‌بینین اون هم به دلیل اینکه ما از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال‌ها و آینه‌ها استفاده می‌کنیم برای تمامی محصولات گارانتی ۱ ساله رو تضمین می‌کنیم در صورت نارضایتی محصول رو پس میگیریم و در صورت خراب شدن محصولات به‌طور رایگان آینه یا هرمحصول دیگه ای رو براتون تعمیر میکنیم.
قیمت آینه مزون
  • اندازه آینه: اندازه آینه ها متفاوتن. برای هر مکانی باید آینه مناسب اون مکان رو استفاده کنین. برای اینکه بدونین چه آینه‌ای برای فضای شما مناسبه می‌تونین از کارشناسان ما مشاوره بگیرین. مزون‌ها از آینه های قدی و سرتاسر استفاده می‌کنن تا مشتریان بتونن خودشون رو در آینه به‌طور کامل و واضح ببینن. قیمت آینه مزون قدی و یکسره که سایزهای بزرگی داره نسبت به آینه های کوچک بیشتره. چقدر آینه شما بزرگ‌تر باشه به همان نسبت قیمت نیز بیشتر می‌شه.
قیمت آینه مزون
  • ·  نور دار بودن و یا ساده: آینه‌های مزون علاوه بر اینکه باید قدی باشن نور دار بودن اون‌ها بی‌تأثیر در زیبایی محیط و جذب مشتری نیست.آینه‌های مزون باید دارای نور باشن چون در آینه مشتری خودش رو دقیق‌تر و بهتر ببینه.آینه های نور دار به چند دسته تقسیم می‌شن.می‌شه نور آینه‌ها رو به صورت مخفی و بک لایت نصب کرد.

اگر مزون شما از نور طبیعی و کافی برخورداره آینه بک لایت برای شما مناسبه.نور این آینه ملایم است و به محیطی که این آینه اون جا نصب می‌شه یک حس خوب و آرامش بخشی میبخشه.ولی اگر مزون شما نور کافی برای دید نداره ،به راحتی و‌با آینه های چراغ دار که دارای نور زیادی هستن می‌تونین این مشکل رو رفع کنین.قیمت آینه مزون شما اگر دارای نور باشن قیمت بیشتری نسبت به آینه های ساده دارن.

قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون چراغ دار

قیمت آینه مزون چراغ دار نسبت به آینه های ساده بیشتره. آینه های چراغ دار فضای شما رو لوکس و خاص می‌کنن. می‌توان لامپ این آینه ها رو یکی درمیون به صورت آفتابی و مهتابی قرار داد. و حتی با کمک ریموت نور این لامپ ها رو کم و زیاد کرد. آینه های چراغ دار به دلیل نور زیادی که دارن به ما کمک می‌کنه تا یک دید دقیق و انتخابی درست رو هنگام خرید داشته باشیم.

علاوه بر آینه‌هایی که دارای چراغ های زیادی هستن و طرح خاصی دارن فضای شما رو زیبا می‌کنه و باعث جذب مشتری می‌شه. فضای مزون شما نیز با کمک این آینه‌ها در ذهن ها ماندگار می‌شه.

قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون بک لایت

آینه‌هایی که دارای نور مخفی هستن و یا همون بک لایت نام دارن بسیار پرکاربردن. این آینه که دارای نوره برای مزون ها بسیار مناسبه. برای انتخاب آینه مناسب مزون باید علاوه بر زیبایی به کاربرد اون نیز توجه کنین. این آینه ها فضا رو زیبا می‌کنن و نقطه‌ای چشمگیر رو ایجاد می‌کنن. به دلیل نوری که دارن به مشتری کمک می‌کنه تا دید بهتری داشته باشن.

تمامی قطعات برای ساخت آینه بک لایت از بهترین جنس های موجود تو بازار استفاده میشن. و به همین دلیل تمامی محصولات تولیدی آینه‌ها دارای گارانتی یک‌ساله بی قید و شرط هستن. قیمت آینه مزون بک لایت از آینه‌های ساده بیشتره اما زیبایی خیره کننده‌ای داره و فضا رو خاص می‌کنه.

قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون قدی

آینه‌های استفاده‌شده در مزون‌ها حتماً باید به صورت قدی باشن تا مشتری موقع پرو لباس به‌راحتی سرتاپای خود رو در اون ببینن.اینه های قدی مزون رو به صورت ثابت و متحرک تولید می‌کنیم.این رو شما انتخاب می‌کنین.قیمت آینه مزون قدی به دلیل اینکه سایزی بزرگ دارن از آینه های رومیزی و کوچک بیشتره.اما کاربردی‌تر و مناسب فضا مزون می‌باشن.در ادامه مطلب به مدل آینه های قدی مزون که ثابت و متحرک هست می‌پردازیم.

قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون قدی متحرک

آینه های متحرک رو می‌شه پایه دار و چرخ دار نصب کرد.به دلیل اینکه آینه‌های قدی سایزی بزرگ دارن و جابجایی اونا کمی دشواره بهترین انتخاب مدل چرخ‌دار اون هست.آینه های چرخ‌دار رو به تنهایی و بدون دردسر می‌تونین جابجا کنین و اگر محل مزون شما به صورت اجاره‌ای هست و احتمال جابجایی وجود داره این آینه بهترین انتخابه.زیرا در آینه های ثابت جابجایی به این آسونی نیست.

قیمت آینه مزون

قیمت آینه مزون قدی ثابت

آینه های ثابت نیز بسیار پرفروش هستن.انتخاب این نوع آینه برای کسایی که فضای مزون اون‌ها ثابته و هرساله جابجایی ندارن بسیار مناسبه.زیرا برای نصب این آینه ها از دریل و پیچ استفاده می‌شه و موقع کندن دیواری که آینه روی اون نصب شده خراب می‌شه و باید بازسازی بشه.

آینه بک لایت مزونی

قیمت آینه مزون دو طرفه

قیمت آینه مزون دوطرفه به دلیل این‌که دو برابر آینه‌های معمولی از آینه استفاده می‌شه و در اصل دو آینه است،طبیعتاً بیشتره. آینه های دوطرفه رو می‌شه در انواع مختلفی ساخت. طریقه‌ای که دو آینه به‌ هم متصل می‌شن متفاوته.
یکی از انواع آینه های دوطرفه، نوع آویز اون هست. این آینه به فضای خاصی که روی پایه قرار بگیره، نیاز نداره. بلکه به‌وسیله‌ی زنجیر یا طناب محکمی از سقف آویزون می‌شه.

این آینه دوطرفه آویز چون بسیار خاصه، مشتری خاص خودش رو داره که بسیار زیبا هم هست. طریقه‌ی وصل کردن زنجیر به دو آینه و آویزان کردن آینه ها به دست کارشناسان کارگاه آینه‌ها بسیار ظریف و با دقت انجام می‌شه. این روش، یکی از راز های مخصوص کارگاه آینه‌هاست که شبیه این کار به‌هیچ‌وجه در کارگاه دیگه ای در ایران مشاهده نشده.

قیمت آینه مزون

نوع دیگری از آینه‌های دوطرفه نوع کمددار هست.
آینه دوطرفه کمد دار به دلیل استفاده از وسایلی که برای ساخت کمد استفاده می‌شه قیمت‌های بالاتری دارن. بین دو آینه از کمد آویز لباس استفاده می‌شه که برای مزون‌ها بسیار کارآمد هستن. قیمت این نوع آینه ها نسبت به مواردی که برای ساخت استفاده می‌شه، متفاوت است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ