آینه هالیوودی مستطیلی

آینه گریم مستطیلی

آینه گریم مستطیلی نوعی از آینه محسوب می‌شود که به‌طور کاملاً تخصصی برای آرایش صورت در مکان‌هایی مانند آرایشگاه‌ها و سالن‌های گریم و… ساخته می‌شود. وجود این آینه‌ها باعث شده تا آرایش و گریم را خیلی راحت‌تر و حرفه‌ای‌تر نسبت به گذشته انجام داد . این آینه‌ها در مدل‌ها و طرح‌های متنوع برای کاربردهای مختلف تولید می‌شود .

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی چراغ‌دار

در آینه گریم از چراغ‌ها و لامپ‌های گوناگون برای بهبود در دید بهتر استفاده می‌شود لامپ‌هایی که بر روی این آینه‌ها تعبیه می‌شوند به دو صورت بر روی این آینه‌ها قرار می‌گیرند گاهی چراغ‌ها بر روی لبه‌ی کناری خود آینه‌ها نصب می‌شوند و گاهی هم بر روی قاب ، روی آینه‌های قاب‌دار نصب می‌شوند به این‌صورت که چراغ‌ها یا لامپ‌ها بر‌روی قاب‌ آینه نصب می‌شوند که در هر دو صورت مهم این است ، نور شدیدی که از چراغ‌ها بر روی صورت تابیده می‌شود باید بر اساس استاندارد باشد . البته انواع چراغ‌های پیشرفته‌تر نیز وجود دارد که بر روی این آینه نصب می‌شود که در ادامه به این موارد نیز خواهیم پرداخت.

نام دیگر آینه‌ی گریم با نام آینه‌های آرایشی ، آینه‌های هالیوودی و یا آینه چراغ دار در بین مردم شناخته شده‌اند . این آینه‌های چراغ‌دار با توجه به اینکه برای آرایش حائز اهمیت هستند از لحاظ ظاهر دارای ظاهری بسیار زیبا هستند به‌طوری که بصورت عادی در منازل نیز مورد توجه قرار گرفته و برای میز آرایش در اتاق خواب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

استفاده از آینه گریم مستطیلی چراغ‌دار در منازل

همان‌طوری که ذکر شد آینه گریم علاوه بر سالن‌های زیبایی و آرایش‌گاه‌ها ، برای مصارف شخصی در منازل نیز کاربرد دارند . از گذشته‌های دور تا امروز و مطمعنا در آینده‌های دور ، آینه‌ها جزء وسیله‌های مهم در زندگی محسوب می‌شوند . انواع مختلف آینه‌ در دکوراسیون داخلی جزء اساسی ‌ترین لوازم در تزیینات ساختمانی‌اند که مورد توجه سازندگان قرار گرفته‌است که به تازه‌گی آینه‌های چراغ‌دار نیز مورد توجه خاص سازندگان برای دکوراسیون‌های داخلی قرار گرفته است تا از این آینه‌ها در دکور اتاق‌های گریم و انواع سالن‌های آرایشی ، در مزون‌ها و … استفاده کنند.

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

سینما و گریموری

در قسمت گریم ، قبل از اجرای تئاتر یا قبل از فیلم برداری برای بازی در نقش‌های مختلف ، آینه‌های چراغ‌دار نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند . نور مطلوبی که از این آینه‌ها بر روی صورت می‌تابد باعث می‌شود تا گریمور به‌واسطه نور مناسبی که آینه‌های چراغ‌دار دارند و تسلط بر کار را برای‌شان افزایش می‌دهد تا گریمور بهترین گریم و آرایش را بر روی صورت هنرپیشه انجام دهد . از این رو انتخاب آینه گریم ایده‌ای فوق‌العاده برای این‌منظور است . معمولا برای این آینه‌ها از لامپ‌های رنگ‌ آفتابی و مهتابی استفاده می‌شود.

آینه‌‌های معمولی در حالت کلی در هر فضایی که قرار می‌گیرد آن محیط را بزرگتر و روشن‌تر از حالت عادی آن نشان می‌دهد مطمعنا آینه‌های گریم می‌تواند تاثیر خیلی بیشتری را در بزرگ‌نمایی محیط اطراف داشته باشد . زیرا لامپ‌ها و چراغ‌های اطراف این آینه‌ها این نقش و خصوصیت را تقویت می‌کند .

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

آینه‌ گریم مستطیلی در سالن‌های آرایشی

آینه‌ی گریم یا همان آینه‌ی هالیوودی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سالن‌های مختلف آرایشی می‌باشد که در صدها مدل و طرح‌های گوناگون و متفاوت تولید می‌شود. این آینه‌ها در آرایش‌گاه‌ها یا مکان‌های مختلف بر طبق سفارش مشتری با قابلیت‌های گوناگون و بسیار کاربردی‌ تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرد . به‌عنوان مثال برخی از مشتریان سفارش لامپ متحرک بر روی آینه‌ها را می‌دهند و یا این آینه‌ها را در رنگ‌‌های مختلف با قاب‌های متنوع سفارش می‌دهند . پس این آینه‌ها در گزینه‌های متعدد و هم‌چنین سفارشی ساز و مطابق با سلیقه شما در سبک‌های مختلف تولید می‌شود

آینه‌های هالیوودی به دلیل قابلیت‌ها و عمل‌کرد زیادی که دارد ، برای انواع سالن‌ها و آرایش‌گاه‌ها ، بهترین گزینه‌ی ممکن خواهد بود. که از مدل‌های مختلف مانند آینه‌های قدی چراغ‌دار و آینه‌های رومیزی چراغ‌دار استفاده می‌کنند .

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

آینه گریم مستطیلی ضد بخار

بر روی آینه‌های بک‌لایت ، سیستم هوشمند ضد بخار قابل اجرا‌ست . از این آینه‌ها برای محیط‌هایی مانند سرویس‌های بهداشتی ، حمام‌ها و… که دارای فضایی مرطوب‌ هستند و بعلت استفاده از آب گرم ، بخار تولید می‌شود بیشترین استفاده را دارد زیرا با توجه به عمل‌کرد خاصی که در خود دارد مانع ایجاد بخار روی سطح این آینه‌ها می‌شود . و اگر شما از افرادی هستید که دغدغه‌‌ی تار شدن آینه‌ها را به‌علت بخار دارید می‌توانید از این آینه‌ها استفاده نمایید ، حتی اگر کل فضا پر از بخار باشد شما می‌توانید ، آینه‌ای با سطح صاف و شفاف داشته باشید.

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

مزیت‌های خرید آینه گریم

۱_ متخصصان و کارشناسان با تجربه در مجموعه

می‌توانند بیشترین کمک را برای شما انجام دهند تا بتوانید انتخابی درست برای آینه‌های مد نظر خود داشته باشید
2_محصولاتی که در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شوند ایرادهای آینه‌های سفارش داده شده را بر عهده می‌گیرد
3_محصولات این کارگاه با مناسب‌ترین قیمت‌ها و بالاترین کیفیت‌ها در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد شما می‌توانید کیفیت محصولات این کارگاه را
را با کشور‌های دیگر مقایسه کنید تا با خیال راحت بتوانید محصولات ما را انتخاب نمایید
.

ویژگی‌های آینه گریم

تنوع در مدل و ابعاد آینه

دوام و ماندگاری بالای آینه‌های چراغ‌دار
تعمیر و تعویض انواع لامپ‌های ال‌ای‌دی
استفاده در تمامی اماکن

بطور‌کلی روشنایی زیادی که این آینه‌ها دارد در روشنایی فضاهای موردنظر تاثیر به‌سزایی دارد.

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

انواع آینه گریم مستطیلی

آینه گریم مستطیلی
چراغ‌دار

آینه‌های ریموتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به‌راحتی بتوانید لامپ‌های آینه‌ی خو‌د را با یک ریموت از راه دور کنترل کنید و براحتی خاموش‌ یا روشن کنید و یا یکی در میان می‌توانید خاموش و روشن کنید . لامپ‌ها را می‌توان به‌صورت آفتابی یا مهتابی و یا بصورت رنگ‌های ترکیبی نصب کنید . و می‌توانید با استفاده از ریموت فقط از لامپ‌های مهتابی یا آفتابی استفاده کنید . و یا همزمان از هردو رنگ استفاده کنید .

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

آینه گریم مستطیلی ریموت‌دار

آینه گریم ریموت‌دار یکی از آپشن‌های مهم و در عین حال چشم‌گیر در آینه‌های گریم است . در آینه‌های گریم ، لامپ‌های تعبیه شده با استفاده از ریموت روشن و خاموش می‌شود . و یا رنگ لامپ‌های موجود در اینه‌ها را می‌توان به همراه افکت‌های پخش نور با ریموت تغییر داد . بطور‌کلی می‌توان در استفاده از ریموت و لمس دکمه‌ی fade در ریموت قادر خواهیدبود رنگ لامپ‌ها را تغییر داده و مانند اسلایدشو نمایش دهید . از مزایای این مدل این است که امکان تنظیم آینه از فواصل دورتر وجود دارد .

آینه گریم مستطیلی
آینه گریم مستطیلی

آینه گریم لمسی

از آپشن‌های دیگر ، حسگر لمسی است که مجموعه فرکو برای آینه‌های گریم تعبیه کرده است . در آینه‌های لمسی یک نقطه‌ی مشخص شده وجود دارد که با لمس انگشت روی آن قسمت می‌توانید آینه را خاموش یا روشن کنید ‌. هم‌ چنین می‌توانید رنگ لامپ خود را نیز تغییر دهید ویا رنگ لامپ آینه‌های بک‌لایت را به‌صورت ترتیبی و رندومی اجرا نمایید . حتی می‌شود مقدار و میزان رنگ آینه را کم یا زیاد کرد . بطورکلی عمل‌کردهای آینه‌ها را می‌توان به‌صورت لمسی و با تاچ قسمت مورد نظر را اجرا کرد.

آینه گریم مستطیلی حس‌گری

آینه گریم حس‌گری به این صورت عمل می‌کند که با حرکت دست قابل اجرا ست . در واقع عملکردی جذاب و منحصر‌به‌فرد محسوب‌ می‌شود که بر روی آینه‌ها نصب می‌شود و همین امر باعث تمایز آن با دیگر آینه‌هاست.

آینه گریم مستطیلی هوشمند

آینه‌های بک‌لایت ، یکی از آینه‌های جدیدی است که بصورت هوشمندی تولید می‌شود که بسیار در دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد . آینه‌های بک‌لایت دارای چراغ‌های نازک دد پشت آینه‌ها تعبیه شده‌است . که لامپ‌ها را در ظاهر نمی‌توان مشاهده کرد دارای روشنایی طبیعی است . که همین امر می‌تواند بهترین گزینه برای گریم و امور آرایشی باشد . آینه بک لایت تقریباً قابلیت‌های آینه‌ی چراغ‌دار دارد.

آینه هالیوودی آفتابی
آینه گریم مستطیلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ