آینه میکاپ پایه دار

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین آینه های روز دنیاست. به دلیل نور زیادی که دارن این آینه ها در کارهایی مثل گریم های تخصصی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرن یکی از وسایل مهم برای این آینه اس. دو تا دور آینه های هالیوودی در روی قاب آینه چراغ های ال ای دی نصب می‌شن. این آینه ها ظاهری زیبا و منحصر به فرد دارن که با استفاده از آنها می‌توان محیط رو مدرن و خاص و چشمگیر کرد. های هالیوودی انواع مختلفی داره که در ادامه مقاله بیشتر در مورد آنها صحبت می‌کنیم. کیفیت آینه هایی که برای ساخت مدل هالیوودی استفاده می‌شه بسیار زیاد است شفافیت بالایی داره وقتی که نور این آینه ها روشن میشه شفافیت آینه دو برابر میشه. این نور باعث می‌شه تا فضا بزرگتر به نظر برسه. از این آینه‌ها در مزون‌های لباس فروشی نیز بسیار استفاده می‌شه. نام دیگر آینه هالیوودی ،اینه چراغ دار آینه گریم،اینه نورپردازی شده اس. کیفیت تمامی قطعات این آینه درجه یک اس و همینطور برای آینه های تولید شده در کارگاه یکسال گارانتی درنظر گرفته شده. آینه هالیوودی رو می‌توان به صورت قدی و رومیزی و آویز تولید کرد.

آینه هالیوودی

ویژگی و مزیت آینه هالیوودی

کیفیت و شفافیت بالای آینه هالیوودی

طرح های هالیوودی که در کارگاه تولید می‌شن بسیار با کیفیت هستن و هیچ و تفاوتی با آینه های خارجی نداره و دقیقا به شبیه آینه ها خارجی هستن. این کیفیت رو شما زمانی متوجه می شین که در روبروی این آینه قرار بگیرین زیرا خود رو در نوع آینه با جزئی ترین شکل خواهید دید. علاوه بر آن وقتی آینه های کارگاه آینه ها رو در کنار دیگر اینه هایی که قبلا داشتین بذارین کاملاً تفاوت اونا مشخصه.

آینه هالیوودی دارای نورپردازی می‌باشن

آینه هالیوودی

از ویژگی مهم آینه های هالیوودی که این اینه ها رو با بقیه آینه ها متمایز می‌کنه نور آن هست. این آینه ها دارای نور زیادی هستن که با کمک دکمه تنظیم میتوان درجه نور رو به اندازه دلخواه کم و زیاد کرد. اندازی باعث می‌شه تا آنچه شما زیباتر جلوه کنه و علاوه بر آن اگر محیط شما دارای نور طبیعی کمی‌اس با کمک این آینه می‌تونین نور مناسب محیط رو تنظیم کنین. نور لامپ های روی آینه‌های هالیوودی رو می‌تونیم به صورت یکی در میان آفتابی ویا مهتابی و حتی رنگین نصب کنیم.

تنوع زیاد روش های روشن کردن نور آینه هالیوودی

با روش‌های مختلف و جذاب می تونن آینه های هالیوودی رو روشن و خاموش کرد.این روشها شامل مدل حسگری، ریموتی و تاچ میباشن.

آینه هالیوودی ریموتی

یکی از پرکاربردترین پرفروش ترین مدل ها، اینه ریموتی اس. با کمک یک کنترل از راه دور می تونین نور روی این اینه رو روشن کنین.علاوه بر آن می توان با دکمه های روی ریموت درجه نور رو نسبت به محیط و کاری که انجام میدین تنظیم کنین. این ریموت ها از فاصله ۸۰۰ متر تا ۱۰۰۰ متر رو ساپورت میکنه.

آینه هالیوودی حسگری

آینه هایی که به روش حسگری روشن و خاموش می‌شه یک مدل جدید از آینه های هوشمند هستن. در این روش با حرکت دادن دست خود در روبروی قسمت مشخص شده می‌توان نور لامپ‌های روی هالیوودی رو روشن و خاموش کرد.

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی تاچ یا لمسی

آینه های هالیوودی که نور اونا به روش تاچ نیز روشن می‌شه هم بسیار پرفروش بودن. متن لمسی این آینه ها دقیقاً شبیه به صفحه گوشی های هوشمند ما هستن. وقتی شما انگشت خود رو روی قسمت مشخص شده قرار میدین نور آینه روشن و خاموش می‌شه علاوه بر آن می تونین با نگه داشتن انگشت خود روی قسمت‌های مشخص شده شدت درجه نور رو کم و زیاد کنین.

اینه هالیوودی را میتوان به صورت دوطرفه تولید کرد

آینه های هالیوودی رو علاوه بر اینکه می‌توان به صورت قدی، رومیزی و هر طرح و اندازه که بخواهین طراحی کنیم ،می تونین اونا رو به صورت دو طرفه تولید کرد. آهنگ های دو طرف هالیوودی بسیار پر کاربرد هست. زیرا در این مدل آینه دو نفر می‌تونه در یک زمان و در یک جا از این آیینه استفاده کنه در سالن‌هایی که قسمت وسط آرایشگاه خالی اس و غیرقابل استفاده اس می‌تونیم با این آینه های دو طرفه چه به صورت قدی و چه به صورت آویز استفاده کنیم. با این روش هم فضای سالن‌ارایشگاه شما زیبا و هم کاربرد بیشتر میشه.

آینه هالیوودی

به راحتی نصب میشه

آینه ی شما اگر به صورت دیواری و قدی باشه می‌تونین به تنهایی اونو نصب کنین. نصب کردن آینه‌های هالیوودی به دیوار بسیار آسان است. کافیست فقط یک پیچ و دریل داشته باشیم تا آن را به‌صورت چفت و بست به دیوار وصل کنیم علاوه بر آن با خواست شما می تونیم همکاران خود رو برای نصب آینه های هالیوودی به محل پروژه بفرستیم تا آیینه رو در کمترین زمان برای شما به دیوار نصب کنن.

آینه هالیوودی

انواع آینه‌های هالیوودی

آینه هالیوودی قدی

آینه هالیوودی قدی در مزون‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیره و کاربرد داره. توان گفت برای هر میزان یک یا چند آینه قدی نیاز اس زیرا آینه های هالیوودی قدی تصویر رو به صورت سرتاپا کامل نشان میده و علاوه بر آن به دلیل داشتن لامپ های ال ای دی در دور تا دور آینه یک تصویر واضح رو به ما نشان می‌دن.اینه های هالیوودی قدی می‌تونه به صورت مهتابی و آفتابی تولید بشه علاوه بر آن برای جابجایی آینه‌های قدی می‌تونیم چرخه تعبیه کنیم تا به راحتی اونو از یک مکان به مکان دیگر ببرین. تنوع آینه های قدی بسیار زیاده. آینه های هالیوودی هم به صورت متحرک و هم صورت ثابت طراحی و تولید می‌شه.

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی ثابت

آینه های هالیوودی ثابت شامل آینه های قدی و رومیزی اس که اونل رو با کمک دریل و پیچ به دیوار نصب می‌کنیم و جابجایی آنها کمی دشواره زیرا بعد از جابجا کردن آینه دیواری که بر روی آن نصب شده بود دیوار کمی تخریب می‌شه و جای پیچ ها روی دیوار می‌مونه.

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی چرخدار

مدل از آینه های متحرک می تونه آینه های چرخدار باشه آینه های چرخدار در ساعت های بزرگی هستن که به دلیل داشتن چرخ در زیر پایه های این آینه جابجایی آنها آسان می‌شه. هر موقع که بخوایم می‌تونیم به راحتی و به تنهایی جای آینه های چرخ دار رو عوض کنیم و تغییر دکوراسیون بدیم.

آینه هالیوودی

اینه هالیوودی مستطیل

آینه های هالیوودی رو می‌توان در طرح و شکل های مختلف طراحی و به تولید رسوند.بیشتر این مدل آینه های هالیوودی مستطیل شکل می‌باشن. آینه های مستطیل رو می‌توان به صورت رومیزی و قدی و دیواری تولید کرد.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ