آینه میکاپ پایه دار

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین آینه های روز دنیاست. به دلیل نور زیادی که دارن این آینه ها در کارهایی مثل گریم های تخصصی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرن. دو تا دور آینه های هالیوودی در روی قاب آینه چراغ های ال ای دی نصب می‌شن. این آینه ها ظاهری زیبا و منحصر به فرد دارن که با استفاده از اونا می‌توان محیط رو مدرن و خاص و چشمگیر کرد. آینه‌های هالیوودی انواع مختلفی داره که هر مدلش کاربرد خاصی داره و برای شرایط متفاوت سالن طراحی شده.

آینه هالیوودی

اما در اصل اگه دنبال آینه‌ای حرفه‌ای برای گریم و آرایش هستی این مدل آینه به طور اختصاصی برای این کار طراحی و ساخته شده.برای بهترین بودن باید فاکتورهای بروز بودن در کسب و کار رو رعایت کنی. یکی ازین المان‌ها داشتن آینه‌های لامپ‌دار مجهز به حسگر لمسیه.

کیفیت آینه هایی که برای ساخت مدل هالیوودی استفاده می‌شه بسیار زیاد هس شفافیت بالایی داره وقتی که نور این آینه ها روشن می‌شه شفافیت آینه دو برابر میشه. این نور باعث می‌شه تا فضا بزرگتر به نظر برسه. از این آینه‌ها در مزون‌های لباس فروشی نیز بسیار استفاده می‌شه. نام دیگر آینه هالیوودی ،آینه چراغ دار آینه گریم و آینه نورپردازی شده اس. کیفیت تمامی قطعات این آینه درجه یک هس و همینطور برای آینه های تولید شده در کارگاه یکسال گارانتی درنظر گرفته شده. آینه هالیوودی رو می‌توان به صورت قدی و رومیزی و آویز تولید کرد.

آینه هالیوودی

ویژگی و مزیت آینه هالیوودی

کیفیت و شفافیت بالای آینه هالیوودی

طرح های هالیوودی که در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شن بسیار با کیفیت هستن و هیچ و تفاوتی با آینه های خارجی نداره و دقیقا شبیه آینه‌های خارجی هستن. این کیفیت رو شما زمانی متوجه می‌شین که در روبروی این آینه قرار بگیرین زیرا خودتون رو در آینه با جزئی ترین شکل خواهید دید. علاوه بر آن وقتی آینه های کارگاه آینه ها رو در کنار دیگر آینه‌هایی که قبلا داشتین بذارین کاملاً تفاوت اونا مشخصه.

خب داشتن کیفیت تصویر دو مزیت مهم داره . اولی اینکه قبل از آرایش جزئیات و رنگ پوست آرایش شونده کاملا مشخصه و تو می‌تونی مطمئن باشی که تن رنگ آرایشی براش مناسبه. و مزیت دوم پس از گریم و آرایش هست. که ایراد و خطایی اگه تو آرایش باشه با کمک این آینه پیداش می‌کنی و رفعش می‌کنی.و هم دیدن خودت در حالت واضح و باکیفیت خیلی لذت بخشه. 😎

آینه هالیوودی دارای نورپردازی می‌باشن

آینه هالیوودی

از ویژگی مهم آینه های هالیوودی که این آینه‌ها رو با بقیه آینه ها متمایز می‌کنه نور آن هست. این آینه ها دارای نور زیادی هستن که با کمک دکمه تنظیم میتوان درجه نور رو به اندازه دلخواه کم و زیاد کرد. اندازی باعث می‌شه تا آنچه شما زیباتر جلوه کنه و علاوه بر آن اگر محیط شما دارای نور طبیعی کمی‌اس با کمک این آینه می‌تونین نور مناسب محیط رو تنظیم کنین. نور لامپ های روی آینه‌های هالیوودی رو می‌تونیم به صورت یکی در میان آفتابی ویا مهتابی و حتی رنگین نصب کنیم.

تنوع زیاد روش های روشن کردن نور آینه هالیوودی

با روش‌های مختلف و جذاب می تونین آینه های هالیوودی رو روشن و خاموش کرد.این روشها شامل مدل حسگر حرکتی، ریموتی و تاچ می‌باشن.

آینه هالیوودی ریموتی

یکی از پرکاربردترین پرفروش ترین مدل ها، اینه ریموتی اس. با کمک یک کنترل از راه دور می تونین نور روی این اینه رو روشن کنین.علاوه بر آن می توان با دکمه های روی ریموت درجه نور رو نسبت به محیط و کاری که انجام میدین تنظیم کنین. این ریموت ها از فاصله ۸۰۰ متر تا ۱۰۰۰ متر رو ساپورت میکنه.

آینه هالیوودی حسگر حرکتی

آینه هایی که به روش حسگر حرکتی روشن و خاموش می‌شه یک مدل جدید از آینه های هوشمند هستن. در این روش با حرکت دادن دست خود در روبروی قسمت مشخص شده می‌توان نور لامپ‌های روی هالیوودی رو روشن و خاموش کرد.

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی تاچ یا لمسی

آینه های هالیوودی که نور اونا به روش تاچ نیز روشن می‌شه هم بسیار پرفروش هستن. دکمه لمسی این آینه ها دقیقاً شبیه به صفحه گوشی های هوشمند ما هستن. وقتی شما انگشت خود رو روی قسمت مشخص شده قرار میدین نور آینه روشن و خاموش می‌شه علاوه بر آن می تونین با نگه داشتن انگشت خود روی قسمت‌های مشخص شده شدت درجه نور رو کم و زیاد کنین.

آینه هالیوودی رو می‌تونیم به صورت دوطرفه تولید کنیم

آینه های هالیوودی رو علاوه بر اینکه می‌توان به صورت قدی، رومیزی و هر طرح و اندازه که بخواهین طراحی کنیم ،می‌تونین اونا رو به صورت دو طرفه تولید کرد. هر دو طرف هالیوودی بسیار پر کاربرد هست. زیرا در این مدل آینه دو نفر می‌تونه در یک زمان و در یک جا از این آیینه استفاده کنه در سالن‌هایی که قسمت وسط آرایشگاه خالی اس و غیرقابل استفاده‌اس می‌تونیم با این آینه های دو طرفه چه به صورت قدی و چه به صورت آویز استفاده کنیم. با این روش هم فضای سالن‌ارایشگاه شما زیبا و هم کاربرد بیشتر میشه.

آینه هالیوودی

به راحتی نصب میشه

آینه ی شما اگر به صورت دیواری و قدی باشه می‌تونین به تنهایی اونو نصب کنین. نصب کردن آینه‌های هالیوودی به دیوار بسیار آسون هس. کافیست فقط یک پیچ و دریل داشته باشیم تا اون رو به‌صورت چفت و بست به دیوار وصل کنیم علاوه بر آن با خواست شما می‌تونیم همکاران خود رو برای نصب آینه های هالیوودی به محل پروژه بفرستیم تا آینه رو در کمترین زمان برای شما به دیوار نصب کنن.

آینه هالیوودی

انواع آینه‌های هالیوودی

آینه هالیوودی قدی

آینه هالیوودی قدی در مزون‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیره و کاربرد داره. آینه‌های هالیوودی قدی تصویر رو به صورت سرتاپا کامل نشون می‌ده و علاوه بر آن به دلیل داشتن لامپ های ال ای دی در دور تا دور آینه یک تصویر واضح رو به ما نشون می‌دن.آینه‌های هالیوودی قدی می‌تونه به صورت مهتابی و آفتابی تولید بشه علاوه بر آن برای جابجایی آینه‌های قدی می‌تونیم چرخ تعبیه کنیم تا به راحتی اونو از یک مکان به مکان دیگر ببرین. تنوع آینه های قدی بسیار زیاده. آینه های هالیوودی هم به صورت متحرک و هم صورت ثابت طراحی و تولید می‌شه.

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی ثابت

آینه های هالیوودی ثابت شامل آینه‌های قدی و رومیزی اس که اونل رو با کمک دریل و پیچ به دیوار نصب می‌کنیم و جابجایی اونا کمی دشواره زیرا بعد از جابجا کردن آینه دیواری که بر روی اون نصب شده بود دیوار کمی تخریب می‌شه و جای پیچ ها روی دیوار می‌مونه.

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی چرخ‌دار

مدل دیگه از آینه های متحرک می تونه آینه های چرخدار باشه آینه های چرخدار در سایز‌های بزرگی هستن که به دلیل داشتن چرخ در زیر پایه‌های این آینه جابجایی آنها آسون می‌شه. هر موقع که بخوایم می‌تونیم به راحتی و به تنهایی جای آینه های چرخ دار رو عوض کنیم و تغییر دکوراسیون بدیم.

آینه هالیوودی

اینه هالیوودی مستطیل

آینه های هالیوودی رو می‌توان در طرح و شکل های مختلف طراحی و به تولید رسوند.بیشتر این مدل آینه های هالیوودی مستطیل شکل می‌باشن. آینه های مستطیل رو می‌توان به صورت رومیزی و قدی و دیواری تولید کرد.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ