انواع آینه گریم آینه هالیوودی مهتابی

آینه هالیوودی مهتابی

آینه هالیوودی به چه دردت می‌خوره؟ واسه آرایشگاهت می‌خوای؟ یا یه مزون خفن داری و برای اون به یه آینه هالیوودی سفید احتیاج داری؟ اتاق چطور؟ برای اتاقت یه آینه هالیوودی می‌خوای؟ برات توضیح می‌دم برای هر کاربری کدوم آینه مناسبته و چه گزینه‌هایی داری. باهام بیا.

همون‌طور که می‌دونی دور تا دور آینه‌های هالیوودی از لامپ‌های ال‌ای‌دی پر نور تشکیل شده که می‌شه درجه نور این لامپ‌ها رو کم و زیاد کرد. آینه‌های هالیوودی که در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شن ریز به ریز از قطعات کوچک آینه گرفته تا جنس خود آینه از بهترین متریال‌های موجود در بازار ساخته می‌شن. با کمی دقت و توجه به نحوه ساخت و کار تموم شده‌ای که بهت تحویل می‌دیم می‌تونی تمیزی و ظرافت رو تو آینه‌های تولید شده در کارگاه آینه‌ها ببینی.

آینه هالیوودی مهتابی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشن

 • تعداد چراغ‌های آینه هالیوودی مهتابی
 • کیفیت بالا داشته باشه
 • لوگودار باشه
آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی

چراغ‌های آینه هالیوودی باید زیاد باشن

همون‌طور که می‌دونی لامپ‌هایی که برای ساخت آینه هالیوودی استفاده می‌شن از نوع ال ای دی هستن و این لامپ‌ها از کیفیت بالایی برخوردارن. به خاطر همین برای همه لامپ‌ها گارانتی در نظر گرفته شده . علاوه بر اون به دلیل اینکه این آینه ها فقط برای داخل کشور ایران ساخته نمی‌شن و اون‌ها رو به کشور‌های دیگه صادر می‌کنیم ،لامپ های بسیار باکیفیت برای ساخت آینه هالیوودی مهتابی استفاده می‌شن.

آینه هالیوودی مهتابی باید با‌کیفیت باشه

کیفیت حرف اول رو در محصولات کارگاه آینه ها می‌زنه. تولیدات کارگاه آینه‌ها برای کشورهای دیگه منطقه و مخصوصاً خاورمیانه هست. برای ساخت آینه‌های صادراتی باید از بهترین کیفیت استفاده بشه، که در کارگاه آینه‌ها تموم آینه‌ها درجه یک هستن. تو می‌تونی از کنار هم گذاشتن آینه‌هایی که از قبل داشتی و آینه‌های از تولیدی کارگاه آینه‌ها کاملاً تهیه کردی ، به وضوح متوجه فرق این دو آینه بشی که شفافیت این آینه‌ها بسیار بالا هست.

آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی

لوگو داشته باشه

اگه از آینه‌ات می‌خوای یه استفاده حرفه‌ای داشته باشی و برای محیط کارت نیازش داری ، مثلاً اگه این آینه‌ رو برای سالن‌های آرایش و یا مزون‌ها و فروشگاه‌های آنلاین برای معرفی لباس‌ها بخوای باید حتما لوگو داشته باشه. اینجوری وقتی مشتریت در مقابل آینه هالیوودی مهتابی قرار می‌گیره، چه برای میکاپ و گریم کردن چه برای خرید لباس با گرفتن سلفی از خودش تورو تبلیغ می‌کنه.

بقیه با دیدن سلفی‌ها در فضای مجازی ،وقتی لوگوی تو رو که روی آینه حک شده و در پشت اون از نورپردازی زیبا و رنگی استفاده‌شده همیشه اسم برندت توی ذهن مشتری باقی می‌مونه و این‌یک راهکار برای جذب مشتریه. وقتی لوگو و برند روی تابلو سردر و آینه‌هایی که در سالن و مزونت استفاده بشن، باعث می‌شه تا تو یک آرایشگر تخصصی و مزون‌دار حرفه‌ای به نظر برسی.

آینه هالیوودی مهتابی رو چجوری استفاده کنم؟

 • بذار ایستاده باشه خیلی‌هم قشنگه
 • بذارش روی میزت
 • آینه هالیوودی مهتابی رو بزن به دیوار
آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی

آینه هالیوودی مهتابی قدی یا ایستاده

آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی

آینه‌های هالیوودی مهتابی قدی بیشتر در مزون‌ها استفاده می‌شه. چون در مزون‌ها همه مشتری‌ها دوست دارن ظاهر خودشون رو به صورت کامل و دقیق در آینه ببینن. نیاز اصلی یک مزون داشتن آینه هالیوودی به صورت قدی هست. آینه قدی رو می‌شه به صورت ثابت و یا متحرک طراحی و تولید کرد. که این بستگی به نیاز و سلیقه تو داره. اگر بخوای آینه‌های قدی رو به صورت متحرک سفارش بدی می‌تونیم برات با چرخ تولیدش کنیم.

آینه هالیوودی مهتابی
آینه آرایشگاه

انواع آینه قدی

 • آینه چرخ‌دار هالیوودی
 • آینه هالیوودی دو طرفه
آینه هالیوودی مهتابی چرخ‌دار

آینه‌های چرخ‌دار رو به تنهایی می‌تونی از جایی به جای دیگر ببری. آینه‌های هالیوودی قدی به دلیل بزرگی ،از وزن زیادی برخوردار هستن و به تنهایی نمی‌تونی اون‌ها رو جابه‌جا کنی.چرخ‌دار کردن آینه یک فکر خوب و اساسیه. آینه های هالیوودی قدی که به صورت ثابت هستن رو نمی‌شه جابه‌جا کرد و در موقع جابه‌جایی اثر پیچ‌ها روی دیواری که به اون وصل بود می‌مونه.

چون آینه‌های ثابت دیواری رو با پیچ و دریل به دیوار نصب می‌کنیم.اگر تو اهل تنوع هستی و هر سال دکور مزون یا آرایشگاه و خونه خودت رو عوض می‌کنی آینه‌های چرخ‌دار و یا پایه‌دار می‌تونن در این امر بهت کمک کنن.

آینه هالیوودی مهتابی دوطرفه
آینه هالیوودی‌ مهتابی

آینه‌های هالیوودی در مکان‌هایی مثل مزون‌ها و آرایشگاه‌ها پر کاربرد هستن. در این مکان‌ها رفت و آمد بسیار زیاده و مشتری‌های زیادی در اونجا حضور پیدا می‌کنن.

برای اینکه مشتری تو از شلوغی مزون و یا آرایشگاه تو اذیت نشن و مشتری خود رو زیاد منتظر نگذاری، داشتن یک آینه دوطرفه هالیوودی مهتابی بهت کمک می‌کنه. چون به صورت همزمان می‌شه دو نفر از یک آینه استفاده کنن. در این مدل دو آینه دقیقاً در اندازه و شکل همدیگه به صورت پشت سر هم قرار می گیرن که می شه برای این دو آینه قاب و چرخ یا پایه تعبیه کرد.

علاوه بر اون می تونی در آرایشگاه‌ها که حتما به آینه قدی نیست و یک آینه رومیزی کار رو راه می‌اندازه به صورت دو طرفه سفارش داد و در زیر این آینه دوطرفه هالیوودی یک میز گذاشت و در روی اون وسایل مورد نیاز رو قرار داد.

آینه هالیوودی مهتابی رومیزی

آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی

آینه‌های هالیوودی مهتابی رومیزی بیشتر در آرایشگاه‌ها استفاده می‌شن. چون در آرایشگاه‌ها بیشتر افراد دوست دارن چهره‌شون رو در آینه ‌بینن و مثل مزون‌ها نیستن که نیاز اصلی‌شون داشتن یک آینه قدی هست. البته در مورد آرایشگاه‌هایی که اصلی‌ترین مشتری‌هاشون عروس‌ها هستن این موضوع صدق نمی‌کنه. چون عروس‌ها می‌خوان خودشون رو کامل ببینن. آینه‌های هالیوودی بسیاری در سالن‌های آرایشگاه پرکاربردن. چون برای گریم کردن و یا آرایش صورت آرایشگر، به وسایل زیادی نیاز دارن که این وسایل باید دم دست میکاپ آرتیست باشه تا به راحتی به اون‌ها دسترسی داشته باشه.

داشتن یک آینه آرایشگاه هالیوودی مهتابی رومیزی برای گریم بهتر بسیار کمک می‌کنه. هم نور رو تأمین می‌کنه هم یه آینه وجود داره و هم یک میز برای گذاشتن وسایل آرایش و سریع‌تر پیش بردن کارهاست.

آینه هالیوودی مهتابی دیواری

آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی

آینه‌های هالیوودی دیواری جز پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین آینه‌ها می‌باشن. آینه های لامپی دیواری در مزون‌ها بسیار پرکاربرد دارن .چون نیاز اصلی مزون آینه‌های دیواری به صورت قدی هست.

در اتاق‌های پرو از آینه‌های دیواری استفاده می‌شن. اکثر اتاق‌های پرو کوچک هستن و نمی‌شه آینه‌ها رو به صورت متحرک استفاده کرد و یا به دیوار تکیه داد .چون امکان داره افراد با آینه برخورد کنن و آینه بشکنه و یا به افراد آسیب بزنه. برای همین دلیل بهتر هست از آینه‌های دیواری در مزون‌ها استفاده بشه.

آینه هالیوودی مهتابی

آینه هالیوودی مهتابی به چند روش نورشون خاموش و روشن می‌شه

آینه‌های هالیوودی مهتابی به سه روش نورشون خاموش و روشن می‌شن.به صورت تاچ یا لمسی،حسگری،ریموتی

 • ریموتی: این مدل آسون‌ترین روش روشن و خاموش کردن لامپ‌های آینه‌های هالیوودی هست.چون از راه دور با یک ریموت و یا کنترل می‌شه نورهای آینه‌ رو روشن و خاموش کنی و یا درجه نور این آینه رو نسبت به نیاز اتاقت کم و زیاد کنی.
 • تاچ یا لمسی: آینه‌های تاچ یکی از جذابترین آینه‌ها هستن. زیرا با لمس کردن قسمت مشخص شده آینه که به صورت یک دایره کوچک هست، که در پشت این دایره یک سنسور حساس به لمس قرار داره می‌تونی لامپ‌های آینه‌های هالیوودی مهتابی خودت رو روشن و یا خاموش کنی.
آینه هالیوودی‌ مهتابی
آینه هالیوودی‌ مهتابی
 • حسگر حرکتی: مدل روشن کردن و خاموش کردن حسگر حرکتی نیز یکی از روش‌های جذابه. چون هنگامی که تو دست خودت رو در جلوی سنسور حساس به حرکت تکون میدی نور لامپ خاموش می‌شه و اگر در جهت مخالف حرکت بدین نور آینه‌های هالیوودی روشن می‌شن.

برای سفارش

برای سفارش میتونی با شماره‌ی09357015855 تماس بگیرین یا به ادرس زیر تشریف بیارین.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ