آینه هالیوودی مهتابی رومیزی

آینه هالیوودی مهتابی حسگر

در این مطلب در مورد آینه هالیوودی مهتابی حسگر صحبت خواهیم کرد امروزه آینه‌های مختلفی با توجه به کاربری و نیاز افراد به وجود آمده‌اند. که یکی از آنها آینه هالیوودی و یا همان آینه‌های چراغ‌دار می‌باشد که دارای نور بسیار زیادی است. 

در زمان‌های گذشته برای هر کاربری و یا فضایی تنها یک آینه وجود داشت که آن یک آینه‌ی ساده با برش بسیار ساده‌تر بود که مردم آن را از شیشه بری محل خود تهیه می‌کردند و اگر در یک آرایشگاه و یا حتی در یک سرویس بهداشتی می‌رفتید یک نوع آینه را می‌دیدید اما با گذشت زمان و طراحی‌های به وجود آمده شرکت‌های سازنده آینه و کارگاه‌های تولید آینه در صدد تولید انواع آینه‌های مختلف با طراحی‌های گوناگون با توجه به نیاز افراد افتادند .

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر

با این کار آینه‌های مختلفی را وارد بازار کردند که با استقبال بسیار خوبی نیز روبرو شدند .به طور مثال دیگر یک آینه ساده را برای هر فضای استفاده نکردند بلکه برای مکانی مانند آرایشگاه از آینه‌های حرفه‌ای مانند آینه چراغ‌دار و یا هالیوودی و یا برای سالن‌های استخر و سونا و جکوزی از آینه‌های ضد بخار برای تعریق نکردن آینه و ….استفاده کردند و در واقع هر آینه برای هر محیطی جداگانه تعبیه شد . 

در کارگاه آینه‌ها انواع آینه‌های مزونی آرایشگاهی و یا سرویس‌بهداشتی با بهترین متریال روز دنیا تولید و عرضه می‌شود.به طوری که به هیچ عنوان این نوع آینه‌ها با نمونه‌های خارجی هیچ تناقضی ندارد و بسیار مشابه می‌باشد .شما نیز می‌توانید با سفارش اینترنتی و یا تماس با باکارگاه آینه‌ها بهترین آینه‌های موجود در ایران را سفارش داده و درب منزل خود به راحتی و آسانی تحویل بگیرید و دیگر در کوچه و بازار دنبال آینه مورد نظر خود نباشید.

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر

با این کار علاوه بر اینکه در زمان و وقت خود صرفه جویی کرده و می‌توانید در جای دیگر این زمان را استفاده کنید باعث کاهش بسیاری از آلودگی‌های زیست محیطی مانند کمتر شدن ترافیک شهری و یا آلودگی هوا می‌شوید  و به داشتن زندگی سالم و شهر سالم‌تر کمک شایانی خواهید کرد با ما همراه باشید تا در ادامه در مورد انواع آینه هالیوودی چراغ‌دار صحبت کنیم.

آینه هالیوودی مهتابی حسگر چیست

به طور کلی آینه‌های چراغ‌دار آینه‌هایی هستند که دور تا دور آن از لامپ‌های زیادی استفاده می‌شود که به فواصل مرتب گذاشته شده‌اند. این آینه‌ها نور بسیار زیادی دارند تا بتوانند نور بیشتری را به محیط اطراف ببخشند.

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر

همچنین بهترین نوع آینه‌ها برای گریم و میکاپ برای میکاپ‌کاران و گریمورهای حرفه‌ای آینه‌های چراغ‌دار هالیوودی می‌باشند. شما با داشتن یک آینه هالیوودی مهتابی می‌توانید یک میکاپ بی نقص و بسیار عالی را انجام دهید این مدل از آینه چراغدار حسگر می‌باشد و می‌توانید با زدن بر روی آینه و نقطه‌ای که برای انجام این کار تعبیه شده است آینه‌ی خود را خاموش و روشن کنید و یا شدت نور را از کم به زیاد تغییر دهید همچنین اگر آینه‌ی شما دارای دو نوع نور می‌باشد می‌توانید نور آینه خود را از آفتابی به مهتابی تغییر حالت دهید‌. 

میکاپ کاران با داشتن یک آینه چراغ دار به علت داشتن نور بسیار زیاد عیوب و نواقص کار خود را به راحتی می بینند و درصدد رفع آن برمی‌آیند تا یک میکاپ بی نقص و بسیار عالی را به به مشتری تحویل دهند امروزه علاوه بر این که در سالن های آرایشی از این نوع آینه استفاده می‌شود در مزون ها و اتاق خواب های شخصی نیز شاهد این آینه های بسیار زیبا و مدرن هستیم.

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر

حال که در مورد این نوع از آینه هالیوودی صحبت کرده‌ایم در ادامه انواع آینه‌های هالیوودی را برای شما بازگو می‌کنیم تا با این آینه بیشتر آشنا شوید و بتوانید بهترین و با کیفیت‌ترین آینه را با توجه به نیاز خود سفارش دهید.

انواع آینه هالیوودی

  • آینه هالیوودی یا چراغ‌دار مدل قاب‌دار
  • آینه هالیوودی یا چراغ‌دار مدل ریموت دار یا کنترلی
  • آینه هالیوودی مدل لمسی
  • آینه هالیوودی مدل قدی یا تمام صفحه
  • آینه هالیوودی دو طرفه
  • آینه هالیوودی آویزی
  • آینه هالیوودی پایه دار
آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر

آینه هالیوودی قاب‌دار

آینه هالیوودی و یا هر نوع آینه‌ای که دارید را می‌توانید با توجه به سبک و سلیقه خود قاب‌دار و یا بدون قاب سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. اما قبل از اینکه آینه را قاب دار سفارش دهید حتماً به طراحی دکوراسیون و نوع رنگ دیوار نیز بسیار توجه کنید به طور مثال اگر رنگ دیوار شما خنثی و یا طراحی آن مدرن می‌باشد بهتر است که از رنگ‌های خنثی مانند سفید و یا طوسی کم رنگ استفاده شود اما اگر طراحی و دکوراسیون شما سلطنتی و کلاسیک است بهتر است از رنگ‌های گرم و تیره‌تر مانند قهوه‌ای استفاده بیشتری شود . 

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر

قاب‌ها می‌توانند از جنس و متریال‌های مختلفی ساخته شوند و از جنس‌هایی از قبیل چوبی فلزی یو پی وی سی و یا ام دی اف باشند اما بهترین و بادوام‌ترین قاب‌ها برای هر نوع شرایط آب و هوایی قاب‌های یو پی وی سی می‌باشد که به هیچ عنوان زنگ نزده و تغییر حالت نمی‌دهند .به این نکته نیز توجه داشته باشید که آینه‌هایی که قاب دارند به نسبت آینه‌های ساده که تنها یک برش می‌خورند قیمت بیشتری دارند زیرا از متریال بیشتری در آن استفاده شده است همچنین زمان بیشتر و انرژی بیشتری نیز برای ساخت آن قاب صرف شده است . 

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر مدل قاب‌دار

آینه هالیوودی یا چراغ‌دار مدل ریموت دار کنترلی

هنگامی که آینه‌های نور‌دار مانند آینه‌های هالیوودی را انتخاب می‌کنید باید بتوانید از طریقی آن را خاموش و روشن کنید یکی از این روش‌ها استفاده از ریموت‌های کنترل دار می‌باشد که با این روش می‌توانید با در دست داشتن ریموت در هر نقطه‌ و در هر مکانی که ایستاده‌اید با فشار دادن دکمه‌ آینه‌ی خود را چراغ خاموش و روشن کنید و یا شدت نور آن را کم و زیاد کنید.

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی

این روش مزیت‌های بسیاری به نسبت روش لمسی و یا حسگری دارد یکی از این روش‌ها همین خاموش و روشن کردن در هر نقطه از سالن و یا مکانی که هستید می‌باشد و مزیت دیگر لک نشدن آینه است زیرا اگر آینه چراغ‌دار شما لمسی و یا حسگری باشد بایستی از طریق انگشتان دست بر روی آینه نورش را خاموش و روشن کنید که موجب لک بر روی آینه و تمیز کردن هر روزه آن می‌شود . 

آینه هالیوودی مدل قدی یا تمام صفحه

اگر فضایی که در آن مشغول به کار هستید بسیار کوچک می‌باشد و یا نور آن برای میکاپ و گریم کافی نیست بهتر است که از آینه‌های قدی و یا سرتاسری بر روی دیوار استفاده کنید. تابتوانید فضای کاری خود را دلبازتر و بزرگتر نشان دهید .

آینه هالیوودی مهتابی حسگر
آینه هالیوودی مهتابی حسگر مدل قدی

کاربرد آینه‌های قدی بیشتر برای مزون‌ها می باشد تا مشتریان بتوانند روبروی آینه بایستند و از بالا تا پایین لباسی را که بر تن کردند را به راحتی ببینند تا بتوانند تصمیم برای خرید بگیرند .حتماً به این نکته دقت داشته باشید که اگر برای سالن‌های آرایشگاهی بر روی یک دیوار آینه تمام صفحه انتخاب می‌کنید تا فضای سالن خود را بزرگ تر نشان دهید بهتر است که این آینه بدون قاب تعبیه شود تا حس بزرگ‌تر بودن را بهتر بتواند به مشتریان القا کند.

کافیست که ابعاد پیشنهادی خود را با طرحی که انتخاب کرده‌اید برای کارگاه‌ آینه‌ها ارسال کنید تا زیباترین آینه با بهترین متریال را از بهترین‌ها تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ