آینه مزون اصفهان

آینه مزون کرج

آینه مزون کرج

مزون ها یکی از مکان‌هایی است که خانم ها به آن علاقه دارند و در آن رفت و آمد می کنند. زیبا بودن محیط برای جذب مشتری علی الخصوص اگر وسایل مزون آن مخصوص خانم ها است بسیار مهم و ضروری است با داشتن آینه مزون می توانید فضای خود را زیبا و چشمگیر کنید و مشتری خود را جذب کنید.امروزه تعداد مزون های حرفه ای زیاد  شده که دیگر آینه های ساده جوابگو و چشمگیر نیستند.

بهترین مدل هایی که در کل دنیا تولید می‌شود را در کارگاه آینه ها برایتان طراحی می‌کنیم. علاوه بر آن اگر شما طرحی خاص در ذهن خود دارید می‌توانید آن را با کارشناسان طراحی ما در میان بگذارید تا ما دقیقاً آن چیزی را که شما می‌خواهید برای شما به صورت منحصر به فرد تولید کنیم. آینه قدی و بک لایت می‌تواند یک آینه مزون باشد زیرا آینه هایی مزون باید در طرح های خاص تولید شوند که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم.

آینه مزون کرج
آینه مزون کرج

آینه مزون کرج باید چه ویژگی هایی داشته باشد

 • باید به صورت قدی و یا سرتاسر باشد: یکی از نیازهای اصلی مزون آینه قدی است که آن آینه نیز نمی‌تواند در سایز های کوچک باشد زیرا هنگام پرو لباس باید خود را در آینه ببینیم. آن‌ها باید به صورت قدی و یا سرتاسر باشند و در سایزهای بزرگ تولید شوند. مشتریان در مزون‌هایی که شلوغ است همیشه منتظر می مانند تا اتاق پرو خالی شود با کمک آینه های سرتاسر و بزرگ و قطعی می‌توانید این مشکل را حل کنید به طوری که در همه جای مزون خود آینه‌های سرتاسر بگذارید تا مشتریان شما به راحتی بتوانند خود را در آینه ببینند.
 • آینه‌های قدی را به صورت بک لایت و چراغ دار می‌توان تولید کرد و سفارش دهید و علاوه بر آن آینه های که سرتاسر هستند را می‌توانیم به صورت تراش خورده و طرح های لوزی و خاص دربیاوریم.
آینه مزون کرج
 • آینه های مزون باید نورپردازی شده باشند: آینه های نورپردازی شده بسیار زیبا هستند و می‌توانند فضای شما را لوکس کنند. آینه هایی که دارای نور است دیدی بهتر و دقیق تر به مشتری می‌دهند تا انتخابی خوب داشته باشد. اگر شما مزونی را طراحی کنید که مشتری در آن راحت باشد و احساس خوبی در آنجا داشته باشد درنهایت می‌توانید فروش بیشتری را تجربه کنید و مشتری هایی که به مزون شما می‌آیند فقط یک‌بار در آنجا حضور پیدانکنند و همیشه برای انتخاب لباس گزینه اول مزون شما باشد. غیر از این که آینه های نورپردازی برای یک مزون نیاز است ،باعث خاص شدن آن مکان می‌شود. آینه های نوردار را می‌توانیم به صورت آینه مزون بک لایت و چراغ دار که دور تا دور آینه قرار می‌گیرد طراحی کنیم.
 • آینه مزون باید لوگو دار باشد: توسط دستگاه سند بلاست لوگوی مخصوص و آرم مزون شما را روی آینه ها طراحی می‌شود. در گوشه‌ای از آینه این لوگو و اسم سالن شما را هک می کنیم و وقتی آینه به صورت بک لایت باشد موقع وصل شدن به برق لوگویی که تراش دادیم نوردار می‌شود. همین کار باعث می شود که وقتی مشتری در روبروی آینه قرار بگیرد تا لباس را پرو کند لوگو ما در ذهن مشتری باقی بماند مخصوصاً وقتی این لوگو چراغ‌دار باشد. شما می‌توانید این آینه را که از قسمت لوگو به سمت روبرو می تابد را رنگی نیز سفارش دهید.
آینه مزون کرج

انواع آینه مزون کرج

 • مزون کرج مدل بک لایت
 • آینه مزون کرج مدل چراغ دار
 • آینه مزون کرج مدل هالیوودی
 • آینه مزون کرج مدل هوشمند
 • آینه مزون کرج مدل صفحه نمایش دار
 • آینه مزون کرج مدل دوطرفه
 • آینه مزون کرج مدل قدی
 • آینه مزون کرج مدل دیواری
 • آینه مزون کرج مدل پایه دار
 • آینه مزون کرج مدل چرخ دار
آینه مزون کرج

آینه مزون کرج مدل دوطرفه

آینه مزون ها می‌تواند به صورت دو طرفه باشد آینه‌های دو طرفه باعث می‌شود تا از فضا استفاده مناسب ببرید. دو نفر به صورت هم‌زمان می‌توانند در این آینه ظاهر خود را ببینند.اگر شما مزون و یا مغازه‌ای دارید که فضای آن کوچک است با کمک این آینه می‌توانید از فضا بهترین استفاده را کنید.دربین آینه های دوطرفه قدی می‌توان لامپ های نواری ال ای دی قرار دهید که هم باعث زیبایی فضا می شود و هم کارایی بیشتری دارد زیرا نور این آینه به قسمت روبه رو می‌تابد تا فضا نورانی‌تر شود و مشتری بتواند دید بهتری نسبت به لباس ها داشته باشد.

روی آینه های دو طرف علاوه بر اینکه می‌توانید آن را به صورت بک لایت سفارش دهید لوگو را نیز می‌توان هک کرد. آینه های دوطرفه مزون را علاوه بر اینکه می‌توان به صورت بک لایت سفارش داد آن‌ها را نیز به صورت چراغ‌دار که دور تا دور آینه لامپ های ال ای دی قرار می‌گیرد طراحی کنیم. آینه های چراغ دار که یکی از پرطرفدارترین آینه های تولیدی می باشد بیشتر صحبت می‌کنیم.

مزون مدل کرج مدل چراغ دار

آینه های چراغ دار بسیار کارایی زیادی دارند و فضای شما را نورانی و خاص می کنند. کیفیت لامپ‌هایی که دور تا دور آینه قرار می‌گیرد خوب است این لامپ‌ها دارای عمر طولانی می‌باشند با کمک ریموت می‌توانید نور لامپ‌های ال ای دی دورتادور آینه را کم و زیاد کنید. می توان چند رنگ نور روی آینه نصب کرد. با ریموت یا دکمه تاچ روی آینه رنگ موردنظر را انتخاب کنیم یا به صورت پشت سر هم رنگ ها عوض شود و دکوری خاص را برای شما ایجاد کند.لامپ این آینه‌ها می‌تواند با یک ریموت و یا به‌صورت حسگر و تاچ روشن و خاموش شود.

آینه مزون کرج

آینه مزون مزون کرج مدل دکوراتیو

آینه‌ها باعث می‌شود تا فضای شما زیباتر جلوه کند. علاوه بر آن به دلیل اینکه آینه خاصیت بازتاب کردن نور را دارد باعث نورانی‌تر شدن فضا نیز می‌شود. با آینه‌کاری کردن مزون، این مکان بزرگ‌تر نیز به نظر می‌رسد. اگر شما یک مزون کوچک دارید با کمک آینه دکوراتیو و آینه کاری می‌توانید به فضا جلوه بیشتری بدهید. اگر آینه‌های شما دارای نورپردازی باشد، نور ایجاد شده باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا می‌شود.

ما در کارگاه آینه می‌توانیم آینه دکوراتیو را در هر مدل و هر شکلی که بخواهید برای شما طراحی کنیم. به‌عنوان مثال چند آینه به شکل دایره و یا بیضی و یا شکل های نامنظم را به‌صورت کوچک و بزرگ در کنار هم قرار داد و یک دیوار را زیبا و خاص و چشمگیر کرد. با کمک آینه‌های دکوراتیو می‌توان فضای مزون را به‌گونه‌ای طراحی کرد تا علاوه‌بر کاربردی بودن، چشم‌نواز هم باشد.

آینه مزون کرج

چرا از لامپ‌های ال ای دی برای آینه‌های مزون کرج استفاده می‌شود

 • طول عمر: لامپ‌های ال ای دی از طول عمر بیشتری نسبت به بقیه لامپ‌ها برخوردار هستند. ساعات روشن ماندن این لامپ‌ها مهم است و تعداد خاموش روشن کردن آن‌ها از عمر لامپ کم نمی‌کند. لامپ‌های استفاده‌شده برای آینه‌های مزون بک لایت و چراغ دار از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در تولیدی آینه‌ها از بهترین‌ نوع آن‌ها در بازار استفاده می‌شود.
 • سازگار با محیط زیست: لامپ ال ای دی با محیط زیست سازگاری دارد و تجزیه می‌شود. لامپ‌های ال ای دی به محیط‌زیست آسیب نمی‌رسانند.
 • تنوع رنگ‌بندی: تنوع رنگی لامپ‌های ال ای دی بسیار زیاد است و می‌توان گفت در هر رنگی تولید شده است. برای آینه‌های سفارشی شما رنگی را که مد نظر داشته باشید نصب می‌کنیم و حتی می‌توان چند رنگ را روی یک آینه نصب کرد.
آینه مزون کرج

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ