آینه مزون اصفهان

آینه مزون کرج

آینه مزون کرج

آینه مزون کرج و حومه در کیفیتی باورنکردنی توسط کمپانی ayneha تولید میشه. مزون ها یکی از مکان‌هایی هس که خانم‌ها به اون علاقه دارن و در اون رفت و آمد می‌کنن. زیبا بودن محیط برای جذب مشتری علی الخصوص اگر وسایل مزون اون مخصوص خانم هاس بسیار مهم و ضروری هست با داشتن آینه مزون می‌تونین فضای خود رو زیبا و چشمگیر کنین و مشتری خود رو جذب کنین.امروزه تعداد مزون های حرفه ای زیاد  شده که دیگر آینه‌های قدی ساده جوابگو و چشمگیر نیستن.

بهترین مدل‌هایی که در کل دنیا تولید می‌شه رو در کارگاه آینه ها براتون طراحی می‌کنیم. علاوه بر اون اگر شما طرحی خاص در ذهن خود دارین می‌تونین اونو با کارشناسان طراحی ayneha در میون بذارین تا ما دقیقاً آن چیزی رو که شما می‌خواید برای شما به صورت منحصر به فرد تولید کنیم. آینه قدی و بک لایت می‌تونه یک آینه مزون باشه زیرا آینه‌هایی مزون باید در طرح های خاص تولید بشن که در ادامه مطلب به اون می‌پردازیم.

آینه مزون کرج
آینه مزون کرج

آینه مزون کرج باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه

 • باید به صورت قدی و یا سرتاسر باشه: یکی از نیازهای اصلی مزون آینه قدی هست که اون آینه هم نمی‌تونه در سایز های کوچک باشه زیرا هنگام پرو لباس باید خود رو در آینه ببینیم. اونا باید به صورت قدی و یا سرتاسر باشن و در سایزهای بزرگ تولید بشن. مشتریان در مزون‌هایی که شلوغ هست همیشه منتظر می‌مونن تا اتاق پرو خالی بشه با کمک آینه های سرتاسر و بزرگ و قطعی می‌تونین این مشکل رو حل کنین به طوری که در همه جای مزون خود آینه‌های سرتاسر بذارین تا مشتریان شما به راحتی بتونن خود رو در آینه ببینن.
 • آینه‌های قدی رو به صورت بک لایت و چراغ دار می‌توان تولید کرد و سفارش داد و علاوه بر اون آینه های که سرتاسر هستن رو می‌تونیم به صورت تراش خورده و طرح های لوزی و خاص دربیاریم.
آینه مزون کرج
 • آینه‌های مزون باید نورپردازی شده باشن: آینه‌های نورپردازی شده بسیار زیبا هستن و می‌تونن فضای شما رو لوکس کنن. آینه‌هایی که دارای نور هست دیدی بهتر و دقیق‌تر به مشتری می‌دن تا انتخابی خوب داشته باشه. اگر شما مزونی رو طراحی کنین که مشتری در اون راحت باشه و احساس خوبی در آنجا داشته باشه درنهایت می‌تونین فروش بیشتری رو تجربه کنین و مشتری‌هایی که به مزون شما میان فقط یک‌بار در اونجا حضور پیدانکنن و همیشه برای انتخاب لباس گزینه اول مزون شما باشه. غیر از این که آینه‌های نورپردازی برای یک مزون نیاز هست ،باعث خاص شدن اون مکان می‌شه. آینه‌های نوردار رو می‌تونیم به صورت آینه مزون بک لایت و چراغ دار که دور تا دور آینه قرار می‌گیره طراحی کنیم.
 • آینه مزون باید لوگو دار باشه: توسط دستگاه سند بلاست لوگوی مخصوص و آرم مزون شما رو روی آینه ها طراحی می‌شه. در گوشه‌ای از آینه این لوگو و اسم سالن شما رو حک می‌کنیم و وقتی آینه به صورت بک لایت باشه موقع وصل شدن به برق لوگویی که تراش دادیم نوردار می‌شه. همین کار باعث می شود که وقتی مشتری در روبروی آینه قرار بگیره تا لباس رو پرو کنه لوگو ما در ذهن مشتری باقی بمونه مخصوصاً وقتی این لوگو چراغ‌دار باشه. شما می‌تونین این آینه رو که از قسمت لوگو به سمت روبرو می‌تابه رو رنگی هم سفارش بدین.
آینه مزون کرج

انواع آینه مزون کرج

 • آینه مزون کرج مدل بک لایت
 • آینه مزون کرج مدل چراغ دار
 • آینه مزون کرج مدل هالیوودی
 • آینه مزون کرج مدل هوشمند
 • آینه مزون کرج مدل صفحه نمایش دار
 • آینه مزون کرج مدل دوطرفه
 • آینه مزون کرج مدل قدی
 • آینه مزون کرج مدل دیواری
 • آینه مزون کرج مدل پایه دار
 • آینه مزون کرج مدل چرخ دار
آینه مزون کرج

آینه مزون کرج مدل دوطرفه

آینه مزون‌ها می‌تونه به صورت دو طرفه باشه آینه‌های دو طرفه باعث می‌شه تا از فضا استفاده مناسب ببرین. دو نفر به صورت هم‌زمان می‌تونن در این آینه ظاهر خودتون رو ببینن.اگر شما مزون و یا مغازه‌ای دارین که فضای اون کوچک هس با کمک این آینه می‌تونین از فضا بهترین استفاده رو کنین.دربین آینه‌های دوطرفه قدی می‌توان لامپ های نواری ال ای‌دی قرار بدین که هم باعث زیبایی فضا می‌شه و هم کارایی بیشتری داره زیرا نور این آینه به قسمت روبه رو می‌تابه تا فضا نورانی‌تر بشه و مشتری بتونه دید بهتری نسبت به لباس‌ها داشته باشه.

روی آینه‌های دو طرفه علاوه بر اینکه می‌تونین اونو به صورت بک لایت سفارش بدین لوگو رو هم می‌تونیم حک کنیم. آینه‌های دوطرفه مزون رو علاوه بر اینکه می‌توان به صورت بک لایت سفارش داد اونا رو نیز به صورت چراغ‌دار که دور تا دور آینه لامپ های ال‌ای‌دی قرار می‌گیره طراحی کنیم. در مورد آینه‌های چراغ‌دار که یکی از پرطرفدارترین آینه های تولیدی هست بیشتر صحبت می‌کنیم.

مزون مدل کرج مدل چراغ دار

آینه‌های چراغ دار بسیار کارایی زیادی دارن و فضای شما رو نورانی و خاص می کنن. کیفیت لامپ‌هایی که دور تا دور آینه قرار می‌گیره بالاست این لامپ‌ها دارای عمر طولانی هستن با کمک ریموت می‌تونین نور لامپ‌های ال‌ای‌دی دورتادور آینه رو کم و زیاد کنین. می‌توان چند رنگ نور روی آینه نصب کرد. با ریموت یا دکمه تاچ روی آینه رنگ موردنظر رو انتخاب کنیم یا به صورت پشت سر هم رنگ‌ها عوض بشه و دکوری خاص رو برای شما ایجاد کنه.لامپ این آینه‌ها می‌تونه با یک ریموت و یا به‌صورت حسگر و تاچ روشن و خاموش بشه.

آینه مزون کرج

آینه مزون مزون کرج مدل دکوراتیو

آینه‌ها باعث می‌شه تا فضای شما زیباتر جلوه کنه. علاوه بر اون به دلیل اینکه آینه خاصیت بازتاب کردن نور رو داره باعث نورانی‌تر شدن فضا هم می‌شه. با آینه‌کاری کردن مزون، این مکان بزرگ‌تر نیز به نظر می‌رسه. اگر شما یه مزون کوچک دارین با کمک آینه دکوراتیو و آینه کاری می‌تونین به فضا جلوه بیشتری بدین. اگر آینه‌های شما دارای نورپردازی باشه، نور ایجاد شده باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا می‌شه.

ما در کارگاه آینه می‌تونیم آینه دکوراتیو رو در هر مدل و هر شکلی که بخواید برای شما طراحی کنیم. به‌عنوان مثال چند آینه به شکل دایره و یا بیضی و یا شکل های نامنظم رو به‌صورت کوچک و بزرگ در کنار هم قرار داد و یک دیوار رو زیبا و خاص و چشمگیر کرد. با کمک آینه‌های دکوراتیو می‌توان فضای مزون رو به‌گونه‌ای طراحی کرد تا علاوه‌بر کاربردی بودن، چشم‌نواز هم باشه.

آینه مزون کرج

چرا از لامپ‌های ال ای دی برای آینه‌های مزون کرج استفاده می‌شه

 • طول عمر: لامپ‌های ال‌ای‌دی از طول عمر بیشتری نسبت به بقیه لامپ‌ها برخوردار هستن. ساعات روشن ماندن این لامپ‌ها مهمه و تعداد خاموش روشن کردن اونا از عمر لامپ کم نمی‌کنه. لامپ‌های استفاده‌شده برای آینه‌های مزون بک لایت و چراغ دار از کیفیت بالایی برخوردار هستن و در تولیدی آینه‌ها از بهترین‌ نوع اونا در بازار استفاده می‌شه.
 • سازگار با محیط زیست: لامپ ال‌ای‌دی با محیط زیست سازگاری داره و تجزیه می‌شه. لامپ‌های ال‌ای‌دی به محیط‌زیست آسیب نمی‌رسونن.
 • تنوع رنگ‌بندی: تنوع رنگی لامپ‌های ال‌ای‌دی بسیار زیاد هس و می‌توان گفت در هر رنگی تولید شده‌اس. برای آینه‌های سفارشی شما رنگی رو که مد نظر داشته باشین نصب می‌کنیم و حتی می‌توان چند رنگ رو، روی یک آینه نصب کرد.
آینه مزون کرج

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ