آینه مزون اصفهان

آینه مزون شیراز

آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

برای بعضی از مکان‌ها و بعضی از شغل‌ها داشتن آینه یک وسیله ضروری هس و برای انتخاب آینه برای هر مکان باید به این توجه کنیم که نیاز اون شغل و مکان چه چیزی هس و ضرورت داره.مثلاً مزون‌ها باید دارای آینه‌ قدی باشن که داشتن آپشن‌هایی مثل نوردار بودن آینِه،شفاف بودن،خاص و جدید بودن اونا به کارایی و زیبایی دکوراسیون اضافه می‌کنه.

آینه چراغ‌دار مهتابی قدی

به جرأت می‌شه گفت که در کارگاه تولیدی آینه‌ها بهترین و جدیدترین مدل‌های آینه مزون و آینه برای مکان‌های تخصصی طراحی و تولید می‌شه.آینه‌های تولیدی ayneha از بهترین آینه‌ها در کل خاورمیانه اس که به‌راحتی ازاین مدل جنس آینه برای صادرات هم استفاده می‌شه.کافیست شما آینه تولیدی کارگاه آینه‌ها رو در کنار آینه‌های که تو خونه‌تون و یا محل کارتون دارین بذارین ، فرق کیفیت و تفاوت آینه‌ها رو کاملاً متوجه می‌شین.

آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

آینه مزون باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه

 • ·  به‌صورت قدی باشه: در مزون به دلیل اینکه باید مشتری تمام قد خودش رو ببینه و تیپ و ظاهر خودش رو به‌صورت کامل مشاهده کنه بهتره که از آینه‌قدی استفاده کنین. آینه مزون قدی  به دلیل اینکه مشتری باید محصول شما رو در اون آینه ببینه و بپسنده باید آینه‌هایی که برای مزون استفاده می‌شه بهترین کیفیت و بیشترین شفافیت رو داشته باشن.کارگاه آینه‌ها به‌صورت تضمینی بهترین کیفیت آینه صادراتی رو در آینه‌های مزونی شما استفاده می‌کنه. هم‌چنین قابلیت‌هایی که شما می‌تونین به آینه قدی مزونی تون اضافه کنین لیست بلندی از امکاناته.
 • کارگاه آینه‌ها به دلیل استفاده از کارشناسان مجرب و باتجربه درعین‌حال مشاوران جوان و خوش‌سلیقه می‌تونه به شما در مورد ظاهر و چینش و دکوراسیون مزون‌تون کمک بسیاری کنه. شما می‌تونین با ارتباط گرفتن با کارشناسان کارگاه آینه‌ها آینه‌ای که مدنظرتون هست رو سفارش بدین و با خیال راحت بهترین کیفیت آینه رو در کمترین زمان تحویل بگیرین .آینه‌های قدی به دلیل اینکه سطح بسیار بزرگی دارن برای دکوراسیون و بزرگ نشون دادن و همچنین بیشتر کردن نور محیط مزون شما بسیار کمک می‌کنه.برای اطلاعات بیشتر با شماره 09357015855 تماس بگیرین.
 • برای دیدن نمونه کارها از نزدیک به ادرس :تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن
آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

ادامه مطلب

 • ·  به‌صورت نور دار باشه.حال اینکه این نوع رو چطور به آینه اضافه کنیم در ادامه چند مورد و نمونه از آینه‌هایی که تولید می‌کنیم رو نام می‌بریم:
 • ·  یکی از انواع آینه‌های نور دار آینه های مزون بک لایت هس که تو این مدل نورهای ال‌ای‌دی پشت آینه و به صورت مخفی نصب می‌شه و در قسمت پشت آینه هاله‌ای از نور زیبا رو ایجاد می‌کنه که باعث می‌شه آینه رو از محیطی که در اون هست مجزا نشون بده.درعین‌حال این نوع دکوراسیون باعث می‌شه که مزون شما بسیار زیبا و مدرن دیده بشه و این برای مشتری‌های شما بسیار جذابه و باعث می‌شه که اعتماد و اعتقاد اونا به سلیقه شما و محصولات شما قوی‌تر بشه.
 • ·  آینه مزون شیراز مدل نوردار سند بلاست:در این نوع آینه قسمتی از سطح آینه رو بنا به طرحی که شما در اختیار ما می‌ذارین و بنا به سلیقه خودتون سند بلاست می‌کنیم. سند بلاست یعنی قسمتی از آینه رو با طرح مورد نظر به صورت شیشه مات در می‌آریم و پشت آینه وقتی نور به صورت بک لایت روی آینه نصب می شه این نور از این قسمت شیشه مات به قسمت جلوی آینه می‌تابه و باعث می‌شه که محصول و لباس شما در تن مشتری خاص و زیبا دیده بشه.حتی شما می‌تونین طرح هایی که با دکوراسیون مزون شما هماهنگ هست رو روی آینه اجرا کنین و آینه قسمت جدایی از دکوراسیون شما دیده نشه و با نظم مزون همبستگی داشته باشه.
آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

انواع آینه مزون

 • آینه مزون شیراز مدل سندبلاست
 • آینه مزون شیراز مدل حکاکی شده
 • آینه مزون شیراز مدل چراغ دار
 • آینه مزون شیراز مدل بک لایت
 • آینه مزون شیراز مدل نورمخفی
 • آینه مزون شیراز مدل قدی
 • آینه مزون شیراز مدل دیواری
 • آینه مزون شیراز مدل متحرک
 • آینه مزون شیراز مدل چرخ دار
 • آینه مزون شیراز مدل دیواری
 • آینه مزون شیراز مدل دوطرفه
آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

آینه مزون شیراز مدل لوگودار

در این نوع آینه لوگو شما رو روی آینه سند بلاست می‌کنیم و با نصب کردن نور های مخفی ال ای دی در پشت آینه لوگو مزون شما به صورت نورانی روی آینه دیده می‌شه .این نوع کار بر روی آینه باعث می‌شه که لوگو و اسم شما در یاد مشتری بمونه و همچنین اگه مشتری از لباس یا محصول شما در آینه عکس بگیره و در شبکه های اجتماعی انتشار بده لوگو و اسم شما هم وایرال می‌شه.
نکته دیگه که در این نوع آینه مطرح هست اینه که چگونه نظر مشتری رو به لوگوی شما جلب می‌کنه و اسم شما بیشتر در خاطر مشتری می‌مونه و باعث برندسازی خوبی برای شما می‌شه.

آینه مزون شیراز

آینه مزون مشهد مدل چراغ دار

یکی از پرفروش ترین و زیباترین آینه های تولیدی آینه ها مدل چراغ‌دار اون هست که دورتا دور آینه رو لامپ های ال ای دی قرار می‌دیم که می تونین رنگ اونو فقط مهتابی یا فقط آفتابی و یا هر دو رنگ اونو در کنار هم قرار بدیم و روشن کنین. برای مکان‌هایی که نور طبیعی و مناسب ندارن و نور در این مکان نیاز اصلی هست بسیار مناسبه .آینه چراغ دار می تونه نیاز شما رو برطرف کنه ویک محیط همراه با نور عالی و دیدی مناسب برای انتخاب و پرو لباس باشه.

تمامی متریال‌های استفاده شده برای ساخت آینه چراغ دار از جنس عالی و با کیفیت‌ترین محصولات در بازاره. به همین دلیل ما برای محصولات که در کارگاه آینه ها ساخته و تولید می‌شه یک سال گارانتی گذاشتیم تا اگه مشکلی برای آینه ایجاد شد و یا قطعات اون خراب شد به صورت رایگان اونو تعمیر کنیم.

آینه چراغ‌دار مزون
آینه قدی چراغ‌دار مزون

آینه مزون چراغ دار رو می‌شه به صورت قاب دار یا بدون قاب تولید کرد. آینه های که دارای قاب هستن.لامپ ها رو روی قاب و دورتادور آینه نصب می‌کنن.برای آینه های بدون قاب این لامپ ها رو روی خود آینه و دورتادور نصب می‌کنن.چراغ ها رو می‌تونین به صورت رو کار و توکار سفارش بدین.آینه‌هایی که لامپ های اونا به‌صورت توکارهستن عمر بیشتری نسبت به روکار دارن زیرا کمتر به اونا ضربه می‌خوره.

آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

آینه مزون مشهد مدل متحرک

آینه هایی که در مزون ها استفاده می‌شه باید به صورت قدی و بزرگ و سرتاسر باشن تا بتونیم دیدی کامل داشته باشیم.و حتی آینه‌های مزون رو به صورت قدی و دوطرفه نیز تولید می‌کنن تا کارایی بیشتری داشته باشه.به راحتی وبا طرح خاص می‌شه آینه‌هایی که به دیوار نصب نیستن رو جابجا کرد و تغییر دکوراسیون داد و دیگه لازم نیست که دیواری رو با دریل پیچ سوراخ و خراب کنیم.

آینه چراغ‌دار مهتابی قدی

آینه متحرک رو می‌شه به صورت آینه‌هایی ساده و به دیوار تکیه داد و می‌تونین برای آینه های قدی پایه نیز تعبیه کنیم که روی زمین اونا رو قرار بدیم. بهترین مدل آینه های متحرک مدل چرخ‌دار اون هست. آینه‌هایی که در مزون ها استفاده می‌شه در سایزهای بزرگ هستن و وزن زیادی دارن و جابجای اونا آسون نیست با نصب کردن چرخ بر روی آینه قدی به راحتی و به تنهایی می‌تونین آینه رو جابجا کنین و تغییر دکور بدین.

آینه مزون شیراز
آینه مزون شیراز

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ