آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

در این مطلب در مورد آینه مزون جدید صحبت می‌کنیم. و انواع آینه‌های مزونی رو در انواع گوناگون که در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شه بررسی می‌کنیم تا شما مشتریان عزیز بتونین بهترین نوع آینه رو بر اساس کیفیت و بودجه‌ی خود خریداری کرده و استفاده کنین.

آینه مزون جدید
آینه مزون جدید


در کارگاه آینه‌ها بهترین آینه برای آینه مزون تهران و یا هر شهری با بهترین کیفیت و متریال موجود تولید می‌شه که از نظر کیفیت با برندهای مطرح دنیا برابری می‌کنه. ما به شما این تضمین رو می‌دیم که بهترین نوع آینه در کشور رو با تضمین و ضمانت به شما ارائه می‌دیم.
شما برای راحتی سفارش خود می‌تونین به راحتی با ما تماس بگیرین و ابعاد و مدل آینه‌ی خود رو برای ما ارسال کنین تا در اولین فرصت همکاران ayneha بهترین آینه برای مزون ر, تحویل شما بدن.

با این کار علاوه بر اینکه در زمان و وقت خود صرفه جویی می‌کنین باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از جمله ترافیک‌های شهری و کم‌تر حرکت کردن وسیله‌های نقلیه‌ی عمومی می‌شین.در ادامه در مورد انواع آینه‌های مزونی جدید صحبت می‌کنیم، با ما همراه باشین.

آینه مزونی جدید
آینه مزونی لوزی جدید

انواع آینه مزون جدید

  • آینه قدی مزونی یا یک سره
  • آینه مزون جدید هالیوودی یا چراغ‌دار
  • آینه مزون جدید بک لایت
  • آینه مزونی جدید قاب‌دار
  • آینه مزونی جدید لمسی با حسگری
  • آینه مزون جدید ریموت‌دار یا کنترلی
  • آینه مزون حکاکی شده
آینه مزون جدید
آینه مزونی جدید مدرن

آینه مزونی جدید قدی یا یک سره

بهترین نوع آینه برای مزون‌ها آینه‌های قدی یا یک سره بر روی دیوار هست تا بتوان تمام قد خود و استایل خود رو درون آینه دید و برای خرید لباس مورد نظر بهتر تصمیم گرفت. این آینه‌ها می‌تونن قاب‌دار یا بدون قاب و با نور یا بدون‌نور نیز تهیه بشن.

مزیت دیگر استفاده از آینه‌های قدی برای دل‌باز و بزرگ‌تر نشون دادن فضای مورد نظر هست. اگر مزون شما نور کمی داره و به نسبت فضاهای دیگر کوچک هست پیشنهاد ما استفاده از آینه‌های سرتاسری یا آینه‌های قدی برای مزون هست.

آینه مزون جدید
آینه مزونی قدی جدید

آینه مزونی چراغ‌دار یا هالیوودی

آینه‌های چراغ‌دار یا هالیوودی در ابتدا برای گریمورها و میکاپ کارها تهیه شدن و به بازار روانه شدن اما از زمانی که با استقبال مردم رو به رو شدن در بسیاری از مزون‌ها و حتی اتاق خواب ها نیز گذاشته و استفاده می‌شن.

این نوع آینه‌ها با استفاده از چراغ‌هایی که به فاصله‌های معین دور آینه گذاشته می‌شه نور یکنواخت و یک دستی رو به محیط برای زیبایی و بهتر دیده شدن می‌بخشن.

آینه مزون جدید
آینه چراغ دار یا هالیوودی جدید مزونی

آینه مزون جدید بک‌لایت

یکی از زیبا و مدرن‌ترین آینه‌های موجود در هر بازاری آینه‌های بک لایت هست که بسیار زیبا و جذابه . در پشت این آینه‌ها نور و چراغ های ال ای دی تعبیه شده اس که به صورت مخفی نور ملایمی رو در اطراف خود ساطع می‌کنه.

قابل ذکر هست که این آینه‌ها نور بسیار زیادی ندارن و بیشتر این آینه‌ها جنبه‌ی زیبایی برای محیط را القا می‌کنه.نور این آینه‌ها رو نیز می‌توان با روش‌های مختلفی خاموش و روشن کرد.حتی این آینه‌ها رو می‌توان از نورهای چند رنگ استفاده کرد تا در هر زمان و مکان رنگ نور آینه رو به راحتی بتونین تغییر بدین.

آینه مزون جدید
آینه مزون بک لایت

پیشنهاد ما برای داشتن مزونی شیک و مدرن که در وهله‌ی اول نظر مخاطب رو به خود جلب کنه انتخاب یک مورد از آینه‌های بک لایت هست.

آینه مزون جدید لمسی

اگر برای مزون خود آینه‌ی نور دار تهیه کردین باید به روشی نور اونو خاموش و روشن کنین . یکی از این روش‌ها لمس نقطه‌ای معین بر روی آینه هست با لمس آن نقطه به راحتی می‌تونین شدت نور آینه‌ی خود رو کم و زیاد کنین و یا نور آینه رو خاموش و روشن کنین . اگر آینه‌ی شما چند رنگ هست با لمس آن نقطه نور رو نیز می‌تونین تغییر بدین.

آینه مزون جدید
آینه بک لایت لمسی مزونی

آینه مزون جدید ریموت‌دار یا کنترلی

برای خاموش و روشن کردن آینه‌های نوردار می‌تونین از ریموت یا کنترل نیز استفاده کنین . یکی از مزیت‌های داشتن ریموت اینه که شما در هر کجای مزون خود که باشین به راحتی می‌تونین با فشردن دکمه‌ای بر روی ریموت شدت نور رو کم و زیاد و یا رنگ نور آینه رو از مهتابی به آفتابی تغییر حالت بدین.

دیگر مزیت استفاده از ریموت اینه که دیگر دست‌تون با آینه تماسی نداره و بر روی آینه رد هیچ لکی باقی نمی‌مونه.پیشنهاد ما به شما برای آینه ی مزون خود اگر آینه‌ی نور دار تهیه می‌کنین آینه با ریموت کنترلی هست.

آینه مزون جدید قاب‌دار

می‌تونین آینه‌ی مزون خود رو بدون قاب یا با قاب سفارش بدین. قبل از سفارش آینه بایستی طرح دیوار و دکوراسیون مزون خود رو نگاهی بیاندازین و نسبت به اون قابی رو تهیه کنین که با طراحی دکوراسیون شما هم‌خوانی داشته باشه.

آینه مزون جدید
آینه قاب دار مزونی

انواع قاب‌های مختلف از جمله چوبی ، فلزی ، و یا یو پی وی سی که متریال‌های مختلفی هستن در بازار ارائه می‌شن که رنگ و سبک‌های مختلفی نیز دارن .به طور مثال اگر سبک شما سلطنتی و یا کلاسیک هست بهتره از رنگ‌هایی مانند طلایی و قهوه‌ای بیشتری استفاده کنین . و یا اگر دکوراسیون شما مدرن هست رنگ‌های خنثی مانند سفید بسیار مناسبه .

در مناطق شرجی که آب و هوا دارای رطوبت بالایی اس بهتر هست از قاب‌های یو پی وی سی استفاده بشه به این علت که به هیچ عنوان زنگ نمی‌زنه و پوسیده نمی‌شه و در مقابل هر واکنشی بسیار مقاومه.

آینه مزون حکاکی شده

می‌تونین برای آینه‌ی مورد نظر مزون خود یک طرح رو انتخاب کنین و بر روی آینه و یا دور اونو مانند یک قاب یک طرحی بیاندازین و یا می‌تونین لوگو برند مزون خود رو بر روی آینه حکاکی کنین با این کار از نظر برندینگ نیز بسیار پیشرفت می‌کنین. و کلاس کاری خود رو حفظ می‌کنین. این روش به وسیله‌ی یک دستگاه انجام می‌شه و یک لایه از سطح رویی آینه برداشته می‌شه. پیشنهاد ما برای مزون شما زدن برند و نام مزون بر روی آینه هست.

آینه مزون جدید
آینه مزون حکاکی شده به وسیله ی خطوط

آینه مزون جدید طرح گرد

یکی از زیباترین آینه‌ها و احجام‌ها گرد و دایره‌ای هست. احجام دایره‌ای از نظر روانشناسی حس پویایی و سرزندگی و نشاط رو به محیط القا می‌کنه و از دید مشتری فضای محیط مزون شما رو بسیار جذاب نشون میده.اگر به دنبال آینه قدی و یا کشیده هستین می‌تونین از آینه‌های نیم دایره و سر گرد نیز در مزون خود استفاده کنین.

آینه مزون جدید
آینه مزون گرد

آینه مزون جدید دکوراتیو

برای جذابیت بیشتر در سالن‌های آرایشی و یا مزون‌ها می‌تونین از آینه‌های دکوراتیو در یک دیوار مخصوص استفاده کنین. به طور مثال در سالن‌های پذیرایی برای نمای بیشتر پشت میز غذاخوری رو آینه دکوراتیو کار می‌کنن. شما می‌تونین سالن انتظاری که برای مشتریان خود در نظر گرفتین رو برای این کار منظور کنین و پشت یک مبلمان سه نفره رو آینه کاری انجام بدین .

آینه مزون جدید
آینه مزونی دکوراتیو

با این کار علاوه بر اینکه یک محیط مدرن و لاکچری ایجاد می‌کنین باعث دلباز شدن و نور بیشتر در فضای کاری خود نیز می‌شین.پیشنهاد ما برای انتخاب بهتر و انتخاب دیوار دقیق برای این کار تماس با مشاورین آینه‌ها هست. متخصصین می‌تونن با دادن مشاوره‌ی رایگان در انتخاب یک آینه‌ی با کیفیت و مقرون به صرفه به شما کمک شایانی کنن.

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ