آینه مزون جدید

آینه مزون جدید

در این مطلب در مورد آینه مزون جدید صحبت خواهیم کرد و انواع آینه‌های مزونی را در انواع گوناگون که در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شود بررسی می‌کنیم تا شما مشتریان عزیز بتوانید بهترین نوع آینه را بر اساس کیفیت و بودجه‌ی خود خریداری کرده و استفاده کنید.

آینه مزون جدید
آینه مزون جدید


در کارگاه آینه‌ها بهترین آینه برای آینه مزون تهران و یا هر شهری با بهترین کیفیت و متریال موجود تولید می‌شود که از نظر کیفیت با برندهای مطرح دنیا برابری می‌کند. ما به شما این تضمین را می‌دهیم که بهترین نوع آینه در کشور را از با تضمین و ضمانت به شما ارائه می‌دهیم.
شما برای راحتی سفارش خود می‌توانید به راحتی با ما تماس بگیرید و ابعاد و مدل آینه‌ی خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت همکاران ما بهترین آینه برای مزون را تحویل شما دهند.

با این کار علاوه بر اینکه در زمان و وقت خود صرفه جویی می‌کنید باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از جمله ترافیک‌های شهری و کم‌تر حرکت کردن وسیله‌های نقلیه‌ی عمومی خواهید شد.در ادامه در مورد انواع آینه‌های مزونی جدید صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

آینه مزونی جدید
آینه مزونی لوزی جدید

انواع آینه مزون جدید

  • آینه مزونی جدید قدی یا یک سره
  • آینه مزون جدید هالیوودی یا چراغ‌دار
  • آینه مزون جدید بک لایت
  • آینه مزونی جدید قاب‌دار
  • آینه مزونی جدید لمسی با حسگری
  • آینه مزون جدید ریموت‌دار یا کنترلی
  • آینه مزون حکاکی شده
آینه مزون جدید
آینه مزونی جدید مدرن

آینه مزونی جدید قدی یا یک سره

بهترین نوع آینه برای مزون‌ها آینه‌های قدی یا یک سره بر روی دیوار می‌باشد تا بتوان تمام قد خود و استایل خود را درون آینه دید و برای خرید لباس مورد نظر بهتر تصمیم گرفت. این آینه‌ها می‌توانند قاب‌دار یا بدون قاب و با نور یا بدون‌نور نیز تهیه شوند.

مزیت دیگر استفاده از آینه‌های قدی برای دل‌باز و بزرگ‌تر نشان دادن فضای مورد نظر می‌باشد. اگر مزون شما نور کمی را دارد و به نسبت فضاهای دیگر کوچک است پیشنهاد ما استفاده از آینه‌های سرتاسری یا آینه‌های قدی برای مزون می‌باشد.

آینه مزون جدید
آینه مزونی قدی جدید

آینه مزونی چراغ‌دار یا هالیوودی

آینه‌های چراغ‌دار یا هالیوودی در ابتدا برای گریمورها و میکاپ کارها تهیه شدند و به بازار روانه شدند اما از زمانی که با استقبال مردم رو به رو شدند در بسیاری از مزون‌ها و حتی اتاق خواب ها نیز گذاشته و استفاده می‌شوند.

این نوع آینه‌ها با استفاده از چراغ‌هایی که به فاصله‌های معین دور آینه گذاشته می‌شود نور یکنواخت و یک دستی را به محیط برای زیبایی و بهتر دیده شدن می‌بخشند.

آینه مزون جدید
آینه چراغ دار یا هالیوودی جدید مزونی

آینه مزون جدید بک‌لایت

یکی از زیبا و مدرن‌ترین آینه‌های موجود در هر بازاری آینه‌های بک لایت می‌باشد که بسیار زیبا و جذاب است . در پشت این آینه‌ها نور و چراغ های ال ای دی تعبیه شده است که به صورت مخفی نور ملایمی را در اطراف خود ساطع می‌کند.

قابل ذکر است که این آینه‌ها نور بسیار زیادی ندارند و بیشتر این آینه‌ها جنبه‌ی زیبایی برای محیط را القا می‌کند.نور این آینه‌ها را نیز می‌توان با روش‌های مختلفی خاموش و روشن کرد.حتی این آینه‌ها را می‌توان از نورهای چند رنگ استفاده کرد تا در هر زمان و مکان رنگ نور آینه را به راحتی بتوانید تغییر دهید.

آینه مزون جدید
آینه مزون بک لایت

پیشنهاد ما برای داشتن مزونی شیک و مدرن که در وهله‌ی اول نظر مخاطب را به خود جلب کند انتخاب یک مورد از آینه‌های بک لایت می‌باشد.

آینه مزون جدید لمسی

اگر برای مزون خود آینه‌ی نور دار تهیه کرده‌اید باید به روشی نور آن را خاموش و روشن کنید . یکی از این روش‌ها لمس نقطه‌ای معین بر روی آینه می‌باشد با لمس آن نقطه به راحتی می‌توانید شدت نور آینه‌ی خود را کم و زیاد کنید و یا نور آینه را خاموش و روشن کنید . اگر آینه‌ی شما چند رنگ است با لمس آن نقطه نور را نیز می‌توانید تغییر دهید.

آینه مزون جدید
آینه بک لایت لمسی مزونی

آینه مزون جدید ریموت‌دار یا کنترلی

برای خاموش و روشن کردن آینه‌های نوردار می‌توانید از ریموت یا کنترل نیز استفاده کنید . یکی از مزیت‌های داشتن ریموت این است که شما در هر کجای مزون خود که باشید به راحتی می‌توانید با فشردن دکمه‌ای بر روی ریموت شدت نور را کم و زیاد و یا رنگ نور آینه را از مهتابی به آفتابی تغییر حالت دهید.

دیگر مزیت استفاده استفاده از ریموت این است که دیگر دستتان با آینه تماسی نخواهد داشت و بر روی آینه رد هیچ لکی باقی نخواهد ماند.پیشنهاد ما به شما برای آینه ی مزون خود اگر آینه‌ی نور دار تهیه می‌کنید آینه با ریموت کنترلی می‌باشد.

آینه مزون جدید قاب‌دار

می‌توانید آینه‌ی مزون خود را بدون قاب یا با قاب سفارش دهید. قبل از سفارش آینه بایستی طرح دیوار و دکوراسیون مزون خود را نگاهی بیاندازید و نسبت به آن قابی را تهیه کنید که با طراحی دکوراسیون شما هم‌خوانی داشته باشد.

آینه مزون جدید
آینه قاب دار مزونی

انواع قاب‌های مختلف از جمله چوبی ، فلزی ، و یا یو پی وی سی که متریال‌های مختلفی هستند در بازار ارائه می‌شوند که رنگ و سبک‌های مختلفی نیز دارند .به طور مثال اگر سبک شما سلطنتی و یا کلاسیک می‌باشد بهتر است از رنگ‌هایی مانند طلایی و قهوه‌ای بیشتری استفاده کنید . و یا اگر دکوراسیون شما مدرن است رنگ‌های خنثی مانند سفید بسیار مناسب می‌باشد .

در مناطق شرجی که آب و هوا دارای رطوبت بالایی است بهتر است از قاب‌های یو پی وی سی استفاده شود به این علت که به هیچ عنوان زنگ نمی‌زند و پوسیده نمی‌شود و در مقابل هر واکنشی بسیار مقاوم است.

آینه مزون حکاکی شده

می‌توانید برای آینه‌ی مورد نظر مزون خود یک طرح را انتخاب کنید و بر روی آینه و یا دور آن را مانند یک قاب یک طرحی بیاندازید و یا می‌توانید لوگو برند مزون خود را بر روی آینه حکاکی کنید با این کار از نظر برندینگ نیز بسیار پیشرفت خواهید کرد. و کلاس کاری خود را حفظ می‌کنید. این روش به وسیله‌ی یک دستگاه انجام می‌شود و یک لایه از سطح رویی آینه برداشته می‌شود. پیشنهاد ما برای مزون شما زدن برند و نام مزون بر روی آینه می‌باشد.

آینه مزون جدید
آینه مزون حکاکی شده به وسیله ی خطوط

آینه مزون جدید طرح گرد

یکی از زیباترین آینه‌ها و احجام‌ها گرد و دایره‌ای می‌باشد . احجام دایره‌ای از نظر روانشناسی حس پویایی و سرزندگی و نشاط را به محیط القا می‌کند و از دید مشتری فضای محیط مزون شما را بسیار جذاب نشان خواهد داد .اگر به دنبال آینه قدی و یا کشیده هستید می‌توانید از آینه‌های نیم دایره و سر گرد نیز در مزون خود استفاده کنید .

آینه مزون جدید
آینه مزون گرد

آینه مزون جدید دکوراتیو

برای جذابیت بیشتر در سالن‌های آرایشی و یا مزون‌ها می‌توانید از آینه‌های دکوراتیو در یک دیوار مخصوص استفاده کنید. به طور مثال در سالن‌های پذیرایی برای نمای بیشتر پشت میز غذاخوری را آینه دکوراتیو کار می‌کنند. شما می‌توانید سالن انتظاری که برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اید را برای این کار منظور کنید‌ و پشت یک مبلمان سه نفره را آینه کاری انجام دهید .

آینه مزون جدید
آینه مزونی دکوراتیو

با این کار علاوه بر اینکه یک محیط مدرن و لاکچری ایجاد می‌کنید باعث دلباز شدن و نور بیشتر در فضای کاری خود نیز می‌شوید.پیشنهاد ما برای انتخاب بهتر و انتخاب دیوار دقیق برای این کار تماس با مشاورین ما می‌باشد . متخصصین می‌توانند با دادن مشاوره‌ی رایگان در انتخاب یک آینه‌ی با کیفیت و مقرون به صرفه به شما کمک شایانی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ