آینه مزون اصفهان

آینه مزون اصفهان

آینه مزون اصفهان
آینه مزون اصفهان

در شهرهای بزرگ رقابت در هر کاری زیاد است. شهر اصفهان نیز یک شهر بزرگ است که رقبای شغلی زیادی دارد. در مزون ها باید از آینه هایی استفاده شود که هم فضا را زیبا کند و هم باعث شود تا فروش بیشتری داشته باشیم.تا حالا از خود سوال پرسیده اید که چگونه میتوان فروش بیشتری داشت ؟ما به شما کمک میکنیم. با داشتن فضای زیبا و مدرن اعتماد بیشتری نسبت به مزون شما جلب می‌شود و در نتیجه شما می‌توانید فروش بیشتری نیز داشته باشید. اگر شما محیطی دنج را برای مشتری خود طراحی کنید به راحتی و با خیال آسوده و در کمال آرامش می تواند محصول مورد نظر خود را انتخاب کند و علاوه بر آن ساعات زیادتری در مزون شما بگذراند و علاوه بر آن لباسی که مدنظر دارد خرید های بیشتری نیز انجام دهد .زیرا فضا مهیا شده برای یک خرید عالی.

آینه مزون اصفهان
آینه مزون اصفهان

در کارگاه ما بروزترین آینه هایی که در دنیا تولید می‌شود طراحی‌و ساخته می‌شود. بهترین و باکیفیت‌ترین آینه های موجود در بازار ایران را می‌توانید از کارگاه آینه‌ها تهیه کنید. هرچه را که در نظر و در ذهن خوددارید می‌توانیم به صورت اختصاصی برای شما طراحی کنیم.

آینه مزون اصفهان
آینه مزون اصفهان

آینه های مزون باید چه ویژگی هایی داشته باشند

  • آینه های مزون باید به صورت قدی باشد: یکی از واجب ترین و مهم ترین وسایل در مزون‌‌ها آینه به صورت قدی آن می باشد. اگر آینه شما قدی نباشد هیچ کارآیی ندارد.آینه های قدی دیدی که مشتری می خواهد در آینه ببینند را به او می‌دهد و سر تا پا را کامل نشان میدهد. برای انتخاب بهتر و خریدی دقیق تر داشتن آینه قدی و نور ضروری است. آینه های مزون قدی فضایی وسیع تر را به ما نشان می دهند که دیدی بهتری داشته باشیم علاوه بر آینه های قدی شما باید آینه با نور داشته باشید. یکی از نیازهای مهم مزون ها نور است که آینه های تولیدی ما هم یک آینه مخصوص مزون و هم نور را باهم به شما هدیه میدهد. این یعنی تولید آینه های جدید و به روز دنیا. در ادامه مطلب راجع به آینه های نوردار صحبت می کنیم.
آینه مزون اصفهان
  • ·  آینه مزون باید دارای نور باشد: شما باید محیطی را فراهم کنید تا مشتری برای انتخاب لباس موردنظر راحت‌ باشد. مستلزم یک انتخاب درست ، یک فضای مناسب است که یکی از موارد مهم ،نور می‌باشد. داشتن نور مناسب باعث می‌شود شما یک لباس زیبا ازنظر رنگ و مدل داشته باشید. آینه های نور دار را می‌توان در چند مدل و طرح های مختلف تولید کرد.بعضی از آینه ها به صورت بک لایت و بعضی از آن‌ها دارای لامپ است که دورتادور آینه قرار می‌گیرد. آینه‌های بک لایت از پشت آینه نوری ملایم را از خود ساطع می‌کند و هاله نور دور تا دور آینه ایجاد می کنند و فضا را خاص و چشمگیر می‌کند. آینه های بک لایت را می‌توان با دستگاه تراش داد و از قسمتی که آینه را تراش داده‌ایم نور لامپ های ال ای دی زیبا و ملایم از آن قسمت مشخص می‌شود که این نور به قسمت روبروی آینه می‌تابد. شما با داشتن آینه بک لایت حکاکی شده هم فضای زیبا را دارید و هم نور مناسب و کافی. با انتخاب آینه های نورپردازی شده یک تیر با چند نشان می‌زنید. بعضی از آینه ها هم که لامپ هایی هستند دور تا دور آینه و نور خیلی زیادی دارند، مانند رینگ لایت ها و حتی می‌توان گفت از آن‌ها بیشتر . تمامی و تک به تک از وسایل و لوازمی که یک آینه را به وجود می‌آورد از گران‌ترین و باکیفیت‌ترین قطعات در بازار است.
آینه مزون اصفهان
  • آینه مزون باید لوگو دار باشد: داشتن یک شغل حرفه‌ای و حرفه‌ای پیش بردن آن و برای فروش بیشتر باید به تمام نکات ریز توجه کرد. از بسته‌بندی گرفته تا مهم‌ترین آن که دکوراسیون و اجناس هستند. یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید با آن خاص و به یادماندنی شوید هک کردن لوگوی خود آن‌هم به صورت سندبلاست روی آینه های مزون می‌باشد.با دستگاه سند بلاست لوگوی شما را روی آینه تراش می‌دهیم و پشت لوگو نورپردازی می شود که وقتی شما آن را روشن می‌کنید لوگوی شما از قسمتی که تراش خورده روشن می شود. همین که این لوگو دارای نور است باعث می‌شود مکان شما زیباتر و این اسم برند شما به یاد ماندنی تر شود.
آینه مزون اصفهان

آینه مزون اصفهان مدل هالیوودی

آینه هالیوودی یکی از پرفروش ترین آینه ها برای مزون ها است زیرا فضا را بسیار زیبا می‌کند و نور بسیار زیادی نیز دارد که مشتری خود را در آینه با دقت و دقیق ببیند. آینه های هالیوودی می‌توانند بدون قاب و یا با قاب باشند و در سایزهای مختلف نیز تولید می‌شود .اما نیاز یک مزون، آینه های هالیوودی در سایز‌های بزرگ و قدی است که دیدی که مشتری می‌خواهد را به آن بدهد تا بهترین ها را انتخاب کنند. لامپ هایی که دورتادور آینه قرار می‌گیرد می‌توان به صورت توکار یا روکار نصب شود .آینه‌هایی که لامپ هایشان به صورت توکار هستند مقاوم تر و دوام بیشتری دارند. زیرا از ضربه دیدن محفوظ می‌مانند.آینه‌های که در مزون ها استفاده می‌شود به دلیل اینکه در سایزهای بزرگ هستند ،جابجایی آن‌ها سخت است که برای این مشکل ما راه‌حلی اندیشیده ایم و این مشکل را برطرف کرده ایم.درادامه بیشتر درباره مدل‌های آینه های مزون که متحرک هستند توضیح می‌دهیم.

آینه مزون اصفهان

آینه مزون اصفهان مدل چرخ‌دار

آینه های مزون‌ها باید بزرگ و قدی باشند ولی جابجایی آن‌ها کمی دشوار است و یک نفر به تنهایی نمی‌تواند این کار را انجام دهد .برای اینکه به راحتی بتوانید آن را جابجا کنید و حتی تغییر دکوراسیون بدهید برای آینه‌های شما چرخ تعبیه کرده‌ایم. با این روش یک نفر به‌تنهایی می‌تواند آینه‌های در سایزهای بزرگ را جابجا کند.

آینه مزون اصفهان

آینه مزون اصفهان مدل پایه دار

آینه های پایه‌دار را نیز می‌توانید جابجا کنید و دیگر لازم نیست برای نصب آن دیوار را سوراخ‌کنید و دیوار مزون تخریب شود که بعد از جابجایی آینه و تغییر دادن دکوراسیون برای درست کردن آن قسمت، بنایی داشته باشید و زمان زیادی را صرف کنید تا دیوار را درست مثل روز اول بشود. این کار بسیار پردردسر است برای همین می‌توانید از آینه‌های پایه‌دار که جابجا می‌شوند استفاده کنید.

آینه مزون اصفهان

آینه مزون اصفهان مدل صفحه نمایش دار یا هوشمند

یکی دیگر از مدل های آینه های مزون آینه‌ی صفحه نمایش دار می‌باشد .که قابلیت های بسیاری به نسبت آینه های دیگر دارد . با این نوع از آینه ها می‌توانید با لمس و کلیک بر روی آینه ی مورد نظر نور آینه را کم و زیاد کنید و یا نور را خاموش و روشن کنید .
اگر آینه ی نور دار شما قابلیت چندرنگ بودن را داشته باشد می‌توانید نور آینه ی خود را تغییر دهید.
دیگر قابلیت‌های این آینه این است که بر روی بعضی از آنها موزیک نصب می‌شود به طوریکه با زدن بر روی دکمه‌ای موزیک پخش می شود . و یا اگر این آینه به بلوتوث وصل شود به‌راحتی می توان با داشتن برنامه ای در گوشی همراه خود نور آینه ی مورد نظر را خاموش و روشن کرد و یا شدت نور را زیاد و کم کرد .
پیشنهاد ما اگر به دنبال یک آینه ی جذاب و مدرن و در عین حال کاربردی هستید انتخاب این آینه ی پر کاربرد می باشد . این محصول به نسبت آینه های دیگر ممکن است که گران‌تر محسوب شود اما در مقابل کاربرد و کیفیت آن ارزش این هزینه‌ی مضاعف را نیز دارد . این نوع از آینه‌ها می‌توانند در ابعاد و اشکال مختلفی تولید شود و ساده و یا قاب‌دار باشند.

آینه مزون اصفهان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ