آینه لامپی دیواری

آینه مدرن آرایشی

در این مطلب در مورد آینه مدرن آرایشی صحبت خواهیم کرد و انواع آینه‌های به روز دنیا و مدرن را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین آینه هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی و مدرن بودن را انتخاب کنید.

در کارگاه آینه‌ها بهترین نوع آینه برای شما مشتریان گرامی تولید می‌شود. لازم به ذکر است که بدانید این آینه‌ها از بهترین متریال روز دنیا ساخته شده‌اند شما می‌توانید هر ابعاد از آینه‌ای که مورد نظر خود دارید را با گرفتن تماس و یا سفارش اینترنتی به ما سفارش دهید و در اسرع وقت از ما تحویل بگیرید با این کار علاوه بر این که دیگر احتیاج به رفتن به این کارگاه آینه را ندارید می‌توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

علاوه بر آن باعث کاهش بسیاری از آلودگی‌ها مانند کاهش آلودگی زیست محیطی، کاهش آلودگی هوا و کم شدن حمل و نقل عمومی خواهید شد.ما به شما ضمانت می‌دهیم که درب منزل خود بهترین جنس را به شما در هر کجای ایران که هستید تحویل دهیم.

آینه گریم اصفهان
آینه مدرن آرایشی مدل هالیوودی

در گذشته برای گرفتن یک آینه برای هر مکانی باید به یک کارگاه آینه و یا فروشگاه آینه‌ها رجوع می‌کردیم و یک آینه‌ی ساده که در هر مکانی استفاده می‌شد را خریداری کرده و در مکان مورد نظر نصب می‌کردیم.اما امروزه با گذشت زمان و طراحی بیشتر برای دکوراسیون‌های داخلی انواع آینه‌های مختلف برای کاربری‌های مختلف ساخته شدند تا هر فضایی به نسبت کاربری خود آینه مورد نظر خود را سفارش دهد به طور مثال برای آینه‌های سالن آرایشگاهی بهتر است که از آینه های نور دار و یا چراغ‌دار خریداری شود و یا برای آینه‌ی مزون‌ها نیز بهتر است برای دیدن سرتاسر از آینه های قدی یا سرتاسری استفاده شود.

در ادامه در مورد انواع آینه‌های مدرن میکاپ و آرایشی با شما گفتگو خواهیم کرد با ما همراه باشید….

آینه کاری آرایشگاه
آینه مدرن آرایشی مدل بک لایت سرتاسری

انواع آینه مدرن آرایشی

  • آینه مدرن آرایشی مدل بک لایت
  • آینه مدرن مدل چراغ‌دار
  • آینه مدرن مدل قاب‌دار
  • آینه مدرن مدل حکاکی شده
  • آینه مدرن آرایشی مدل دوطرفه
  • آینه مدرن آویزی
  • آینه مدرن مدل قدی یا سرتاسری
  • آینه مدرن آرایشی مدل لمسی نوردار
  • آینه مدرن آرایشی مدل ریموت دار کنترلی

آینه مدرن آرایشی مدل بک لایت

یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین آینه‌ها آینه‌های بک لایت می‌باشد که بسیار مدرن و امروزی است و در بسیاری از سالن‌های آرایشی مردانه و زنانه دیده می‌شود در پشت این آینه‌های بک لایت چراغ‌های ال ای دی تعبیه می‌شود که با روشن کردن آنها نور بسیار ملایمی را به اطراف آینه پخش می‌کند.

این آینه‌ها برای جذابیت بیشتر سالن آرایشگاها بسیار مفید واقع شده‌اند و انواع مختلفی را نیز شامل می‌شود که در ادامه در مورد آنها نیز صحبت خواهیم کرد.

آینه کاری آرایشگاه
آینه مدرن آرایشی مدل بک لایت

لازم به ذکر است که این نکته را نیز توجه کنید که احتیاج نیست که تمام آینه‌های درون آرایشگاه از آینه‌های بک لایت تهیه شده باشد بلکه می‌توان یک دیوار را به گذاشتن آینه های بک لایت پرداخت. 

آینه مدرن آرایشگاهی مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

امروز غیرممکن است که آینه‌های چراغ دار یا همان آینه‌های هالیوودی دراین در سالن های آرایشگاه ای وجود نداشته باشد حتی اگر چند نمونه از این نوع آینه ها نباشد یک آینه برای گریم های تخصصی و میکاپ کاران و گریمورها گذاشته می‌شود .

آینه مدرن آرایشی
آینه مدرن آرایشی

این آینه ها به واسطه لامپ ها و چراغ های ال ای دی که دور تا دور آینه تعبیه شده‌اند نور بسیار زیادی را به روبروی خود ساعته می‌کنند.  و باعث می‌شود که میکاپ کاران و گریمورها نتیجه کار خود را بهتر ببینند و اگر عیب و نقصی را می‌بینند آن را برطرف کنند این آینه‌ها بسیار مدرن و امروزی می‌باشد به طوری که در بسیاری از اتاق خواب‌ها و مزون‌ها به خاطر نور بسیار خوب آن‌ها امروزه از آنها استفاده می‌شود.

آینه آرایشگاهی مدل قاب‌دار

شما می‌توانید هر نوع آینه‌های مدل آرایشی را که سفارش می‌دهید با قاب یا بدون قاب انتخاب کنید .اما قبل از سفارش قاب آینه‌ای خود حتماً به طراحی و سبک دکوراسیون سالن آرایشی خود دقت کنید.و به نسبت سبک و دکوراسیون فضای کاربری که دارید آینه و قاب خود را سفارش دهید.

آینه مدرن آرایشی
آینه مدرن آرایشی

به طور مثال برای سالن‌هایی با طراحی دکوراسیون سلطنتی بهترین رنگ استفاده از رنگ‌های گرم مانند رنگ بژ قهوه‌ای و یا رنگ‌های طلایی می‌باشد اما اگر سبک دکوراسیون شما مدرن است بهتر است که از رنگ‌های خنثی مانند سفید و مدل‌های ساده‌تر استفاده کنید.

قاب‌ها نیز از جنس‌های مختلفی تشکیل می‌شود که بهترین آنها یو پی وی سی می‌باشد که در تمامی شرایط آب و هوایی مقاوم است و زنگ نمی‌زند و پوسته‌پوسته نمی‌شود اما جنس‌هایی که از جنس چوب و یا فلز هستند ممکن است که بر اثر رطوبت هوا جنس فلز زنگ بزند و یا جنس چوب بر اثر رطوبت و یا خشکی بیش از اندازه پوسته پوسته شود اما جنس پی وی سی پلاستیک فشرده می‌باشد که می توان در هر رنگ و مدلی که دوست دارید آن را طراحی کنید.

آینه مدرن آرایشی
آینه مدرن آرایشی

آینه مدرن لمسی

نوع دیگر آینه‌های مدرن آینه‌های نور دار لمسی می‌باشد به طوری که اگر آینه شما نوری دارد چراغدار یا بک لایت است باید آن را خاموش و روشن کنید و یا از یک طریق شدت نور آن را کم و زیاد کنید حتی اگر نور بیشتری دارید و آینه چند رنگ را انتخاب کرده‌اید باید بتوانید از مهتابی به افتابی نور خود را تغییر حالت دهید برای این کار بهتر است که از آینه های لمسی استفاده کنید که بر روی آینه‌های نور دار شما یک نقطه برای لمس این کار تعبیه شده است.

آینه مدرن آرایشی
آینه مدرن آرایشی مدل لمسی

آینه مدرن آرایشی مدل ریموت‌دار یا کنترلی

طریقه دیگر خاموش و روشن کردن و یا کم کردن شدت نور آینه‌های نوری می‌تواند از طریق یک ریموت کنترل می‌باشد که با داشتن یک ریموت کنترل کنترل می‌توانید در هر نقطه از سالن که هستید با زدن یک دکمه نور آینده خود را کم و زیاد کنید و یا خاموش و روشن کنید یکی از مزیت‌های این آینه‌های ریموت دار این است که دیگر دست شما با آینه برخورد نمی‌کند و باعث لک شدن آینه نمی‌شود .اما اگر خواستید آینه‌های لمسی تهیه کنید حتماً بهترین نوع آن را بخرید زیرا پس از چند وقت سنسورهای هوشمند آن از کار نیفتد و طولانی مدت برای شما کار کند.

آینه مدرن آرایشی مدل حکاکی شده

آینه مدرن خود را می‌توانید حکاکی کنید به طوری که یک لایه از روی آن را به وسیله دستگاه‌های سی ان سی بردارید و لوگو و طرح خود را روی آن بیندازید به اینکار سندپلاست نیز می‌گویند. با این کار خود را حرفه‌ای تر نشان خواهید داد و از نظر دید مشتری نیز مطرح‌تر خواهید بود. داشتن لوگو و برند و حکاکی روی وسایل کار خود یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ کردن نیز می‌باشد.

آینه مدرن آرایشی
آینه مدرن آرایشی مدل حکاکی شده

هدف ما جلب اعتماد شماست.برای اولین بار در ایران بهترین کیفیت آینه را برای شما خواهیم ساخت به گونه‌ای که با برندهای خارجی برابری کند و بهترین کیفیت و متریال روز دنیا را داشته باشد .کافیست که به ما اعتماد کنید و بدون هیچگونه مشکلی بهترین‌ها را درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ