آینه بک‌لایت برای مزون

آینه بک‌لایت برای مزون

یکسری آینه‌های جدیدی امروزه به بازار اومدن که تونستن با کارکرد عالی خودشون، جایگاه خیلی خوبی رو بین آینه‌های مختلف داشته باشن. یکی از آینه‌های جدید که خیلی هم جذابه، آینه بک‌لایت برای مزون هست که این آینه عملکرد خیلی خاصی رو از خودش نشون میده. خود آینه نوردار انواع بسیار مختلفی رو داره که در اینجا به آینه بک‌لایت می‌پردازیم. این آینه یک آینه خیلی خاص و کاربردی هست که می‌تونه تجربه خیلی متفاوتی رو از آینه برای شما رقم بزنه. و این چیزی هست که با آینه‌های قدیمی هیچ‌وقت امکان‌پذیر نبود. چون اون آینه‌ها هیچ امکان خاص و تنوعی رو از خودشون نداشتن. اما امروزه چیزی که از آینه‌ها می‌بینیم، تنوع بالا و قابلیت‌های خاص اون‌هاست.

آینه بک‌لایت برای مزون

آینه بک‌لایت برای مزون مدل دوطرفه

آینه دوطرفه نوردار آینه خیلی جدید و مدرنی هست که دارای امکانات و مشخصات خاصیه. در این آینه از چراغی به نام LED استفاده میشه که نورپردازی فوق‌العاده‌ای رو برای آینه ایجاد می‌کنه. چراغی که برای این آینه نوری دوطرفه قرار می‌گیره، یک چراغ به شکل نواری هست که ضخامت کمی رو هم داراست. این چراغ پشت آینه قرار می‌گیره. طوری چراغ قرار داده میشه که بتونه نوری طبیعی و ملایم رو دور آینه ایجاد کنه.

همچنین آینه دوطرفه آینه‌ای هست که هر دو طرف اون امکان استفاده به‌عنوان آینه رو داره. درواقع از دو آینه استفاده میشه که پشت این آینه‌ها رو به هم قرار می‌گیرن تا بتونن آینه دوطرفه رو ایجاد کنن. بنابراین محل قرارگیری چراغ هم همین بین دو آینه هست که موجب فراهم آوردن نوری دور آینه میشه. این نور که دور آینه ایجاد میشه، کاملا یک‌دست و خوب منتشر میشه و طراحی و نحوه کارکردش هم به‌صورتی که هیچ سایه‌ای رو ایجاد نمی‌کنه.

نور آینه بک‌لایت برای مزون برای این منظور طراحی شده که بتونه به ایجاد تصویر روشن‌تر و واضح‌تر در آینه کمک کنه. و دقیقا هم همین کارکرد رو داره که وقتی شما جلوی این آینه قرار بگیرین، تصویری که از خودتون در آینه می‌بینین خیلی واضح‌تر از زمانی هست که از آینه معمولی استفاده می‌کنین. آینه‌های قدیمی و معمولی هیچ‌وقت نمی‌تونن چنین عملکردی رو از خودشون داشته باشن. چون برای ایجاد تصویر خوب در آینه، نیاز به نور کافی هست که این نور در جای مناسبی تعبیه شده باشه. و آینه‌های معمولی این نور رو از محیط خودشون دریافت می‌کنن.

آینه بک‌لایت برای مزون

اما در طراحی آینه‌های مدرن، در خود آینه بک‌لایت برای مزون این چراغ مورد استفاده قرار می‌گیره که بتونه نور مورد نیاز رو به بهترین شکل ممکن تامین کنه.همین مشخصه اصلی آینه نوردار مدرن هم هست که باعث شده تا اون‌ها جایگزین آینه‌های قدیمی بشن. در مورد آینه بک‌لایت برای مزون مدل دوطرفه، همین دوطرفه بودن اون هم به مزایای دیگه اون اضافه کرده. بطور هم‌زمان می‌تونین از هر دوطرف آینه استفاده کنین. بنابراین این آینه به‌خصوص برای یکسری از فضاها مثل مزون‌ها که نیاز به چندین آینه در اون‌ها وجود داره، خیلی توصیه میشه.

مزیت آینه بک‌لایت برای مزون

آینه دوطرفه نوردار درواقع یک آینه هست که جای دو آینه رو برای شما بازی می‌کنه. با این وجود شما تنها یک آینه دارین که نقش دو آینه رو برای شما داره. آینه دوطرفه همچنین جای یک آینه رو در فضای شما اشغال می‌کنه که این موضوع یک مزیت بزرگ برای این آینه محسوب میشه. چون برای داشتن دو آینه، شما نیاز به جای بیشتری دارین. اما آینه دوطرفه با اشغال فضای یک آینه به شما خدمات دو آینه رو میده. به همین دلیل برای فضاهای کوچیک آینه دوطرفه می‌تونه بهترین انتخاب ممکن باشه.

همین نوردار بودن آینه بک‌لایت برای مزون هم مزیت دیگه اون به حساب میاد. چون هم عملکرد آینه رو ارتقا داده و هم به زیبایی بیشتر آینه اضافه می‌کنه. زیبایی آینه‌ها هم از موارد خیلی مهمی هست که باید در مورد هر آینه‌ای به اون توجه بشه. به این دلیل که آینه‌ها از وسیله‌های خیلی مهمی در هر دکوراسیونی محسوب میشن و تاثیر زیبادی رو در چیدمان داخلی مزون‌ها دارن.

آینه نوردار در سبک‌های جدید وجود دارن که تمام اون‌ها زیبایی مخصوص به خودشون رو دارن. آینه آینه بک‌لایت هم که خیلی جدیدتر و مدرن‌تر از بقیه آینه‌ها هست. پس می‌تونه زیبایی خاصی رو به فضای داخلی شما اضافه کنه. این آینه نوردار به‌قدری خاص هست که می‌تونه به نقطه کانونی هم تبدیل بشه.

آینه بک‌لایت برای مزون
آینه آرایشگاه دوطرفه

ما تنها با اضافه کردن این آینه می‌تونیم تغییر عمده‌ای رو در دکوراسیون داخلی خود ایجاد کنیم. به طوری که توجه هر کسی که به این فضا میاد رو به خودش جلب کنه. چون این آینه، آینه‌ای هست که هر کسی از اون استفاده نمی‌کنه.

مهم‌ترین استفاده‌های آینه بک‌لایت مدل دوطرفه کجاس

در مزون‌ها و بوتیک‌ها نیاز به چندین آینه وجود داره. برای این که در فضای اشغالی شما صرفه‌جویی بشه و همینطور بتونین تعداد بیشتری مشتری رو بپذیرین، آینه بک‌لایت برای مزون مدل دوطرفه نوردار خیلی گزینه مناسبی هست. با هر آینه دوطرفه شما درواقع دو آینه رو خواهید داشت که می‌تونین برای استفاده از هر دو سمت اون باید اون رو در جایی مثل قسمت‌های میانی مزون قرار بدین. تا خیلی راحت امکان استفاده از هر دو طرف آینه به طور همزمان فراهم بشه. با این که آینه بک‌لایت باعث میشه تا تعداد مشتری‌های شما بیشتر بشه، اما با این وجود اصلا هیچ اختلالی رو برای شما و کارتون ایجاد نمی‌کنه.

غیر از مزون آینه دوطرفه برای فضای فروشگاه‌های لباس هم یک آینه ایده‌آل محسوب میشه. با این آینه مشتری‌های شما دیگه نیازی نیست که منتظر بقیه باشن تا بتونن از آینه استفاده کنن. بلکه با وجود این آینه‌ها شما می‌تونین راحتی بیشتری رو چون تعداد آینه‌هاتون بیشتر میشه، ایجاد کنین. آینه بک‌لایت دوطرفه مزونی آینه خاص و کاربردی هست که برای هر مزونی می‌تونه ضروری باشه.

دلیل تهیه آینه بک‌لایت از کارگاه تولیدی آینه‌ها چیه؟

انواع آینه بک‌لایت و همینطور انواع آینه‌های مدرن و خاص در کارگاه تولیدی آینه به درخواست شما عزیزان تولید میشن. آینه‌هایی که در این کارگاه تولید می‌شن، از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستن. چون تک‌به‌تک آینه‌ها با دقت بالایی ساخته شدن و برای فروش اونا هم هیچ واسطه‌ای وجود نداره. به همین دلیل هم در کنار کیفیت بالاشون، از قیمت مناسبی هم بهره‌مندن. اگر از آینه هم خوش‌تون نیومد، امکان مرجوعش وجود داره تا بتونین با خیال راحت آینه رو برگردونین.

اما آینه‌ای که از کارگاه تولیدی آینه‌ها تهیه می‌کنین، تنها کیفیت بالا و قیمت مناسب ندارن. بلکه ما یکسری امتیازهای دیگه‌ای رو هم برای اون‌ها در نظر گرفتیم که باعث تمایز این مجموعه از سایر رقبا شده. و اون داشتن ضمانت بدون قید و شرط و گارانتی یکساله هست که روی هر آینه‌ای وجود داره. این ضمانت برای این هست که اگر بعد از خرید اتفاقی هم برای آینه بیفته، نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای از سمت شما نباشه.

آینه بک‌لایت برای مزون
آینه آرایشگاه دوطرفه

چون ما پشتیبانی کامل تا یکسال داریم که اگر حتی یکی از لامپ‌های آینه هم بسوزه، این لامپ رو خودمون رایگان براتون تعویض می‌کنیم. هر چیزی شامل این ضمانت هس، به جز یکسری موارد مثل شکسته شدن و یا ضربه خوردن آینه از سمت مشتری که متاسفانه ضمانت شامل اون نمی‎‌شه. در ضمن شما می‌تونین هر آینه که در سایت‌های خارجی و داخلی دیدین سفارش بدین.برای ارتباط با ما هم می‌تونین با شماره‌  09357015855  تماس بگیرین. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره هم از طریق همین شماره می‌تونین اقدام کنین تا همکاران aynehya پاسخگوی شما باشن.

آدرس مجموعه هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن هست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ