آینه برای مزون

آینه برای مزون

آینه برای مزون
آینه برای مزون

آینه برای مزون ازجمله موارد بسیار مهمی هست که کاربردی بودن و دارا بودن زیبایی اون از اهمیت بالایی برخورداره. درواقع آینه از ارکان اصلی برای فضای مزون محسوب میشه. و در طراحی دکوراسیون مزون هم نقش بسیار مهمی داره. از این رو استفاده از آینه و آینه کاری مورد توجه طراحان داخلی هستش. آینه‌ها از جمله آینه برای مزون موجب میشه تا فضا بزرگ‌تر و همچنین روشن‌تر به نظر بیاد. این موضوع نکته مهمی برای اکثر فضاها به‌خصوص فضاهای کوچیک هست. اهمیت بالای آینه‌ها موجب شده تا در این زمینه کارهای بسیاری صورت بگیره. و آینه‌ها ازجمله آینه برای مزون تنوع بالایی پیدا کنن.

آینه برای مزون
آینه مزونی

کارگاه تولیدی آینه تولیدکننده انواع آینه برای مزون هست. امکان ثبت سفارش برای هر نوع آینه‌ای وجود داره. ما هر آینه‌‌ای که سفارش بدین رو با بهترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب تولید می‌کنیم. دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در کارگاه تولیدی آینه در این هست که تمام مراحل ساخت از ابتدا تا انتها در محل خود کارگاه صورت می‌گیره. از بهترین تجهیزات و مواداولیه و نیروی ماهر بهره گرفته میشه. همچنین محصولات هم بدون واسطه به مشتریان عزیز عرضه میشه.

کیفیت تمام محصولات سفارشی تضمین‌شده هست. تمام سعی ما بر این هست که بتونیم علاوه بر ارائه محصولی با کیفیت و درخور، خدماتی هم جهت رفاه و اطمینان بیشتر در نظر بگیریم. به همین دلیل گارانتی محصولات تولیدی یکساله هست. همچنین اگر از محصول سفارشی خودتون رضایت لازم رو نداشته باشین، می‌تونین آینه سفارشی خودتون رو مرجوع کنین.

ضمانت بی قید و شرط هم داریم که اگر هر مشکلی برای آینه به وجود بیاد بدون دریافت هیچ هزینه‌ای برطرف می‌کنیم. حتی اگر نیاز به تعویض هموجود داشته باشه، این کار رو براتون انجام میدیم. البته باید بگیم که شکستگی و ضربه از شمت مشتری شامل این ضمانت نمیشن.

آینه برای مزون
آینه مزون

انواع آینه برای مزون و معرفی ویژگی‌های اون‌ها

علاوه بر آینه‌های ساده و شفاف که همیشه از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار می‌گیرن، امروزه آینه‌های دیگه‌ای با قابلیت‌های مورد توجه اومدن. که آینه برای مزون به دلیل اهمیت بالایی که داره، قابلیت‌ها و ظاهر زیبای اون نقش مهمی رو دارا هستش. دکوراسیون هر فضایی یکی از فاکتورهای مهم در معرفی و جذب افراد مختلف به اون هست. آینه هم در طراحی فضا و دکوراسیون به حد بالایی اهمیت داره. از این رو در زیر برای آشنایی با انواع آینه به معرفی انواع مختلف آینه برای مزون می‌پردازیم.

آینه برای مزون
آینه قدی مزون

آینه برای مزون از نوع بک لایت

آینه بک لایت یکی از انواع مختلف آینه هست که دارای نورپردازیه. این نور ایجاد شده به‌وسیله چراغ LED تامین میشه. این چراغ به‌صورت نواری و با ضخامت کم هست که در پشت آینه کار گذاشته میشه تا آینه بتونه نورپردازی به صورت مخفی رو داشته باشه. ضخامت چراغ LED به‌قدری کم هست که در ظاهر اصلا حالت ناخوشایندی و ایجاد نمیکنه. این نوع از چراغ ال ای دی با وجود ضخامت کمی که داره، نور کافی رو ایجاد نمیکنه. به همین دلیل این نوع آینه برای مزون می‌تونه از بهترین انتخاب‌های ممکن باشه. به این دلیل که نور یکی از فاکتورهای مهم در این فضا محسوب میشه.

آینه برای مزون
آینه بک لایت مزون

درواقع نور و تصویر واضح آینه برای مزون علاوه بر زیبایی فوق‌العاده‌ای که داره، بسیار کاربردی هم هست. این نور به جلوه بیشتر فضا و اجناس داخل اون کمک شایانی میکنه. همچنین به دید بهتر در آینه هم کمک خواهد کرد تا بتونین با دقت و واضح‌تر خودتون رو در آینه تماشا کنین. نور و تصویر روشن از خود در آینه از موارد بسیار مهم و حیاتی برای مزون هستش که توسط آینه بک لایت تامین میشه.

آینه بک لایت مزونی علاوه بر ایجاد نور که مسئله مهمیه، دارای قابلیت‌های دیگه‌ای هم هست. این قابلیت‌ها موجب جذابیت بیشتر آینه‌ برای مزون شده. همچنین موجب شده‌ تا علاوه بر کاربردی بودن آینه، بشه از اون کاربردهای دیگه‌ای هم داشت.

آینه برای مزون
آینه نوری مزون

قابلیت‌های آینه مزونی بک لایت

. نوری که توسط آینه برای مزون از نوع بک لایت ایجاد میشه، قابلیت تنظیم داره. به این صورت که نور ساطع شده چراغ‌ها رو میشه کاهش یا افزایش داد تا بتونین به نور دلخواه و مطلوب خودتون برسین. تنظیم نور به این دلیل مهم هست که در طول روز که میزان نور طبیعی در حال تغییر هستش، در ساعات مختلف نیاز به نورهای متفاوتی وجود داره. بنابراین قابلیت تنظیم نور مناسب آینه برای مزون می‌تونه موضوع مهمی باشه.

. چراغ LED دارای تنوع رنگ‌بندی بالایی هست که قابلیت انتخاب رنگ موردنظر برای نورپردازی رو فراهم میکنه. حتی امکان انتخاب چندین رنگ هم برای لامپ آینه بک لایت به‌صورت همزمان وجود داره. تا در این صورت به‌طور دلخواه بتونین هر زمان که می‌خواین رنگ نور چراغ‌ها رو تغییر بدین.

. زمان و دمای محیط روی آینه مزون می‌تونه نمایش داده بشه. در این صورت با استفاده از این آینه برای مزون میشه از ساعت و دما هم مطلع شد. و شاید دیگه نیازی به استفاده از ساعت وجود نداشته باشه.

. علاوه بر موارد گفته شده آینه برای مزون از نوع بک لایت قابلیت پخش موسیقی و ویدئو هم می‌تونه داشته باشه. در این صورت با پخش موسیقی دلخواه از طریق آینه در مزون می‌تونین به جذابیت آینه و در کل فضای مزون خودتون اضافه کنین. چرا که یک قابلیت موردتوجه هست که باعث شده تا از آینه‌های موجود دیگه تمایز ویژه‌ای پیدا کنه و چندین پله بالاتر قرار بگیره.

آینه برای مزون
آینه مزون بک لایت

آینه برای مزون از نوع چراغ دار

آینه چراغ دار هم با توجه به نامی که داره، در اون از چراغ‌هایی به نام LED استفاده میشه. این چراغ‌ها هم مثل چراغ‌های به‌کار رفته در آینه بک لایت هستن. اما شکل ظاهریشون مثل چراغ‌های معمولی هست. در این نوع از آینه برای مزون، چراغ‌ها به صورت جداگونه روی آینه قرار داده میشن. درواقع روی آینه یا در صورتی که قاب هم برای آینه به‌کار بره، قسمت‌هایی با فاصله‌های مشخصی برای قرارگیری چراغ تعبیه میشن تا چراغ‌ها در اون‌ محل‌ها قرار بگیرن. در این صورت تعویض لامپ‌ها هم به‌راحتی صورت می‌گیره.

آینه برای مزون
آینه چراغ دار مزون

در این نوع از آینه برای مزون یعنی آینه چراغ دار نور به‌صورت مستقیم ساطع میشه. در این حالت نورپردازی هم کمی بیشتر نسبت به حالت قبل خواهد بود. این آینه‌های دارای نورپردازی (بک لایت و چراغ دار) بهترین انتخاب برای این نوع از فضاها هستن. به این دلیل که با داشتن نور توسط خود آینه باعث دید بهتر در آینه و هم جلوه بیشتر فضای مزون میشن. همچنین با استفاده از این آینه‌ها نور در درست‌ترین جای خودش قرار می‌گیره. بدون این که بخواد سایه‌های اضافی و یا مزاحمی رو ایجاد کنه.

آینه چراغ دار رو به نام‌های دیگه‌ای هم عنوان میشن. از جمله آینه هالیوودی، آینه لامپی. که آینه چراغ دار هم می‌تونه قابلیت‌هایی که برای آینه بک لایت عنوان شد رو داشته باشه. این قابلیت‌ها با انتخاب مشتریان روی آینه نصب میشه. یعنی هرکدوم از این موارد رو برحسب نیاز و علاقه خودتون می‌تونین انتخاب کنین تا روی آینه سفارشی شما با بهترین کیفیت اجرا کنیم.

آینه برای مزون
آینه لامپی مزون

آینه برای مزون از نوع باکس دار

آینه برای مزون یکی از حالت‌های مختلف دیگه‌ای که می‌تونه داشته باشه به‌صورت باکس دار هست. در این حالت اغلب در پشت آینه قسمت‌هایی قرار داده میشه تا بشه وسیله‌ها و یا اجناسی را در اون قسمت قرار داد. این حالت موجب میشه تا بتونین از فضا و وسیله‌های موجود استفاده بهینه‌ای کنین. همچنین می‌تونین پشت آینه قفسه و یا در کل طبقاتی قرار بدین تا از اون‌ها برای استفاده بهینه‌تر استفاده کنین. درواقع استفاده از این آینه برای مزون، آینه رو به وسیله‌ای دو کاربردی تبدیل می‌کنین. که هم کاربرد خودش به عنوان آینه رو داره و هم می‌تونین از قسمت پشت اون برای قرارگیری وسیله‌های دیگه استفاده کنین.

آینه برای مزون
آینه پایه دار مزون

آینه برای مزون از نوع پایه‌دار

آینه پایه‌دار هم می‌تونه یکی از انواع مختلف آینه مزون باشه. آینه پایه‌دار مزیتی که داره این هست که جابه‌جایی برای اون راحته. شما با این آینه اگر نیاز باشه که آینه رو جابه‌جا کنین به‌سادگی می‌تونین این کار رو انجام بدین. برای سهولت بیشتر در حمل آینه، می‌تونین زیر اون چرخ‌هایی رو به کار ببرین. آینه چرخ‌دار رو دیگه شما بدون هیچ نیرویی می‌تونین خیلی راحت جابه‌جا کنین.

چون گاهی نیاز به استفاده از آینه در قسمت دیگه‌ای هست. و یا این که برای تغییر دکوراسیون نیاز به جابه‌جایی آینه وججود داره. که در این حالت آینه چرخ‌دار بهترین انتخاب برای آینه مزون محسوب میشه. و باعث میشه تا ایمنی کاملی هم برای آینه ایجاد بشه و با اطمینان کامل بتونین آینه رو حمل کنین.

قیمت آینه مزون به چه عواملی بستگی داره

هرکدوم از انواع آینه برای مزون قیمت‌های مختلفی داره. به این دلیل که طبیعتا آینه‌های مختلف مثل چراغ دار و بک لایت به دلیل استفاده از چراغ‌های ال ای دی طبیعتا قیمت کمی بالاتری رو دارن. همچنین نصب قابلیت‌های مختلف دیگه هم بر قیمت آینه مزونی تاثیرگذار هستش. البته که هرکدوم از این قابلیت‌ها موجب میشن تا آینه‌ها کاربردی‌تر بشن.

همچنین تمامی انواع آینه با قاب یا بدون قاب هم می‌تونن به‌کار برن. که قاب‎‌‌های مختلف هم می‌تونن قیمت‌ آینه مزون رو تحت تاثیر قرار بدن.

آینه برای مزون
آینه قاب دار مزون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ