آینه سالن آرایشگاه

آینه آرایشگاه غرب تهران

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

اگر دوست دارین یک آرایشگاه مدرن و خاص داشته باشین که همیشه در ذهن مشتری سالن شما باقی بمونه باید یک دکوراسیون زیبا نیز داشته باشین. ما به شما این اطمینان خاطر رو می‌دیم که با تهیه‌ی یک آینه از تولیدی آینه‌ها فضای خود رو چشمگیر می‌کنین. داشتن یک فضای زیبا این حس رو به مشتری می‌ده که شما برای اونا ارزش قائلین.این کار خود به‌نوعی یک تبلیغه.

برای ساخت یک آینه باکیفیت نیاز به مهارت و متریال و مواد اول درجه‌یک اس.آینه‌ها رو می‌تونین در مدل‌های مختلف تولید کنین.آینه‌ها علاوه بر اینکه نیاز یک آرایشگر رو برطرف می‌کنه باعث می‌شه تا فضای شما خاص و زیباتر بشه.برای اینکه با خیال راحت خرید کنین ما برای آینه‌هامون گارانتی یک‌ساله‌ی بی‌قید و شرط در نظر گرفتیم.

آینه آرایشگاه غرب تهران مدل ریموتی

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

آینه‌های ریموتی آینه‌هایی بسیار پرکاربرد هستن. و کارایی زیادی دارن.با یک کنترل می‌تونین آپشن‌هایی که داره رو کنترل کنین.مثلاً اگر آینه شما دارای یک نور مخفی یا لامپ‌های در اطراف اون باشه رو با یک ریموت از راه دور می‌تونین اونو خاموش و روشن کنین.علاوه بر اون نسبت به نیاز و روشنایی فضای سالن آرایشگاه خود می‌تونین درجه نور رو کم‌وزیاد کنین.دیگر نیاز نیست برای روشن کردن نور آینه حتماً خودتون رو به آینه برسونین ،کافی‌اس این کنترل رو در کنار خود داشته باشین و از فاصله یک کیلومتری رنگ نور رو عوض کنین.

آینه آرایشگاه غرب تهران مدل قاب دار

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

آینه‌قدی آرایشگاهی رو به دو‌ صورت قاب‌دار و بدون قاب می‌تونین سفارش بدین. در مدل قاب‌دار انواع مختلفی از آینه‌ها رو می‌تونین سفارش بدین. قاب آینه می‌تونه چوبی، فلزی، پی‌وی‌سی، شیشه‌ای، آینه‌ای،فلزی رنگی مات، استیل، قاب چرمی و … باشه.

رنگ قاب آینه رو می‌تونین به‌راحتی با مدل دیزاین آرایشگاه خودتون ست کنین.

شما در مدل قاب‌دار حق انتخاب زیادی رو دارین. اگر می‌خواید آینه‌ی ایستاده سفارش بدین، می‌تونین نوع چرخ‌دار اونو انتخاب کنین. مدل چرخ‌دار قابلیت جابه‌جایی داره که به‌راحتی در هر جای آرایشگاه شما می‌تونه قرار بگیره. در مقابل می‌تونین آینه‌ی دیواری سفارش بدین. هرکدوم در جای خود زیبایی خودشون رو دارن.

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

برای اینکه یک آینه داشته باشین تا با محیط شما هارمونی داشته باشه انتخاب قاب مناسب با اون فضا تأثیر بسزایی بر دکوراسیون داخلی داره.آینه می‌تونه از قاب‌های فلزی،چوبی،پی‌وی‌سی،و یا حتی خود آینه باشه قاب‌های ساده و مدرن اکثراً به‌صورت نوارهای فلزی باریک و آینه ساده می‌باشن.آینه‌های ونیزی که در دورتادور آینه با نقش و نگاره‌ای خاص تزیین‌شده اس به فضا حالت سلطنتی و مجلل میده.این آینه‌های ونیزی و قاب‌ها با نقش و نگاره‌ای خاص و پیچیده مناسب دکوراسیون‌های کلاسیک و سلطنتی اس.اما بیشتر افراد به خصوص جوان‌ها طرفدار آینه‌هایی با قاب‌های ساده هستن.برای سفارش ، با ayneha در ارتباط باشین.

آینه آرایشگاه غرب تهران مدل چرخ دار

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

برای راحت‌تر شدن کار شما و جابجایی راحت آینه‌های بزرگ مثل آینه‌های قدی و آینه‌های دوطرفه قدی ،برای آن ها چرخ تعبیه کردیم.این آینه‌ها به‌راحتی و با یک هل دادن آرام جابجا می‌شن.روی چرخ‌هایی ترمز نصب‌کردیم که وقتی کسی به آینه بخوره آینه شما جابجا نشه.به دلیل جابجایی این آینه‌ها شما می‌تونین بدون هیچ دردسری دکوراسیون رو تغییر بدین.

آینه آرایشگاهی غرب تهران چراغ‌دار

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

آینه آرایشگاهی می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آرایشگاه شماست. چون درحالی‌که وسیله‌ی کار شماست، یکی از مهم‌ترین قسمت‌های دکوراسیون شما هم هست. ازاین‌جهت وسیله کار شما حساب می‌شه که با نوری که آینه داره، به‌دقت کار شما اضافه میکنه. این نور پرداری باعث جلوگیری از خستگی چشمتون هم می‌شه.
آینه آرایشگاه چراغدار یکی از پیشرفته‌ترین و پرفروش‌ترین آینه‌های آرایشگاه هست. در کنار نور زیادی که داره، زیبایی چشم‌گیری هم داره.
ما در کارگاه آینه‌ها برای آینه چراغ‌دار از لامپ مخصوص آینه استفاده می‌کنیم، که متأسفانه در دیگر کارگاه‌های بازار به دلیل این‌که سود بیشتری رو کسب کنن، از نوع معمولی لامپ‌ها استفاده می‌کنن.

آینه آرایشگاه غرب تهران
آینه آرایشگاه غرب تهران

برای آینه خود می‌تونین از نوع قاب‌دار و یا بدون قاب نیز استفاده کنین. آینه‌های قدی قاب‌دار در مدل‌های مختلف آینه‌ای، پی‌وی‌سی، فلزی ارائه می‌شه.

همچنین برای آینه‌ی خود می‌تونین از نوع چرخ‌دار هم سفارش بدین. این نوع آینه رو به‌راحتی می‌تونین جابه‌جا کنین.

طریقه‌ی روشن و خاموش کردن لامپ‌های این آینه می‌تونه بنا به سفارش شما به‌صورت ریموتی، لمسی، حتی به‌صورت حسگر حرکتی باشه.

آینه آرایشگاه غرب تهران مدل رنگی

آینه آرایشگاه غرب تهران

شما حتماً نباید از آینه‌های ساده و سفید استفاده کنین.برای خاص‌تر کردن فضا می‌تونین از آینه‌های رنگی استفاده کنین.آینه‌های رنگی برای تزئین بسیار پرکاربرد هستن.اگر گوشه‌ای از سالن ساده اس و دوست دارین اونجا رو جانی ببخشین آینه‌های رنگی به شما کمک می‌کنه.برای داشتن یک آینه دکوراتیو،مدل رنگی بسیار جلوه زیبایی داره.وقتی نور به آینه‌های رنگی برخورد می‌کنه درنهایت یک بازتاب رنگی زیبا نیز به وجود میاد.اگر می‌خواید به فضایی روح ببخشین کافیه از چند آینه رنگی در شکل‌های مختلف و یک گلدان زیبا استفاده کنین.

آینه آرایشگاه غرب تهران مدل ضدبخار

آینه آرایشگاه غرب تهران

خاص‌ترین آینه که در مکان‌های لوکس استفاده می‌شه آینه‌های ضد بخاره.وقتی در فضا بخار باعث می‌شه تا دید کافی نداشته باشیم با استفاده و زدن دکمه ضد بخار می‌تونین بخار موجود درروی آینه رو از بین ببرین و یک آینه شفاف با دیدی دقیق داشته باشین.در پشت آینه صفحه‌ای تعبیه می‌شه که وقتی اونو روشن می‌کنین صفحه شروع به گرم کردن می‌کنه و همین گرما از بخار کردن جلوگیری می‌کنه.

آینه آرایشگاهی غرب تهران هوشمند

آینه آرایشگاه غرب تهران

شاید براتون جالب باشه که برای آینه‌ای بااین‌همه امکانات بازهم امکانی جدید بشه اضافه کرد. کارگاه آینه‌ها هیچ محدودیتی در تولید آینه نداره. شما می‌تونین آینه‌ی هوشمندی رو سفارش بدین که در کنار همه‌ی امکاناتی که گفته شد، بتونه به گوشی شما متصل بشه و آهنگ موردعلاقه‌تون رو پخش کنه. همچنین با کمک برنامه‌ای که روی گوشی‌تون نصب می‌شه رنگ و‌ شدت نور آینه رو تنظیم کنین. این قابلیت باعث می‌شه آرایشگاه‌تون در نظر دیگران بسیار متمایزتر از بقیه باشه که انتخاب مشتری‌های خاص همیشه شما باشین. از دیگر قابلیت‌های آینه‌های هوشمند آرایشگاه ، قابلیت نشون دادن ساعت، دما و تاریخ هس. این کار رو با نمایشگری که روی آینه نصب هست انجام میدن.

آینه آرایشگاه هوشمند می‌تونه به‌صورت دیواری، پایه‌دار و یا ایستاده باشه. زیبایی آینه‌های تولیدی کارگاه آینه‌ها، اینه که پشت‌کار بسیار تمیز و زیبا کارشده. کاملاً پوشیده‌اس و هیچ نقصی رو در این مورد نداره. آینه‌ی هوشمند هم می‌تونه به‌صورت بک لایت باشه و هم به‌صورت چراغ‌دار باشه. محدودیتی در این مورد نیست.

آینه آرایشگاه غرب تهران

آدرس کارخانه:تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

شماره تماس : 09357015855

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ