آینه آرایشگاه زنانه

آینه آرایشگاه زنانه

سلام تو این مطلب قراره در مورد آینه آرایشگاه زنانه صحبت کنیم. یکی از ملزومات و وسایل مهم و کاربردی برای هر آرایشگاهی آینه اس. آینه می‌تونه به فضای آرایشگاه کمک کنه که بزرگ‌تر و زیباتر دیده بشه. برای خرید یه آینه آرایشگاه باید انواع آینه‌ها رو بشناسین تا بتونین به نسبت فضا و موقعیت خودتون بهترین نوع آینه رو برای سالن زیبایی خریداری کنین.

بهتره به هیچ عنوان تو این زمینه حساسیت به خرج ندین و بهترین نوع وکیفیت آینه رو سفارش بدین تا بهترین خروجی رو از نظر خودتون داشته باشین. ما در کارگاه آینه‌ها انواع و اقسام آینه‌های مختلف رو برای محیط آرایشگاه شما با بهترین متریال‌های موجود تولید می‌کنیم فقط کافیه که با ما در تماس باشین.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه

در ادامه به پر فروش‌ترین ها از آینه آرایشگاه زنانه می‌پردازیم :

انواع آینه آرایشگاه زنانه

 • آینه آرایشگاه زنانه قدی
 • آینه آرایشگاه زنانه هالیوودی
 • آینه آرایشگاه زنانه گرد
 • آینه آرایشگاه زنانه گریم
 • آینه آرایشگاه زنانه لامپ دار
 • آینه آرایشگاه هوشمند
 • آینه آرایشگاه زنانه قاب دار
 • آینه آرایشگاه زنانه لمسی
 • آینه آرایشگاه زنانه ریموت دار
 • آینه آرایشگاه زنانه آویزی
 • آینه آرایشگاه زنانه دو طرفه
 • آینه آرایشگاه زنانه حکاکی شده
 • آینه آرایشگاه زنانه دکوراتیو
آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه زنانه قدی

یکی از آینه‌های پر کاربرد برای آرایشگاه آینه‌های قدیه که می‌تونه جذابیت منحصر به فردی رو به سالن شما بده. در وهلهی اول زمانی که مشتری وارد آرایشگاه زنانه‌یشما می‌شه مجذوب مدرن بودن و زیبایی سالن می‌شه. پس در این زمینه تلاش کنین و سبک آینه‌های خودتون رو مدرن‌

تر و زیباتر انتخاب کنین.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه زنانه قدی

آینه آرایشگاه زنانه هالیوودی

آینه‌‌های هالیوودی همون آینه لامپ‌دار یا چراغ‌دار هایی هستن که امروزه بسیار تو مکان‌های مختلف دیده می‌شه. و بسیاری از آرایشگران و گریمور‌ها از این آینه ها استفاده می‌کنن. این آینه‌ها فرآیندی داره ابتدا باید آینه‌ی مورد نظر تو ابعاد مختلف که مشتری سفارش داده بریده بشه.

بعد از مرحله‌ی برش لبه‌ی آینه ابزار دیاموند زده می‌شه. اگه آینه‌ی سفارش داده شده با قاب باشه پس از مرحله‌ی دیاموند باید قاب چوبی برش داده بشه و به آینه چسبیده بشه. و تو مرحله‌ی آخر نیز با فاصله ی معین چراغ‌های لامپی قدیمی رو جایگذاری می‌کنن. این آینه‌های جذاب برای بهتر انتقال دادن نور و با کیفیت مناسب تعبیه شدن و باعث کیفیت بیشتر آرایش و گریم در حین کار می‌شن. برای زیبایی و جلوه‌ی بیشتر هم بسیاری از مزون ها و بوتیک‌ها از این آینه‌ها استفاده می‌کنن.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه زنانه هالیوودی

آینه آرایشگاه زنانه آویزی

این نوع آینه‌ها رو می‌شه از سقف با استفاده از زنجیر یا قلاب‌های رنگی و زیبا آویزون کرد. با این کار اگه محیط آرایشگاه کوچکی دارین یا می‌خواین دیوار کمتری رو سوراخ کنین می‌تونین از این روش استفاده کنین. این یع روش نو و بسیار جدید هست که تو تعداد کمی از سالن‌ها در حال اجراست به همین جهت با انجام این کار یکی از اولین‌ها خواهین بود.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه زنانه آویزی

آینه آرایشگاه زنانه دو طرفه

بهترین و پرکاربرد‌ترین آینه برای آرایشگاه زنانه این نوع آینه‌ی دو طرفه‌اس. که اگر سالن بزرگ و فضای زیادی دارین این نوع آینه رو در وسط سالن گذاشته و از دو طرف آن نهایت استفاده ی بهینه را ببرین. آینه های دو طرفه به نسبت آینه های معمولی گرانتر هستن اما به هر طریقی که محاسبه کنین خرید یک آینه ی دو طرفه به صرفه تر از خرید دو آینه اس. اگر سالن بزرگی دارین معطل نکنین و ردیف وسط خود رو با گذاشتن چندین آینه ی دو طرفه مدرن و جذاب تر کنین.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه زنانه دو طرفه

آینه آرایشگاهی زنانه قاب دار

می تونین برای آینه های خود قاب سفارش بدین و لبه ی آینه رو دیگر مشاهده نکنین. امروزه آینه های قاب دار جذابی با رنگ و طرح های مختلف به بازار ارائه شدن. اما به این نکته نیز توجه کنین که می تونین قاب آینه رو به نسبت دکور و طراحی سالن انتخاب کنین. بهترین و پرفروش ترین رنگ ها برای آرایشگاه زنانه سفید ، طوسی و صورتی و طلایی هستن. این قاب ها هم چنین می تونن از جنس های مختلفی مانند چوب ، آنه و یا پی وی سی باشن.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاهی زنانه قاب دار

آینه آرایشگاه لمسی

این نوع آینه برای سری آینه های نور دار تعبیه شده اس. با این نوع آینه ها می تونین به آرامی با فشردن روی محل تعیین شده، آینه ی مورد نظر خود رو خاموش یا روشن کنین و اگر آینه ی شما چند رنگ بود رنگ اونو نیز تغییر بدین. عملکرد لمسی این آینه ها مانند عملکرد گوشی لمسی همراه انجام می گیره و با گرمای دست خاموش و روشن می شه.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه لمسی

آینه آرایشگاه زنانه ریموت دار

این محصول نیز برای آینه های نور دار تعبیه شده اس که بسیار زیباست. به طوریکه با در دست داشتن یک ریموت در سرتا سر سالن می تونین نور اینه ها رو کم یا زیاد و خاموش و روشن کنین. کاربرد این آینه ها این است که دیگر احتیاج نیست از سمتی به سمت دیگر در حال حرکت باشین و یا با لمس آینه لک انگشتان خودتون رو بر روی آینه بر جای بذارین.

آینه آرایشگاه زنانه گرد

انجام و ساخت آینه ها با هرگونه اشکال هندسی امکان پذیره اما یکی از آینه های پر کاربرد برای آرایشگاه زنانه آینه ی گرد است. از نظر روانشناسی و فنگ شویی نیز اجسام گرد به دلیل اینکه گرد هستن و مدام در حال چرخش اند و سکون ندارن باعث هیجان و انرژی بیشتری در محیط اطراف می شن. شما می تونین آینه‌ی گرد خودتون رو به صورت چراغ دار ، لامپی ساده و یا قاب دار سفارش بدین.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه زنانه گرد

آینه آرایشگاه زنانه حکاکی شده

بهتره برای آرایشگاه خودتون یه لوگو طراحی کنین و اونو روی هرگونه آینه ای که سفارش دادین تعبیه کنین. داشتن یک لوگو و آینه ای خاص مخصوص به خود شما حق شماست. با این کار حرفه ای بودن خودتون رو بیشتر به نمایش میذارین. برای انجام این کار با استفاده از دستگاه های مخصوص روی آینه تراش می دهن و طرح و یا نوشته ی دلخواه شما رو با هر فونتی روی آینه حک می کنن.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه زنانه حکاکی شده

آینه آرایشگاه زنانه دکوراتیو

این نوع اینه ها برای آرایشگاه صرفا جنبه ی تزئینی و جلب مشتری داره امروزه مدل های مختلف آینه دکوراتیو رو می توان برای پشت میز نهار خوری یا یک قسمت که می خواهین بسیار جلب توجه کننده باشه استفاده کنین. در سالن آرایشی نیز می تونین از این نوع آینه ها در قسمت مدیریت و یا قسمتی که مشتریان منتظر نوبت خود برای شروع کار هستن استفاده کنین.

آینه آرایشگاه زنانه
آینه آرایشگاه دکوراتیو

قابل ذکر است که این کارگاه از تمام مواد و آینه های درجه یک صورت استفاده میکنه و در کمترین زمان ممکن به صورت سالم با بسته بندی اصولی محصول رو در هرکجای ایران سالم به مشتری تحویل می ده. همچنین برای تمامی محصولات گارانتی بی قید و شرط وجود داره. بدین معنی که اگر آینه شما در حین حمل به مقصد بشکنه یا آسیب ببینه یا سنسور های نوری اون از کار بیوفته ، حتی فراتر از آن اگر آینه‌ی مورد نظر پس از بردن به محل مورد نظر مورد پسند شما نباشه ما اونو براتون به صورت رایگان تعویض می‌کنیم.

آدرس دفتر:


 تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجیدپور ، نبش بن‌بست آرمین پلاک ۱۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ