آینه مزونی هوشمند

5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار

امروزه آینه‌ها از تنوع زیادی برخوردار هستن. یکی از انواع زیبا و کاربردی اون، آینه چراغ‌دار هست. آینه چراغ‌دار از جدیدترین آینه‌هاست که به نوبه‌ی خودش هم دارای تنوع زیادی هست. یعنی شما خیلی راحت می‌تونین با توجه به فضایی که دارین، آینه چراغ‌داری مناسب اون فضا و همینطور سلیقه شخصی‌تون انتخاب کنین. در اینجا 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار رو براتون شرح میدیم که آشنایی بیشتری با اون‌ها داشته باشین. اما در حالت کلی این آینه‌ها خیلی عملکرد خوبی رو نسبت به آینه‌های دیگه دارن که از هر جهت می‌تونن به اونا ارجحیت داشته باشن. آینه‌های قدیمی و ساده رو دیگه کسی مورد استفاده قرار نمی‌ده و بین آینه‌های جدید هم این آینه جایگاه خاصی رو داره.

5 طرح جذاب آینه چراغ‌دار
آینه چراغ‌دار قدی

معرفی مختصری در مورد آینه چراغ‌دار

آینه چراغ‌دار به آینه‌ای می‌گن که روی اون تعدادی چراغ قرار می‌گیره. این چراغ‌ها رو با یک فاصله مشخصی روی خود آینه و یا قاب اون قرار میدن. این چراغ‌ها وقتی روشن بشن، روبه‌رو و اطراف خودشون رو خیلی خوب روشن می‌کنن. بنابراین زمانی که جلوی این آینه قرار بگیرین، این نور به شما کمک می‌کنه تا بتونین خودتون رو خیلی بهتر در آینه نگاه کنین. بنابراین دید خیلی بهتری رو به شما میده.

5 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه چراغ‌دار آرایشی

چراغ‌هایی هم که روی آینه چراغ‌دار استفاده می‌شن، از بهترین نوع یعنی LED هستن. این چراغ‌های ال ای دی نوردهی‌شون از بقیه لامپ‌ها بیشتر به نور طبیعی نزدیکه. همچنین سازگاری بیشتری رو هم با چشم داره. بنابراین دیدی که برای شما ایجاد می‌کنه، خیلی ایده‌آله. نکته مهم در مورد این چراغ‌ها اینه که مصرف انرژی خیلی کمی دارن. و در عوض طول عمرشون خیلی بیشتره. همچنین چراغ‌های LED مزیت خیلی مهمی که دارن این هست که با روشن موندن، گرم نمیشن. به همین دلیل وقتی روی آینه تعبیه میشن، سطح اون رو گرم نمی‌کنن. بنابراین بهترین انتخاب برای چراغ‌های آینه، این چراغ‌ها هستن.

اما معرفی 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار

1- آینه دیواری

اولین مورد از 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار، این هست که به دیوار نصب بشه. آینه دیواری نصبش خیلی راحته. همچنین وقتی هم نصب بشه، دیگه در جای خودش ثابت می‌مونه و ایمنی اون کامل حفظ می‌شه. علاوه بر اینا وقتی آینه به دیوار نصب میشه، فقط یک قسمتی از دیوار رو می‌گیره. و هیچ فضای دیگه‌ای رو اشغال نمی‌کنه. بنابراین یک مزیت بزرگی محسوب میشه. چون اکثر افراد دوست دارن که فضاشون باز و روشن دیده بشه.

5 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه دیواری چراغ‌دار

آینه دیواری دیگه هیچ محدودیتی هم در مورد ابعاد نداره. و هر ابعاد و اندازه‌ای که می‌خواین هم می‌تونین آینه چراغ‌دار دیواری خودتون رو داشته باشین. و از زیبایی اون لذت ببرین و فضای خودتون رو صدچندان شیک‌تر و مدرن‌تر نشون بدین.

2- آینه رومیزی

دومین نوع از این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار، آینه رومیزی هست. آینه رومیزی نیازی به نصب نداره. و خیلی راحت می‌تونین اون رو روی میز قرار بدین و از اون استفاده کنین. آینه رومیزی هم از زیبایی خاص خودش برخورداره. و می‌تونه برای بعضی از موارد خیلی انتخاب خوبی هم باشه. با ست کردن آینه و میز می‌تونین جلوه خیلی خاصی رو در فضای مورد نظر خودتون ایجاد کنین.

5 طرح جذاب آینه چراغ‌دار
آینه رومیزی

آینه رومیزی هم محدودیت خاصی در مورد ابعادش وجود نداره. فقط باید ابعاد این آینه چراغ‌دار متناسب با میز خودش،انتخاب بشه تا بتونه آینه در حالت ایمنی کاملی باشه. این آینه برای میکاپ و گریم فوق‌العادست. چون ابزار آرایش روی خود میز قرار می‌گیرن، و شما خیلی راحت به اونا دسترسی دارین.

3- آینه پایه‌دار

مورد بعدی که برای یکی از این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار معرفی میشه، آینه چراغ‌دار پایه‌دار هست. استفاده از پایه باعث میشه تا شما هر وقت که دوست داشتین یا نیازتون بود، بتونین آینه رو جابه‌جا کنین. زیبایی این آینه هم در نوع خودش عالیه. خود آینه پایه‌دار می‌تونه به حالت‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیره. ابعاد کوچیک‌تر اون می‌تونه به‌حالت آینه رومیزی استفاده بشه. و ابعاد بزرگ‌تر هم معمولا روی زمین قرار می‌گیرن و قدی هستن.

5 طرح جذاب آینه چراغ‌دار
آینه پایه‌دار رومیزی

4- آینه چرخ‌دار

یکی دیگه از این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار، می‌تونه استفاده از چرخ در زیر اون باشه. تعبیه چرخ برای آینه چراغ‌ دار جابه‌جایی آینه رو خیلی راحت می‌کنه. چون گاهی اوقات در برخی از فضاها نیاز به استفاده از آینه در جای دیگه‌ای وجود داره. یا این که تغییر دکوراسیون می‌خواد انجام بشه. در این صورت با آینه چرخ‌دار خیلی راحت می‌تونین اون رو به هر جایی که می‌خواین منتقل کنین. بدون این که نگران باشین تا اتفاقی بخواد برای آینه بیوفته. چون با صرف انرژی خیلی کمی می‌تونین این کار رو انجام بدین.

5 طرح جذاب آینه چراغ‌دار
آینه چرخ‌دار چراغ‌دار

5- آینه باکس‌دار

اما پنجمین و آخرین مورد از این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار، می‌تونه به‌صورت آینه باکس‌دار باشه. آینه باکس‌دار به این حالته که پشت اون قسمتی برای قرار دادن برخی وسیله‌ها تعبیه میشه. این آینه خیلی به منظم‌تر به‌نظر رسیدن فضا کمک می‌کنه. به‌خصوص برای فضاهای کوچیک خیلی انتخاب مناسبی هست. درواقع شما از این آینه می‌تونین دو تا استفاده کنین. هم از آینه او و هم قسمت پشت اون برای قرار دادن وسیله‌هایی که دوست دارین. اینجوری صرفه‌جویی در فضای شما هم میشه.

5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار
آینه هالیوودی باکس‌دار

موارد استفاده این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار

شما برای هر جایی می‌تونین از این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار استفاده کنین. اما برای آشنایی و ایده به برخی از اون‌ها می‌پردازیم.

. آرایشگاه یکی از مواردی هست که آینه در اون خیلی اهمیت بالایی داره. آینه چراغ‌دار می‌تونه بهترین انتخاب برای این فضا باشه. چون نور کافی و آینه کاربردی می‌تونه نقش مهمی رو در ارائه خدمات آرایشی داشته باشه. به همین دلیل هم هست که این آینه برای فضای آرایشگاهی خیلی پیشنهاد میشه. شما با آینه چراغ‌دار می‌تونین دید بهتری داشته باشین. بنابراین دقت‌تون برای انجام کارها خیلی بیشتر میشه. چون مشتری شما که جلوی آینه می‌نشینه این نور دقیقا می‌تونه روی مشتری بیوفته. با این وجود نور آینه عملکرد خیلی خوبی رو برای آینه ایجاد می‌کنه.

5 طرح جذاب آینه چراغ‌دار
آینه چراغ‌دار آرایشگاهی

. مزون هم از موارد دیگه استفاده از 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار محسوب میشه. نور و داشتن آینه شفاف در این فضا هم اهمیتش خیلی زیاده. چون این نور کمک می‌کنه تا وقتی بعد از پرو مشتری شما از این آینه استفاده کنه، خیلی بهتر بتونه خودش رو در آینه ببینه. همین دید بهتر تصمیم‌گیری رو هم خیلی راحت‌تر می‌کنه. همینطور جلوه قشنگ‌تری رو هم داره.

5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار

. همه خونه‌ها هم قطعا نیاز به آینه دارن. آینه هم که در دکوراسیون خیلی تاثیر داره. به همین خاطر یکی از این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار می‌تونه خیلی انتخاب خوبی باشه. هرکدوم از این‌ها رو شما با توجه به سلیقه‌ای که دارین و همینطور فضایی که برای آینه در نظر گرفتین، می‌تونین انتخاب کنین. تا با این آینه‌ها بتونین فضای خیلی شیک‌تری رو برای خودتون ایجاد کنین.

5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار
آینه چراغ‌دار قاب‌دار

5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار رو چرا از کارگاه تولیدی آینه بخرین

انواع این 5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار در کارگاه تولیدی آینه با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید میشه. شما برای خرید هر کدوم از این آینه‌ها، مستقیما با خود تولییدی در ارتباطین. و هیچ واسطه‌ای وجود نداره. به همین دلیل هم هست که آینه‌ها از قیمت مناسبی برخوردارن. کیفیت رو هم تضمین می‌کنیم. چون در ساخت آینه‌ها از هر چیزی بهترینش رو استفاده می‌کنیم. به همین خاطر هم روی آینه‌ها ضمانت بدون قید و شرط در نظر گرفتیم. تا اگر هر مشکلی حتی کوچیک مثل سوختن لامپ به وجود اومد، ما بدون هیچ هزینه‌ای براتون برطرف می‌کنیم. فقط مواردی مثل شکستن و ضربه خوردن نمی‌تونه شامل این ضمانت باشه.

5 طرح زیبای آینه چراغ‌دار

هر آینه‌ای هم بخواین رو دقیقا طبق دلخواه خودتون آماده می‌کنیم. این امکان هم هست که اگر آینه سفارشی‌تون مطابق میل‌تون نبود، بتونین مرجوع کنین. برای ارتباط با ما هم می‌تونین با شماره‌ی 09357015855 تماس بگیرین. هر سوالی هم داشتین همکاران ما با کمال میل در خدمت شما هستن تا بتونن شما رو راهنمایی کنن.

آدرس ما هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت،خیابان 15 متری سلمان،بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ