آینه گریم

عکس آینه گریم

در این مطلب در مورد عکس آینه گریم خواهیم نوشت و انواع آینه برای سالن آرایشی شما که مناسب گریم و میکاپ باشد را برای خرید آسان و راحت‌تر برای شما بازگو خواهیم کرد.

عکس آینه گریم
عکس آینه گریم

ما در کارگاه آینه‌ها به وسیله‌ی بهترین دستگاه‌ها و متریال‌های موجود بهترین آینه‌ برای سالن آرایشی را درست می‌کنیم و درب منزل شما در هر کجای ایران که باشید به شما تحویل می‌دهیم کافیست که فقط با ما تماس بگیرید و ابعاد پیشنهادی و مدل دلخواه خود را برای ما ارسال کنید‌. مطمئن باشید که از اعتماد به ما پشیمان نخواهید شد .

با این روش علاوه بر اینکه در زمان و وقت و هزینه‌ی خود صرفه جویی می‌کنید باعث کاهش بسیاری از آلودگی‌ها مانند آلودگی هوا و آلودگی زیست محیطی و کم‌تر شدن ترافیک شهری خواهید شد و به داشتن شهری به دور از آلودگی کمک شایانی خواهید کرد.در ادامه در مورد انواع آینه‌ها صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.در گذشته همانند امروز آنقدر آینه‌های گوناگون وجود نداشت و همه یک آینه‌ی ساده داشتند اما امروزه با پیشرفت صنعت طراحی و دکوراسیون هر آینه‌ای برای یک نیاز و کاربری تولید و عرضه می‌شود.

عکس آینه گریم
آینه گریم هالیوودی چرخ‌دار

انواع آینه گریم

  • آینه گریم چراغ‌دار یا هالیوودی
  • آینه گریم بک لایت
  • آینه گریم دو طرفه
  • آینه گریم آویزی
  • آینه گریم حکاکی شده
  • آینه گریم قاب‌دار
  • آینه گریم دکوراتیو
  • آینه گریم لمسی یا حسگری
  • آینه گریم ریموت‌دار کنترلی
عکس آینه گریم
آینه گریم قدی بک لایت

عکس آینه گریم چراغ‌دار یا هالیوودی

بهترین و تخصصی‌ترین نوع آینه‌ها برای گریمورها و میکاپ‌کاران حرفه‌ای استفاده از آینه‌هایی که نور زیادی دارند می‌باشد به طوریکه بتوان نور را برای بهتر دیدن میکاپ بر روی صورت انداخت و عیوب و نواقص را مشخص کرد.

عکس آینه گریم
آینه گریم چراغ‌دار یا هالیوودی قدی

با استفاده از آینه‌های هالیوودی که دور تا دور آن لامپ‌هایی به فواصل مرتب نصب است می‌توان یک گریم حرفه‌ای و بی نقصی را انجام داد.

عکس آینه گریم بک لایت

یکی دیگر از آینه‌های نوردار که بسیار زیبا و مناسب سالن‌های آرایشی است آینه‌های بک لایت هستند که به نسبت آینه‌های چراغ‌دار هالیوودی نور بسیار کمتری دارد و بیشتر این نور به دلیل جنبه‌ی زیبایی استفاده می‌شود.پشت این آینه‌ها لامپ‌های ال ای دی نصب می‌شود که به اطراف آینه نور بسیار ملایم را ساطع می‌کند.این آینه‌ها به روش‌های گوناگونی خاموش و روشن می‌شوند که در ادامه در مورد آن‌ها نیز صحبت خواهیم کرد.

عکس آینه گریم
آینه گریم بک لایت

عکس آینه گریم مدل لمسی یا حسگری

اگر مورد نظر شما آینه‌ی نور دار است باید بتوانید از یک طریق آن‌را خاموش و روشن کنید .یکی از این روش‌ها خاموش و روشن کردن از طریق لمس آینه و نقطه‌ای می‌باشد که بر روی آینه مشخص شده است . شما می‌توانید علاوه بر آن شدت نور را نیز کم و زیاد و حتی اگر آینه‌ی شما چند رنگ باشد می‌توانید آن‌را از مهتابی به آفتابی به طور مثال تغییر رنگ دهید.

توجه داشته باشید که در هنگام خرید آینه لمسی یا هوشمند و حسگری بهترین نوع آن‌را تهیه کنید تا پس از مدتی سنسور حرکتی آن‌ از کار نیافتد و اتفاق خاصی برای آینه پیش نیاید.

آینه مزون تبریز
آینه گریم لمسی

عکس آینه گریم ریموت‌دار یا کنترلی

یکی دیگر از راه‌های خاموش و روشن کردن و کم و زیاد کردن شدت نور آینه خرید آینه‌ی ریموت دار یا کنترلی می‌باشد از این طریق می‌توانید تمام در سرتاسر سالن خود با زدن دکمه ای بر روی ریموت خود نور آینه‌ی را تعویض کرده و یا نور آن را خاموش و روشن کنید .

آینه سالن آرایشگاه
آینه گریم ریموت‌دار کنترلی

یکی دیگر از مزایای خرید آینه ریموت‌دار یا کنترلی این است که شما دیگر به هیچ عنوان آینه‌ی گریم خود را لمس نمی‌کنید و باعث لک و کثیف شدن آن از طریق اثر انگشت خود نمی‌شوید .اما در نگهداری این ریموت کنترلی نیز باید کوشا باید زیرا هر ریموت مختص یک آینه ساخته می‌شود.و با گم کردن ریموت کنترلی دچار دردسر خواهید شد.

عکس آینه گریم قاب‌دار

شما هر نوع آینه‌ای که انتخاب کنید و در هر فضایی که بخواهید استفاده کنید می‌توانید آینه‌ی مورد نیاز خود را از قاب یا بدون قاب سفارش داده و خریداری کنید .اما باید بدانید که قاب‌ها انواع مختلفی دارند و از جنس‌های مختلفی نیز تهیه شده‌اند. به طور کلی قاب‌ها از جنس‌هایی مانند چوبی، فلزی، ام دی اف، یو پی وی سی تشکیل شده‌اند که امروزه به دلیل جنس عالی و قیمت مقرون به صرفه‌ی یو پی وی سی بیشتر از این نوع استفاده می‌شود جدا از هزینه بسیار در هر منطقه‌ی آب و هوایی نیز دوام می‌آورد.

عکس آینه گریم
آینه گریم قاب‌دار

به طور کلی بهتر است که قاب آینه‌ی خود را با فضای داخلی و دکوراسیون فضا ست کنید تا هیچ تداخلی در مورد این موضوع وجود نداشته باشد. برای مثال اگر سبک محیط شما مدرن است بهترین رنگ برای استفاده رنگ‌های خنثی مانند سفید و طوسی می‌باشد اما اگر سبک دکوراسیون شما به سلطنتی و کلاسیک نزدیک است بهتر است که از رنگ‌های طلایی و رنگ‌های گرم بیشتری استفاده شود.قابل ذکر است که قیمت آینه‌ی قاب‌دار به نسبت یک آینه‌ی ساده بیشتر است زیرا از متریال و زحمت بیشتری استفاده شده است.

عکس آینه گریم دو طرفه

اگر فضای کافی را دارید و به طور کلی سالن آرایشی دل‌باز و با مساحت زیادی دارید احتیاج نیست که فقط آینه‌ها را همانند زمان قدیم دور تا دور دیوار با میخ بکوبید و فضای وسط سالن را بلااستفاده خالی بگذارید .بهتر است که در وسط سالن نیز آینه‌های بسیار زیبا و شیک دوطرفه را استفاده کنید تا بتوانید نهایت استفاده‌ی بهینه را از محیط ببرید.با این کار در خرید آینه بسیار صرفه جویی خواهید کرد ویک آینه‌ی دو طرفم به جای دو آینه یک طرفه خریداری کرده‌اید.

آینه آرایشگاه مشهد
آینه گریم دوطرفه قاب‌دار متحرک

عکس آینه گریم آویزی

یکی از زیباترین و مدرن‌ترین آینه‌ها را می‌توان در اروپا آینه‌های آویزی نام برد که هنوز در ایران جا نیافتاده است اما اگر بتوانید متنوع کار کنید و خلاقیت داشته باشید می‌توانید به جای میخکوب کردن تکراری بر روی دیوار آینه‌ی خود را با استفاده از قلاب‌های رنگی و یا طناب‌ و زنجیر‌های زیبا از سقف نصب کنید تا یک حرکتی نو باشد.علاوه بر این با این کار می‌توانید اگر پایه دوست ندارید برای آینه‌ی خود هیچ پایه‌ای تدارک ببینید و او را روی هوا معلق بگذارید.

آینه سالن آرایشگاه
آینه گریم آویزی

عکس آینه گریم حکاکی شده

برای داشتن برند و نشان دادن لول کاری بهتر است که بر روی آینه‌ی خود را حکاکی کنید .این روش را که به آن سندپلاست می‌گویند با استفاده از دستگاهی یک لایه از روی آینه را می‌تراشند و بر روی آن هر طرح و نقشی را که دوست داشته باشند می‌زنند.

بعضی به عنوان قاب از این کار استفاده می‌کنند و دور آینه‌ی خود را حاشیه‌ای همانند قاب می‌اندازند اما برای سالن‌های آرایشی یا مزون‌ها زدن برند و لوگو بسیار زیبا و جذاب می‌باشد.برای دیدن نمونه های بیشتر کلیک کنید

مفتخریم که در ایران عزیزمان با بهترین کیفیت جنس را تولید کرده و به دست شما می‌رسانیم و هرگونه نارضایتی از کالا اگر باشد به طور کامل درصدد رفع آن برخواهیم آمد‌. کافیست به ما اعتماد کنید و درب منزل بدون هیچ رفت و آمدی کار خود را تحویل بگیرید.اعتماد شما اعتبار ماست….

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ