آینه هالیوودی مهتابی دیواری

آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

در این مطلب در مورد آینه هالیوودی مهتابی ریموتی صحبت خواهیم کرد و انواع کاربری که برای این آینه‌ها وجود دارد را برای شما بازگو می‌کنیم تا بتوانید یک آینه‌ی با کیفیت و زیبا را برای سالن آرایشی خود و یا هر فضایی که احتیاج دارید خریداری کنید.

اینکه آینه چراغدار یا هالیوودی خود را مهتابی و یاآفتابی سفارش دهید به کاربری که هنگام استفاده این آینه دارید بسیار بستگی دارد پیشنهاد متخصصین به شما انتخاب آینه‌های چراغ دار دو کاربره یعنی آینه مهتابی و آفتابی در کنار یکدیگر می‌باشد تا بتوانید در هر زمانی که خواستید آینه مهتابی و آفتابی را هر دو در کنار خود داشته باشید. و با زدن دکمه‌ای آینه آفتابی خود را به مهتابی تغییر حالت دهید.

آینه گریم
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

اول از همه بهتر است بدانید که تمام آینه‌های نور دار در آینه های بک لایت و یا چراغ دار بایستی از طریقی خاموش و روشن شوند. این روش می‌تواند از طریق خاموش و روشن کردن به وسیله ریموت کنترلی و یا لمس آینه از طریق انگشتان دست و یا زدن دکمه‌ای باشد . در این مقاله طرز کار آینه‌های هالیوودی و یا چراغ‌دار که به وسیله ریموت کنترلی خاموش و روشن می‌شوند را برای شما بازگو می‌کنیم.

در این روش کافیست دکمه‌ای که بر روی ریموت کنترلی قرار داد را در هر نقطه از سالن و یا مکانی که هستید بفشارید تا بتوانید به راحتی آینه چراغدار خود را خاموش و روشن و یا شدت نور آن را به راحتی و به آسانی کم و زیاد کنید.

آینه هالیوودی مهتابی رومیزی
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

این روش یکی از بهترین و کاربردی‌ترین روش برای خاموش و روشن کردن آینه‌های چراغ دار و یا نوردار می‌باشد زیرا علاوه بر اینکه در هر کجایی که باشید می‌توانید این خاموش و روشن کردن را انجام دهید و دیگر احتیاج به لمس آینه و لکه‌دار شدن آن از طریق انگشتان دست را ندارید و آینه شما به مدت طولانی‌تری برای شما تمیز خواهد ماند.اما از نظر هزینه باید گفت که آینه‌های ریموت‌دار به نسبت آینه‌های لمسی و یا حس‌گری گرانتر محاسبه می‌شوند.

آینه هالیوودی مهتابی رومیزی
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

آینه‌های چراغ‌دار می‌توانند مهتابی و یا آفتابی تعبیه شوند بنابر کاربری که برای این نوع آینه‌ها در نظر گرفته‌اید می‌توانید هر مدلی را که انتخاب می‌کنید را سفارش داده و درب منزل خود به راحتی تحویل بگیرید. در کارگاه آینه‌ها بهترین متریال روز دنیا برای ساخت آینه شما استفاده می‌شود با سفارش از طریق تلفن و یا به صورت اینترنتی علاوه بر اینکه در زمان و وقت خود صرفه جویی می‌کنید باعث کاهش بسیاری از آلودگی های زیست محیطی از جمله آلودگی هوا و کاهش ترافیک‌های شهری خواهید شد و به داشتن شهری سالم تر کمک شایانی خواهید کرد.

آینه هالیوودی مهتابی ریموتی چیست

آینه هالیوودی یکی از آینه‌های حرفه‌ای و بسیار مدرن محسوب می‌شود که بیشتر در بسیاری از سالن‌های آرایشی برای کاربران و گریمورهای حرفه‌ای سینما و تلویزیون استفاده می‌شود .

آینه هالیوودی مهتابی دیواری
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

با داشتن این آینه به علت داشتن نور بسیار زیاد میکاپ‌کاران متوجه نواقص کار خود می شوند و در صدد رفع آن بر می‌آیند. این نوع از آینه‌ها باعث می‌شوند که یک میکاپ بی نقص و بسیار عالی را به مشتری تحویل دهید .سیستم آینه‌های چراغ‌دار هالیوودی به گونه‌ای تعبیه شده است که دور تا دور آن به فواصل مرتب و منظم لامپ‌هایی قرار داده می‌شود که با روشن کردن آنها نور بسیار زیادی به محیط وارد شود .

امروزه از این نوع آینه‌ها در بسیاری از مزون‌های لباس به عنوان آینه‌ی مزون و یا حتی اتاق خواب‌های شخصی به علت زیبایی بیش از اندازه و نور عالی آن استفاده می شود و می توان گفت که در هر محیطی کاربرد مناسب خود را دارد .این آینه‌ها می‌توانند در چند مدل مختلف ساخته شوند که در ادامه در مورد آنها نیز با شما صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.  

آینه هالیوودی مهتابی دوطرفه
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

انواع آینه هالیوودی

  • آینه هالیوودی با قاب یا بدون قاب
  • آینه هالیوودی لمسی یا حسگری
  • آینه هالیوودی قدی یا یک سره
  • آینه هالیوودی ریموت‌دار کنترلی
  • آینه هالیوودی با نور مهتابی
  • آینه هالیوودی با نور آفتابی

آینه هالیوودی قدی یا یک سره

آینه‌‌ی چراغ‌داری که خریداری کنید می‌تواند قدی و یا تمام صفحه باشد. و بنا به سلیقه و طراحی دکوراسیون سالن خود می توانید آینه‌ی چراغ‌داری خود را گرد. تمام قد ، تمام صفحه سفارش داده و نصب کنید . اما اگر فضای سالن شما کوچک می‌باشد و یا نور کافی برای انجام کار را ندارید می توانید با استفاده از آینه‌های قدی و تمام صفحه محیط سالن آرایشی خود را دلبازتر از آنچه که هست نشان دهید .با این کار فضای سالن شما بزرگ‌تر و دل‌باز تر نشان داده خواهد شد.و از نظر دید مشتری نیز بسیار بهتر و مناسب تر است.

آینه هالیوودی مهتابی قدی
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

آینه هالیوودی قاب‌دار یا بدون قاب

هر نوع آینه‌ای که خریداری می‌کنید می‌تواند قاب دار و یا بدون قاب باشد به طور مثال اگر آینه‌ای چراغدار یا هالیوودی را سفارش داده ‌اید می توانید یک قاب ساده را دور تا دور آینه خود طراحی کنید اما به این نکته توجه داشته باشید که آینه هالیوودی به علت داشتن چراغ‌های با تعداد بالا شلوغ می‌باشد و بهتر است از قاب آینه ای ساده و رنگ خنثی استفاده کنید تا آینه شما زیباتر جلوه کند.

آینه هالیوودی مهتابی قدی
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی

قاب آینه می‌تواند از جنس و متریال‌های مختلفی ساخته شود به طور مثال قاب آینه از چوب فلز و یا ماده‌ای به نام upvc ساخته می‌شود.که شما می‌توانید بنا بر شرایط منطقه خود جنس متریال قاب خود را از انتخاب کنید اما بهترین قاب برای هر نوع منطقه و هر فضای کاری یو پی وی سی می باشد زیرا در هر شرایطی پوسته‌پوسته نمی‌شود و زنگ نمی‌زند و مدت طولانی‌تری برای شما استفاده خواهد شد.

آینه هالیوودی مهتابی رومیزی
آینه هالیوودی مهتابی ریموتی مدل قاب‌دار

در مورد مدل و سبک قاب نیز باید گفت که اگر سبک طراحی و دکوراسیون فضای کاری و یا منزل شما سلطنتی می‌باشد بهتر است که از رنگ‌های گرم مانند بژ، قهوه‌ای و یا طلایی استفاده کنید اما اگر سبک دکوراسیون شما امروزی و مدرن است باید از رنگ‌های خنثی و بسیار ملایم مانند طوسی کم رنگ و یا سفید استفاده‌ی بهینه کنید تا این آینه‌ها زیبایی دوبرابری را به فضای کاری شما ببخشد.

آینه هالیوودی لمسی یا حسگری

هر آینه نور داری که سفارش دهید حال این آینه چراغ‌دار هالیوودی باشد و یا بک لایت باید از طریقی بتوانید آن را خاموش و روشن کنید و یا حتی شدت نور آن را کم و زیاد کنید .بسیاری از آینه‌ها حتی با قابلیت‌های منحصر به فردی دارند به طور مثال می توان با زدن دکمه‌ای  نور مهتابی را به آفتابی تغییر حالت داد‌.

آینه میکاپ چراغ‌دار
آینه هالیوودی مهتابی لمسی

برای انجام این کارها یکی از روش‌های آن می‌تواند لمس آینه از طریق انگشتان دست باشد .به طوری که بر روی آینه یک نقطه تعبیه می‌شود که با زدن آن از طریق انگشتان دست بتوانیم چراغ آینه را خاموش و روشن کنیم .اگر به دنبال آینه‌های چراغ‌دار لمسی رفتید حتماً بهترین نوع آن را تهیه کنید زیرا  اگر این آینه‌ها از کیفیت پایینی برخوردار باشند پس از مدتی سیستم لمسی آنها از کار خواهد افتاد.

با سفارش در کارگاه آینه‌ها علاوه بر اینکه با بهترین متریال روز دنیا آینه‌ی خود را تحویل می‌گیرید باعث پیشرفت علم و تکنولوژی در کشور عزیزمان ایران خواهید شد و موجب اشتغال زایی بیشتری می‌شوید. اعتماد شما اصالت ماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ