آینه هالیوودی مخصوص گریم

آینه هالیوودی مخصوص گریم

عزیزم دوره و زمونه عوض شده! دیگه دوره‌ی اینکه یه مدل آینه ساده رو توی سرویس بهداشتی و مزون و آرایشگاه و.. استفاده کنی گذشته! هرجایی آینه مخصوص خودش رو می‌خواد مخصوصا محیط کاری که پر از رقابته! تو که نمی‌خوای به خاطر یه قرون دوهزار از رقبات عقب بیفتی ؟ یه آینه درست باید انتخاب کنی که درآمدت رو چند برابر کنه ، نترس من فوت و فنش رو بهت میگم. ولی اول باید بدونی آینه هالیوودی مخصوص گریم چی هست و چه تنوعی داره

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه هالیوودی مخصوص گریم

آینه هالیوودی مخصوص گریم چی هست اصلا؟

حالا می‌خوام که آینه هالیوودی مخصوص گریم رو معرفی کنم و بگم که به چه آینه‌ای اصلا آینه هالیوودی میگن. در آینه هالیوودی از چراغ‌های LED استفاده میشه که بهترین روشنایی و عملکرد رو به‌عنوان چراغ در بین چراغ‌های دیگه دارن. این چراغ‌ها روی خود آینه و یا قاب اون قرار داده میشن. بنابراین وقتی چراغ‌ها روشن بشن می‌تونن اطراف آینه و جلوی اون رو خیلی خوب روشن کنن.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه هالیوودی برای گریم

تو آینه هالیوودی مخصوص گریم چراغ‌ها طوری دور تا دور آینه قرار داده میشن که نور رو بدون هیچ سایه‌ای منتشر میکنن. و نور دقیقا جلو و اطراف خودش رو خیلی خوب روشن میکنه تا بتونه تصویر خیلی واضحی رو هم در آینه نشون بده. بنابراین برای گریم و میکاپ که کار ظریفی هستش و نور خوب از فاکتورهای مهمی محسوب میشه، آینه هالیوودی بهترین آینه هست. البته این آینه به اسم‌های دیگه‌ای هم مثل آینه چراغ‌دار، آینه گریم، آینه لامپ دار شناخته میشن.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه گریم قاب‌دار

استفاده از آینه هالیوودی مخصوص گریم چه مزیت‌های دیگه‌ای داره

همون‌طور که توضیح داده شد برای گریم، آینه هالیوودی مخصوص گریم خیلی کمک‌کنندست که روند کار بهتر پیش بره. اما جدا از این عملکرد خیلی خوبش، در زیباسازی فضای خودش هم خیلی تاثیر فوق‌العاده‌ای داره. چون نور چراغ‌های آینه، جلوه خیلی قشنگی رو هم به خود آینه میدن و هم به فضایی که در اون هستن. بنابراین اگر دنبال آینه‌ای هستین تا برای گریم استفاده کنین که هم کاربردش خیلی خوب باشه و هم این که ظاهر خیلی زیبایی داشته باشه، آینه هالیوودی رو بهتون پیشنهاد می‌کنیم.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه گریم میکاپ

چون این آینه وقتی در هر نوع فضایی قرار بگیره، اون رو خیلی شیک‌تر نشون میده و تغییرات اساسی رو می‌تونه در اون ایجاد کنه. همچنین آینه‌ها در کل باعث روشن‌تر و بزرگ‌تر نشون دادن فضای خودشون میشن که یک ویژگی مثبت همه آینه‌هاست. اما آینه هالیوودی به‌خاطر روشنایی که خودش داره، در این موضوع تاثیر بیشتری رو داره. بنابراین اگر فضای کوچیکی هم دارین نگران نباش که این آینه فضای تو رو خیلی بهتر به نظر می‌رسونه.

کاربردهای آینه هالیوودی مخصوص گریم کجاست

آرایشگاه

آرایشگاه و سالن زیبایی جایی هست که در اون میکاپ و گریم خیلی حرفه‌ای انجام میشه. بنابراین وقتی کار حرفه‌ای و به‌روز باشه و خودت هم به‌عنوان آرایشگر و میکاپ‌آرتیست حرفه‌ای باشی، باید ابزار کارت هم حرفه‌ای باشن. اون هم وسیله مهمی مثل آینه که بدون وجود اون ارائه خدمات امکان‌پذیر نیست. که استفاده از آینه هالیوودی مخصوص گریم برای این فضا می‌تونه خیلی انتخاب مناسبی باشه. چون هم خودت می‌تونی با دید بهتری کارت رو انجام بدی و هم مشتری می‌تونه خودش رو واضح‌تر در آینه ببینه.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه هالیوودی آرایشگاه

علاوه بر این دکوراسیون و طراحی چیدمان در آرایشگاه هم خیلی موضوع مهمیه که باید بهش توجه بشه. چون افراد قبل این که بیان و خدماتت رو از نزدیک ببینن، ناخودآگاه به دکوراسیون توجه میکنن و به‌نوعی فضای تو می‌تونه به‌عنوان ویترین برای میزان حرفه‌ای بودنت باشه که نشون بده چقدر خفن و به‌روز هستی. اون هم در فضایی مثل آرایشگاه که مشتری‌ها برای کارهای زیبایی مراجعه میکنن. پس خودت هم به‌عنوان سالن‌دار باید به زیبایی فضای آرایشگاه توجه کنی. تا افراد در سالنت بتونن آرامش و حس خوبی داشته باشن.

اتاق گریم

اتاق گریم در سینما، تئاتر و… هم کاربرد مهم دیگه‌ای برای آینه هالیوودی مخصوص گریم هستش. در این کاربرد و فضا کار گریم خیلی مسئله مهمیه و باید خیلی با دقت و ظریف انجام بشه. بنابراین نیاز به آینه‌ای با کیفیت و با درخشانی بالا به‌علاوه نور خوب داره تا بتونه به بهتر انجام شدن کار کمک کنه. در اصل هدف اصلی تولید آینه هالیوودی همین بوده!

با این توضیحات آینه هالیوودی قطعا یک انتخاب ایده‌آل هست که هم تصویر خوبی رو ایجاد میکنه و هم نور اون طوری تنظیم شده که خیلی خوب روشنایی ایجاد کنه. تا گریمور بتونه تسلط خوبی روی چهره بازیگر داشته باشه و بتونه یک گریم خیلی خوبی رو ارائه بده. این نور حتی می‌تونه تنظیم بشه که فقط روی چهره باشه تا در این صورت توجه بیشتری روی صورت هست.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه هالیوودی گریم

استودیو و عکاسی هنری

در خیلی از استودیوها و عکاسی‌ها که در پشت صحنه برخی پروژه‌ها نیاز به گریم و میکاپ وجود داره، آینه می‌تونه از ملزومات باشه. بنابراین در این فضاهای کاری و هنری هم گریم موضوع مهمی تلقی میشه. بنابراین برای بهتر شدن روند کار، آینه هالیوودی مخصوص گریم می‌تونه انتخاب خیلی خوبی باشه. چون نور اون به میکاپ‌آرتیست و گریمور دید خوبی میده تا بتونه کارش رو دقیق‌تر انجام بده.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه گریم

جدا از اون گاهی اوقات در عکاسی و فیلمبرداری، آینه خودش هم حضور داره. در این صورت باید آینه خودش هم زیبا باشه. که آینه هالیوودی از زیبایی خیلی بالایی برخورداره که می‌تونه در این کار هم موثر عمل کنه. چون جلوه‌ای که این آینه داره رو آینه‌های دیگه ندارن. و زیبایی این آینه به‌حدی هست که می‌تونه نقطه کانونی در محیط خودش تلقی بشه.

آینه هالیوودی مخصوص گریم چه امکانات دیگه‌ای هم می‌تونه داشته باشه

رفیق میدونی که آینه هالیوودی مخصوص گریم نورپردازی داره، همین نورپردازی اون یکسری تنظیماتی می‌تونه داشته باشه. اولین مورد اون تغییر رنگ نور آینه هست. یعنی می‌تونی خیلی راحت رنگ نور آینه رو هر زمان که خواستی تغییر بدی. اما وقتی که جلوی آینه کار گریم و میکاپ انجام میشه برای بهتر شدن دید، بهتره که آینه هالیوودی آفتابی باشه. یا این که به‌صورت آینه هالیوودی مهتابی. که آفتابی و مهتابی خیلی نزدیک به نور طبیعی هستن و می‌تونن هر چیزی رو رنگ واقعی نشون بدن. علاوه بر این شدت نور هم می‌تونی کمتر یا بیشتر کنی تا به میزان نور دلخواهت برسی.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه چراغ‌دار آرایشی

از قابلیت‌های دیگه آینه هالیوودی مخصوص گریم این هست که می‌تونه پخش موزیک یا حتی ویدئو هم داشته باشه. پخش یک موزیک ملایم می‌تونه هم فضای آرامش‌بخشی رو ایجاد کنه و هم به جذابیت بیشتر آینه اضافه کنه. علاوه بر این روی آینه می‌تونی درخواست بدی که حکاکی هم انجام بشه. برای حکاکی هر چیزی می‌تونه انتخاب بشه، مثل حک اسم، برند، لوگو یا هر چیزی. این کار آینه تو رو خیلی خاص‌تر جلوه میده.

آینه هالیوودی مخصوص گریم به چه دلیل از ما بخرین

ما هر نوع آینه‌ای که بخوای رو مثل آینه هالیوودی مخصوص گریم برات با بهترین کیفیت و قیمت تولید می‌کنیم. و این کیفیت رو تضمین می‌کنیم. ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله روی تمام آینه‌های تولیدی داریم. که اگر هر مشکلی به وجود بیاد بتونی خیلی راحت پیگیری کنی و نگران هم نباشی چون خیلی سریع رسیدگی میشه. مثلا اگه که چراغ آینه دچار سوختگی بشه ، ما بدون دریافت هیچ هزینه‌ای برات رفعش می‌کنیم.

آینه هالیوودی مخصوص گریم
آینه هالیوودی مخصوص گریم

حتی این امکان هست که اگر از آینه سفارشیت خوشت نیومد بتونی اون رو مرجوع کنی. ما هر مشکلی که از سمت خودمون و یا آینه وجود داشته باشه رو پیگیری و برطرف می‌کنیم. فقط مواردی مثل شکسته‌شدن آینه از سمت مشتری و یا داشتن ضربه نمی‌تونه شامل این ضمانت بشه.

برای سفارش هم می‌تونی با شماره 09901717305 تماس بگیری. هر سوالی هم داشته باشی می‌تونی بپرسی، همکاران ما سعی می‌کنن تا به‌بهترین نحو راهنماییت کنن. آدرس ما هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ