آینه میکاپ چراغ‌دار

آینه هالیوودی سفید

این آینه‌ها امروزه بسیار در صنعت مد استفاده می‌شود . افراد زیادی ایده‌های خلاقانه برای طراحی و تولید این آینه دارند. و با اضافه کردن متد مختلف پر طراحی‌ ، بصورت خاص‌تر و شکیل‌تر آنرا تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

انواع آینه‌های هالیوودی
آینه هالیوودی سفید

در گذشته این آینه‌های معروف هالیوودی، در شکل‌های مستطیلی یا مربعی بوده‌اند. و بطور معمول دارای قابهای چوبی بودند و در قاب چوبی لامپ‌هایی پر نور تعبیه می‌کردند .

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش یافتن توانایی‌های انسانی با استفاده از ایده‌های جدید باعث تولید این آینه‌ها در انواع و ابعاد گوناگون شد.

از قابلیت‌هایی که می‌توان بر روی آینه هالیوودی سفید پیاده کرد:

 • قابلیت ساخت با استفاده از اشکال هندسی
 • قابلیت ساخت در ابعاد سفارشی
 • قابلیت استفاده از انواع لامپ‌ها
 • قابلیت تغییر تعداد لامپ‌ها و تعیین مقدار نور
 • اضافه کردن گجت‌ها مانند پنل‌های لمسی برای انجام راحت تر دستورات
 • قابلیت استفاده از اسپیکر گوش دادن موزیک در حین کار با آینه
 • حکاکی نام شما یا هر طرح و تصویر سفارشی بر روی کار
 • و غیره…
مدل آینه میکاپ
آینه هالیوودی سفید

موارد استفاده از آینه هالیوودی سفید

در موارد بالا با معدود قابلیت‌های آینه هالیوودی آشنا شدید که می‌توانید از آن برای آینه‌های خود استفاده نمایید .

امروزه این آینه‌ها دیگر در دسته آینه‌های مختص گریم و …نیستند و در تمامی محیط‌ها قابل استفاده هستند . علاوه‌بر قیمت مناسبی که دارند شیک و مدرن نیز هستند .

از این آینه‌ها در امکانی مانند آرایشگاه‌ها، محیط‌های کاری، اتاق‌های دختران، سرویس‌های بهداشتی و فضاهای پشتی گیمر‌ها و استریمر‌ها ، در دوربین استفاده می‌شود.

آینه لامپی دیواری
آینه هالیوودی سفید

همیشه بزرگ‌ترین ایده‌ها ، مختص انسان‌های خلاق است ، پس هر ایده یا تصویری از آینه مورد علاقه خود دارید ، حتما آن را با شرکت تولید آینه فرکو به اشتراک بگذارید تا این مجموعه تصورات شما را به واقعیت تبدیل کند.

نحوه ساخت آینه هالیوودی

از کاربردی‌ترین وسایلی که تاکنون در طول تاریخ بشر ، اختراع شده آینه‌ها هستند . که با پیشرفت علم تغییرات قابل ملاحظه‌ای نیز شامل تولید آینه‌ها شده .

آینه گریم ارومیه
آینه هالیوودی سفید

تغییرات شگرف از روز اول تولید آینه تا به امروز قابل مشهود است بطوری که با سبک‌های زندگی امروزی و استفاده از آینه در جای‌جای محل سکونت تا محل کار حاکی از این‌است که آینه‌ها نقش مهمی را در زندگی ما بازی می‌کنند .

از جذاب‌ترین نوع آینه‌ها می‌توان از آینه هالیوودی نام برد که امروزه بیشترین استفاده را علاوه بر اماکن مسکونی در مراکز تجاری نیز دارند که می‌توان به مواردی چون آرایشگاه‌ها ، تالارها ، نمایشگاه‌ها اشاره کرد .

آینه گریم شیراز

نحوه ساخت آینه هالیوودی سفید

آینه‌های چراغ‌دار همان آینه‌‌های هالیوودی هستند که در پشت صحنه‌ها در فیلم‌های هالیوودی در زمان گریم هنرپیشگان سینماها در هالیوودی دیده‌ایم .

در بازار ایران ، آینه‌های هالیوودی با نام آینه‌ی گریم یا آینه‌ی آرایش نیز شهرت دارند .

به این علت در بازار نام این آینه ها را آینه‌ی گریم یا آینه‌ی آرایش گذاشته‌اند در گذشته این آینه‌ها را برای گریم کردن بازیگران تئاتر و سینما مورد استفاده قرار می‌دادند.

و فلسفه این نام‌ها دیده شدن این آینه‌ها برای نخستین بار در این مکان‌ها مورد استفاده قرار گرفت.. و رفته‌رفته از این آینه‌ها به دلیل استفاده کردن در آرایش‌گاه‌ها و شینیون و میکاپ در مکا‌ن‌ها و حتی در منازل ، به نام آینه آرایشی هم معروف شد.

آینه لامپی آرایشگاه
آینه هالیوودی سفید


از این آینه با نام آینه غرور در برخی از مقالات خارجی نیز یاد شده. اما در زبان لاتین به طور کلی به آن با نام آینه غرور در برخی مقالات یاد شده که به زبان لاتین به آن با لغتی انگلیسی گفته می‌شود.
شاید گذشته آینه باز می‌گردد به دورانی که انسان فلزی صاف را در دست گرفته و خود را در آن دیده است. چون در گذشته ها با صاف و صیقلی کردن فلزات و استفاده از آن به‌عنوان آینه این تصور را به‌وجود می‌آورد که اولین آینه‌ها فلزات صیقلی داده شده بودند.

امروزه آینه های ساده را با شیشه تهیه می‌کنند به لین صورت که پشت شیشه ها را با لایه‌ای از نقره می پوشانند و آن را تبدیل به آینه های ساده می‌کنند.

چرا از آینه هالیودی
استفاده کنیم

وقتی‌که آینه‌ای را خریداری می‌کنیم یا می‌خواهیم از آینه‌ای استفاده کنیم . شاید بزرگ‌ترین دغدغه‌ای که داریم مقدار نور است که بتوانیم خود را پر آینه بهتر و واضح‌تر ببینیم .

هرگز هم در موفق نمی‌شویم آن نور مناسب را برای این‌کار پیدا کنیم . به همین علت استفاده از آینه هالیوودی بسیار مورد توجه قرار گرفت .

چون آینه‌های هالیوودی در اطراف خود دارای چراغ هستند و منبع نوری محسوب می‌شوند . چراغ‌های تعبیه شده در آینه باعث فراهم آمدن نور کافی مد نظر می‌شود و به قدر کافی نور ، برای استفاده از آینه در زاویه‌ای که مورد نیاز است در اختیارمان قرار دارد دقیقاً همانند نور طبیعی عمل می‌کند جلوگیری می کند از ایجاد سایه بر روی صورت .

آینه هالیوودی سفید
آینه هالیوودی سفید

انواع آینه هالیوودی سفید

 • آینه هالیوودی رومیزی
 • آینه هالیوودی دیواری
 • آینه هالیوودی قدی

کاربردهای آینه هالیوودی

 • در سالن‌های تئاتر و بازیگری
 • در مزون‌ها
 • در آرایشگاه‌ها
 • در فروشگاه‌ها
 • در منازل

آینه‌های هالیوودی در مزون‌ها

شما زمانی‌که لباسی را برای مشتری آماده می‌کنید یا زمانی که لباسی را که خیاط دوخته و آماده برای پوشیدن می‌کند.

آینه هالیوودی سفید

بطور‌حتم مهم‌ترین وسیله برای این‌که بتوانید تن‌خود لباس را ببینید نیاز به آینه‌ای دارید تا متوجه شوید اگر ایرادی دارد و یا ترکیب لباس را دقیقاً در اندام خود ببینید و این آینه باید طوری باشد که از تمام زوایا بتوانید بصورت ایستاده خود را تمام اندام خود را ببیند.

و اینجاست که آینه هالیوودی پا به میدان گذاشته و به‌کمک شما می‌آیدو با نوری که به مقدار کافی مناسب مورد نیاز است به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

برای همین‌منظور است که هر مزون حرفه‌ای برای جلب مشتری و رضایت آن نیاز به یک آینه هالیوودی در محیط مزون خود دارد .

آینه هالیوودی سفید

آینه هالیوودی در آرایشگاه‌ها

آرایشگر حرفه ای را نمی‌توانید پیدا کنید که تاثیرات نور را در آرایشگاه خود نادیده بگیرد. میمیک صورت یک بازیگر مهمترین چیزی ‌است که به آن اهمیت ‌می‌دهد.

یک بازیگر باید نحوه‌ی چهره گریم خود ناراحت بودن و غمگین بودن یا خوشحال بودن خود را به تصویر بکشد و با یک گریم خوب تمام حالات خود را بتواند به‌خوبی بیان کند . برای همین مهم است این حالات با یک گریم خوب در یک آینه های هالیوودی طراحی شود آیا این خود تضمینی برای میزان کاربردی بودن یک آینه هالیوودی نیست .

این آینه به‌دلیل که نور کافی و مورد نیاز را در بهترین زاویه و حالت ممکن و به‌مقدار زیاد در اختیار قرار می‌دهد تا بهترین تاثیرگذاری را کاربردی‌ترین موارد داشته باشد.

آینه هالیوودی سفید

آینه هالیوودی برای منازل

روان‌شناسان امروزه بر این اعتقادند محیطی که در آن زندگی می‌کنیم تاثیر زیادی در روحیات و رفتار ما انسان‌ها دارد . به همین علت است که آینه در دکوراسیون منزل بسیار مهم است .

از محبوب‌ترین آینه‌هایی که در سبک کلاسیک می‌تواند خود را هم رده سبک مدرن بداند آینه‌ی هالیوودی است این آینه‌ها یا همان آینه‌های گریم با توجه به حالت انعکاسی که آن را ایجاد می‌تواند محیط را بزرگتر از آنچه که در واقعیت است نشان بدهد و با نوری زیادی که تولید می‌کند و به محیط اطراف منعکس می‌کند فضا را وسیع‌تر و زیباتر نشان می‌دهد .

آینه هالیوودی سفید

آینه هالیوودی دیواری

با توجه به نحوه‌ی ساخت این آینه‌ها در شرکت تولیدی آینه فرکو ، این امکان برای مشتریان عزیز فراهم است که این نوع آینه‌ها را به اشکال گوناگون سفارش دهند.

مثلا به‌صورت مستطیل ، مربع ، گرد و یا هر شکل دیگری که بخواهید سفارش دهید . هم‌چنین می‌توانید این آینه هالیوودی را دارای چراغ‌های رنگی و یا لامپ‌های برجسته روی قاب سفارش دهید . یا اینکه در صورت درخواست آینه بدون فریم برای شما مشتری عزیز در این مجموعه ، این لامپها را روی لبه آینه نصب می‌کنند .

آینه هالیوودی سفید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ