آینه مزون مشهد

آینه مزون مشهد

امروزه دکوراسیون حرف اول رو در همه‌جا می‌زنه مسئله مهم در مزون‌ها دکوراسیون اوناس زیرا با داشتن دکوراسیونی مناسب برای محل موردنظر می‌تونین پیشرفت کاری داشته باشین. داشتن یک فضای زیبا علاوه بر اینکه نیاز اصلی مشتری که دیدن خود در آینه هست رو برطرف می‌کنه. به شما کمک می‌کنه تا مشتریان ثابت داشته باشین و این امر که به‌راحتی مشتری اهمیت می‌دین باعث می‌شه تا حس خوبی به مشتری بدین و همیشه انتخاب اول آخر اونا شما باشین. آینه‌های مزونی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شن نسبت به دکوراسیون مزون خود آینه مناسب اونجا رو انتخاب کنین برای انتخابی بهتر می‌تونین از کارشناسان متخصص در این امر در مجموعه‌ی ayneha کمک بگیرین.

آینه مزون مشهد
آینه مزون مشهد
آینه مزون مشهد

ادامه مطلب آینه مزون مشهد

درست کردن یک آینه مناسب مزون، تماما در کارگاه تولیدی آینه‌ها انجام می‌شه به همین دلیل ما این اطمینان خاطر رو به شما می‌دیم که صفرتا صد وسایل موردنیاز از درجه یک‌ترین و بهترین، متریال‌ها استفاده می‌شه به همین دلیل برای تمامی آینه‌های تولیدی یک سال گارانتی در نظر گرفتیم. برای انتخابی بهتر ما طرح‌های مختلفی رو تولید می‌کنیم تا شما بهترین آینه رو انتخاب کنین و آن آینه‌ای که طبق سلیقه شما هست رو انتخاب کنین و از خرید خود لذت ببرین. اونا می‌تونن دارای نور و یا بدون نور ساده قاب‌دار و بدون قاب باشن. در ادامه این مقاله انواع آینه‌ها رو که مناسب مزون‌هاست رو نام می‌بریم.

آینه مزون مشهد

انواع آینه مزون مشهد

 • آینه مزون مشهد مدل بک لایت
  آینه مزون مشهد مدل چراغ دار
  آینه مزون مشهد مدل دوطرفه
  آینه مزون مشهد مدل قاب دار
  آینه مزون مشهد مدل رومیزی
  آینه مزون مشهد مدل دیواری
  آینه مزون مشهد مدل چرخدار
  آینه مزون مشهد مدل پتینه
  آینه مزون مشهد مدل دیواری
 • آینه مزون مشهد مدل دوطرفه
 • آینه مزون مشهد مدل ریموتی
 • آینه مزون مشهد مدل حسگر
 • آینه مزون مشهد مدل تاچ
 • آینه مزون مشهد مدل هوشمند
 • آینه مزون مشهد مدل صفحه نمایش دار
 • آینه مزون مشهد مدل دیواری
 • آینه مزون مشهد مدل قدی
 • آینه مزون مشهد مدل نورمخفی
 • آینه مزون مشهد مدل ضدبخار
 • آینه مزون مشهد مدل لمسی
 • آینه مزون مشهد مدل قاب دار

آینه مزون مشهد مدل بک لایت

آینه مزون مشهد
آینه مزون

یکی از پرفروش‌ترین و مناسب‌ترین و زیباترین آینه‌های قدی تولید شده در کارگاه آینه‌ بک لایت مزونی هست. این آینه دارای نوری ملایم و آرامش بخش هست که محیط شما رو زیبا و چشمگیر می‌کنه آینه‌های بک لایت به خاطر نوری که دارن دیدی مناسب و دقیق رو به مشتری میدن تا انتخابی بهتر هنگام لباس پرو کردن داشته باشن. آینه‌های بک لایت همان‌طور که از اسم اونا پیداست دارای نور مخفی در پشت آینه هستن این نوع توسط لامپ‌های نواری ال‌ای‌دی ایجاد می‌شه می‌توان نور آینه‌های بک لایت رو تغییر داد و یا در رنگ‌های آفتابی و مهتابی انتخاب کرد.یا حتی نور اون رو با رنگ وسایل دکوراسیون خودتون ست کنین.

آینه مزون مشهد
آینه مشهد

برای اینکه از این نور زیبا که حاله‌ای دور آیینه می‌اندازه بیشتر استفاده کنیم می‌تونین آینه خود رو به‌صورت سند بلاست سفارش بدین. دورتادور آینه رو که طراحی مخصوص برای اون انجام دادین و حالت قابی زیبا ایجاد کردیم با دستگاه سند بلاست تراش می‌دیم به‌طوری‌که جیوه روی آینه تراشیده بشه و اون قسمت که تراش‌خورده مانند شیشه مات می‌شه که نور از اون قسمت عبور می‌کنه.بعد از تراش قسمت‌های موردنظر وقتی نور آینه بک لایت رو روشن می‌کنیم ،نور به قسمت روبرو می‌تابه و یک قاب زیبا دورتادور آینه ایجاد می‌کنه و علاوه بر این‌که محیط زیباتر می‌شه و به سمت روبرو می‌تابه باعث می‌شه تا شما بهتر ظاهر خود رو ببینین.

آینه‌های بک لایت باعث می‌شه تا فضای شما چند برابر از حد معمول چشمگیر و مدرن بشه انتخاب این آینه بهترین گزینه برای مزون‌هاست زیرا تمامی مزون دار‌های حرفه‌ای و محیط‌های زیبا به یک آینه بک لایت نیازمند هستن. آینه‌های تولیدی آینه‌ها از شفاف‌ترین و مرغوب‌ترین آینه‌ها در بازار ایرانن.

آینه مزون مشهد مدل چراغ دار

آینه مزون مشهد
آینه چراغ‌دار مزون مشهد

آینه چراغ‌دار دارای نوری زیاد است. مزون‌های حرفه‌ای و شیک اکثراً دارای این مدل آینه هستن. مزون‌هایی که دارای نور طبیعی و پنجره می‌باشن می‌تونن از این آینه برای روشن‌تر شدن فضای خود استفاده کنن علاوه بر اینکه نیاز اصلی به یک آینه برطرف می‌شه. نور این آیه نیز نیازهای دیگر رو برطرف می‌کنه و مشتری به‌راحتی می‌تونه دید مناسب و کافی داشته باشه.

اگر نور آینه‌های چراغ‌دار شما زیاد باشه با کمک ریموتی که با این متصل هست می‌تونین اونو کم و زیاد کنین و اگر بخواید نور زرد رو بیشتر کنین می‌تونین لامپ های روی اونو یکی در میان به‌صورت آفتابی و مهتابی قرار بدین و فقط به رنگ زرد و یا مهتابی اونو روشن کنین. لامپ‌های استفاده شده در آینه چراغ دار از لامپ‌های ال‌ای‌دی هست که مزیت‌های بی‌شماری داره و در ادامه مقاله به اون می‌پردازیم.

آینه مزون مشهد مدل سرتاسر

آینه مزون مشهد
آینه دیواری مزون مشهد

یکی از بهترین روش‌ها و کارآمدترین اون اینه که آینه قدی و یا سرتاسر در مزون‌ها استفاده بشه. افراد بعدازاینکه لباس موردنظر خود رو می‌پوشن دوست دارن به‌صورت قدی و از نمایی دورتر خود رو در آینه ببینن. و درنهایت اون لباس رو انتخاب کنن. اگر تعداد مشتریان شما زیاد باشه و این مشکل برای شما ایجاد بشه که وقتی مشتری در اتاق پرو و مشتری دیگر منتظر هست با کمک آینه‌کاری دیوار سرتاسر می‌تونین یک فضایی راحت رو برای کسانی که می‌خوان لباس انتخاب کنن رو فراهم کنین.

با آینه کردن سرتاسر دیوار و مزون خود هم فضایی زیبا رو دارین و خود آینه نیز باعث بازتاب نور می‌شه که همین نور و آینه باعث می‌شه تا فضای شما بزرگ‌تر از حد معمول به نظر بیاد و وقتی نور چراغ‌ها به آینه بازتاب کنه باعث می‌شه فضا دوچندان روشن‌تر و زیباتر دیده بشه. با درست کردن فضای لوکس و فراهم کردن نیاز مشتری که اجناس مناسب و مهم‌ترین فضای مناسب برای انتخاب لباس هست می‌تونین جذب مشتری کنین و همیشه در ذهن مشتری خود باقی بمونین.

آینه مزون باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه

آینه مزون مشهد
آینه ال‌ای‌دی مزون مشهد
 • باید به‌صورت قدی باشه: آینه مزون علاوه بر اینکه باید شفاف باشه به‌صورت قدی نیز باید باشه.زیرا در مزون‌های لباس‌فروشی و خیاطی همه ما این انتظار رو داریم که یک آینه تمام‌قد داشته باشم تا ظاهر خود رو برای بهتر انتخاب کردن لباس ببینیم و به‌راحتی بتونیم تصمیم نهایی رو بگیریم. همان‌طور که در این مقاله گفته شده می‌توان آینه‌های مزون قدی رو نیز به‌صورت چراغ‌دار و بدون چراغ تولید کرد که این نوع آینه باعث می‌شه شما بهتر مدل لباس رو ببینین.
آینه مزون مشهد
آینه مزون مشهد
 • شفاف باشه: آینه‌هایی که دارای کیفیت بالا هستن بسیار شفاف‌تر از آینه‌های معمولی و بی‌کیفیت هستن برای ساخت آینه در کارگاه تولیدی آینه‌ها از باکیفیت‌ترین محصولات و متریال ها برای ساخت یک آینه مزون استفاده می‌شه. اگر آینه‌ای که از کارگاه آینه‌ها خریداری کردین رو در کنار آینه‌های دیگر بذاری متوجه این می‌شین که آینه‌های تولیدی آینه‌ها بسیار باکیفیت و شفاف می‌باشن. آینه‌هایی که قبلا در خونه داشتین کاملاً فرق می‌کنه.
آینه مزون مشهد
آینه مزون مشهد
 • دارای نور باشه: برای اینکه فضایی لوکس و خاص و چشمگیری رو داشته باشین باید از وسایل زیبا و مدرن استفاده کنین آینه تولیدشده در کارگاه آینه ها از جدیدترین مدل‌های دنیا الگوبرداری می‌شن. که اکثر آینه‌هایی که در مزون‌ها هست دارای نور است و این کمک می‌کنه تا انتخابی دقیق‌تر و فضای زیباترین و لوکس‌تر رو داشته باشین.

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ