آینه لامپی آرایشگاه

آینه لامپی آرایشگاه

آینه لامپی آرایشگاه یکی از انواع مختلف آینه‌ هست که برای این نوع از فضاها و کاربردهایی که در آرایشگاه و سالن زیبایی نیازه، بهترین انتخاب ممکنه. درواقع آینه لامپی به‌دلیل ساختار و ویژگی‌هایی که داره بسیار کاربردی‌تر از آینه‌های معمولی هست. در گذشته آینه‌ها تنوع بالایی نداشتن و برای مصارف مختلف تقریبا یک یا دو نوع آینه می‌تونستن انتخاب بشن. اما با توجه به اهمیت بالای آینه‌ها امروزه پیشرفت‎‌های زیادی در کیفیت و نوع آینه‌ها رخ داده و آینه‌های جدیدی افزوده شده. به همین دلیل موجب شده تا برای فضاهای مختلف و همینطور کاربردهای متفاوت چندین گزینه وجود داشته باشه.

اسمش آینه هالیوودیه؟

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه

می‌دونی چرا به آینه لامپی آرایشگاه آینه هالیوودی هم گفته می‌شه!؟ بازیگرای هالیوودی که همیشه جزو معروف‌ترین بازیگرها و افراد مشهور جهانی بودن و هستند بهترین میکاپ آرتیست‌ها رو داشتن. اون میکاپ آرتیست های خفن متوجه شدند که آینه‌های ساده نمی‌تونن نیازهای یک آرایشگر حرفه‌ای را برآورده کنند تا یه میکاپ بی‌نقص رو ارائه بده. چون آینه‌های ساده یا نورشون کافی نبوده و یااز زاویه مناسبی نبوده.

اینجا بود که برای اولین بار از آینه‌های لامپی استفاده شد تا نور به مقدار کافی از بهترین زاویه ممکن به بازیگرهای هالیوودی بتابه و بی‌نقص‌ترین میکاپ را داشته باشد. وقتی دنیا کم کم این آینه‌ها رو از طریق عکس‌ها و فیلم‌های پشت صحنه بازیگرهای هالیوودی شناخت ، این آینه‌ها به اسم آینه هالیوودی معروف شدن. یعنی در اصل هدف این آینه بالا بردن دقت میکاپ آرتیست بوده ، برای همینه که این مدل آینه‌ها بهترین گزینه برای آرایشگرها هستند.

کیفیت>>> هرچیز دیگه

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه

می‌خوام باهات رک و راست صحبت کنم وقتی توی این سایتی یعنی دنبال یه آینه برای آرایشگاهت می‌گردی نه آینه برای در و دیوار یه پاساژ تو ناکجا آباد! پس محض رضای خدا بپذیر که به یه آینه با کیفیت نیاز داری وگرنه اون آینه کاربریش رو به عنوان یه آینه آرایشگاه کامل از دست میده! استفاده کردن از یه آینه موجدار و کدر جدای از اینکه کلاس کاری تو رو میاره پایین مشتری حس می‌کنه حرفه‌ای نیستی چند تا مشکل دیگه هم به وجود میاره.

هم اینکه مشتریت حق داره بتونه خودش رو به صورت واضح توی آینه بررسی کنه و کیفیت پایین آینه باعث به وجود اومدن سوء تفاهم دیداری نشه ، هم اینکه که خودت وقتی داری بررسی می‌کنی اگه آینه نامناسب باشه ممکنه بعضی قسمت‌ها رو نامتقارن طراحی کنی و یا درست متوجه فید شدن کار نشی. در نهایت هم به احتمال زیاد این آینه بی‌کیفیت درصد رضایت مشتریت رو میاره پایین چون اون رو زشت نشون میده. پس اون لحظه‌ای که داری دو دوتا چهارتا می‌کنی و می‌خوای یه آینه ارزون‌تر ولی کیفیت پایین‌ بخری ، یادت باشه در نهایت ده برابر پولی که کمتر هزینه کردی از درآمدت داری کم می‌کنی و رقبات رو جلو می‌اندازی!

تاثیر شکل آینه روی درآمد

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه

آینه لامپی آرایشگاه اگه درست انتخاب بشه می‌تونه خودش یه عالمه جذب مشتری داشته باشه.یه نکته‌ای که عموماً هیچکس بهت نمیگه تاثیر انرژی‌ای هستش که شکل‌های هندسی روی محیط اطرافشون و حس و حال ما می‌ذارند. به خاطر همین ما باید به شکل هندسی که ی‌خوایم برای آینه‌هامون انتخاب کنیم دقت کنیم ، چون با انتخاب کردن یه شکل هندسی درست می‌تونیم یک تیر و دو نشون بزنیم. هم یه دکوراسیون خفن برای آرایشگاهمون داشته باشیم و هم درآمدمون را افزایش بدیم. حالا با همدیگه شکل‌های مختلفو بررسی می‌کنیم تا ببینیم کدومش برای تو گزینه مناسب‌تریه.

شکل‌های مختلف آینه

 • آینه لامپی آرایشگاه دایره‌ای
 • آینه مربع و مستطیل شکل
 • آینه لامپی آرایشگاه گنبدی

آینه لامپی شکل دایره‌ای

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه

یکی از بهترین شکل‌های آینه لامپی آرایشگاه که می‌تونیم انتخاب کنیم شکل دایره هستش. دلیلش اینه که وقتی می‌خوایم سطح انرژیش رو بررسی کنیم با یه انرژی فوق العاده مثبت و جذاب مواجه میشیم. دایره به خاطر داشتن نقاطی که همشون در نهایت به نقطه مرکزی می‌رسند نماد اتحاد هست. وقتی ما از این شکل هندسی برای آینه‌مون استفاده کنیم باعث میشه که توی آرایشگاه مشتری‌هامون احساس متحد بودن با مارو داشته باشن و در نتیجه راحت‌تر بهمون اعتماد کنن.

یادت باشه وقتی مشتری بهت راحت‌تر اعتماد کنه و تو هم واقعاً کارت خوب باشه اون مشتری پایه ثابت آرایشگاه تو میشه. این یعنی اگه تو حرفه‌ای باشی این آینه می‌تونه درآمدت رو حسابی بالا ببره‌. اگه خواستی این مدل آینه رو تهیه کنی پیشنهاد من بهت اینه که اون رو توی ابعاد بزرگ بخری. راستشو بخوای استفاده کردن از آینه‌های کوچیک توی آرایشگاه یه کار دمده شده و دیگه توی هیچ آرایشگاه درست و حسابی‌ای آینه‌های کوچیک نمی‌بینی. پس حتما آینه‌ای که می‌خوای بخری رو توی ابعاد بزرگ بخر که از رقبات عقب نیفتی.

آینه مربع و مستطیل شکل هالیوودی

آینه لامپی آرایشگاه

آینه‌های مربع و مستطیل شکل همون دسته از آینه‌ها هستند که همیشه آرایشگاه‌ها استفاده می‌شدند. به خاطر همین استفاده کردن از آینه ساده و غیر لامپی توی شکل مربع مستطیل توصیه نمی‌شه ، مگه اینکه دکوراسیون آرایشگاهت انقدر خفن باشه که بتونه این عدم جذابیت رو خنثی کنه. در غیر این صورت حتماً باید از شکل لامپی و نوردار این آینه استفاده کنی که اتفاقاً استفاده کردن ازش رو بهت توصیه می‌کنم و دلیلش هم سطح انرژی هستش که این آینه داره. هم دایره هم مربع به خاطر اینکه خط‌های موازی دارند و زاویه‌های ۹۰ درجه نماد ثبات هستند.

وقتی یه شکل هندسی نماد ثبات باشه وایب و انرژی که به محیط اطرافش میده یه حس همیشگی بودن و تعلق داشتن هستش. مثل حسی که خونه‌های سنتی که تو حیاتشون حوض دارن میدن ، حس می‌کنی که اونجا راحت‌تری و دوست داری دوباره به اون محیط برگردی. وقتی توی محیط آرایشگاهیت از این سبک آینه استفاده کنی مشتری‌هات بیشتر تمایل دارند که به آرایشگاهت برگردند ، اگه کارت خوب باشه سری بعدی حتماً دوستاشون رو هم با خودشون میارن. البته من بازم تاکید می‌کنم در صورتی استفاده از این آینه رو توصیه می‌کنم که نوردار باشه.

آینه گنبدی شکل

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه

ولی خدایی هیچ شکل آینه‌ای ینه گنبدی شکل نمی‌شه. هرجور استفاده‌اش می‌کنی قشنگه ، با قاب قشنگه ، بدون قاب قشنگه ، هالیوودی باشه قشنگه ، بک لایت باشه قشنگه ، جلوش میز بزاری قشنگه ، گلدون بزاری قشنگه! اصلاً خیلی باید تلاش کنی تا بتونی این آینه رو توی دکوراسیون بد جلوه بدی! یه همچین آینه خفنی رو وقتی به صورت لامپی تهیه کنی قطعاً توی ذهن مشتریت می‌مونه تمایلش برای سلفی گرفتن توی آینه‌ات بیشتر می‌شه. پس حتماً اگه این مدل آینه رو گرفتی روش یا آیدی پیجت رو یا لوگوی خودت رو بگو برات حک کنیم تا هرکی توی این آینه عکس گرفت بدون اینکه خودش حواسش باشه تبلیغت رو کرده باشه.

از نظر سطح انرژی هم که بخواهیم بررسیش کنیم چون در اصل از یه مستطیل و یه نیم دایره تشکیل شده هم انرژی آینه‌های مستطیل شکل رو داره هم انرژی آینه‌های دایره‌ای شکل رو داره. پس وقتی که آینه تو هم بتونه بهت کمک کنه مشتری راحت‌تر بهت اعتماد کنه ، هم توی ایجاد حس صمیمیت و راحتی کمکت کنه ، دیگه فقط کافیه کارت خوب باشه تا بتونی حسابی جذب مشتری داشته باشی و مشتری‌هات رو پایه ثابت کنی.

آینه لامپی آرایشگاه رو از کجا بخریم؟

انواع آینه ازجمله آینه لامپی آرایشگاه رو در کارگاه تولیدی آینه با کیفیتی بالا تولید می‌کنیم. برای ساخت محصولات خودمون از بهترین نوع مواد اولیه استفاده می‌کنیم. همچنین در کارگاه تولیدی تجهیزات پیشرفته و نیروی ماهر هم مشغول به کار هستن. تا در نهایت بتونیم محصولی با کیفیت و همینطور قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برسونیم. کیفیت تمامی محصولات تضمین‌ شده هست. همچنین برای محصولات تولیدی گارانتی یکساله هم در نظر گرفته شده.

اما انقدر از کیفیت محصولاتمون ممطمئنیم که اگه از کیفیت محصولی که دریافت کردی راضی نبودی خیلی راحت ازت پسش میگیریم! پس با خیال راحت خریدتو انجام بده.

اما ضمانت بی قید و شرط موردی هست که اون رو فقط در کارگاه تولیدی آینه می‌تونین ببینین. یعنی به این حالت که اگر هر مشکلی برای آینه به وجود بیاد براتون بدون این که هزینه‌ای دریافت کنیم، برطرف می‌کنیم. حتی اگر نیاز به تعویض هم باشه این کار رو براتون انجام می‌دیم. یا اگر آینه‌ای که سفارش دادین رو دوست نداشتین، می‌تونین اون رو خیلی راحت مرجوع کنین. همه این امکانات برای آینه در نظر گرفته شدن تا شما بتونین با اطمینان بیشتری خریدتون رو نهایی کنین. و همینطور خرید لذت‌بخشی هم داشته باشین.

دلیل انتخاب آینه لامپی آرایشگاه برای فضای سالن زیبایی

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی آرایشگاه

آرایشگاه و سالن زیبایی به‌صورتی هست که آینه در سطح گسترده‌ای از اون مورد استفاده قرار می‌گیره. در اغلب قسمت‌های اون از آینه استفاده میشه. بنابراین در طراحی و زیبایی دکوراسیون هم نقش خیلی پر‌رنگی داره. به همین منظور استفاده از آینه‌ای شکیل در زیبایی دکوراسیون تاثیر خاص خودش رو داره. علاوه بر زیبایی، کاربردی بودن آینه هم مسئله مهمی هست. به همین دلیل آینه لامپی آرایشگاه خیلی آینه‌ای کاربردی و زیباست. لازم به ذکره که چراغ‌هایی که در آینه لامپی آرایشگاه به کار میره، از نوع LED هستن. بزرگترین مزیت این چراغ‌ها این هست که مدتی بعد از روشن موندن، گرم نمی‌شن. به خاطر همینه که برای استفاده روی آینه ایده‌آل‌ترین گزینه هستن.

آینه لامپی آرایشگاه
آینه قدی لامپی

آینه لامپی آرایشگاه چه قابلیت‌هایی رو می‌تونه دارا باشه

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی سالن آرایش
 1. تنظیم نور یک قابلیت فوق‌العاده برای آینه لامپی آرایشگاه هست. به این منظور که اگر در هر زمانی نیاز به میزان نور بیشتر و یا کمتری باشه می‌تونین نور رو به میزان دلخواه خودتون تنظیم کنین. چون به‌طور طبیعی در طول روز میزان نور در حال تغییره. به همین دلیل ممکنه در ساعت‌هایی نیاز به نور کمتر یا بیشتر باشه.
 2. قسمتی روی آینه برای زوم کردن می‌تونه باشه که با استفاده از اون بتونین هر بخشی از صورت رو با نمای نزدیک‌تر مشاهده کرد. در این صورت دقت و تمرکز هم بیشتر میشه. چراکه هر قسمتی از چهره که مدنظر باشه با دید نزدیک‌تری نمایش داده میشه.
 3. پخش موسیقی و ویدئو هم دیگر امکانی هست که آینه لامپی آرایشگاه می‌تونه داشته باشه. در این صورت می‌تونین هنگام کار در آرایشگاه موسیقی دلخواه خودتون رو هم در سالن پخش کنین. این امکان با اتصال آینه به تلفن همراه و… می‌تونه امکان‌پذیر باشه.
 4. نمایش زمان و دما و.. هم می‌تونه روی صفحه آینه نقش ببنده. اعدادی که برای نمایش روی صفحه آینه هستن می‌تونن به اعداد انگلیسی یا فارسی به دلخواه باشن.
 5. ضد بخار بودن هم قابلیت منحصربه‌فرد دیگه برای آینه لامپی هست. این عملکرد به این صورته که با استفاده از سنسوری که پشت آینه کار گذاشته شده، اگر آینه در معرض بخار آب قرار بگیره روی صفحه اون بخاری تشکیل نمی‌شه و صفحه آینه همیشه تمیز باقی می‌مونه. همچنین دیگه نیاز به صرف زمان برای تمیز کردن آینه هم وجود نداره.
آینه لامپی آرایشگاه
آینه چراغ‌دار آرایشگاه

انواع آینه لامپی آرایشگاه

از نظر شکل و ابعاد

شکل و ابعاد آینه لامپی آرایشگاه می‌تونه بسیار متفاوت باشه. از نظر شکل رایج‌ترین نوع اشکال برای آینه‌های آرایشگاه مربع و مستطیل و گرد هستن. این اشکال جزء ساده‌ترین اشکالی هستن که می‌تونه در هر فضایی مورد استفاده قرار بگیره. درواقع به این صورت که با هر فضایی می‌تونن هماهنگ بشن و به زیبایی بیشتر اون هم اضافه کنن. اما اشکال خاص‌تر هم شکل هندسی پیچیده‌تری شاید داشته باشن، که بسته به سلایق افراد سبک اون فرق داره. ما در کارگاه تولیدی آینه‌ها، انواع آینه رو به اشکال مختلف و دقیقا مطابق خواسته شما تولید می‌کنیم. حتی بهتر از چیزی که انتظار دارین آینه‌تون رو در کمترین زمان به دست‌تون می‌رسونیم.

آینه لامپی آرایشگاه
آینه قدی چراغ دار

از نظر ابعاد هم آینه رو می‌شه از ابعاد کوچیک تا ابعاد خیلی بزرگ به‌صورتی که دیوار رو آینه کاری کرد و با توجه به فضای موجود و نیاز به آینه، می‌شه انتخاب کرد. اما در هر صورت معمولا وجود آینه قدی برای فضای آرایشگاهی از ضروریات محسوب می‌شه. چراکه در این فضا افراد برای دریافت خدمات زیبایی یا میکاپ عروس مراجعه می‌کنن و پس از اتمام کار تمایل دارن که بتونن خودشون رو به طور کامل در آینه مشاهده کنن. به همین دلیل در میان انواع آینه، آینه قدی آرایشگاه گزینه مناسبی برای پاسخگویی به این نیاز هست.

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی بزرگ

انواع جایگاه آینه لامپی آرایگاه

 • آینه دیواری
 • آینهرومیزی
 • آینه پایه‌دار

آینه لامپی دیواری

آینه لامپی آرایشگاه
آینه مدرن لامپی

آینه لامپی آرایشگاه رو به‌صورت‌های مختلفی در این فضا بسته به محیط و سلیقه به کار می‌برن. در این میان به آینه دیواری اشاره میشه. آینه دیواری مزیتی که داره در این هست که نصب ساده‌ای داره و با نصب بر روی دیوار، ثابت در جای خودش باقی می‌مونه. و فضای خالی آرایشگاه هم کاملا ذخیره می‌شه و چیزی از اون اشغال نمی‌شه. و موجب می‌شه تا بتونین از فضای موجود باقی‌ مونده استفاده‌های دیگه‌ای کرد.

آینه رومیزی لامپی

آینه لامپی آرایشگاه
آینه چراغ دار رومیزی

آینه رومیزی هم یکی از حالت‌های بسیار رایج برای آینه لامپی آرایشگاه هست. با قرار دادن آینه روی میز در برخی قسمت‌ها کار سهل می‌شه. به این دلیل که با قرار گرفتن در ارتفاع مناسب و همچنین قرار دادن وسیله‌های مورد نیاز روی میز حین انجام کار دسترسی به اونا به‌راحتی حاصل می‌شه.

آینه لامپی آرایشگاه پایه‌دار

آینه لامپی آرایشگاه
آینه پایه دار لامپی

آینه‌های پایه دار هم نوع دیگه‌ای هستن که میشه آینه لامپی آرایشگاه رو به اون شکل به کار برد. مزیت قابل توجه آینه‌های پایه دار قابلیت جابه‌جایی راحت‌تر اوناست. که در صورت نیاز می‌تونین در قسمت‌های مختلف سالن اون رو جابه‌جا کنین. از چرخ‌هایی هم برای جابه‌جایی ساده‌تر می‌شه استفاده کرد تا در ایمنی کامل بشه آینه رو تغییر مکان داد.

آینه پایه‌دار دو طرفه

آینه لامپی آرایشگاه
آینه دوطرفه با نور نواری

آینه دو طرفه هم یکی از انواع مختلف آینه هست که برای آرایشگاه و سالن زیبایی کاربردیه. چرا که با استفاده از آینه دو طرفه امکان استفاده همزمان از هر دوطرف اون فراهم می‌شه. در این صورت می‌تونین به افراد بیشتری خدمات خودتون رو ارائه بدین.

آینه لامپی آرایشگاه حکاکی شده

آینه لامپی آرایشگاه
آینه لامپی حکاکی

آینه لامپی آرایشگاه رو می‌شه با هر نوع و شکلی که سفارش می‌دین درخواست کنین تا روی صفحه اون حکاکی انجام بگیره. در این صورت زیبایی و جلوه آینه چندین برابر میشه. حکاکی برای آینه آرایشگاه می‌تونه نام و لوگوی اون باشه. در این صورت آینه سفارشی شما کاملا اختصاصی و خاص میشه. همچنین با وجود لامپی بودن آینه و داشتن روشنایی اون، این حکاکی انجام شده جلوه‌ای صدچندان خواهد داشت. از این رو برای صاحبین مشاغل توصیه میشه که نام برند خودشون رو روی آینه حکاکی کنن و به زیبایی بیشتر آینه خودشون اضافه کنن.

علاوه بر نام برند برای حکاکی اشکال و طرح و یا نوشته هم روی آینه می‌تونه انجام بگیره. تا در نهایت بتونین آینه‌ دلخواه خودتون رو داشته باشین. همچنین با انجام حکاکی روی آینه، آینه خودتون رو بسیار خاص می‌کنین. به‌طوری که همانند اون رو در جای دیگه‌ای مشاهده نمی‌کنین.

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

برای ثبت سفارش هم می‌تونین با شماره‌ی 09357015855 تماس بگیرین تا همکاران ما هر چیزی که لازم باشه رو خدمت شما ارائه بدن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ