آینه عکاسی مزون

آینه عکاسی مزون

در این مطلب در مورد آینه عکاسی مزون صحبت خواهیم کرد . و انواع آینه‌های مزون را که در کارگاه تولیدی ساخته می‌شود را برای شما بازگو می‌کنیم تا بتوانید بهترین آینه از نظر کیفیت و جنس همچنین مقرون به صرفه‌ترین آینه را از کارگاه آینه‌ها تهیه کنید .در این کارگاه بهترین متریال روز دنیا که با بسیاری از تولیدات خارجی برابری می‌کند روبه رو خواهید شد .

آینه عکاسی مزون

تنها کافیست با ما در تماس باشید و ابعاد و مدل آینه‌ی مزونی خود را برای ما بفرستید تا در اولین فرصت بدون هیچ گونه رفت آمدی بهترین آینه را در هر کجای ایران که هستید تحویل بگیرید.با این کار و این نوع سفارش علاوه بر این که در زمان و وقت خود صرفه جویی می‌کنید باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از جمله کاهش آلودگی هوا و کم‌تر شدن ترافیک شهری خواهید شد و به شهری سالم‌تر کمک شایانی می‌کنید.

آینه عکاسی مزون

در زمان قدیم مانند زمان امروزی تنوع آینه‌ای وجود نداشت و برای هر خانه یا مدل آینه سالن آرایشگاه یا هر مزونی یک آینه‌ی ساده در نظر می‌گرفتند و یک آینه معمولی در تمام مکان‌ها استفاده می‌شد اما با گذشت زمان و آمدن طراحی دکوراسیون فضاها آینه‌هایی برای نیاز و کاربری گوناگون ساخته شدند که با استقبال بسیاری از مردم نیز رو به رو شدند .از این رو کارگاه‌ها و شرکت‌های تولید آینه انواع و اقسام آینه‌های مختلف از نظر کاربری جنس رنگ و متریال را وارد بازار کردند که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد .با ما همراه باشید.

آینه عکاسی مزون

انواع آینه عکاسی مزون

  • آینه عکاسی مزون چراغ‌دار یا هالیوودی
  • آینه عکاسی مزون گرد
  • آینه عکاسی مزون لمسی یا حس گری
  • آینه عکاسی مزون ریموت دار کنترلی
  • آینه عکاسی مزون حکاکی شده
  • آینه عکاسی مزون دو طرفه
  • آینه عکاسی مزون آویزی
  • آینه عکاسی مزون قدی یا یک سره
  • آینه عکاسی مزون بک لایت
آینه عکاسی مزون
آینه مزون قدی ایستاده

آینه عکاسی مزون قدی یا یک سره

به طور کلی بهترین نوع آینه برای مزون ها و بهتر عکاسی کردن مدل ها آینه های قدی یا تمام صفحه می باشد که کل دیوار را بپوشاند تا مشتری بتواند از فاصله های دور و نزدیک خود را در آینه ببیند و نسبت به خرید آن پوشاک تصمیم نهایی را بگیرد .
یکی دیگر از مزیت های داشتن آینه قدی یا تمام صفحه بر روی دیوار روشن کردن فضای اطراف و دل باز نشان دادن فضای مزون می باشد . پیشنهاد ما برای شما اگر مزون کوچک و فاقد نوری دارید استفاده ی بیشتر از آینه در جاهای مختلف مزون می باشد .

آینه عکاسی مزون
آینه مزون قدی
آینه عکاسی مزون
آینه مزون قدی و ایستاده

آینه عکاسی مزون بک لایت

اگر به دنبال یک آینه‌ی مدرن هستید که در ورود مشتری بسیار زیبا و چشم‌گیر باشد بهترین نوع آینه بک لایت می‌باشد. آینه‌های بک لایت که در پشت آن‌ها لامپ‌های ال ای دی به کار رفته است و با آمدن نور بسیار لایت و کمی باعث مدرنیته شدن فضا می‌شود.

برای سبک‌های دکوراسیون مدرن بسیار توصیه می‌شود. قابل ذکر است که این آینه‌ها به عنوان آینه‌های پر نور کاربرد ندارد و نور بسیار ملایم و زیبایی را در اطراف آینه به تنهایی ساطع می‌کند.این نوع آینه‌ها به روش‌های گوناگونی خاموش و روشن می‌شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

آینه عکاسی مزون
آینه بک لایت برای مزون

آینه عکاسی مزون لمسی یا حس گری

اگر انتخاب شما برای مزون آینه‌های نور دار به سبک بک لایت و یا چراغ‌دار باشد باید به طریقی خاموش و روشن شود. با خرید آینه لمسی به راحتی می‌توانید با لمس نقطه‌ی مورد نظر بر روی آینه نور آینه‌ی خود را خاموش و روشن و یا کم و زیاد کنید.به این نکته نیز توجه داشته باشید که بهترین نوع لمسی را تهیه کنید تا پس از مدتی سیستم حسگر آینه‌ی شما از کار نیفتد.

آینه قدی مزونی
آینه بک لایت لمسی یا حسگری

آینه عکاسی مزون مدل ریموت‌دار کنترلی

پیشنهاد کلی ما اگر آینه‌ی نور دار تهیه می‌کنید انتخاب آینه‌ی نور دار با ریموت می‌باشد تا به راحتی بتوانید در هر کجای سالن و یا مزون خود که هستید با فشردن ریموت کنترلی نور آینه‌ی خود را خاموش و روشن و یا شدت آن را کم و زیاد کنید. ویا اگر از آینه‌ی نور دار چند رنگ استفاده کرده‌اید با استفاده از ریموت کنترلی به راحتی می‌توانید نور آینه‌ی خود را تغییر دهید.

آینه عکاسی مزون مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

یکی از زیباترین آینه‌ها برای مزون خود می‌تواند آینه‌های چراغ‌دار باشد. که به آنها آینه‌های هالیوودی نیز می‌گویند.در گذشته از این آینه‌ها بیشتر برای گریمورها و میکاپ کاران حرفه‌ای استفاده می‌شد علت استفاده‌ی آن نیز به دلیل داشتن نور بسیار زیاد و یکنواختی بود که باعث می‌شد تمام نواقص و عیوب مشخص شود و جای هیچ گونه خطایی باقی نماند. با گذشت زمان از این نوع آینه‌ها در اتاق خواب و مزون‌ها نیز به دلیل زیبایی و نور زیاد بسیار استفاده می‌شود.

آینه عکاسی مزون
آینه مزون چراغ دار هالیوودی

ساخت این آینه‌ها نیز به گونه‌ای است که پس از برش آینه در دور تا دور آن لامپ‌هایی به فاصله های مشخص قرار می‌گیرد که باعث پخش و ساطع شدن نور منظم به اطراف آینه شود.این نوع آینه‌ها را می‌توانید با قاب یا بدون قاب نیز تهیه کنید.توجه داشته باشید که آینه با داشتن قاب به دلیل متریال بیشتر و اجرت کار بیشتر مبلغ آن نیز افزایش می‌یابد.

آینه عکاسی مزون قاب دار

شما مشتریان عزیز می‌توانید آینه‌ی مزون خود را با قاب یا بدون قاب تهیه کنید. اگر مدل قاب‌دار آینه را دوست دارید بهتر است که به دیوار و دکوراسیون و طراحی فضای خود نیز دقت کافی را داشته باشید.تا قابی که تهیه می‌کنید با فضای موجود مطابقت کافی را داشته باشد..قاب آینه می‌تواند از متریال و رنگ‌های مختلفی ساخته شود‌. قاب‌ها می‌توانند از جنس چوب، یو پی وی سی و یا فلز باشند. که بنابر محیط و آب و هوای هر منطقه‌ای استفاده می‌شوند اما بهترین متریال که در برابر رطوبت و هر نوع آب و هوایی مقاوم باشد یو پی وی سی یا همان پلاستیک فشرده است که بسیار با دوام می‌باشد.

آینه مزون جدید
آینه قاب دار چراغ دار

بهتر است برای سبک‌های سلطنتی یا کلاسیک از رنگ‌هایی با تناژ طلایی و برای سبک‌های مدرن از رنگ‌‌های خنثی مانند سفید یا طوسی برای بهتر شدن فضا استفاده شود.

آینه عکاسی مزون گرد یا نیم‌دایره یا بیضی

به طور کلی احجام گرد باعث پویایی و نشاط در محیط خواهند شد و در بسیاری از فضا‌ها نیز می‌توان به راحتی و به آسانی از آن استفاده کرد.اما اگر برای مزون خود دنبال آینه‌های قدی بیشتر هستید می‌توانید ابتدا و انتهای آینه‌ی خود را گرد یا همان نیم دایره سفارش دهید.این آینه‌ها با دستگاه‌های مخصوص و گرد بر برش داده می‌شوند.و از نظر روانشناسی برای هر محیطی بسیار مناسب و پر انرژی می‌باشند.

آینه قدی مزونی
آینه مزون گرد و بیضی

آینه عکاسی مزون آویزی

می‌توانید آینه‌ی مزون خود را اگر دوست ندارید به دیوار میخکوب کنید از سقف با استفاده از قلاب‌های جذاب و طناب‌های رنگی آویزان کنید و یک جلوه‌ای نو به مزون خود ببخشید. این مدل آینه‌ها به نسبت آینه‌های دیگر کمتر استفاده می‌شوند و فکری نو و جدید هستند.

ما در کارگاه آینه‌ها بهترین‌ها را برای شما می‌سازیم کافیست که به ما اطمینان کنید و بهترین محصول را با کیفیت بسیار بالا و مقرون به صرفه در هر کجای ایران بدون هیچ مراجعه‌ای تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ