آینه عکاسی مزون

آینه عکاسی مزون

در این مطلب در مورد آینه عکاسی مزون صحبت می‌کنیم . و انواع آینه‌های مزون رو که در کارگاه تولیدی ساخته می‌شه رو برای شما بازگو می‌کنیم تا بتونین بهترین آینه از نظر کیفیت و جنس همچنین مقرون به صرفه‌ترین آینه رو از کارگاه آینه‌ها تهیه کنین .در این کارگاه بهترین متریال روز دنیا که با بسیاری از تولیدات خارجی برابری می‌کنه روبه رو می‌شین .

آینه عکاسی مزون

تنها کافیست با ما در تماس باشین و ابعاد و مدل آینه‌ی مزونی خود رو برای ما بفرستین تا در اولین فرصت بدون هیچ گونه رفت آمدی بهترین آینه رو در هر کجای ایران که هستین تحویل بگیرین.با این کار و این نوع سفارش علاوه بر این که در زمان و وقت خود صرفه جویی می‌کنین باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از جمله کاهش آلودگی هوا و کم‌تر شدن ترافیک شهری خواهید شد و به شهری سالم‌تر کمک شایانی می‌کنین.

آینه عکاسی مزون

در زمان قدیم مانند زمان امروزی تنوع آینه‌ای وجود نداشت و برای هر خانه یا مدل آینه سالن آرایشگاه یا هر مزونی یک آینه‌ی ساده در نظر می‌گرفتن و یک آینه معمولی در تمام مکان‌ها استفاده می‌شد اما با گذشت زمان و آمدن طراحی دکوراسیون فضاها آینه‌هایی برای نیاز و کاربری گوناگون ساخته شدن که با استقبال بسیاری از مردم نیز رو به رو شدن .از این رو کارگاه‌ها و شرکت‌های تولید آینه انواع و اقسام آینه‌های مختلف از نظر کاربری جنس رنگ و متریال رو وارد بازار کردن که در ادامه در مورد اونا صحبت می‌کنیم .با ما همراه باشین.

آینه عکاسی مزون

انواع آینه عکاسی مزون

  • آینه عکاسی مزون چراغ‌دار یا هالیوودی
  • آینه عکاسی مزون گرد
  • آینه عکاسی مزون لمسی یا حس گری
  • آینه عکاسی مزون ریموت دار کنترلی
  • آینه عکاسی مزون حکاکی شده
  • آینه عکاسی مزون دو طرفه
  • آینه عکاسی مزون آویزی
  • آینه قدی عکاسی یا یک سره
  • آینه عکاسی مزون بک لایت
آینه عکاسی مزون
آینه مزون قدی ایستاده

آینه عکاسی مزون قدی یا یک سره

به طور کلی بهترین نوع آینه برای مزون ها و بهتر عکاسی کردن مدل ها آینه های قدی یا تمام صفحه هست که کل دیوار رو بپوشونه تا مشتری بتونه از فاصله های دور و نزدیک خود رو در آینه ببینه و نسبت به خرید اون پوشاک تصمیم نهایی رو بگیره.
یکی دیگه از مزیت‌های داشتن آینه قدی یا تمام صفحه بر روی دیوار روشن کردن فضای اطراف و دل باز نشون دادن فضای مزون هست . پیشنهاد ما برای شما اگر مزون کوچک و فاقد نوری دارین استفاده ی بیشتر از آینه در جاهای مختلف مزون هست .

آینه عکاسی مزون
آینه مزون قدی
آینه عکاسی مزون
آینه مزون قدی و ایستاده

آینه عکاسی مزون بک لایت

اگر به دنبال یک آینه‌ی مدرن هستین که در ورود مشتری بسیار زیبا و چشم‌گیر باشه بهترین نوع آینه بک لایت هست. آینه‌های بک لایت که در پشت اونا لامپ‌های ال ای دی به کار رفته هست و با اومدن نور بسیار لایت و کمی باعث مدرنیته شدن فضا می‌شه.

برای سبک‌های دکوراسیون مدرن بسیار توصیه می‌شه. قابل ذکر هست که این آینه‌ها به عنوان آینه‌های پر نور کاربرد نداره و نور بسیار ملایم و زیبایی رو در اطراف آینه به تنهایی ساطع می‌کنه.این نوع آینه‌ها به روش‌های گوناگونی خاموش و روشن می‌شه که در ادامه توضیح می‌دیم.

آینه عکاسی مزون
آینه بک لایت برای مزون

آینه عکاسی مزون لمسی یا حس گری

اگر انتخاب شما برای مزون آینه‌های نور دار به سبک بک لایت و یا چراغ‌دار باشه باید به طریقی خاموش و روشن بشه. با خرید آینه لمسی به راحتی می‌تونین با لمس نقطه‌ی مورد نظر بر روی آینه نور آینه‌ی خود رو خاموش و روشن و یا کم و زیاد کنین.به این نکته نیز توجه داشته باشین که بهترین نوع لمسی رو تهیه کنین تا پس از مدتی سیستم حسگر آینه‌ی شما از کار نیفته.

آینه قدی مزونی
آینه بک لایت لمسی یا حسگری

آینه عکاسی مزون مدل ریموت‌دار کنترلی

پیشنهاد کلی ما اگر آینه‌ی نور دار تهیه می‌کنین انتخاب آینه‌ی نور دار با ریموت هست تا به راحتی بتونین در هر کجای سالن و یا مزون خود که هستین با فشردن ریموت کنترلی نور آینه‌ی خود رو خاموش و روشن و یا شدت اون رو کم و زیاد کنین. ویا اگر از آینه‌ی نور دار چند رنگ استفاده کردین با استفاده از ریموت کنترلی به راحتی می‌تونین نور آینه‌ی خود رو تغییر بدین.

آینه عکاسی مزون مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

یکی از زیباترین آینه‌ها برای مزون می‌تونه آینه‌های چراغ‌دار باشه. که به آنها آینه‌های هالیوودی نیز می‌گن.در گذشته از این آینه‌ها بیشتر برای گریمورها و میکاپ کاران حرفه‌ای استفاده می‌شد علت استفاده‌ی اون نیز به دلیل داشتن نور بسیار زیاد و یکنواختی بود که باعث می‌شد تمام نواقص و عیوب مشخص بشه و جای هیچ گونه خطایی باقی نمونه. با گذشت زمان از این نوع آینه‌ها در اتاق خواب و مزون‌ها نیز به دلیل زیبایی و نور زیاد بسیار استفاده می‌شه.

آینه عکاسی مزون
آینه مزون چراغ دار هالیوودی

ساخت این آینه‌ها نیز به گونه‌ای هست که پس از برش آینه در دور تا دور آن لامپ‌هایی به فاصله های مشخص قرار می‌گیره که باعث پخش و ساطع شدن نور منظم به اطراف آینه بشه.این نوع آینه‌ها رو می‌تونین با قاب یا بدون قاب نیز تهیه کنین.توجه داشته باشین که آینه با داشتن قاب به دلیل متریال بیشتر و اجرت کار بیشتر مبلغ اون نیز افزایش پیدا می‌کنه.

آینه عکاسی مزون قاب دار

شما می‌تونین آینه‌ی مزون خود رو با قاب یا بدون قاب تهیه کنین. اگر مدل قاب‌دار آینه رو دوست دارین بهتر هست که به دیوار و دکوراسیون و طراحی فضای خود نیز دقت کافی رو داشته باشین.تا قابی که تهیه می‌کنین با فضای موجود مطابقت کافی رو داشته باشه..قاب آینه می‌تونه از متریال و رنگ‌های مختلفی ساخته بشه. قاب‌ها می‌تونن از جنس چوب، یو پی وی سی و یا فلز باشن. که بنابر محیط و آب و هوای هر منطقه‌ای استفاده می‌شن اما بهترین متریال که در برابر رطوبت و هر نوع آب و هوایی مقاوم باشه یو پی وی سی یا همان پلاستیک فشرده هست که بسیار با دوام هست.

آینه مزون جدید
آینه قاب دار چراغ دار

بهتر هست برای سبک‌های سلطنتی یا کلاسیک از رنگ‌هایی با تناژ طلایی و برای سبک‌های مدرن از رنگ‌‌های خنثی مانند سفید یا طوسی برای بهتر شدن فضا استفاده بشه.

آینه عکاسی مزون گرد یا نیم‌دایره یا بیضی

به طور کلی احجام گرد باعث پویایی و نشاط در محیط میشه و در بسیاری از فضا‌ها نیز می‌توان به راحتی و به آسونی از اون استفاده کرد.اما اگر برای مزون خود دنبال آینه‌های قدی بیشتر هستین می‌تونین ابتدا و انتهای آینه‌ی خود رو گرد یا همون نیم دایره سفارش بدین.این آینه‌ها با دستگاه‌های مخصوص و گرد بر برش داده می‌شن.و از نظر روانشناسی برای هر محیطی بسیار مناسب و پر انرژی هستن.

آینه قدی مزونی
آینه مزون گرد و بیضی

آینه عکاسی مزون آویزی

می‌تونین آینه‌ی مزون خود رو اگر دوست ندارین به دیوار میخکوب کنین از سقف با استفاده از قلاب‌های جذاب و طناب‌های رنگی آویزان کنین و یک جلوه‌ای نو به مزون خود ببخشین. این مدل آینه‌ها به نسبت آینه‌های دیگر کمتر استفاده می‌شن و فکری نو و جدید هستن.

ما در کارگاه آینه‌ها بهترین‌ها رو برای شما می‌سازیم کافیست که به ما اطمینان کنین و بهترین محصول راو با کیفیت بسیار بالا و مقرون به صرفه در هر کجای ایران بدون هیچ مراجعه‌ای تحویل بگیرین.

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن | شماره تماس :09357015855

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ