آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو

آینه از وسیله‌های مهمی در زندگی امروزه هست که می‌تونه انواع بسیار مختلفی داشته باشه. برعکس آینه‌هایی که در زمان قدیم استفاده میشدن و هیچ تنوعی رو نداشتن. آینه‌های قدیمی فقط یک صفحه شفافی بودن که قابلیت خاصی رو از خودشون دارا نبودن. همچنین شکل‌هایی هم که داشتن، شکل‌هایی ساده بودن. اما یکی از آینه‌های جدید، آینه دکوراتیو هستش که در این متن هم به اون می‌پردازیم. این آینه خودش انواع بسیار مختلفی رو داره و می‌تونه از آینه‌های متنوعی هم ساخته بشه. همین موضوع هم باعث جذابیت بیشتر این آینه‌ها شده و موجب جایگزینی اون‌ها به جای آینه‌های معمولی هم شده.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو چه تنوعی می‌تونه داشته باشه

آینه دکوراتیو می‌تونه از آینه‌های مدرنی که امروزه معرفی شده، ساخته بشه. این آینه‌ها از زیبایی و قابلیت‌های خاصی برخوردارن. در قسمت زیر به معرفی این آینه‌ها می‌پردازیم تا بتونین با اون‌ها و ویژگی‌هاشون آشنا بشین و راحت آینه موردنظر خودتون رو انتخاب کنین.

آینه نوردار

از انواع آینه دکوراتیو میشه به آینه نوردار اشاره کرد. انواع بروز آینه نوردار آینه‌ای با قابلیت نورپردازی عالی هست که این نورپردازی رو به وسیله چراغ LED تامین می‌کنه. چراغ LED که برای آینه نوردار استفاده میشه، از نظر شکل ظاهری طوری هست که می‌تونه پشت آینه قرار داده بشه. شکل نواری داره و ضخامتش هم کم هست که می‌تونه خیلی راحت پشت آینه تغبیه بشه. وقتی این چراغ پشت آینه قرار بگیره، می‌تونه خیلی خوب اطراف آینه رو روشن کنه. بنابراین زمانی که شما جلوی آینه قرار بگیرین، نور چراغ کمک می‌کنه تا تصویر کاملا واضحی از خودتون رو در آینه داشته باشین.

آینه دکوراتیو
آینه نیم‌دایره

آینه نوردار دکوراتیو با مشخصات عالی خودش موجب شده تا توجه خیلی‌ها رو به خودش جلب کنه. این آینه عملکردی رو به شما نشون میده که هیچ‌وقت با آینه‌های قدیمی نمی‌تونستین اون رو تجربه کنین.

آینه چراغ‌دار

آینه چراغ‌دار هم یکی دیگه از انواع آینه دکوراتیو هست. آینه چراغ‌دار هم آینه‌ای هست که در اون دقیقا از چراغ LED استفاده میشه. این چراغ مزیت‌های چراغ آینه نوردار رو داره اما شکل اون و همینطور نحوه قرار دادن اون در آینه متفاوت هست. این چراغ نوری طبیعی رو ایجاد می‌کنه و روشنایی اون با چشم هم سازگاره. همینطور مصرف برق این چراغ‌ها هم خیلی کمتر از چراغ‌های معمولی هست. به همین دلیل هم هست که برای آینه‌ها و هر فضایی توصیه میشه که از چراغ‌های LED استفاده بشه.

آینه دکوراتیو
آینه چراغی

در آینه چراغ‌دار طرح جدید این چراغ‌ها روی خود آینه قرار می‌گیرن. به این صورت که چندین چراغ با فاصله مشخص روی آینه قرار داده میشن و همین شکل قرارگیری موجب میشه تا روشنایی که آینه ایجاد می‌کنه، کاملا مستقیم باشه. برعکس آینه نوردار که چون چراغ پشت آینه قرار می‌گرفت، روشنایی اون حالت مخفی داشت. وقتی شما مقابل این آینه قرار بگیرین، در معرض نور چراغ‌ها قرار گرفتین و از این طریق می‌تونین خودتون رو کاملا روشن و واضح ببینین.

آینه دکوراتیو
آینه لامپ‌دار

آینه ساده

آینه دکوراتیو می‌تونه از آینه ساده هم ساخته بشه. آینه ساده همین صفحه‌های شفاف هست که همیشه هم مورد استفاده قرار می‌گیره. اما آینه‌های ساده امروزی از نظر کیفیت، به‌صورت قابل‌توجهی پیشرفت کردن. این آینه‌ها شفافیت خیلی بالایی رو نسبت به گذشته پیدا کردن و همینطور کیفیت و مقاومت اون‌ها هم به طور چشمگیری افزایش داشته. آینه ساده می‌تونه به شکل‌های هندسی خاص و بهحالت‌های مختلفی به کار بره. در این صورت می‌تونه آینه ساده به‌شکل دکوراتیو هم باشه. این آینه‌ها در عین سادگی که دارن، از جذابیت خیلی خاصی هم برخوردار هستن و می‌تونن فضای شما رو هم خاص جلوه بدن.

آینه دکوراتیو
آینه ساده

آینه رنگی

نوع دیگه‌ای از آینه دکوراتیو، آینه رنگی هست. آینه رنگی آینه‌ای بسیار جذاب و خاص هست که می‌تونه انتخاب خوبی برای این نوع از آینه باشه. تنوعی رنگی که آینه‌های رنگی دارن خیلی بالاست و شما می‌تونین هر رنگی که دوست دارین رو انتخاب کنین. آینه رنگی موجب میشه تا فضای شما از یکنواختی خارج بشه و بتونین فضای زیبایی رو برای خودتون ایجاد کنین. برای انتخاب رنگ آینه هم شما می‌تونین رنگی متناسب با دکوراسیون خودتون رو انتخاب کنین. در این صورت هماهنگی زیبایی رو بین آینه‌ و فضای داخلی خواهید داشت.

آینه دکوراتیو
آینه رنگی

اما می‌تونین رنگی متناقض با فضا هم انتخاب کنین. با انتخاب رنگ متناقض برای آینه باعث میشین تا آینه به نقطه کانونی در اون فضا تبدیل بشه تا توجه هر کسی رو کاملا به خودش جلب کنه.

آینه دکوراتیو چه تاثیری در دکوراسیون داخلی داره

آینه دکوراتیو ضمن این که به شما امکان استفاده از وسیله‌ای به نام آینه رو میده، باعث میشه تا بتونین یک وسیله دکوری و زیبا رو در فضای خودتون داشته باشین. این آینه انواع بسیار مختلفی رو داره و شما هر آینه‌ای که مدنظرتون باشه، امکان تولیدش در مجموعه ما وجود داره. حتی اگر آینه‌ای خاص رو در ذهن خودتون هم داشته باشین، ما اون رو براتون به واقعیت تبدیل می‌کنیم. شما با استفاده از این آینه‌ها می‌تونین به‌قدری فضاتون رو تغییر بدین و مدرن و شیک کنین که توجه هر کسی رو به خودتون جلب کنین.

آینه دکوراتیو
آینه دیواری خاص

کاربردهای آینه دکوراتیو کجا هست

آینه دکوراتیو به‌قدری تنوع داره که می‌تونه برای هر فضا و چیدمانی استفاده بشه. درواقع هیچ محدودیتی برای محل استفاده آینه دکوراتیو وجود نداره. مثلا برای استفاده در خونه این آینه خیلی پیشنهاد میشه. شما با استفاده از این آینه می‌تونین خیلی تغییر خوبی رو در خونه‌تون ایجاد کنین. هر قسمتی که آینه قرار بگیره، می‌تونه زیبایی دوچندانی رو به اون اضافه کنه. با قرار دادن این آینه در قسمت پذیرایی خونه‌تون می‌تونین اون قسمت رو خیلی خاص جلوه بدین. چون معمولا از مهمون‌ها هم در این قسمت پذیرایی میشه و خود خانواده هم زمان زیادی رو در این بخش خونه هستن. اما در اتاق‌خواب هم این آینه انتخاب مناسبی هست.

آینه دکوراتیو
آینه نوری گرد بزرگ

آینه دکوراتیو مورد نظر خودتون رو چرا به کارگاه تولیدی آینه سفارش بدین

در کارگاه تولیدی آینه انواع آینه دکوراتیو و هر نوع آینه دیگه‌ای که بخواین رو براتون در کمترین زمان تولید می‌کنیم. تمام آینه‌ها از بهترین کیفیت و استاندارد برخوردار هستن. چون برای ساخت تمام آینه‌ها از بهترین مواد اولیه و تجهیزات استفاده میشه. به همین دلیل هم هست که آینه‌های تولیدی ما می‌تونن با نمونه‌های خارجی خودشون رقابت کنن. هر آینه‌ای که سفارش می‌دین، دقیقا طبق خواسته خودتون و حتی بهتر تولید میشه. شما با خیال راحت می‌تونین سفارش خودتون رو ثبت کنین و حتی اگر آینه اون چیزی که می‌خواستین نبود، می‌تونین اون رو مرجوع کنین. چون ما در این مجموعه برای راحتی بیشتر شما، ضمانت مرجوعی هم داریم.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

علاوه بر همه این‌ها شما با خرید از این کارگاه می‌تونین از ضمانت بدون قید و شرط و گارانتی یکساله هم بهره‌مند بشین. با این ضمانت اگر هر اتفاقی هم برای آینه به وجود بیاد، نیازی به نگرانی نیست. چون شما فقط کافیه که به ما اطلاع بدین تا در کمترین زمان رسیدگی بشه. این ضمانت برای این هست که شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای هم ندارین و ما تماما پشتیبانی کامل از آینه شما داریم. پس جای هیچ نگرانی نیست و می‌تونین با اطمینان کامل سفارش خودتون رو ثبت کنین و از خدمات پس از فروش ما هم استفاده کنین.

آینه دکوراتیو
آینه چراغی رومیزی

شماره تماس کارگاه تولیدی آینه هم  09357015855 هست. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره هم می‌تونین با این شماره تماس حاصل کنین. همچنین آدرس کارگاه آینه‌ها هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ