آینه دکوراتیو مزونی

آینه دکوراتیو مزونی

آینه قدی مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

آینه‌های دکوراتیو مزونی یکی از اصلی‌ترین وسایل ضروری در مزون‌ها هست.بعضی از شغل‌ها وسیله کاربردی و مهم آن‌ها آینه است،مثل مزون‌های خیاطی،مزون‌های لباس،و آرایشگاه‌های زنانه و آرایشگاه‌های مردانه.انتخاب یک آینه مناسب که هم نیاز ما را برطرف کنه و هم فضا رو زیبا کنه و همخوانی با دکوراسیون سالن داشته باشه خیلی مهمه.

آینه دکوراتیو مزونی در سبک‌ها و طرح و رنگ‌های مختلفی طراحی می‌شه و به مرحله تولید می‌رسه.با داشتن یک فضای زیبا با آینه‌های دکوراتیو این حس خوب رو به مشتری انتقال میده که او برای شما ارزشمند و مهمه و شما دوست دارین به مشتری خود حسی بی‌نظیر رو هدیه کنین.همین امر باعث می‌شه تا مشتری شما یک مشتری ثابت بشه و با این کار مزون شما در ذهن او می‌مونه و همیشه شما براشون انتخاب اول هستین.

آینه دکوراتیو‌ مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

برای ساخت آینه دکوراتیو مزونی از مرغوب‌ترین آینه‌های موجود در بازار استفاده می‌شه که این آینه رو نیز برای محصولات صادراتی استفاده می‌کنن.

و شما با داشتن و سفارش آینه از کارگاه آینه‌ها یک محصول دقیقاً مشابه به محصول خارجی ازلحاظ زیبایی،کیفیت رو دارین.برای اینکه خیال شما رو راحت کنیم و این اطمینان رو به شما عزیزان بدیم تا یک خرید آسوده رو داشته باشین برای تمامی آینه‌ها یک سال گارانتی در نظر گرفتیم.

آینه دکوراتیو مزونی بک لایت

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

یکی از زیباترین و پرفروش‌ترین آینه‌های تولیدی آینه دکوراتیو بک لایت هست.در پشت آینه دکوراتیو مزونی یک چراغ ال ای دی نواری نصب می‌کنن و هنگام روشن شدن یک هاله نور زیبا دورتادور آینه ایجاد می‌کنه.برای اینکه از این نور بیشتر استفاده بشه و کارایی نیز داشته باشه هم آینه رو سندبلاست می‌کنن و هم می‌توان دو ردیف نور ال ای دی نصب کرد تا پرنورتر و در زاویه ای بهتر بتابه.

به‌صورت قاب دورتادور آینه رو طرح‌هایی رو ایجاد می‌کنیم و با دستگاه مخصوص قسمت‌های مشخص‌شده رو می‌تراشیم تا جیوه آینه از آینه جدا بشه.بعد از اینکه جیوه رو جدا کردیم قسمت جداشده مانند یک شیشه مات می‌شه که نور از آن قسمت به‌راحتی عبور می‌کنه.و موقع روشن کردن نور ال ای دی ها از آن قسمت‌های سندبلاست شده نور به سمت روبرو می‌تابه و یک آینه‌ی دکوراتیو مزونی زیبا رو درست می‌کنه.

آینه دکوراتیو مزونی چراغ‌دار

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

اگر از آینه در مزون درست استفاده بشه ،می‌تونه نکته نظر چشم‌گیر مکان شما باشه. حال اگر از نوع چراغ‌دار آینه مزون استفاده کنین، گیرایی محیط شما چند برابر می‌شه. می‌پرسید چرا؟ نگاهی به آینه چراغ‌دار مزون بیاندازین. آینه‌ای باکیفیت با چراغ‌های نورانی زیباروی آن. بسیار زیبا و چشم‌نواز است.


این آینه در کنار چشم‌نوازی، به دلیل نوری که داره، لباسی که مشتری بر تن داره رو زیباتر نشان میده. کسی که بخواهد فروش بالاتری داشته باشه بدون شک به این آینه نیاز داره.
چراغ‌های روی این آینه قابلیت استفاده از رنگ‌های مهتابی و آفتابی رو داره. حتی می‌تونین به‌صورت یکی در میان از رنگ‌های مختلف استفاده کنین.


طریقه‌ی خاموش و‌ روشن کردن چراغ آینه‌ها به سلیقه‌ی شما وابسته اس. زیرا می‌تونین از انواع لمسی، ریموتی، حرکت دست یک نوع رو انتخاب کنین.


شما می‌تونین این آینه رو به‌صورت ایستاده و یا دیواری تهیه کنین. نوع ایستاده می‌تونه به‌صورت ثابت و یا متحرک باشه. در نوع متحرک آن در زیر پایه‌ها چرخ نصب می‌کنیم که به‌راحتی در هرجای مزون بتونین استفاده کنین.

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

بهترین گزینه ها برای انتخاب یک آینه‌ دکوراتیو مزونی چیست

برای انتخاب یک آینه‌ی مزونی باید به نکاتی توجه کرد که در ادامه مقاله درباره آن‌ها توضیح می‌دیم

به‌صورت قدی باشد

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

آینه‌های مزون باید به‌صورت قدی باشن زیرا کسی که برای پرو لباس به مزون شما میاد انتظار داره یک آینه‌ای باشه تا خودش رو به‌صورت سرتاپا و قدی ببینه.

آینه‌های قدی یکی از وسایل پرکاربرد و مهم یک مزون لباس‌فروشی و خیاطی است و وجود یک یا چند تا آینه‌ی قدی مزونی الزامیه.داشتن یک آینه‌ی دکوراتیو قدی مزونی نیز علاوه بر کارایی که داره فضا رو نیز زیبا می‌کنه.پس با این حساب باید یک آینه‌قدی دکوراتیو در مزون داشته باشین.

بک لایت یا چراغ دار باشد

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

برای یک مزون داشتن یک آینه لامپی و یا بک لایت نیاز است زیرا برای دید بهتر و دقیق‌تر و درنهایت انتخابی‌درست تر شما نیاز به نور کافی دارین.برای داشتن یک اینه و داشتن نور بهترین گزینه آینه بک لایت و یا آینه لامپی می‌باشد.

می‌توان برای نور این آینه‌ها از لامپ و ال ای دی های رنگی نیز استفاده کرد که هم فضایی زیبا و آینه دکوراتیو مزونی داشته باشین و هم نیاز مشتری‌تون رو برطرف کنین.با داشتن یک فضایی زیبا به مشتری خود این حس رو میدین که او برای شما مهم و باارزش است.

یک اینه سرتاسری و یا بزرگ نیاز دارین

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

حتماً شما هم این حس رو تجربه کردین که وقتی لباسی رو انتخاب کردین و به اتاق پرو می‌رین که فقط یک آینه کوچک دارد و پشت سر شما چند نفر منتظر هستن تا کار شما تمام بشه تا آن‌ها هم خودشون رو در آینه ببینن ،استرس گرفتین و شاید دیگر از آن مزون و فروشگاه بیرون اومدین بدون اینکه خرید کرده باشین زیرا نمی‌تونستین یک انتخاب دقیق داشته باشین.

در مزون‌ها لباس داشتن یک آینه بزرگ و سرتاسر در راحتی مشتری بسیار کمک می‌کنه.زیرا با این آینه دیگر مشتری شما منتظر نمی‌مونه تا بقیه مشتری‌ها خودشون رو در آینه ببینن و نوبت به اونا برسن و هم‌زمان چند نفر می‌تونن به‌راحتی و بدون استرس بهترین انتخاب رو داشته باشین.

آینه دکوراتیو مزونی
آینه دکوراتیو مزونی

آینه دکوراتیو مزونی شما باید شفاف باشن

داشتن یک آینه باکیفیت عالی و شفافیت بالا حق همه مشتری‌های مزون شماست تمامی آینه‌های تولیدی آینه‌ها از بهترین و باکیفیت‌ترین آینه‌های موجود در بازار است و تمامی متریال های استفاده‌ شده برای تولید یک آینه دکوراتیو مزونی کیفیتی عالی و درجه‌یک رو دارن و ازاین‌رو که ما از محصول تولیدشده مطمئن هستیم.

برای ان ها یک سال گارانتی در نظر گرفتیم که در صورت نارضایتی شما آینه رو پس بگیریم و آینه موردنظر شما رو تولید کنیم.

آینه دکوراتیو مزونی

چرا از لامپ های ال ای دی برای تولید اینه دکوراتیو مزونی بک لایت و چراغ دار استفاده می‌کنیم

  • انرژی کمتری نسبت به بقیه لامپ‌ها مصرف می‌کنن:لامپ‌های ال ای دی انرژی کمی مصرف می‌کنن و درنتیجه اگر انرژی کمتری مصرف کنن صرفه‌جویی در مصرف هزینه نیز اتفاق می‌افته.
  • دارای تور طبیعی و ملایم هست:لامپ‌های ال ای دی دارای نوری زیبا و ملایم و حالتی طبیعی دارن.
  • برای ساخت لامپ‌های ال ای دیگر از جیوه استفاده نمی‌کنن و به همین دلیل به محیط‌زیست و ما آسیب نمی‌زنن و برای موجودات زنده مضر نمی‌باشن.
  • عمر طولانی دارن:لامپ‌های ال ای دی نسبت به همه لامپ‌های موجود در بازار دارای عمری طولانی می‌باشن و کمتر خراب می‌شن و می‌سوزن.با استفاده از این لامپ‌ها شما دیگر هرروز لامپ تعویض نمی‌کنین و در هزینه شما صرفه‌جویی می‌شه.
آینه دکوراتیو مزونی
  • ·  ازخود گرما ایجاد نمی‌کنن: اگر بادتاب باشه لامپ‌های قدیمی با روشن ماندن داغ می‌شدن و ازخود گرما تولید می‌کردن و همچنین باعث می‌شد تا فضا گرم بشه و همین موضوع استفاده از اونا رو در تابستون سخت می‌کرد.لامپ‌های ال ای دی به این صورت نیستن و فضا رو گرم نمی‌کنن و اگر دستتون به آن‌ها بخوره دیگر دستتون نمی‌سوزه.
  • ·  دارای تنوع رنگی ‌می‌باشن: لامپ‌های ال ای دی دارای رنگ‌بندی مختلف و زیادی هست.شما می‌تونین نسبت به محیط خود و رنگ موردعلاقه گزینه مناسب و موردپسند خودتون رو انتخاب کنین.
آینه دکوراتیو مزونی

آدرس دفتر : تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجیدپور ، نبش بن‌بست آرمین پلاک ۱۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ