آینه بک لایت رومیزی

آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی یکی از انواع مختلف آینه آرایشی هست که بسیار کاربردیه. این نوع آینه هم مثل آینه‌های دیگه وقتی در فضایی قرار می‌گیره، به دلیل انعکاس محیط اطراف و شفافیتی که داره، موجب میشه تا بزرگ‌تر از اونچه که هست محیط رو نشان بده. همچنین علاوه بر بزرگ‌تر نشون دادن، فضای خودش رو روشن‌تر هم نشون میده. این موارد از ویژگی‌های عمومی آینه‌هاست که آینه آرایش رومیزی هم از این قاعده مستثنی نیست.

اما در مورد آینه آرایشی باید آینه کیفیت بالایی برخوردار باشه و دارای شفافیت خیلی بالایی هم باشه. چراکه این نوع آینه به این منظور مورد استفاده قرار می‌گیره که افراد مقابل اون آرایش و میکاپ خودشون رو انجام میدن. بنابراین نیاز دارن که بتونند خودشون رو در آینه و کاملا واضح مشاهده کنن. همچنین کیفیت اون هم باید به‌گونه‌ای باشه که علاوه بر این که به‌راحتی لکه روی اون ایجاد نشه، به‌سادگی هم بشه اون رو تمیز کرد.

آینه آرایش رومیزی

چرا آینه آرایش رومیزی برای آینه آرایش پیشنهاد میشه؟

استفاده از آینه آرایش رومیزی موجب میشه تا با دید بهتر و در حالت بهتری هر کسی مقابل آینه، آرایش خودش رو انجام بده. حتی آرایشگرها هم خیلی براشون راحت‌تره. به این دلیل که اغلب برای انجام آرایش و میکاپ مقابل آینه رومیزی، با نشستن روی صندلی مراحل انجام میشه. در این صورت خستگی هم ایجاد نخواهد شد.

مزیت مهم دیگه این هست که با استفاده از آینه آرایش رومیزی میشه ابزار مورد نیاز رو روی میز و در مقابل خود قرار داد. تا در این صورت بشه دسترسی خیلی راحتی به این محصولات داشت. و به‌راحتی در مقابل و نزدیکی خود بشه از اون‌ها استفاده کرد. به طور کلی آینه رومیزی مناسب‌ترین نوع برای آینه آرایشی با توجه به ویژگی‌هایی که داراست، هستش و کاربردهای زیادی در این زمینه داره.

آینه آرایش رومیزی

همچنین آینه آرایش رومیزی نیاز به نصب خاصی نداره و به‌راحتی با قرار گرفتن روی میز میشه اون رو مورد استفاده قرار داد. با قرار گرفتن روی میز هم ثابت میمونه و خطری بابت شکستن اون وجود نداره. و آینه در جای ایمنی قرار خواهد گرفت. تا بتونه با ایمنی کامل مورد استفاده قرار بگیره.

ابعاد و اندازه آینه آرایش رومیزی

آینه آرایش رومیزی اغلب ابعاد خیلی بزرگی نداره. و ابعاد اون متناسب با خود میز انتخاب میشه. و برای قرارگیری روی میز بهتر هست که ابعاد و اندازه اون از میز کمی کوچیک‌تر باشه. تا بتونه به‌راحتی روی میز قرار بگیره. و آسیبی به اون وارد نشه و ثابت در جای خودش باقی بمونه. اما برای برخی از سالن‌های آرایشی ابعاد بسیار بزرگ از آینه رومیزی مورد استفاده قرار می‌گیره. که در این صورت ابعاد میز هم طبیعتا بسیار بزرگ خواهد بود. تا آینه بتونه به صورت کاملا ایمن روی اون قرار بگیره. درواقع ابعاد میز باید به‌گونه‌ای باشه که تمام آینه رو بتونه پوشش بده و وزن اون رو تحمل کنه.

آینه آرایش رومیزی

انواع آینه آرایش رومیزی

آینه هالیوودی

آینه آرایش رومیزی هالیوودی به آینه‌ای میگن که روی اون تعدادی لامپ به فاصله مشخصی قرار داده میشه. این لامپ‌ها موجب روشنایی بیشتر میشن. بنابراین برای آرایش انتخاب بسیار ایده‌آلی هستش. چراکه صورت رو کاملا روشن میکنه و موجب میشه تا تصویر واضحی از اون در آینه ایجاد بشه. آینه چراغ دار درواقع با روشنایی که ایجاد می‌کنه موجب میشه تا حین میکاپ، فرد با دید کاملی کار خودش رو انجام بده.

آینه آرایش رومیزی

در آینه هالیوودی چراغ‌ها می‌تونن تا حدی چیدمان متفاوتی داشته باشن. البته در نهایت خیلی تغییرات زیادی نمی‌تونه صورت بگیره. چرا که لامپ‌ها باید با فاصله استانداردی دور آینه قرار بگیرن تا بتونن نور درستی رو ساطع کنن. و همچنین از ایجاد سایه‌های اضافی هم جلوگیری کنن تا نور به درست‌ترین شکل خودش ایجاد بشه.

همچنین لازم به ذکره که آینه هالیوودی به دلیل روشنایی که از خودش داره، در بزرگ‌تر و روشن‌تر نشون دادن فضای خود تاثیر بیشتری رو داره. به این دلیل که چراغ‌های روی آینه آرایش رومیزی هالیوودی روشنایی فضا رو بیشتر خواهند کرد.

آینه آرایش رومیزی

این آینه‌ها قابلیت‌های دیگه‌ای هم در صورت انتخاب و تمایل مشتری می‌تونن داشته باشن که موجب جذابیت بیشتر این آینه‌ها میشه. ازجمله:

  • نحوه کارکرد آینه می‌تونه به صورت لمسی، ریموتی و یا حسگری باشه که به انتخاب، روی آینه نصب و اجرا میشه.
  • تغییر رنگ نور برای آینه می‌تونه فراهم بشه. در این صورت به دلیل تنوع رنگی که لامپ‌های ال ای دی دارا هستن، میشه رنگ‌های متفاوتی برای آاون‌ها انتخاب کرد. تا در صورت نیاز بشه رنگ نور ساطع شده رو به‌راحتی تغییر داد.
  • میزان نوری که ایجاد میشه هم قابل تنظیم می‎تونه باشه. به این صورت که در صورت نیاز به نور بیشتر میشه شدت نور رو بیشتر کرد و یا برعکس میزان نور رو کاهش داد. این یک قابلیت فوق‌العاده به‌خصوص برای آینه آرایش رومیزی هست که بشه نور مناسبی را برای انجام میکاپ تنظیم کرد.
  • اتصال آینه به بلوتوث تلفن همراه و یا وای‌فای موجب میشه تا از طریق آینه به موسیقی موردعلاقه خود گوش داد. همچنین پخش ویدیو هم از آینه می‌تونه صورت بگیره. این قابلیت‌ها هم موجب معرفی نسل جدیدی از آینه‌ها شدن که موجب پیشی‌گرفتن از آینه‌های دیگه‌ای شدن.
آینه آرایش رومیزی

آینه بک لایت

آینه آرایش رومیزی از نوع بک لایت هم به دلیل به کار بردن چراغ LED در پشت آینه، روشنایی ملایمی از خودش ایجاد خواهد کرد. پس تفاوت آینه نوری با آینه چراغ دار در این هست که در آینه چراغ دار، لامپ‌ها به صورت تک‌به‌تک روی آینه قرار داده میشن. ولی در آینه بک لایت، چراغ مورد نظر به‌صورت یک تکه هستش که در پشت آینه کار گذاشته میشه. ضخامت این لامپ کم هست به طوری که از نمای رو‌به‌روی آینه، مشخص نیستش. و نمای زیبایی رو در کل با روشنایی خودش ایجاد میکنه.

آینه آرایش رومیزی

آینه بک لایت هم مثل آینه چراغ دار به دلیل نورپردازی که داره، برای آینه آرایش رومیزی از گزینه‌های ایده‌آل هستش. در کل این نوع از آینه‌ها به دلیل روشنایی مطلوبی که ایجاد میکنن، عملکرد بهتری به‌عنوان آینه آرایشی خواهند داشت. چراکه نور یکی از موارد مهم در حین میکاپ هست تا کمک کنه که تصویر ایجاد شده در آینه دید بهتر و همچنین رنگی مطابق با واقعیت خودش داشته باشه.

آینه زوم دار

آینه آرایش رومیزی زوم دار به آینه‌ای گفته میشه که در قسمتی از اون آینه‌ای برای زوم بیشتر به‌کار برده شده. در واقع این قسمت برای بزرگنمایی قسمت‌هایی از صورت به کار میره که فرد تمایل دارد تا به صورت کامل اون قسمت رو مشاهده کنه. درواقع این نوع آینه دید بهتری ایجاد می‌کنن تا فرد بتونه با دقت بیشتری خودش رو در آینه مشاهده کنه.

آینه آرایش رومیزی

این بزرگنمایی تسلط خیلی بیشتری هم می‌تونه ایجاد کنه چرا که دید از نزدیک موجب میشه تا هر کس بتونه میکاپ خودش رو با دقت بیشتری بررسی کنه. و در نهایت هم از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشه. این نوع آینه به عنوان آرایشی خیلی مناسب و کاربردی هستش.

آینه معمولی

آینه آرایش رومیزی معمولی منظور آینه‌های ساده و بی‌رنگی هستن که به‌وفور از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می‌گیرن. ولی امروزه دارای میزان شفافیت بسیار بالایی هستن که تصویری که ایجاد می‌کنن، دقیقا مطابق واقعیت خودشون و کاملا واضح هستن. بنابراین برای آینه آرایش می‌تونن در یکی از گزینه‌های انتخابی قرار بگیرن.

آینه آرایش رومیزی

این نوع از آینه آرایش رومیزی رایج‌ترین نوع آینه هستش که در مقایسه با آینه‌های معرفی شده دیگه طبیعتا از قیمت کمتری برخوردارن. به‌علاوه این که برای استفاده از اون نیاز به تجهیزات خاصی وجود نداره.

تمامی انواع آینه‌ها رو درصورتی که ابعاد میز کوچیک باشه و نیاز به فضای میز وجود داشته باشه، میشه آینه رو به دیوار نصب کرد. در این صورت تمامی سطح میز ذخیره میشه و برای استفاده‌های دیگه‌ای می‌تونه مورداستفاده قرار بگیره.

آینه آرایش رومیزی

حالا آینه آرایش رومیزی رو چرا از ما بخرین

آینه آرایش رومیزی و هر نوع آینه‌ دیگه‌ای که مدنظر داشته باشین رو براتون با بهترین کیفیت و قیمت تولید می‌کنیم. چون بهترین مواد اولیه و نیروی کار و همچنین تجهیزات رو داریم تا بتونیم آینه‌های با کیفیت فوق‌العاده برای شما تولید کنیم. اما ویژگی کارگاه تولیدی ما فقط کیفیت بالا و قیمت مناسب نیست. ما ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله هم روی آینه‌ها در نظر گرفتیم که فقط مختص مجموعه ما هستش.

یعنی هر مشکلی که برای آینه به وجود بیاد البته به‌جز موارد شکستگی یا ضربه رو ما تماما رایگان پشتیبانی می‌کنیم. اگر نیاز به تعمیر داشته باشه مثل این که لمس آینه دچار اختلال شده باشه، براتون رفع می‌کنیم. یا حتی اگر نیاز به تعویض هم باشه سریع براتون جایگزین می‌کنیم. پس برای داشتن آینه آرایش رومیزی خیلی زیبا و با کیفیت می‌تونین با شماره 09901717305 تماس بگیرین و ثبت سفارش خودتون رو انجام بدین. اگر نیاز به راهنمایی یا هر سوالی هم که داشته باشین، همکاران‍مون پاسخگوی شما هستن تا بتونن شما رو در خرید بهتر راهنمایی کنن.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ