آینه آرایشی

آینه آرایشی

آینه با این که وسیله مهمی در زندگی انسان تلقی میشه، اما برای برخی از کاربردها اهمیت اون چند برابر میشه. مثل آرایش و میکاپ که نیاز به آینه‌ای داره که بتونه عملکرد خیلی عالی رو داشته باشه. به همین دلیل هم آینه‌های مدرن و جدیدی معرفی شدن که به‌عنوان آینه آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرن. این آینه‌ها کاربردی رو از خودشون نشون میدن که قابل مقایسه با آینه‌های دیگه نیستن. هم از نظر عملکرد و هم از نظر ظاهر زیبایی که دارن، این آینه‌ها وقتی در هر فضایی قرار بگیرن، اون رو خیلی زیباتر نشون میدن.

آینه آرایشی
آینه آرایشی

معرفی انواع آینه آرایشی و توضیح مشخصات اون‌ها

آینه بک‌لایت

آینه بک‌ لایت به‌عنوان آینه آرایشی آینه‌ای هست که دارای نورپردازیه. نورپردازی این آینه با استفاده از چراغ LED که پشت آینه کار گذاشته میشه، تامین میشه. چراغی که برای آینه بک‌لایت استفاده میشه، ضخامت کمی داره. به همین خاطر پشت آینه که قرار داده میشه، اصلا شکل بدی رو نداره. درعوض یک نور مخفی رو برای آینه ایجاد می‌کنه که این نور دور تا دور آینه رو می‌گیره. و چنان زیبایی به آینه می‌بخشه که توجه هر کسی رو به‌خودش جلب می‌کنه.

آینه آرایشی
آینه بک‌لایت آرایشی

آینه آرایشی بک‌لایت به‌دلیل نورپردازی خیلی خوبش، برای میکاپ و آرایش بهترین انتخاب می‌تونه باشه. چون نور یک فاکتور مهم در آرایش محسوب میشه که آینه بک‌لایت نور موردنیاز رو به‌بهترین حالت خودش تامین می‌کنه. بنابراین وقتی جلوی آینه قرار بگیرین، این نور کمک می‌کنه تا بتونین خیلی بهتر صورت خودتون رو در آینه ببینین. با این آینه چه بخواین خودتون آرایش خودتون رو انجام بدین و چه میکاپ‌‌آرتیست بخواد این کار رو براتون انجام بده، قطعا این آینه عملکرد خیلی مفیدی رو داره.

آینه آرایشی
آینه هوشمند آرایشی

آینه چراغ‌دار

آینه چراغ‌دار هم آینه‌ دیگه‌ای هست که به‌عنوان آینه آرایشی خیلی مورد استفاده قرار می‌گیره. در این آینه هم از چراغ LED استفاده میشه. اما اینجا چراغ یک‌تکه نیست. و از تعدادی چراغ LED استفاده میشه که این چراغ‌ها روی خود آینه قرار می‌گیرن. و برعکس آینه بک‌لایت که نور مخفی داشته، آینه چراغ‌دار نورپردازی اون مستقیم هستش. این آینه چراغ‌دار هم با نورپردازی خودش می‌تونه اطراف خودش رو خیلی خوب روشن کنه. پس وقتی که برای آرایش جلوی اون قرار بگیرین، چهره و پوست کاملا واضحی رو می‌تونین در آینه تماشا کنین.

آینه آرایشی
آینه چراغ‌دار گریم

نورپردازی هم که این آینه‌ها دارن به‌خاطر استفاده از چراغ‌های LED میشه گفت که در نوع خودشون بهترین هستن. چون چراغ‌های LED نزدیک‌ترین نور رو به نور طبیعی دارن که سازگاری بالایی هم با چشم دارن. پس می‌تونین خیلی راحت از این آینه‌ها برای گریم و میکاپ استفاده کنین و لذت ببرین.

آینه آرایشی
آینه لامپی

دلیل و تاثیر استفاده از آینه آرایشی مدرن چیه

همونطور که گفته شد این آینه‌ها با نورپردازی فوق‌العاده‌ کاربردی که دارن، باعث میشن تا برای آرایش و میکاپ ایده‌آل‌ترین انتخاب ممکن باشن. همچنین آینه‌ها نقش خیلی مهمی در دکوراسیون و طراحی فضای خودشون دارن. به همین دلیل باید به ظاهر اون‌ها هم در کنار کارکردی که دارن، توجه کافی بشه. دکوراسیون هر فضایی می‌تونه بر روحیه افراد حاضر در اون فضا هم کمک کنه تا بتونن حس بهتری داشته باشن. به‌طور کلی آینه‌ها و همینطور آینه آرایشی در هر فضایی که قرار بگیره، اون رو به‌خاطر خاصیت انعکاس و بازتابی که داره بزرگ‌تر و روشن‌تر نشون میده.

آینه آرایشی
آینه لامپی گرد

همچنین اگر آینه آرایشی برای یک فضای کاری مورد استفاده قرار بگیره، وقتی دکوراسیون رو زیباتر کنه می‌تونه باعث جذب افراد و مشتری‌های بیشتری بشه. چون دکوراسیون هر فضایی جلوتر از هر فاکتور دیگه‌ای در جذب افراد تاثیر داره. و امروزه هم این مورد خیلی بیشتر مورد توجه قرار گرفته. که این آینه‌ها می‌تونن به‌عنوان نقطه کانونی در فضای خودشون محسوب بشن.

اما موارد استفاده آینه آرایشی چه فضاهایی هست

آرایشگاه

شاید بشه گفت که اولین و مهم‌ترین کاربردی که آینه آرایشی می‌تونه داشته باشه، آرایشگاه و سالن زیبایی هستش. چون در این فضا هست که آرایش و میکاپ به‌طور تخصصی انجام میشه. پس به آینه‌ای هم نیاز هست که حرفه‌ای و به‌روز باشه. به همین دلیل هم هست که پیشنهاد ما آینه‌های مدرنی هستن که عملکردی فراتر از آینه‌های قدیمی و معمولی ارائه میدن. و همین نورپردازی که دارن کمک می‌کنه تا بتونین خیلی بهتر و واضح‌تر در آینه نشون داده بشین.

آینه آرایشی
آینه آرایشگاهی

این آینه‌ها که در آرایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرن، باعث میشن تا شما بتونین کار خیلی بهتری رو برای مشتری‌هاتون انجام بدین. چون نور این آینه دقیقا چهره و صورت رو روشن می‌کنه و شما اشراف بیشتری رو خواهید داشت. پس با دقت و تمرکز بیشتری با این آینه‌ها می‌تونین یک میکاپ خیلی تمیزی رو داشته باشین. این چیزی هست که آینه‌های جدید ایجاد می‌کنن که هیچ‌وقت لوازم روشنایی دیگه مثل لوستر نمی‌تونن این امکان و حالت نورپردازی رو فراهم کنن. همچنین فضای آرایشگاه شما با این آینه‌ها خیلی زیباتر و مدرن‌تر هم به نظر می‌رسه.

خونه

آینه آرایشی برای هر خونه‌ای هم می‌تونه از ملزومات محسوب بشه. چون برای آرایش‌های روزانه و گاهی اوقات برای برخی از مراسم‌ها نیازی به رفتن به آرایشگاه نیست. و یک آینه‌ای مثل آینه بک‌لایت و آینه چراغ‌دار می‌تونه خیلی مفید واقع بشه. درواقع این آینه دید خیلی واضحی به شما میده که بتونین با دقت و تمرکز خیلی بالایی آرایشی رو روی چهره خودتون انجام بدین. این آینه کمک می‌کنه تا دقیق بتونین آرایش خیلی تمیزی رو داشته باشین.

آینه آرایشی
آینه گرد بک‌لایت

اتاق گریم

سومین جایی که آینه آرایشی رو میشه به کار برد و اهمیت بالایی هم داره، اتاق گریم هستش. اتاق گریم برای سینما، تلویزیون، تئاتر و پروژه‌های عکاسی و فشن خیلی مهمه. چون گاهی برخی از گریم‌ها و آرایش‌ها خیلی ظریف و زمان‌بر هستن. پس باید نور در جای خیلی درستی و به‌میزان کافی باشه. که این آینه‌هایی که به‌عنوان آینه گریم چراغ‌دار و بک‌لایت معرفی شدن، به‌خاطر ویژگی‌ها و مشخصاتی که دارن بهترین انتخاب ممکن برای همچین فضاهایی هستن.

آینه آرایشی
آینه گریم

اما چرا آینه آرایشی رو کارگاه تولیدی آینه بخرین

انواع آینه آرایشی و هر آینه‌ای که فکرش رو بکنین یا دوست داشته باشین در کارگاه تولیدی آینه دقیقا طبق خواسته شما تولید میشه. همه آینه‌ها از اول تا آخر در همین مجموعه تمام مراحل ساختشون انجام میشه. به همین دلیل کیفیت و قیمت تمام آینه‌ها رو تضمین می‌کنیم. چون با وسواس خاصی مراحل تولید انجام میشن تا بتونیم آینه‌ای بسیار باکیفیت و استاندارد بالا تولید و به دست مشتری برسونیم. این امکان رو هم فراهم کردیم تا اگر از آینه سفارشی‌تون رضایت نداشتین، بتونین اون رو برگردونین.

آینه آرایشی
آینه آرایشی

اما چیزی که باعث شده تا کارگاه آینه‌ها از رقبای دیگه‌ای که داره پیشی بگیره، در نظر گرفتن ضمانت بدون قید و شرط و گارانتی یکساله روی تمام آینه‌هاست. تا با این ضمانت این اطمینان برای شما ایجاد بشه که اگر احیانا هر مشکلی هم برای آینه بخواد به‌ وجود بیادش بدون این که بخواین هزینه‌ای پرداخت کنین، از طرف ما رسیدگی میشه. به‌عنوان مثال اگر نورپردازی آینه دچار اختلال بشه، شامل این گارانتی هست. فقط در صورت شکته‌شدن و یا ضربه خوردن آینه، دیگه شامل ضمانت نیست.

شماره‌های مجموعه 09901717305 و 02188068352 هستن. که برای سفارش و دریافت مشاوره می‌تونین با این شماره‌ها تماس بگیرین. همکاران ما در خدمت شما هستن تا بتونن راهنمایی خیلی خوبی رو برای شما داشته باشن. پس اگر قصد خرید آینه آرایشی رو دارینف همین امروز تماس بگیرین تا بتونین آینه‌ای با قیمت مناسب‌تری هم سفارش بدین. چون همونطور که خودتون هم در جریان هستین، هر روزه نوسانات زیادی در بازار و موارد اولیه به وجود میاد. در آخر این هم بگیم که آدرس ما تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ