آینه آرایشی چراغ‌دار

آینه آرایشی چراغ‌دار

آینه آرایشی چراغ‌دار یک وسیله بسیار کاربردی و مفید برای افرادی است که علاقه‌مند به آرایش هستن. این آینه با داشتن چراغ‌های مناسب، به شما امکان می‌ده تا بدون نیاز به نور روز، در هر شرایطی به راحتی آرایش خود رو انجام بدین. که به عنوان آینه‌ای تخصصی برای آرایشگاه و مزون هم بسیار استفاده میشه.

یکی از ویژگی‌های مهم آینه چراغ‌دار آرایشی، داشتن چراغ‌های LED هست. این چراغ‌ها، در برخی مدل‌ها، به شکل حلقه در پیرامون آینه قرار داده می‌شن و نوری بسیار قوی و یکنواخت تولید می‌کنن که به شما این امکان رو می‌ده تا از هر زاویه‌ای به صورت دقیق و روشن آرایش خود رو انجام بدین.

علاوه بر این، بسیاری از آینه‌های چراغ‌دار آرایشی دارای قابلیت تنظیم نور هستن. با استفاده از این ویژگی، می‌تونین شدت نور رو تنظیم کنین و با ایجاد حالت‌های مختلف نورپردازی، با نور مناسب برای هر روز و هر ساعت از شب، آرایش خود رو انجام بدین.

با توجه به اینکه آینه آرایشی چراغ‌دار به صورت یکپارچه و با طراحی زیبا عرضه می‌شه، می‌تونه به عنوان یک جزء دکوراسیونی هم در اتاق خود برای شما بسیار کاربردی باشه.,و زیبایی اون در محل کار و منازل خیره‌کننده باشه.

همچنین، به دلیل داشتن چراغ‌های LED، این آینه بسیار کم مصرف هست و از پرداخت قیمت بالای قبض برق هم جلوگیری می‌کنه.😉

با توجه به این ویژگی‌ها، آینه چراغ‌دار آرایشی برای هر فردی که علاقمند به آرایش هست، و به عنوان آرایشگر یا مزون‌دار آرایش و گریم جزئی مهم از کارش هست یک ابزار ضروری‌ محسوب میشه.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار
سرتیتر عنوان مطالب:

Add a header to begin generating the table of contents

انواع آینه آرایشی چراغ‌دار

 1. آینه قدی چراغ‌دار
 2. آینه رومیزی چراغ‌دار
 3. آینه دیواری چراغ‌دار
 4. آینه متحرک چراغ‌دار
 5. آینه لوگودار چراغی
 6. آینه چرخ‌دار چراغ‌دار

آینه آرایشی چراغ‌دار قدی

آینه آرایشی چراغ‌دار قدی یکی از وسایل مهم در هر آرایشگاه حرفه‌ای اس. این آینه دارای چراغ‌های روشنایی مناسبی هست که به شما اجازه می‌ده تا در زمان‌هایی که نور کافی موجود نیست، فضای کاری خود رو روشن کنین و به راحتی و با دقت بیشتری آرایش خود رو انجام بدین.

آینه قدی چراغ‌دا ر معمولاً دارای لامپ‌های LED با کیفیت عالی داره که برای استفاده به صورت پایدار و بدون خطر سوختگی به کار می‌رن. همچنین، با این که چراغ‌های LED مصرف برق کمتری دارن، امکان تنظیم نور روشنایی آینه وجود داره که باعث می‌شه نور برای کارهای دقیق آرایش، تنظیمات لباس و دیگر فعالیت‌های مشابه مناسب باشه.

آینه قدی چراغ‌دار از جنس شیشه‌ی عالی با کیفیت بالاتری به نسبت آینه‌های ساده برخوردار هستن. این نوع آینه‌ها معمولاً دارای چهارچوب‌هایی با طراحی زیبا و منحصر به فرد هستن که به شما اجازه می‌ده تا هم خود رو در آینه مشاهده کنین و هم از ظاهر زیبای اون لذت ببرین.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار قدی

آینه آرایشی چراغ‌دار رومیزی

آینه آرایشی چراغ‌دار رومیزی یک محصول حرفه‌ای اس که برای ایجاد نور مناسب در فضای گریم و آرایش استفاده می‌شه. با استفاده از این آینه، می‌تونین نور رو به صورت ایده‌آل و به شکلی که لازم هست روی صورت خود تنظیم کنین.

این آینه‌ی فوق‌العاده رو میشه روی انواع میزهای آرایشی و کنسول استفاده کرد.قرار دادن میزی در زیر اون می‌تونه تمام وسایل آرایشی رو روی خودش جای بده و کار آرایش شما رو راحت‌تر کنه. انواع میزهای چوبی و فلزی و حتی میزهایی از جنس شیشه و آینه می‌تونه انتخابی باشه بر طبق سلایق منحصربفرد شما. که زیبایی اون در گروی نور منعکس شده از آینه چراغ‌دار و هماهنگ بودن اون با دکوراسیون سالن هست.

همچنین، این آینه دارای تنظیم کننده‌های مختلفی برای تغییر شدت و حالت نور هست، که می‌توان به راحتی اونو برای نیازهای خود تنظیم کرد. به علاوه، عدم وجود سیم‌های دست و پا گیر در آینه چراغ‌دار به شما اجازه می‌ده تا راحتی و آسونی بیشتری در حین کاربرد اون داشته باشین.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار رومیزی

آینه آرایشی چراغ‌دار دیواری

آینه‌ آرایشی چراغ‌دار دیواری به عنوان یک پرده‌ی پوششی برای دیوارها در دکوراسیون داخلی و معماری استفاده می‌شن که معمولاً دارای چراغ‌های LED هستن. این آینه‌ها به دلیل طراحی ظریف و خلاقی که به سبب وجودلامپ‌های اون وجود داره در مزون و آرایشگاه‌ها بسیار جذاب هستن. و البته جذابیت این آینه تنها به سبب ظاهر اون نیس. و باید گفته بشه که آینه هالیوودی یا آینه چراغ‌دار بسیار در گریم و آرایش به شما کمک می‌کنه.

آینه آرایشی چراغ‌دار متحرک

در واقع، آینه‌ آرایشی چراغ‌دار متحرک نوعی آینه هستن که دارای چراغ LED یا نورافزایی هستن و به صورت پایه دار بر مقابل دیوار استفاده می‌شن. این نوع آینه‌ها به طور معمول قابلیت جابجایی دارن و به شما اجازه می‌دن تا زاویه دید خود رو تنظیم کنین.

استفاده از آینه‌های متحرک چراغ‌دار در بسیاری از محیط‌های داخلی مناسب هست، از جمله:

 • حموم‌ها: در حمام‌ها، آینه‌های متحرک چراغدار می‌توانن به شما کمک کنن تا به راحتی زاویه دید خود رو تنظیم کنین و برای کاربردهای آرایشی، اصلاح سبیل و … مورد استفاده قرار گیرن.
 • اتاق خواب‌ها: در اتاق خواب، آینه‌های متحرک چراغ‌دار می‌تونن به شما کمک کنن تا به راحتی برای عملیاتی مثل آرایش و همچنین برای جلوگیری از خط و خش پایانی برای لباس‌ها و لوازم جانبی استفاده کنین.
 • سالن‌ها: در سالن‌ها، آینه‌های متحرک چراغ‌دار می‌تونن پارت مهمی از فضای کاری شما رو به طور مفیدی پر کنن.

علاوه بر استفاده‌های داخلی، آینه‌های متحرک چراغ‌دار همچنین برای استفاده در فضای باز و سرپوشیده مناسب هستن. به عنوان مثال، می تونن به عنوان یک نقطه مرجع برای یافتن مسیر و راهنمایی در شب هم استفاده بشن.بدون اینکه نیاز باشه که لامپ اتاق رو روشن کنین.

همچنین، برخی از این آینه‌ها می‌تونن با استفاده از باتری کار کنن و به شما اجازه می‌دن تا اونا رو به راحتی در هر قسمتی از خونه‌تون نصب کنین.

در نهایت، توجه داشته باشین که آینه‌های متحرک چراغ‌دار در انواع و اقسام مختلفی مانند شکل، اندازه، رنگ و … در بازار موجود هستن. بهتر هست قبل از خرید، مطمئن بشین که آینه‌ای که می‌خرید با نیازهای شما سازگار هست.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار متحرک

آینه آرایشی چراغ‌دار با لوگوی شخصی

آینه‌ آرایشی چراغ‌دار با لوگوی شخصی، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای کار فرد کاربردهای تاثیرگذاری در پیشرفت کاری فرد داره. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از آینه‌های آرایشی با لوگوی شخصی می‌پردازم:

1- افزایش شناخت برند: با داشتن لوگوی شخصی بر روی آینه‌های آرایشی، شناخت برند شما بین مشتریان و کاربران جدید افزایش پیدا می‌کنه.

2- ارتقاء اعتبار: داشتن آینه‌های آرایشی با لوگوی شخصی منحصر به فرد، نشون دهنده ‌ی حرفه‌ای بودن و اهمیت دادن به جزئیات در کسب و کار شماست و این می‌تونه به افزایش اعتبار شما در نظر مشتریان و کاربران کمک کنه.

3- تبلیغات رایگان: با داشتن آینه‌های آرایشی با لوگوی شخصی، شما می‌تونین به صورت غیرمستقیم برای برند خود تبلیغ کنین. زمانی که مشتریان شما از آینه‌های آرایشی استفاده می‌کنن، لوگوی شما رو مشاهده کرده و در ذهن‌شون ثبت میشه.

4- جذب مشتریان جدید: آینه‌های آرایشی با لوگوی شخصی می‌تونن برای جذب مشتریان جدید نیز مؤثر باشن. افراد که به دنبال یک آرایشگاه حرفه‌ای هستن، ممکن هست با دیدن لوگوی شما بر روی آینه‌های آرایشی، به شما مراجعه کنن.

لازم به ذکر هست که برای بهره‌برداری بهینه از مزایای آینه‌های آرایشی با لوگوی شخصی، نیاز هست که لوگوی شما بسیار جذاب و قابل تذکر باشه و اطمینان حاصل بشه که به درستی و به صورت حرفه‌ای بر روی آینه‌ها حک شده اس.

کمپانی آینه‌ها بهترین گزینه برای سفارش آینه‌های لوگودار هست. تا آینه‌ی شما رو با کیفیت مرغوب بسازه که دارای لوگوی تخصصی و زیبای شماست.

آینه آرایشی چراغ‌دار با پایه‌هایی که چرخ داره

آینه‌ آرایشی چراغ دار با پایه‌ای که دارای چرخ هست، در آرایشگاه‌ها برای انجام مراحل مختلف آرایش و زیبایی استفاده می‌شه.

در ابتدا، این نوع آینه به دلیل داشتن چراغ به عنوان یک منبع نور قوی و مناسب برای انجام آرایش استفاده می‌شه. نور چراغ آینه‌ی چرخ دار به صورت مستقیم روی صورت شخص و تمام جزئیات آرایش او متمرکز می‌شه و به این ترتیب، آرایش‌کردن با دقت و کیفیت بالاتری انجام می‌شه.

همچنین، پایه‌ی چرخ‌دار آینه، به کاربر این امکان رو می‌ده که آینه رو به راحتی به جایی که نیاز داره حرکت بده. این ویژگی به خصوص برای آرایشگران مفید هست، چرا که اونا می‌تونن به راحتی این نوع آینه رو به جایی که نیاز دارن حرکت داده و به گونه‌ای که برای انجام کار بهتر هست، تنظیم کنن.

به طور کلی، آینه چراغ‌دار با پایه چرخ‌دار یک وسیله مفید و حیاتی در آرایشگاه‌هاست، که به خصوص برای انجام کار با دقت و کیفیت بالاتر در زمینه آرایش و زیبایی استفاده می‌شه

عوامل تاثیرگذار بر قیمت آینه آرایشی چراغ‌دار

1- کیفیت آینه: کیفیت آینه از جمله عوامل مهمی هست که بر قیمت آینه آرایشی چراغ دار تاثیر می‌ذاره. آینه با کیفیت بالاتر معمولا قیمت بالاتری نیز داره.

2- اندازه آینه: اندازه آینه نیز به قیمت اون تاثیر می‌ذاره. آینه چراغ دار بزرگ‌تر با قیمت بالاتری عرضه می‌شه.

3- نوع چراغ: نوع چراغ نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آینه چراغ دار در آرایشگاه هست. طراحی و نوع چراغ‌های استفاده شده می‌تونه قیمت رو به شدت تحت تاثیر قرار بده

4- برند آینه: برند آینه نیز از عوامل مهمی هست که بر قیمت اون تاثیر داره. برندهای معروف و محبوب در عرصه آرایشگاه‌ها معمولاً به دلیل شناخته شدگی بیشتر، قیمت بالاتری رو نیز دارن.

5- متعلقات آینه: متعلقاتی همچون جعبه و پایه یا قاب آینه نیز می‌تونن بر قیمت آینه چراغ دار تاثیرگذار باشن.

6- موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی مکان آرایشگاه نیز می‌تونه بر قیمت آینه تاثیر بذاره. در مناطقی با قیمت بالای اجاره و هزینه‌ی سرمایه‌گذاری بیشتر، قیمت خدمات و محصولاتی همچون آینه چراغ دار نیز بیشتر هست.

7- وضعیت بازار: وضعیت بازار نیز می‌تونه بر قیمت آینه چراغ دار تاثیر بذاره. در بازاری که رقابت بیشتری وجود داره، قیمت‌ها معمولاً پایین‌تر هستن. در عوض، در بازاری که رقابت کمتری وجود داره، قیمت‌ها معمولاً بالاتر هستن.

8- شرکت سازنده: شرکت سازنده نیز می‌تونه بر قیمت آینه آرایشی چراغ دار تاثیر بذاره. شرکت‌های مختلف در ارائه آینه‌های چراغ دار دارای قیمت‌های مختلفی هستن که ممکن هست به دلیل فناوری مصرفی خاص و یا کیفیت مواد اولیه مختلف باشه.

9- میزان استفاده: مصارف تخصصی و استفاده از آینه نیز می‌تونه بر قیمت اون تاثیر بذاره. مثلا آینه‌هایی که برای مصارف حرفه‌ای طراحی شدن، معمولاً دارای قیمت‌های بالاتری هستن. به عنوان مثال، آینه‌هایی که در آرایشگاه‌های حرفه‌ای استفاده می‌شه، دارای کیفیت و مشخصات خاصی هستن و به همین دلیل قیمت‌های بالاتری رو دارن.

10- نوع جنس آینه: نوع جنس آینه نیز می‌تونه بر قیمت اون تاثیر بذاره. اگه آینه آرایشی چراغ‌دار مواد اولیه‌ی خوبی برای ساختش داشته باشه بهای بالاتری داره.جنس قاب آینه نیز می‌تونه چوبی، پلاستیک و یا فلز باشه و هر کدام دارای قیمت‌های مختلف هستن.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار

آینه آرایشی چراغ‌دار با قاب یا بدون قاب

مقایسه آینه آرایشی چراغ‌دار با قاب و بدون قاب در واقع به نحوه استفاده از آینه و نیازهای شما بستگی داره. در ادامه به برخی از مزایا و معایب هر یک به عنوان آینه آرایشگاه یا مصارف خانگی ، اشاره می‌کنیم:

آینه آرایشی چراغ‌دار با قاب:

 • مزایا: استفاده از چراغ‌های موجود در قاب، امکان نورپردازی مناسب و حتی تنظیم نور رو برای آینه فراهم می‌کنه. قاب آینه می‌تونه جلوی خط و خش‌های آینه رو بگیره و به راحتی آینه رو در محل قرار بدین.
 • معایب: حجم قاب آینه بیشتر هست و به همین دلیل، نصب اون ممکن هست کمی دشوار باشه. هزینه آینه چراغ‌دار با قاب نسبت به آینه‌های بدون قاب بیشتر هست.
آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار با قاب

آینه آرایشی چراغ‌دار بدون قاب:

 • مزایا: آینه‌های بدون قاب سبک‌تر و ظاهری شیک‌تر دارن. هزینه اونا کمتر از آینه‌های چراغ‌دار با قاب هست.
 • معایب: اگر برای نصب آینه از چسب معمولی استفاده کنین، ممکن هست در صورت جدا شدن آینه از دیوار، به کیفیت اون صدمه بزنه. نورپردازی مناسب به همراه آینه‌های بدون قاب کار دشوارتری هست.

در کل، انتخاب یکی از این دو نوع آینه بستگی به سلیقه و نیاز شما داره. اگر به دنبال یک آینه با نورپردازی مناسب هستین، بهتر هست آینه چراغ‌دار با قاب رو انتخاب کنین، اما اگر به دنبال یک آینه سبک‌تر و با قیمت کمتر هستین، آینه بدون قاب رو انتخاب کنین.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار بدون قاب

جنس آینه و کیفیت آینه چه تاثیری در انعکاس تصاویر داره


آینه آرایشی چراغ‌دار که کمپانی آینه‌ها تولید می‌کنه تمام المان‌های مورد نیاز برای ساخت یک آینه‌ی با کیفیت رو داره. حالا ببینیم این عوامل چه فاکتورهایی رو شامل میشه ؟!

می‌دونین که ، آینه‌ها برای انعکاس تصاویر به کار می‌رن و جنس و کیفیت آینه می‌تونه تأثیر مستقیم بر کیفیت این انعکاس داشته باشه.

جنس آینه در واقع به جنس پایه‌ی تشکیل دهنده و مواد اولیه‌ی بکار رفته در ساخت اون آینه اشاره داره.

همچنین، کیفیت آینه وابسته به کیفیت پوشش سطح آینه اس. پوشش‌هایی که بر روی پایه آینه اعمال می‌شن، باید خود بازتابندگی بالا و مقاومت مناسبی در برابر خوردگی و خط افتادن روی اون ، داشته باشن. پوشش‌های روی آینه می‌تونن شامل لایه‌هایی از قبیل نیترید تیتانیوم، اکسید تیتانیوم و اکسید سیلیسیوم باشن.

علاوه بر جنس و پوشش آینه، عوامل دیگری نیز می‌تونن بر کیفیت انعکاس تأثیر بذارن. به عنوان مثال، محل نصب آینه، شدت نور، زاویه دید و حتی وجود خط و خش بر روی سطح آینه می‌تونن بر کیفیت انعکاس تأثیر گذاشته و مرغوبیت اونو کاهش بدن.

کیفیت آینه علاوه بر اینکه عمر آینه رو بیشتر می‌کنه ، بلکه باعث میشه تا چهره‌ی شما انعکاس زیباتری داشته باشه. این مورد رو در آینه‌هایی با کیفیت‌های متفاوت بارها تجربه کردین اما شاید دلیل اونو دقت نکرده بودین. گاهی یک آینه شما رو زیبا نشون میده و آینه‌ای دیگه شما رو مات‌تر و غیر واضح و تیره‌تر نشون میده. اکنون متوجه شدین که دلیل این امر به کیفیت آینه بستگی داره. که باعث تقویت اعتماد به نفس شما بشه یا تاثیری معکوس داشته باشه.

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار

از کجا آینه آرایشی چراغ‌دار بخرم که کیفیت بالا و قیمت مناسب باشه

کمپانی آینه‌ها در ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و بازار داخلی بزرگی که داره، مزیت‌های زیادی برای خرید آینه داره.

یکی از مزیت‌های بزرگ این کمپانی‌، تولید آینه با کیفیت بالا و از مواد با کیفیت هست. همچنین، این تولیدی از فناوری‌های نوین در تولید آینه استفاده می‌کنه که باعث بهبود کیفیت و دقت تولید محصولاتشون می‌شه..

مزیت دیگر خرید از این کمپانی‌، قیمت مناسب آینه‌های تولیدی‌شون هست. به دلیل تولید داخلی و عدم نیاز به واردات، قیمت‌های رقابتی‌تری نسبت به کمپانی‌های خارجی دارن. و باید گفته بشه که آینه آرایشی چراغ‌دار مد نظر شما به صورت تخصصی و شخصی سازی شده به صورت مستقیم و بدون واسطه بدست‌تون می‌رسه.و همین امر باعث بهای مناسب اون شده.

از گارانتی یکساله‌ی بی قید و شرط این آینه‌ها غافل نشین.که تمام آینه‌های تولید شده در این شرکت دوازده ماه پشتیبانی رایگان دارن.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش :09357015855

آدرس کمپانی آینه‌ها جهت مراجعه حضوری : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار
آینه آرایشی چراغ‌دار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ