آینه آرایشگاه مدل چراغدار

آینه آرایشگاه مدل چراغدار

در این مقاله در مورد آینه آرایشگاه مدل چراغدار آن صحبت خواهیم کرد و انواع اونو از نظر های مختلف بررسی می‌کنیم. اما در ابتدا یک صحبتی کنیم در مورد موضوع کلی آینه. در زمان های قدیم آینه رو صرفا فقط برای دیدن خود و در نهایت برای کوتاه کردن مو در آرایشگاه ها نصب می کردن. و در هر آرایشگاهی که وارد می شدین تنها یک نوع آینه که بسیار ساده و غیر جذاب و یک مدل بود رو می دیدین.

اما در گذشت زمان انواع اقسام آینه های مختلف و جذاب برای راحتی کار گریمور ها و آرایشگران به بازار ارائه شدن که بسیار زیبا و جذاب نیز هستن. و هر مشتری که وارد سالن آرایشگاهی می شه رو مجذوب خودش میکنه.این کارگاه پس از کلی تلاش و تحقیق توانسته بهترین ها رو در تولیدات آینه در کشور داشته باشه که با بهترین متریال روز دنیا و قیمت مناسب مشابه تولیدات خارجی رو به بازار عرضه کنه.

داشتن یک لامپ مزایای زیادی داره، از جمله اینکه چگونه می تونن به شما در صرفه جویی در هزینه قبض های برق به دلیل لامپ های LED که استفاده می کنن کمک کنن. آنها همچنین در هر اتاقی، بدون توجه به اندازه و شکل آن، عالی به نظر می رسن! برخی حتی دارای پورت های USB هستن تا بتونین گوشی خودتون رو بدون نیاز به پریز در شارژ نگه دارین! در کشورهای اروپایی برای گریم و آرایش کردن دیگر به هیچ عنوان به خاطر بالا بردن کیفیت کار خود از اینه های معمولی استفاده نمی کنن و ترجیح میدن که بهترین کیفیت آینه هالیوودی رو برای بهتر نتیجه گرفتن کار خود تهیه کنن.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه مدل چراغ دار

انواع آینه های چراغ دار

  • آینه بک لایت
  • آینه لامپی

آینه آرایشگاه مدل چراغدار بک لایت

یکی از آینه های چراغدار آینه های بک لایت هستن. که در آرایشگاه ها صرفا جنبه ی مدرن کردن سالن رو نیز خواهد داشت و با نصب این آینه ها بسیار آرایشگاه خود رو در نگاه اول جذاب و منحصر به فرد نشان خواهید داد. این آینه ها به نسبت آینه های لامپی از نور بسیار ملایم تری برخوردار است. کلیت این آینه ها به گونه‌ای است که چراغ هایی در پشت این آینه ها تعبیه می شه. و همانطور که در عکس مشخص است نور در پشت آینه می افته و یک نور طبیعی و ملایمی رو به بیرون انتقال میده. آینه های بک لایت جذابیت بسیار زیادی رو به سالن آرایشی مردانه و زنانه شما خواهد بخشید.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه مدل چراغدار بک لایت

آینه بک لایت دارای قابلیت های بسیار زیاد و کاملی می باشن. در واقع می توان این آینه ها رو به صورت های مختلف خریداری کرد. به طور مثال می توان آینه بک لایت لمسی خرید که تنها با لمس انگشتان بر روی آینه مورد نظر به راحتی بتوان نور آینه رو خاموش یا روشن کرد. و یا می توان به جای لمس آینه و لک افتادن ب روی آن از آینه های بک لایت ریموت دار استفاده کرد و با در دست داشتن یک ریموت در سرتا سر سالن می تونین آینه ی بک لایت مورد نظر خودتون رو خاموش و روشن کنین و یا حتی رنگ اونو با زدن دکمه ی ریموت تغییر بدین.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه مدل چراغدار بک لایت

آینه آرایشگاه مدل چراغدار هالیوودی یا لامپی

آینه های هالیوودی یا همان آینه های لامپی که امروزه مورد استفاده ی بسیاری از گریمور ها و آرایشگران حرفه ای هستن یکی از بهترین نوع آینه برای این حرفه شناخته شده اس. در این آینه با فاصله‌های معینی لامپ هایی در نظر گرفته می شه. این آینه به دلیل داشتن نور کافی مناسب برای انواع آرایش های حرفه ای می باشد.تا در انجام کار تسلط کافی باشه. هم چنین این آینه به شما این امکان رو میده که آرایش خودتون رو کامل کنین می‌تونین ببینین که پوشش شما دقیقاً چقدر یکنواخت است و به شما امکان میده نتایج متقارنی بگیرین.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه مدل چراغدار هالیوودی یا لامپی

انواع آینه لامپی

  • آینه آرایشگاه لامپی فریم دار
  • آینه آرایشگاه لامپی بدون فریم
  • آینه آرایشگاه لامپی قدی
  • آینه آرایشگاه لامپی رومیزی
  • آینه آرایشگاه گرد یا دایره ای
آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه مدل چراغدار

آینه آرایشگاه چراغ دار قدی

به طور کلی آینه های رومیزی قدی مناسب برای مزون یا فروشگاه های مختلف می‌باشن. اما اگر به این سبک از آینه قدی ها علاقه دارین در سالن های زیبایی نیز بسیار زیبا و منحصر به فرد خواهد شد و جلوه ای دیگه‌ای رو به محل کار شما میده. حتی می تونین این نوع آینه های قدی رو دوطرفه انتخاب کرده و در وسط سالن خود بذارین تا از دو طرف آینه استفاده‌ی بهینه انجام بشه. البته این کار رو اگر سالن آرایشی بزرگی دارین انجام بدین.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه چراغ دار قدی

آینه آرایشگاه لامپی فریم دار یا قاب دار

می توان این نوع از اینه ها رو باقاب یا فریم های مشخص و زیبایی که با محیط کاری شما نیز ست باشد انجام داد. قاب ها و فریم ها از انواع های مختلف و گوناگونی تشکیل شدن به طور مثال این نوع قاب‌ها می تونن چوبی فلزی یا یو پی وی سی باشن. و یا حتی از رنگ های متنوعی مانند طلایی ، سفید مشکی یا طوسی استفاده کرد.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه لامپی فریم دار یا قاب دار

آینه آرایشگاه لامپی یا چراغ دار رومیزی

اگر می‌خواهید برای آرایشگاه خود آینه لامپی یا چراغدار تهیه کنین به طوری که بسیار براتون مفید باشه پیشنهاد ما به شما خرید آینه چراغ دار رومیزی اس. زیرا از تمام نظرها بسیار مناسبه و به نسبت قدی به علت این که نصف اس مقرون به صرفه‌تر نیز محاسبه میشه و بر روی یک میز یا یک پایه قرار می‌گیره. برای استفاده در اتاق آرایش درخانه نیز این آینه ها بسیار پر کاربرد می باشن و بسیار استفاده میشن.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه لامپی یا چراغ دار رومیزی

آینه آرایشگاه مدل چراغدار دایره ای

یکی دیگر از انواع آینه های چراغدار نوع دایره‌ای اون می باشد.که در بسیاری از سالن های آرایشی مردانه و زنانه استفاده می شه. و در ابتدا با دستگاه گرد بر این آینه ها بریده شده و پس از برش لامپ ها بر روی این آینه ها به فاصله‌های مشخصی قرار خواهد گرفت. در کل شکل دایره به دلیل اینکه سکون نداره بسیار محیط سالن آرایشی رو پر طراوت و زنده‌تر از آینه هایی با اشکال مستطیل یا مربغع نشان خواهد داد و از نظر فنگ شویی و روانشناسی نیز بسیار فواید بیشتری در طراحی و دکوراسیون سالن آرایشی از نظر بصری داره.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار دایره ای
آینه آرایشگاه مدل چراغدار دایره ای

آینه آرایشگاه مدل چراغدار حکاکی شده

بهترین روش برای به رسمیت شناختن برند خود این است که یک لوگو ویا نام سالن آرایشی خودش رو به وسیله ی حکاکی با وسیله های مختلف بر روی آینه ی سالن آرایشی خود حک کنین. با این کار لول و کلاس کاری خودتون رو نیز بالاتر برده و نشون میدین که دارای برند اختصاصی حتی روی تمامی وسایل آرایشگاه خود هستین. لازم به ذکر است که هزینه‌ی انجام حکاکی با یک آینه ی ساده کاملا متفاوته و بابت لوگو گذاری و یا حکاکی برند شما هزینه‌ای جداگونه دریافت می‌کنن.

آینه آرایشگاه مدل چراغدار
آینه آرایشگاه مدل چراغدار حکاکی شده

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

شماره تلفن جهت ارتباط تلفنی:

09901717305

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ