آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی

آینه‌ها از ابزار خیلی ضروری در زندگی روزمره انسان امروزی هستن. در واقع وجود اون برای برخی فضاها الزامیه. به طوری که اغلب افراد، روزانه نیاز به آینه و استفاده از اونو حس می‌کنن. با توجه به اهمیت آینه، در این زمینه پیشرفت‌های قابل ‌توجهی شده. و کیفیت و تنوع آینه‌ها بسیار بهبود پیدا کرده. اما آینه قدی یکی از پرکابردترین آینه‌هاست. آرایشگاه و سالن زیبایی نیز از فضاهایی است که وجود آن با آینه معنا پیدا می‌کنه. بنابراین آینه آرایشگاه قدی از ابزاری هس که می‌تونه از الزامات این فضا دونست.

آینه آرایشگاه قدی

دلیل انتخاب آینه قدی

آینه قدی در میان انواع مختلف آینه، با توجه به شکل و حداقل ابعادی که داره، کاملترین دید رو ایجاد می‌کنه. درواقع با قرار گرفتن مقابل آینه قدی نیز دید جامعی از خود ایجاد میشه. بنابراین باتوجه به عملکردی که آینه قدی داره، برای فضاهایی مثل خانه و آرایشگاه بسیار مناسبه. به‌طوری که وجود حداقل یک آینه قدی برای این نوع از فضاها لازمه.

آینه آرایشگاه قدی

در آرایشگاه باتوجه به این که افراد برای گرفتن خدمات زیبایی و آرایشی مراجعه می‌کنن، بعد از اتمام کار تمایل دارن که خودشون رو به‌طور کامل در آینه مشاهده کنن. به‌خصوص عروس‌ها ترجیح می‌دن تا در آینه آرایشگاه قدی خودشون رو بعد تمام شدن مراحل ببینن. با وجود این توضیحات آینه قدی در آرایشگاه اجتناب‌ناپذیره. بنابراین با وجود اهمیت بالای آینه، نیازه تا انواع آینه شناخته بشه تا بتونیم آینه‌ای زیبا و عملکردی متناسب با فضای خود داشت.

معرفی انواع آینه آرایشگاه قدی

همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد اهمیت آینه‌ها موجب‌شده تا تنوع در این زمینه بسیار افزایش پیدا کنه. به‌گونه‌ای که برای کاربردهای خاص بشه آینه‌ای کاربردی‌تر انتخاب کرد.

آینه چراغ دار

آینه چراغ دار یکی از انواع آینه‌های مناسب برای آرایشگاه هس که دارای نورپردازیه. در آینه چراغ دار از لامپ‌های LED روی آینه استفاده می‌شه. این چراغ‌ها با فاصله مناسب و به تعداد مشخصی روی آینه نصب می‌شه. تا بهترین و ایده‌آل‌ترین نورپردازی بدون ایجاد سایه‌هایی ایجاد بشه. لامپ‌های LED که در آینه چراغ دار مورد استفاده قرار می‌گیرن، کم مصرف و دارای طول عمر بالایی هستن. همچنین نور ایجادشده توسط این لامپ‌ها بسیار طبیعیه و موجب آسیب به چشم هم نمی‌شه.

آینه آرایشگاه قدی

آینه آرایشگاه قدی چراغ دار با توجه به این موضوع که دارای نورپردازی هس، برای انجام امور آرایشی از بهترین گزینه‌هاس. چرا که چراغ‌های نصب شده روی آینه چهره و صورت رو بهتر و واضح‌تر نشون می‌دن. چرا که از اصل‌های مهم در امور آرایشی به‌خصوص میکاپ، تصویر واضح و نور خوب و کافی هست. که در این صورت با استفاده از آینه چراغ دار، این موارد به‌بهترین شکل تامین میشن.

علاوه بر این موارد کاربردی، زیبایی آینه چراغ دار نیز فوق‌العاده اس. و با استفاده از این آینه‌ها در آرایشگاه می‌توان فضا رو زیباتر کرد. زیبایی نیز در دنیای امروزی از موارد خیلی مهم علی‌الخصوص در فضاهای کاری محسوب میشه. به این دلیل که از اولین فاکتورها برای جذب افراد به یک فضایی، زیبایی و ظاهر محیط مورد نظر رو میشه در نظر گرفت. که آینه چراغ دار در حفظ زیبایی بیشتر فضای خود می‌تونه بهترین عملکرد رو دارا باشه.

آینه بک لایت

آینه بک لایت هم از آینه‌هایی هس که دارای نورپردازیه. این آینه ها به دلیل این که دید بهتری رو ایجاد می‌کنن، گزینه‌های مناسبی برای آرایشگاه‌های مختلف مردونه و زنونه هستن. در این آینه هم از چراغ‌های LED استفاده می‌شه. اما شکل این چراغ‌ها متفاوت از چراغ‌هایی هست که در آینه چراغ دار به کار می‌ره. و به شکل نواری و با ضخامت کم هستن که در قسمت پشت آینه به کار برده می‌‌شن. اما تمام مزایای همان چراغ LED رو دارا هستن.

آینه آرایشگاه قدی بک لایت نیز همانند آینه چراغ دار با ایجاد نورپردازی برای استفاده در آرایشگاه، به‌خصوص در قسمت میکاپ بهترین انتخابه. چرا که نوری که توسط این لامپ‌ها ایجاد می‌شه، بسیار طبیعیه. همچنین می‌تونه دارای تنوع رنگی نیز باشه.

آینه آرایشگاه قدی

از امکانات قابل توجه این آینه‌ها

  • کارکرد آینه آرایشگاه قدی می‌تونه به سه صورت لمسی، ریموتی و یا حسگری باشه. که بر اساس انتخاب، هرکدام از این عملکردها روی آینه آرایشگاه قدی نصب می‌شه.
  • رنگ نورپردازی آینه‌ها می‌تونه قابل تغییر باشه. یعنی با استفاده از عملکردهایی که روی آینه نصب شده، می‌توان رنگ نور رو تغییر داد.
  • حتی این امکان وجود داره که بتونیم شدت نور رو کم یا زیاد کنیم در این صورت بر حسب نیاز به نوری که در طول روز وجود داره می‌شه نور ایده‌آل رو تنظیم کنیم.
  • امکان حک ساعت و دمای محیط روی صفحه نمایش آینه وجود نداره.
  • شما با این آینه‌ها می‌تونین موسیقی هم در فضای سالنتون پخش کنین تا به جذابیت هر چه بیشتر این آینه‌ها اضافه کنین.
آینه آرایشگاه قدی

آینه ساده

آینه ساده آینه‌ای هس که از گذشته تا به امروز همیشه مورد استفاده قرار می‌گرفته. اما امروزه شفافیت اون بسیار بالاست و کیفیت و مقاومت اون نیز به‌طور چشمگیری افزایش یافته. این آینه‌ها در عین سادگی زیبایی خاص خودشون رو دارا هستن و مناسب با هرفضایی هستن. آینه آرایشگاه قدی ساده همچنین نصب بسیار راحتی داره. و در هر فضایی که قرار بگیرن می‌تونن خودشون رو با اونجا تطبیق بدن.

آینه آرایشگاه قدی

آینه دوطرفه

آینه آرایشگاه قدی دوطرفه این امکان رو به شما میده تا بتونین از فضای موجود استفاده بهینه‌تری کنین. به این دلیل که با استفاده از آینه دوطرفه امکان استفاده از هر دو طرف اون به صورت همزمان فراهم می‌شه. آینه آرایشگاه قدی دوطرفه اغلب در قسمت میانی آرایشگاه یا سالن زیبایی قرار می‌گیره تا دسترسی به هر دو طرف اون بتونه ایجاد بشه. شما با این آینه می‌تونین از هر فضایی که تو سالنتون دارین استفاده کنین تا بتونین به تعداد بیشتری از مشتری‌ها خدمات بدین.

آینه آرایشگاه قدی

آینه دکوراتیو

آینه آرایشگاه قدی دکوراتیو هم به نوعی از آینه‌ها گفته می‌شه که علاوه بر عملکردی که به عنوان آینه داره، ابزاری دکوراتیو در محیط خودش محسوب می‌‌شه. تنوع این آینه‌ها بسیار بالاست. در این نوع از آینه آرایشگاه قدی میشه از شکل‌های خاص برای آینه استفاده کرد یا تراش‌هایی رو در اون ایجاد کرد تا بتونین از آینه‌ای خاص در فضای خودتون بهره ببرین. درواقع این آینه آرایشگاه قدی دو عملکرد رو با هم دارن.

آینه  آرایشگاه قدی

آینه کودک

آینه کودک نیز یکی از انواع مختلف آینه‌ هست که می‌تونه در قسمتی از فضای آرایشگاه قرار بگیره. تا با وجود آن کودکان حس بهتری در این فضا داشته باشن و موجب می‌شه، حس ترسی که برخی از بچه‌ها دارن تا حد زیادی کاهش پیدا کنه. درواقع با استفاده از آینه کودک می‌تونیم این حس رو ایجاد کنیم تا مادرانی که فرزند کوچیک دارن هم بتونن جذب محیط موردنظر بشن و حس کنن که به اونا و فرزندشون ارزش بالایی داده شده.

آینه آرایشگاه قدی

امکاناتی که آینه آرایشگاه قدی می‌توانن داشته باشن:

  • امکان حکاکی لوگو و نام آرایشگاه روی تمامی آینه‌ها وجود داره. در این صورت یک آینه کاملا اختصاصی ایجاد میشه که تنها متعلق به شما و فضای شماست. این حکاکی اگر روی آینه‌هایی که دارای نورپردازی هستن ایجاد بشه، جلوه و زیبایی اون چندین برابر میشه.
  • نصب آینه آرایشگاه قدی می‌تونه به صورت‌های مختلفی انجام بگیره. به‌عنوان مثال قدی، پایه‌دار و… که هرکدوم متناسب با فضای موجود و سلیقه شخصی قابلیت انتخاب دارن. درواقع آینه‌ها می‌تونن به صورت ثابت و متحرک به کار برن. در نوع متحرک میشه در زیر پایه‌ها از چرخ‌هایی استفاده کرد تا امکان جابه‌جایی و حمل اون آسون بشه.
  • شکل آینه قدی در اکثر موارد به شکل ایستاده و مستطیلیه. اما در صورت تمایل می‌تونه اشکال دیگری نیز داشته باشه. مثل گرد، بیضی
  • تمامی انواع آینه می‌تونن همراه قاب به کار برن و یا بدون قاب. آینه بدون قاب آینه‌ای ساده و شکیله که با هر فضایی قابلیت هماهنگی داره. آینه قاب دار هم تنوع خیلی بالایی داره. چرا که انواع مختلف قاب، جنس‌های متفاوت و رنگ‌های متفاوتی دارن که گزینه‌های زیادی رو برای انتخاب در اختیارتون قرار میدن.
آینه آرایشگاه قدی

ضمانت همه‌جانبه‌ی آینه‌ها

تمامی آینه‌های تولید شده دارای ضمانت نامه‌ی یکساله هستن که به صورت بی قید و شرط قابل اعمال هستن. به این معنی که هر خرابی و اشکال به وجود اومده در سنسورهای نوری یا کیفیت وضوح آینه‌ها تنها با تلفنی به شرکت تولیدی قابل عودت هس. و تعویض با آینه‌ی نو رایگان و بدون دریافت هر گونه هزینه‌ای هس. حتی این امکان هم وجود داره که اگر شما از آینه سفارشیتون رضایت نداشتین و موردپسندتون اون طور که باید نبود، می‌تونین آینه رو مرجوع کنین.

پس اگر نیاز به آینه آرایشگاه قدی دارین و یا آینه خودتون قدیمی هس، می‌تونین با ما تماس بگیرین و ثبت سفارش انجام بدین. و مطمئن باشین که آینه‌ای با کیفیت خیلی بالا و قیمت مناسب تهیه می‌کنین. چون ما آینه‌هامون رو با ضمانت به شما تقدیم می‌کنیم و خودمون هم مستقیم محصولاتمون رو به‌فروش می‌رسونیم تا بتونیم با قیمت مناسب‌تری آینه‌ها رو عرضه کنیم. تولیدی آینه ما هر نوع آینه‌ای که شما مدنظر داشته باشین رو براتون به بهترین حالت تولید می‌کنه. این نکته رو هم باید بگیم که شما در هر جایی از کشور که باشین می‌تونین آینه سفارش بدین.

پل ارتباطی

جهت سفارش آینه‌ی دلخواه خود به صورت آنلاین و حضوری می‌تونین اقدام کنین. که سفارش آنلاین باعث صرفه جویی در تایم و هزینه‌های جاری شما میشه. اما بعضی از عزیزانی که سفارش حضوری رو ترجیح میدن می‌تونن از ساعت 8 صبح تا 20 عصر به آدرس زیر مراجعه کنن.

آدرس کارخانه:
آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

شماره تلفن جهت ارتباط تلفنی:

09357015855

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ