آینه کاری آرایشگاه

آینه آرایشگاهی مردانه

آینه آرایشگاه مردانه

در تمام آرایشگاه‌ها آینه یک وسیله مهم و ضروری در آرایشگاه‌ها هست.فرقی هم نمیکنه که آرایشگاه مردانه باشه یا آرایشگاه زنانه. آینه آرایشگاه مردانه در انواع مختلف با آپشن‌های مختلفی تولید می‌شه.قیمت این آینه به موارد زیادی بستگی داره که در ادامه مقاله توضیحات لازمو میدیم.آینه هایی که از کارخانه آینه ها تهیه میکنین دارای گارانتی بدون قید و شرطه و اگه در حال ارسال برای آینه شما اتفاقی بیوفته ما دوباره یک آینه دیگه براتون درست میکنیم و هیچ هزینه ای از شما نمی‌گیریم.و اگه طی مدت استفاده اگه قطعه ای از آینه خراب بشه اونو برای شما تعمیر میکنیم.برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و یا طرح مورد نظرتونو به این شماره 09901717305 ارسال کنین

انواع آینه آرایشگاهی مردانه

آینه آرایشگاهی مردانه

آینه آرایشگاهی مردانه بک لایت
آینه آرایشگاهی مردانه هالیوودی
آینه آرایشگاهی مردانه چراغ دار
آینه آرایشگاهی مردانهال ای دی دار
آینه آرایشگاهی مردانه دوطرفه
آینه آرایشگاهی مردانه لمسی یا تاچ
آینه آرایشگاهی مردانه ریموتی
آینه آرایشگاهی مردانه قابدار
آینه آرایشگاهی مردانه دیواری
آینه آرایشگاهی مردانه قدی
آینه آرایشگاهی مردانه چرخدار
آینه آرایشگاهی مردانه پایه دار
آینه آرایشگاهی مردانه حسگر
آینه آرایشگاهی مردانه باقاب فلزی
آینه آرایشگاهی مردانه حکاکی شده
آینه آرایشگاهی مردانه سندبلاست

آینه آرایشگاهی مردانه بک لایت

آینه آرایشگاه مردانه

نور و آینه نیاز اصلی یک سالن زیباییه.آینه‌های بک لایت نور کافی و مناسب دارن که به جز کابردشون استفاده از این آینه فضای سالن شما رو خاص و چشمگیر می‌کنه.طرح آینه های بک لایت رو می‌تونیم در انواع مختلف طراحی و تولید کنیم.از قسمت‌هایی که با دستگاه جیوه آینه رو تراش می‌دن نوری که پشت آینه تعبیه شده به قسمت روبروی آینه میتابه.وفضای مناسبی رو برای آرایش و پیرایش فراهم می‌کنه.

آینه آرایشگاه مردانه دوطرفه

آینه آرایشگاه مردانه

یکی از خاص ترین مدل ها آینه دوطرفست.این آینه ی زیبا رو می‌تونین با بندچرمی یا زنجیر از سقف آویزون کنین و هم میتونین با پایه روی میز یا زمین قرار بدین.برای کسانی که سالن های آرایشی کوچیکی دارن یکی از مناسب ترین گزینه‌ها این آینست بخاطر اینکه همزمان میتونن دونفر از این آینه استفاده کنین.با استفاده ازاین آینه دوطرفه فضای از همه فضاها بهترین استفادرو میبریم.

دربین دو آینه که پشت به هم قرار دارن می‌تونیم طبقاتی تعبیه کنیم تا وسایل مورد نیاز کارتون رو در طبقات قرار بدین.علاوه بر این طبقات میشه روی آینه‌ها رو با دستگاه به صورت سندبلاست طرح زد و مابین این دوآینه ،نور مخفی گذاشت که هم یه آینه دوطرفه داشته باشین و هم یه آینه با نور مناسب.

آینه آرایشگاه مردانه حکاکی شده

آینه آرایشگاه مردانه

این نوع آینه که حکاکی روی اون انجام میشه بسیار خاص و منحصر به فرده.شما میتونین لوگوی مخصوص سالن خودتون رو سفارش بدین تا روی آینه طراحی کنیم.

با این کار شما یک آینه خاص و چشمگیر دارین.طراحی لوگو باعث می‌شه تا کسی که به سالن شما مراجعه می‌کنه با دیدن یک آینه با لوگوی مخصوص همیشه آرایشگاه شما رو به خاطر بسپاره.این رو هم بگیم که حکاکی روی آینه بدون گرفتن هیچ مبلغی انجام می‌شه.اگر آینه حکاکی شده شما دارای نور مخفی باشه از قسمتی که لوگو یا طرح شما طراحی شده ، نور میتابه و یک جلوه زیبا رو ایجاد میکنه.

آینه آرایشگاه مردانه چرخدار

آینه آرایشگاهی مردانه

اکثر آینه های چرخدار در سایز‌های بزرگ هستن.با کمک این چرخ‌ها به راحتی میتونین آینه ها رو جابجا کنین و نیازی به کمک کسی ندارین.اگر سالن زیبایی شما در مکانی هست که احتمال جابجایی و اسباب کشی وجود داره پیشنهاد ما به شما این آینه چرخداره.چون اگه از آینه های دیواری که با دریل و پیچ به دیوار نصب می‌شن استفاده کنین کارو سخت کردین و موقع جدا کردن آینه از دیوار ،دیوارو هم خراب کردین.

اینه آرایشگاه مردانه

بر روی آینه های تولید شده در گارگاه میشه نور ال ای دی نواری و لامپی نصب کرد.با روش های مختلف هم میتونین این نور رو روشن و خاموش کنین.یکی از روش های با کمک ریموته.شما میتونین درجه نور رو با کمک ریموت کم و زیاد کنین.حتی میتونین یکی درمیون از لامپ های مهتابی و افتابی استفاده کنین. که با این ریموت میتونین فقط نورهای مهتابی و یا تنها نورهای افتابی رو روشن و‌خاموش کنین.

آینه آرایشگاه مردانه قابدار

آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه میتونه هم باقاب باشه هم بدون قاب.قاب های مختلفی وجود داره که برای آینه ها نصب میشه.شما میتونین نسبت به دکور سالن آرایشگاه و یا هرمکانی که آینه رو نصب میکنین قاب رو انتخاب کنین.قاب های آینه در مدل های فلزی،استیل،چوب،پی وی سی و یا حتی از جنس خود آینه هستن.

قاب‌های فلزی در رنگ‌ مشکی بسیار خاص و پرطرفداره.قاب های فلزی و استیل نوارهای نازکی هستن که دور آینه میزنن که نمایی زیبا به آینه ها میده.

آینه آرایشگاه مردانه کشودار

آینه آرایشگاه مردانه


بعضی از آینه ها رو با خواست شما میتونیم در قسمت پایین آینه و یا بغل های آینه ،کشو تعبیه کنیم و یا طبقاتی قرار بدیم.این آینه با طبقه و کشو بسیار مناسب کار آرایشگر هاست. چرا که وسایل مورد نیاز کارشون رو که باید دم دستشون باشه روی باکس‌ها و کشوهای این آینه می‌ذارن.

آینه آرایشگاه مردانه چراغ دار

آینه آرایشگاهی مردانه

نیاز اصلی گریم و آرایش نوره کافیه.آینه آرایشگاه چراغ دار این امکان رو به شما میده تا نور کافی برای کارتون رو داشته باشید.لامپ های آینه چراغ دار از نوع ال ای دی هستن.این لامپ ها با محیط زیست سازگاری دارن و قابل بازیافت هستن.عمر لامپ ها بسیار زیاده و مثل بقیه لامپ‌ها به دفعات خاموش روشن شدن ربط نداره و به ساعت روشن موندن لامپ ‌ها مرتبطه.

روی آینه‌های چراغ دار یا هالیوودی می‌شه لامپ‌های مهتابی و یا آفتابی یا هردورو یکی درمیان نصب کرد.با ریموت این آینه شما می‌تونین فقط لامپ‌های مهتابی و یا آفتابی رو روشن کنین.درجه نور این آینه هالیوودی با ریموت مثل رینگ لایت ها کم وزیاد می‌شه.

آینه آرایشگاه مردانه لمسی یا تاچ

آینه آرایشگاه مردانه

نور آینه ها با روش های مختلفی روشن و خاموش میشه.یکی از روش های خاص و جالب اونا‌به صورت لمسیه.با کمک دستگاه های مخصوص به صورت دایره ای کوچیک یک قسمت جیوه آینه رو میتراشن و سنسور حساس به لمس رو درقسمت پشت آینه میذارن.زمانی که شما قسمت مشخص شده رو لمس میکنین لامپ‌های آینه شما روشن و خاموش میشن.این سنسور دقیقا مثل صفحه لمسی گوشی‌های تاچ عمل میکنه.

آینه آرایشگاه مردانه طرح دار

آینه آرایشگاهی مردانه

آینه ها رو میشه با روش‌های مختلفی طرح دار کرد.و همینطور می‌شه چاپ روی آینه ها انجام داد و هم میشه طرح‌های مختلفی روی آینه‌تراش داد و هم با دستگاه سندبلاست قسمتی از آینه رو لوگو و یا طرح خاصی رو به صورت مات اجرا کرد.

آینه آرایشگاه مردانه گرد

آینه ارایشگاه مردانه

آینه ها رو میشه در اشکال مختلفی برش داد .یکی از زیباترین و پرطرفدارترین آینه‌ها مدل گرد هست.برای آینه های آرایشگاه گرد می‌تونیم نورمخفی و یا لامپ دورتادور آینه تعبیه کنیم.روی آینه گرد رو میشه با دستگاه سندبلاست طرح‌هایی زیبا رو اجرا کرد و از اون قسمت که جیوه آینه تراشیده شده و طرح انتخابی اجرا شده نوری که پشت آینه تعبیه شده به روبرو بتابه.

آینه آرایشگاه مردانه رنگی

یکی از عوامل تاثیر گذار در انرژی محیط و روحیه افراد رنگ‌ها هستن.آینه‌های رنگی باعث میشن شما فضایی آرامش بخش،پرانرژی و دلنشینی رو ایجاد کنین.میتونین قسمت‌هایی از سالن زیبایی خودتون رو از آینه‌های طرح‌دار و رنگی استفاده کنین یا آینه‌های رنگی رو به صورت دایره‌های رنگی ریزو درشت برش بدیم و روی یک دیوار نصب کنیم.این طرح یک جلوه زیبا رو به محیط شما میده.

آینه ارایشگاه مردانه رنگی

آینه آرایشگاه مردانه جورچین

علاوه بر اینکه شما می‌تونین آینه‌های دیواری و قدی رو به صورت تک تک و جدا از هم روبروی صندلی ها قرار بدین میتونین از آینه جورچین در طرح و رنگ‌های مختلفی استفاده کنین و یا قسمتی از آرایشگاه رو با آینه های جورچین در شکل‌های مختلف بچینین.لبه‌‌های این آینه‌ها رو میتونین به صورت تراشخورده سفارش بدین.در تولیدی هرمدل آینه که شما سفارش بدین و طرح اونو در ذهن داشته باشین رو براتون طراحی و اجرا میکنیم.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ