آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

اهمیت آینه در زندگی روزمره انسان امروزی اجتناب‌ناپذیره. اما در برخی از فضاها و شغل‌ها هم اهمیت خیلی بالایی داره. مثل آرایشگاه و سالن زیبایی که از فاکتورهای اساسی در اون آینه هستش. اما در میان آینه‌های موجود، آینه آرایشگاهی بزرگ یکی از موارد الزامی در این فضا هست. چراکه افراد بعد از گرفتن برخی از خدمات زیبایی، تمایل دارن تا بتونن خودشون رو به طور کامل در آینه مشاهده کنن. بنابراین آینه در ابعاد بزرگ محصولی ضروری برای فضای سالن‌های زیبایی هستش.

آینه آرایشگاهی بزرگ

به طور کلی آینه‌ها وقتی در فضایی مورد استفاده قرار بگیرن، اون فضا رو بزرگ‌تر و روشن‌تر نشون میدن. به دلیل شفافیت و انعکاسی که در آینه رخ میده، این اتفاق به وجود میاد. با وجود آینه بزرگ، این بزرگنمایی و روشن‌تر جلوه دادن فضا بیشتر خواهد شد. چراکه آینه آرایشگاهی بزرگ، طبیعتا به‌دلیل داشتن ابعاد بزرگ‌تر، موثرتر هم هستش. علاوه بر این موارد آینه رو میشه به‌عنوان دکور آرایشگاهی هم تلقی کرد.

درواقع آینه تاثیر خیلی زیادی در زیباسازی فضای خودش داره. به این دلیل که آینه بیشترین چیزی هست که فضای آرایشگاه رو اشغال میکنه. درواقع بخش عمده‌ای از فضای آرایشگاه و سالن زیبایی به وسیله آینه پر میشه. بنابراین بیشترین تاثیر رو در دکوراسیون آرایشگاه، آینه آرایشگاهی بزرگ داره.

آینه آرایشگاهی بزرگ

ابعاد مناسب برای آینه آرایشگاهی بزرگ

ابعاد آینه آرایشگاهی بزرگ باید به اندازه‌ای باشه که هر فردی بتونه خودش رو در اون مشاهده کنه. درواقع باید به اندازه کافی بزرگ باشه تا افراد با ابعاد مختلف در جثه خودشون، بتونن به طور کامل خودشون رو در آینه مشاهده کنن. علاوه بر این مورد با توجه به فضای موجود هم انتخاب آینه آرایشگاه در ابعاد بزرگ صورت می‌گیره. تا هماهنگی مناسبی بین آینه و فضای اون وجود داشته باشه. برای انتخاب ابعاد میشه از طراحان و مشاوران مختلفی در این زمینه کمک گرفت تا بهترین انتخاب صورت بگیره.

آینه آرایشگاهی بزرگ

هماهنگی بین ابعاد آینه و فضای موجود باید به اندازه کافی باشه تا بر زیبایی فضا تاثیر بذاره. متناسب نبودن این ابعاد تاثیر منفی خواهد گذاشت. نامتناسب نبودن این موارد به جای این که تاثیر مثبتی داشته باشه، منفی خواهد بود. پس در انتخاب آینه آرایشگاهی بزرگ توجه به این موارد، مورد نیاز و الزامی هست.

آینه آرایشگاهی بزرگ

معرفی انواع آینه به منظور استفاده آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه معمولی

آینه آرایشگاهی بزرگ از نوع ساده و معمولی منظور آینه‌های شفاف و بی‌رنگ که بدون قابلیت اضافی هستن. شفافیت و وضوح تصویر این آینه‌ها بسیار بالاست. به‌گونه‌ای که وضوح تصاویر ایجاد شده خیلی بالا و کاملا مطابق با واقعیت خودشون هستن. درجه‌بندی هم در مورد شفافیت بیشتر آینه‌ها وجود داره. ازجمله کلیر و کریستالی که می‌تونن شفافیت بسیار بالایی داشته باشن.

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه در کل با انعکاس نور و محیط اطراف، موجب زیباتر شدن و جلوه بیشتر فضای آرایشگاه میشه. و به زیباتر به نظر رسیدن اون فضا خیلی کمک میکنه. همچنین به کار بردن این نوع آینه، نیاز به تجهیزات خاصی نداره و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیره. به علاوه آینه‌ها امروزه از کیفیت خیلی بالایی برخوردار هستن. و دیگه مثل گذشته شیشه‌ها و آینه‌ها شکننده نیستن و مقاومت زیادی از خودشون نشون میدن.

آینه بک لایت

آینه آرایشگاهی بزرگ حالت دیگه‌ای که می‌تونه باشه، بک لایت هست. این آینه آینه‌ای با نورپردازیه که این نوردهی به وسیله چراغ‌های LED به کار رفته در آینه ایجاد میشه. نحوه قرارگیری چراغ‌ها به این صورت هست که چراغ ال ای دی که به صورت نواری و یک تکه هست، در پشت آینه به کار میره. این چراغ ضخامت کمی داره، بنابراین از نمای روبه‌رو مشخص نیست. و از نظر ظاهری آینه بک لایت از زیبایی منحصربه‌فردی برخورداره.

آینه آرایشگاهی بزرگ

میزان نوردهی این آینه نوری بسیار ملایم و طبیعی هست. به‌خصوص آینه آرایشگاهی بزرگ که ابعاد زیادی داره، میزان نوردهی اون هم طبیعتا به جهت ابعاد بزرگ‌تر دارای نوردهی بیشتری هستش. درکل آینه‌ای مثل آینه بک لایت از بهترین انتخاب‌ها برای آینه آرایشیه. به این دلیل که نور لامپ ال ای دی بسیار طبیعی و ملایم هست. و موجب میشه تا بتونه مقابل خودش رو روشن کنه. بنابراین هنگام انجام امور آرایشی مقابل خود و چهره رو به طور کامل روشن میکنه. این روشنایی ایجاد شده دید کاملی ایجاد میکنه تا بشه کامل بر انجام کار اشراف داشت.

درواقع نور از فاکتورهای بسیار مهم در آرایش و میکاپ هست تا بتونه دید خوبی ایجاد کنه و چهره رو مطابق اونچه که در واقعیت هست، نشون بده. البته که نور در کنار وضوح بالای تصویر در آینه به این امر با هم کمک میکنن تا در نهایت بشه با دقت کافی در مقابل آینه میکاپ کرد و در آخر هم نتیجه رضایت‌بخشی حاصل بشه.

آینه چراغ دار

آینه چراغ دار هم همونطور که از اسم اون مشخص هست، به دلیل چراغ‌های به کار رفته در اون دارای نوردهی خوبی هستش. در این نوع آینه، چراغ‌ها به صورت تک‌به‌تک و با فاصله مشخصی روی آینه و یا قاب تعبیه میشن. تا بتونن بهترین حالت نوردهی رو داشته باشن. چرا که اگر لامپ‌ها به‌درستی چیده نشن، روشنایی مطبوبی حاصل نمیشه. در عوض سایه‌های اضافی تشکیل میشه و اجازه نمیده تا چهره در آینه به‌‌صورت واضح تشکیل بشه. و مراحل کار رو دچار مشکل میکنه. به این دلیل که با روشنایی نامناسبی که ایجاد میکنه، چهره رو کامل روشن میکنه و تصویر واضحی از چهره در آینه تشکیل میده.

آینه آرایشگاهی بزرگ

چراغ‌های به کار رفته در آینه چراغ دار هم از نوع آینه بک لایت هست. هر دو نوع چراغ‌های به کار رفته، ‍LED هستن. این چراغ‌ها دارای مزایای فوق‌العاده‌ان که موجب شده تا در بسیاری از موارد جایگزین لامپ‌های معمولی بشن. به این دلیل که مصرف انرژی اون بسیار کم هست. همچنین طول عمر این لامپ‌ها بسیار بالاتر هستش. بنابراین خرید اون‌ها بسیار باصرفه هست. به علاوه نوری که ایجاد میکنن هم بسیار طبیعیه و آسیبی به چشم وارد نمیکنه. از نظر مقاومتی هم بسیار مقاومت بالایی دارن.

نکته مهم‌تر در مورد این لامپ‌ها این هست که بعد از مدت زمانی که روشن میمونن، مثل لامپ‌های معمولی گرم نمیشن و حرارت تولید نمیکنن. بنابراین برای استفاده در آینه بهترین انتخاب هستن. چراکه روی آینه قرار میگیرن و مهمه که گرما تولید نکنن. یک فاکتور مهمیه که به‌خصوص در مورد آینه چراغ دار که فاصله افراد با آینه بسیار کم هستش، وجود داره.

موارد استفاده آینه آرایشگاهی بزرگ

  • آینه دیواری معمول‌ترین حالت برای نصب آینه آرایشگاهی بزرگ هست. آینه با نصب بر روی دیوار، فضایی را اشغال نمیکنن. و به علاوه موجب بزرگنمایی بیشتر آینه میشه. همچنین آینه دیواری هم ایمنی بیشتری رو خواهد داشت. چراکه برخورد خاصی با اون وجود نداره. بنابراین خطر شکستگی و آسیب هم برای آینه آرایشگاهی بزرگ به حداقل میزان ممکن میرسه.
  • آینه‌های ایستاده هم حالت دیگه‌ای هستن که آینه آرایشگاهی بزرگ میتونه به اون صورت مورد استفاده قرار بگیره. در این صورت اغلب از پایه‌هایی برای آینه استفاده میشه. برای جابه‌جایی بهتر از چرخ‌هایی هم میشه استفاده کرد. تا با نیروی خیلی کمی بشه اون رو جابه‌جا کرد.
  • در آرایشگاه و سالن زیبایی برای استفاده بهینه‌تر از فضا میشه آینه رو بر روی کمد یا قفسه نصب کرد. در این صورت ظاهر کمد و قفسه هم بسیار زیباتر خواهد شد.
  • در صورت استفاده از پارتیشن در فضای آرایشگاه، میشه اون رو به صورت آینه‌ای به‌کار برد. در این صورت جلوه زیباتری نیز ایجاد میشه. تنوع هم در این زمینه بسیار بالاست. پارتیشن‌های آینه‌ای ظاهر بسیار خاص و زیبایی دارن. که می‌تونن فضای سالن رو زیباتر هم نشون بدن.
آینه آرایشگاهی بزرگ
آینه آرایشگاهی بزرگ
آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ رو به چه دلایلی از ما بخرین

ما در کارگاه تولید خودمون انواع آینه آرایشگاهی بزرگ رو با بهترین کیفیت و همچنین قیمت تولید می‌کنیم. شما هر آینه‌ای که بخواین رو می‌تونین به ما سفارش بدین تا در کمترین زمان براتون تولید کنیم و به دستتون برسونیم. از هر جایی در کشور هم که باشین، می‌تونین سفارش آینه‌تون رو به ما بدین. اما برتری ما نسبت به تولید‌ی‌های دیگه آینه، ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله هست. یعنی حتی اگر شما از آینه سفارشیتون رضایت نداشتین و موردپسندتون واقع نشد، می‌تونین مرجوع کنین.

علاوه بر این‌ها اگر در طول یکسال برای آینه هر مشکلی به وجود بیاد، ما براتون رایگان پشتیبانی می‌کنیم. البته باید توجه کنین که آینه دچار شکستگی و ضربه نشده باشه. پس برای تغییر در فضای سالن‌تون می‌تونین آینه آرایشگاهی بزرگ رو با این خدمات ویژه داشته باشین تا بتونین تغییرات اساسی رو در فضاتون ایجاد کنین. برای سفارش و یا مشاوره هم می‌تونین با شماره 09901717305 تماس بگیرین. همکاران ما شما رو به بهترین شکل راهنمایی میکنن تا بتونین بهترین انتخاب رو با توجه به فضایی که دارین و همینطور سلیقه و بودجتون داشته باشین. باید بگیم که تولید آینه‌ها در کمترین زمان هم انجام میشه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ