3 طرح جذاب آینه آرایشگاه

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه

آینه در آرایشگاه شاید بشه گفت که حرف اول رو می‌زنه. به همین دلیل هم هست که آینه‌ها امروزه انواع مختلفی پیدا کردن و برای کاربردهای خاص، آینه‌های مخصوصی هم وجود داره مثل انواع آینه آرایشگاهی مدرن. در اینجا 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه رو به شما معرفی می‌کنیم که این آینه‌ها از هیچ نظری با آینه‌های قدیمی قابل قیاس نیستن. همونطور که خودتون هم می‌بینین دیگه کسی در آرایشگاه و سالن زیبایی آینه‌های ساده و قدیمی رو مورد استفاده قرار نمیده. به این دلیل که آینه‌های جدید عملکرد خیلی بهتری رو به‌عنوان آینه دارن. همچنین به‌قدری از نظر ظاهری هم زیباتر هستن که توجه زیادی رو به خودشون جلب کردن.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه آرایشگاهی

معرفی 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه

آینه بک لایت

آینه بک لایت یکی از 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه هست که این آینه دارای نورپردازیه. نورپردازی آینه بک لایت با چراغ LED تامین میشه. چراغ LED که شکل نواری داره و ضخامتش هم کم هست، پشت آینه کار گذاشته میشه. و باعث میشه تا شکل نورپردازی آینه حالت مخفی پیدا کنه که دور تا دور آینه رو می‌گیره. این نور موجب میشه تا اطراف و مقابل آینه، خیلی خوب روشن بشه. بنابراین برای استفاده در آرایشگاه بهترین انتخاب ممکنه. چه از نظر زیبایی و چه از نظر عملکردی.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه بک‌لایت گرد

چون نور آینه بک لایت کمک می‌کنه تا وقتی مشتری شما روبه‌روی آینه قرار بگیره، با نور ایجاد شده شما بتونین دید خیلی واضح‌تری رو داشته باشین. درواقع این نور دقت و تمرکز شما رو خیلی بالاتر میبره. چون بدون وجود نور کافی و به شکل درستش، شما نمی‌تونین کارتون رو خیلی خوب ارائه بدین. به‌خصوص برای برخی از کارها مثل آرایش و گریم که این نور از موارد خیلی الزامی محسوب میشه. به این دلیل که نور دقیقا صورت مشتری رو واضح و روشن نشون میده تا شما تسلط بیشتری رو در کارتون داشته باشین.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه نوری

آینه چراغ‌ دار

آینه چراغ دار هم یکی دیگه از این 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه هست که در این آینه هم از چراغ LED استفاده میشه. اما چراغ‌های LED که در آینه چراغ دار به کار میره، روی خود آینه و یا قاب اون قرار می‌گیره. چراغ ال ای دی که در آینه چراغ‌دار قرار می‌گیره، مثل آینه بک لایت یک‌تکه نیست. و تعدادی از اون روی آینه با فاصله مشخص قرار داده میشه. این چراغ‌ها باعث میشن تا روشنایی آینه چراغ‌دار به‌صورت مستقیم باشه و همچنین می‌تونه روشنایی بیشتری رو هم داشته باشه.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه چراغ‌دار

آینه چراغ‌دار مخصوص سالن آرایش هم به دلیل روشنایی و نورپردازی خیلی خوبی که ایجاد میکنه از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌هاست. چون نوری که این آینه‌ها ایجاد میکنن، به‌ درست‌ترین حالت ممکن نور لازم رو تامین میکنن. به این دلیل که با قرار گرفتن مشتری جلوی آینه، دقیقا در معرض این نور آینه قرار می‌گیره و شما به‌عنوان آرایشگر دید خیلی بهتری رو خواهید داشت. که این نور مطلوب هیچ‌وقت با ابزار روشنایی دیگه مثل لوستر و لامپ‌هایی که در آرایشگاه نصب میشن، فراهم نمیشه. چون طراحی آینه طوری هست که بتونه به‌صورت تخصصی برای آینه آرایشگاه و سالن زیبایی خیلی مناسب باشه.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه هالیوودی آرایشی

آینه دوطرفه

آینه دوطرفه سومین آینه از 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه هست که خیلی هم کاربردیه. آینه دوطرفه از آینه‌های خیلی جدیدی هست که بسیار هم مورد توجه قرار گرفته. چون عملکرد خیلی خوبی رو معرفی کرده. به این صورت که از دو سمت اون شما می‌تونین همزمان استفاده کنین. یعنی برای ساخت اون از دو آینه که قسمت‌های پشتی‌شون رو به هم قرار گرفته، استفاده میشه که هر دو طرف اون بتونه قابل استفاده باشه. برای ساخت این آینه از آینه بک لایت و آینه چراغ‌ دار هم می‌تونه استفاده بشه. که آینه بک لایت رواج بیشتری داره. در این صورت شما هم از مزایای آینه دوطرفه استفاده می‌کنین و هم از قابلیت نورپردازی آینه‌ها.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه دوطرفه آرایشگاهی

آینه دوطرفه رو شما می‌تونین در قسمت‌هایی مثل قسمت میانی سالن قرار بدین تا خیلی راحت امکان استفاده از هر دو سمتش ایجاد بشه. شما با این آینه می‌تونین تعداد بیشتری مشتری رو پذیرا باشین. چون با یک آینه دو نفر می‌تونن از شما خدمات بگیرن. با این وجود آینه دوطرفه فوق‌العادست که باعث میشه تا از فضایی که دارین، بیشترین بهره‌مندی رو بتونین ببرین. بدون این که بخواد شلوغی خاصی ایجاد کنه.

یعنی شما در عین آرامش خدماتی که دارین رو می‌تونین به تعداد بیشتری از افراد بدین. به این صورت که از گوشه‌ها و کنار دیوارها هم استفاده می‌کنین. و همزمان از قسمت‌هایی مثل وسط سالن که اغلب هم بی‌استفاده می‌مونه می‌تونین برای قرار دادن این آینه استفاده کنین. تا از تک‌تک قسمت‌های آرایشگاه نهایت استفاده رو ببرین.

این 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه چه تاثیری در طراحی و دکوراسیون دارن

دیگه مثل زمان قدیم نیست که برای هر جایی مثل آرایشگاه فقط از یک آینه استفاده بشه. که اون آینه به اندازه آینه‌های الان شفافیت نداشت و همچنین قابلیت خاصی هم برخوردار نبود. اما این 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه که معرفی شدن رو اصلا از هیچ نظری نمی‌تونین با آینه‌های قدیمی مقایسه کنین. این آینه‌ها کیفیت تصویری که میدن خیلی بالاست. همچنین داشتن نورپردازی برای اون‌ها هم می‌تونه خیلی کمک‌کننده باشه تا روند کار خیلی بهتر انجام بشه.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه گریم

اما غیر از کاربرد خیلی خوبی که این آینه‌ها دارن، باعث میشن تا فضای سالن خیلی زیباتر به‌نظر برسه. این 3 آینه از جلوه خیلی خاصی برخوردارن که وقتی در سالن شما قرار بگیرن، اون رو خیلی خاص‌تر می‌کنن. بالاخره دکوراسیون هم از عوامل مهمی محسوب میشه که می‌تونه محرکی برای جذب افراد بیشتری به‌عنوان مشتری باشه. طراحی و دکوراسیون شما ویترینی برای نشون دادن سطح کار شما تلقی میشه. که باید به اون هم توجه کافی بشه. بنابراین آینه‌های جدیدی که معرفی شدن می‌تونن خیلی انتخاب مناسبی باشن.

آینه بک‌لایت قدی
آینه قدی بک‌لایت

همچنین این 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه به دلیل نورپردازی که دارن، فضای سالن آرایش رو دلبازتر نشون میدن. البته تمام آینه‌ها به‌دلیل انعکاسی که در اون‌ها رخ میده باعث بزرگ‍تر و روشن‌تر به نظر رسوندن فضای خودشون میشن. که این آینه‌ها به‌خاطر نورپردازی‌شون در این مورد هم تاثیر بهتری رو دارن. و باعث میشن که سالن زیبایی و آرایشگاه فضای زیبا و آرامش‌بخشی رو داشته باشه و افرادی که به اونجا مراجعه میکنن، حس خوبی از بودن در این فضا داشته باشن. و باز هم دوست داشته باشن که به سالن شما بیان و از شما خدمات دریافت کنن.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه نوری گرد

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه که معرفی شدن رو چرا از ما بخرین

در کارگاه تولیدی آینه هر نوع آینه‌ای که بخواین مثل این 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه و انواع دیگه آینه رو دقیقا طبق دلخواه شما تولید می‌کنیم. کیفیت بالا و قیمت مناسب آینه‌ها رو هم تضمین می‌کنیم. چون از بهترین مواد اولیه و تجهیزات استفاده می‌کنیم و تمام مراحل ساخت از اول تا آخر در محل همین کارگاه انجام میشه. برای سفارش آینه‌ها هم مستقیما با خودمون در ارتباط هستین. اما ویژگی آینه‌های تولیدی ما فقط کیفیت بالا و قیمت مناسب‌شون نیست.

3 طرح جذاب آینه آرایشگاه
آینه سالن زیبایی

مزیتی که باعث تمایز کارگاه تولیدی آینه با تولیدی‌های دیگه میشه، داشتن ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یک‌ساله روی آینه‌هاست. شما با خرید این آینه‌ها نگران هیچ‌چیزی نباشین، چون تا یکسال هر مشکلی که برای آینه به وجود بیاد سریع پیگیری و برطرف میشه. این مشکل می‌تونه حتی سوختن یکی از لامپ‌ها باشه. که ما حتی اون رو هم بدون این که هزینه‌ای دریافت کنیم براتون تعویض می‌کنیم. این امکان رو هم برای شما در نظر گرفتیم تا اگر از آینه‌ای که سفارش دادین، رضایت نداشتین بتونین خیلی راحت برگردونین. البته فقط باید بگیم که مواردی مثل شکستگی و ضربه از سمت مشتری نمی‌تونن شامل این ضمانت بشن.

برای سفارش آینه هم می‌تونین با شماره 09901717305 تماس بگیرین. اگر مردد هم بودین بین این 3 طرح جذاب آینه آرایشگاه می‌تونین از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنین. تا بتونن با توجه به فضایی که دارین و همینطور بودجه شما بهترین پیشنهادات رو داشته باشن. آدرس ما هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد،خیابان باغ عمارت،خیابان 15 متری سلمان،بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ