آینه ایستاده آرایشگاه

آینه‌ی آرایش

آینه ی آرایش

آینه‌ی آرایش مشخصه های خاص خودش رو داره. باید برای آرایش کردن نور کافی و یک آینه با اندازه و کیفیت خوب داشته باشیم چون لازمه‌ی یک آرایش بی نقص و زیبا نور و آینه شفاف هست.

آینه ها علاوه بر اینکه نیاز اصلی یک آرایشگر هستن وظیفه زیباسازی هم دارن. هم آینه های ساده فضا رو زیبا می‌کنه و هم آینه‌های دکوراتیو فضای شما رو خاص و مدرن می‌کنن. آینه ها رو می‌شه همراه با نور طراحی کرد. و نور اونا رو می‌تونین با روش های مختلفی روشن و خاموش و کم و زیاد کنین.

آینه ی آرایش


آینه‌های دکوراتیو رو با روش های مختلفی طراحی می‌کنیم و به تولید می‌رسونیم. اگر فضای آرایشگاه خودتون رو با آینه‌های جدید و خاص تزئین کنین این مسئله باعث می‌شه تا در ذهن مشتری و مراجعه کننده‌ها بمونین.و همیشه شما و آرایشگاه شما انتخاب اول اونا باشه. همین مسئله یکی از موضوعات کلیدی برای جذب مشتریه.

آینه‌ی آرایش یه نیاز اصلی آرایشگاه

آینه ی آرایش

برای دیدن همه زیبایی های ظاهری نیاز دارین به یک آینه که به صورت کامل ظاهر شما رو نشون بده و‌ بزرگ و شفاف باشه. تو هر خونه و مکانی حتماً دو آینه وجود داره. اما نیاز اصلی یک سالن آرایش، آینه و نور مناسب هس که اگر آینه شما دارای نور باشه و از مدل های آینه چراغ‌دار و آینه بک لایت باشه ،دیگه نیاز به سالن با نور طبیعی هم نیس و در هر اتاق و سالنی که بدون نور طبیعی باشه هم می‌تونین کار خودتون رو دقیق انجام بدین.

داشتن یک آینه‌چراغ دار که دقیقاً روبروی مشتری شما قرار می‌گیره و نور به چهره کسی که روبروی آینه بشینه می‌تابه باعث می‌شه یک فضای زیبا رو فراهم کنین و ریز جزئیات رو ببینین و در نهایت یک گریم زیبا رو تجره کنین.

آینه‌ی آرایش

انواع آینه‌ی آرایش

 • آینه‌ی آرایش بک لایت
 • آینه‌ی آرایش چراغدار
 • آینه‌ی آرایش قدی
 • آینه‌ی آرایش دیواری
 • آینه‌ی آرایش قاب دار
 • آینه‌ی آرایش چرخدار
 • آینه‌ی آرایش پایه دار
 • آینه‌ی آرایش دوطرفه
 • آینه‌ی آرایش جورچین
 • آینه‌ی آرایش تراش خورده
 • آینه‌ی آرایش پتینه
 • آینه‌ی آرایش رنگی
 • آینه‌ی آرایش رومیزی
 • آینه‌ی آرایش گرد
 • آینه‌ی آرایش بیضی
 • آینه‌ی آرایش کودک
 • آینه‌ی آرایش ریموتی
 • آینه‌ی آرایش حکاکی
 • آینه‌ی آرایش نورمخفی
 • آینه‌ی آرایش حسگر
 • آینه‌ی آرایش لمسی

آینه‌ی آرایش بک لایت

آینه ی آرایش

آینه‌هایی که دارای چراغ و نور هستن جزئیات صورت رو دقیق نشون میدن و کمک می‌کنن تا یک خدمات آرایشی زیبا و بدون نقص رو ارائه بدین. نوری که به صورت بک لایت روی چهره کسی که جلو آینه نشسته می‌تابه کار آرایشگر رو آسون می‌کنه. این نور برای عکس برداری هم عالی و مناسبه. آینه‌های بک لایت دارای نورمخفی هستن که ،از قسمتی که جیوه آینه رو تراش دادیم ،نور مخفی شده در پشت آینه، از اون قسمت عبور می‌کنه به روبروی آینه می‌تابه. قسمت های تراش‌خورده رو می‌شه در طرح های خاص و متفاوت طراحی کرد و رنگ نور پشت آینه هم قابل تغییره.

آینه‌ی آرایش چراغ دار

آینه ی آرایش

آینه هالیوودی خیلب زیبا و منحصر بفرده .اکثر گریمور ها ازاین مدل آینه استفاده می‌کنن چون این آینه از همه طرف و زاویه هاش نور به سمت روبرو می‌تابه و هیچ سایه‌ای روی صورت نمی افته.دورتادور آینه رو مثل یه قاب از لامپ های ال ای دی استفاده می‌کنن.

البته تو کارگاه تولیدی آینه‌ها می‌شه این چراغ‌ها رو به صورت توکار نصب کرد.چراغ های توکار طول عمر بیشتری نسبت به روکار و بیرون زده دارن. بخاطر اینکه دیگه در معرض شکستن و یا ضربه خوردن قرار نمیگیرن.لامپ‌ها رو میتونیم روی آینه و یا روی قاب آینه نصب کنیم.با کمک یک ریموت نور لامپ ها رو میشه تنظیم کرد و به صورت یکی در میون روشن و‌ خاموش کرد.

آینه‌ی آرایش قدی

آینه ی آرایش

آینه قدی انتخاب خیلی از افراد هست.و در بعضی مکان ها باید حتما یک یا چند آینه قدی وجود داشته باشه.اگه شما برای سالن آرایش خودتون از آینه‌های رومیزی استفاده می‌کنین باید حتما در قسمت ورودی از یک یا چند آینه قدی هم استفاده کنین.چون همه موقع ورود و خروج‌ دوست دارن ظاهر خودشون رو کامل در آینه ببینن و اگر ایرادی در ظاهر وجود داشته باشه اونو برطرف کنن.آینه های قدی رو می‌تونین به صورت پایه دار ،چرخ‌دار،با کشو وطبقات،دیواری،ثابت،متحرک،بک لایت ،چراغ‌دار،دوطرفه،آویز سفارش بدین.

آینه‌ی آرایش دیواری

آینه ی آرایش

آینه‌ی آرایش دیواری رو هم میشه در شکل و مدل های مختلف تولید کنیم.آینه‌های دیواری رو با دریل و پیچ به دیوار نصب می‌کنن و به صورت قدی و رومیزی قابل اجرا هستن.اگر آینه آرایش دیواریتون در ابعاد بزرگ باشه باعث میشه یک‌نقطه چشمگیر به فضا ایجاد کنه و به اون قسمت جون ببخشه.

آینه ی آرایش

این آینه نور رو منعکس میکنه و فضا روشن‌تر میشه و روشنایی باعث بزرگتر به نظر رسیدن اون فضا می‌شه.علاوه براین مواردی که گفته شد ،تو سالن آرایش باید نور کافی و آینه مناسب وجود داشته باشه.آینه دیواری صرفا نباید بزرگ‌و یا قدی باشه.میشه به صورت آینه‌هایی در ابعاد و اشکال مختلف به دیوار نصب بشه و به عنوان یک وسیله برای زیباترشدن قسمت مورد نظر از اون استفاده کرد.

آینه‌ی آرایش قاب‌دار

آینه ی آرایش

آینه ها رو میتونین قاب‌دار و بدون قاب سفارش بدین. اما قاب‌ اونم از مدل فلزی زیبایی خاصی به آینه شما میده.حتی اگر قابی ساده و‌نازک باشه.این قاب ها از لبه های آینه‌تون هم مراقبت میکنن.قاب‌ها رو میتونیم از جنس پی وی سی و فلز،استیل،چوبی،ویا حتی از جنس خود آینه براتون بسازیم.

آینه‌ی آرایش چرخ‌دار

آینه ی آرایش

آینه های بزرگ‌ که جابجایی اونا کمی دشواره و با یک حرکت اشتباه امکان شکستن اونا زیاده رو به صورت چرخدار تولید می‌کنیم.در کارگاه تولیدی آینه ها اکثر آینه های قدی به صورت چرخ‌دار تولید میشه که حمل و جابجایی اونا راحت باشه.

آینه‌ی آرایش دوطرفه

آینه ی آرایش

آینه دوطرفه سالن آرایش کاربرد زیادی دارن.دونفر به صورت همزمان میتونن از این آینه زیبا استفاده کنن.آینه‌های دوطرفه به صورت قدی و معمولی ، در ابعاد کوچیک هم میشه تولید کرد.آینه‌های دوطرفه که به صورت معمولی هستن و بالای یک میز قرار میگیرن اکثرا با یک بند چرم و یا زنجیر از سقف آویز میشن.با انتخاب شما میتونیم در کارگاه آینه‌ها بین این دو آینه نورمخفی قرار بدیم و اطراف آینه رو به صورت نواری با دستگاه مخصوص خراش بدیم تا نور به قسمت روبرو بتابه.علاوه بر اون میشه در بین این دو آینه طبقات و کشوهایی قرار داد که خیلی مورد استفاده قرار میگیرن.

آینه‌ آرایشی رنگی

آینه ی آرایش

رنگ ها به فضا انرژی خاصی میبخشن و باعث میشن تا اون فضا بسیار زیبا و گرم و صمیمی به نظر بیاد.با کمک آینه ها ی دکوراتیو و تزئینی رنگی، به راحتی میتونین فضایی ایجاد کنین تا کسی که به سالن آرایش شما مراجعه میکنه این حس خوب رو دریافت کنه و همیشه در صورت نیاز شما اولین انتخاب اونا باشین.

آینه‌ آرایشی رومیزی

آینه ی آرایش

آینه ها رو به صورت رومیزی متحرک و ثابت و قدی متحرک و ثابت می‌شه تولید کرد.آینه‌های رومیزی باید هم اندازه میز زیری خودشون باشن.شما می‌تونین رنگ میز آینه‌ی آرایش‌تون رو با قاب آینه‌ای رومیزی ست کنین تا یک هارمونی بین اونا ایجاد بشه .آینه‌های رومیزی رو با دریل و پیچ به صورت ثابت میشه به دیوار نصبشون کرد.

در تولیدی آینه ها ،میزهای ست و آینه رو باهم برای فروش تولید می‌کنن.با انتخاب شما دوست عزیز برای آینه‌های رومیزی نور مخفی و به صورت هالیوودی و یا بک لایت نصب کرد. که این نورهای زیبا با ریموت و یا به صورت حسگر و تاچ خاموش و روشن میشن.

ضمانت متفاوت و بی قید و شرط برای آینه‌ها

شاید کمتر جایی از این نوع ضمانت کالا برخورد باشه. بعداز اینکه جنس مورد نظرتون به دستتون رسید و اونو داخل فضای خودتون نصب کردین متوجه بشین که طرح و مدل آینه با فضای شما هماهنگ نیست و شبیه هم نیست. تو این موقع بدون معطلی آینه رو از شما پس گرفته و نمونه‌ی دلخواه دیگری براتون ارسال میکنه.و هیچ هزینه‌ی اضافی برای این مورد از شما درخواست نمی‌کنیم.

یا اگر در هنگام حمل و نقل آسیبی به آینه وارد بشه یا اگر پس از مدتی کیفیت آینه افت کنه اونو براتون تعویض می‌کنیم.

تمامی این موارد تا یک‌سال براتی آینه‌ی خریداری شده‌ی شما صدق می‌کنه.

پل ارتباطی جهت خرید انلاین یا حضوری:

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

شماره تلفن جهت ارتباط تلفنی و سفارش آنلاین و ثبت سفارش از واتساپ:: 09357015855

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ