مدل آینه میکاپ

مدل آینه میکاپ

در این متن در مورد مدل آینه میکاپ صحبت خواهیم کرد و انواع آینه‌های میکاپ را از نظر و جهت‌های مختلف بررسی می‌کنیم تا بتوانید بهترین و مجهزترین آینه را با بهترین قیمت پیشنهادی خریداری کنید .

ما در کارگاه آینه‌ها انواع آینه‌های روز دنیا را با بهترین متریال و مطابق با کیفیت خارجی می‌سازیم و درب منزل شما سالم تحویل می‌دهیم در این بین تنها کافیست ابعاد پیشنهادی و مدل مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا بهترین را دریافت کنید.با این کار علاوه بر اینکه در زمان خود صرفه جویی می‌کنید به کم‌تر شدن آلودگی هوا به سبب اینکه‌ وسیله‌ی نقلیه‌ای برای بازار رفتن استفاده نمی‌کنید و همچنین به کاهش آلودگی‌های زیست محیطی نیز کمک شایانی خواهید کرد.

مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ

در گذشته انواع و اقسام آینه‌های مختلف برای آرایشگاه و یا آینه مزون و یا حتی سرویس بهداشتی وجود نداشت و تمام افراد تنها از یک نوع آینه‌ی ساده که می‌توانست قاب‌دار یا بدون قاب باشد استفاده می‌کردند اما به مرور زمان انواع آینه‌ها باتوجه به نیاز و کاربری هر فضا تولید و روانه‌ی بازار شدند که بسیار با استقبال خوبی رو به رو شدند. در ادامه با ما باشید تا انواع آینه‌های مختلف را از نظرهای مختلف را بررسی کنیم.

انواع مدل آینه میکاپ

 • مدل آینه میکاپ بک لایت
 • مدل آینه میکاپ چراغدار 
 • آینه میکاپ قاب‌دار
 • آینه میکاپ حکاکی شده 
 • آینه میکاپ لمسی
 • آینه میکاپ ریموت دار یا کنترلی
 • آینه میکاپ آویزی
 • آینه میکاپ قدی
 • آینه میکاپ سرتاسری
 • آینه میکاپ دوطرفه 
 • آینه میکاپ دکوراتیو 
مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ

مدل آینه میکاپ قاب‌دار 

 در هر آینه‌ای می‌توانیم از قاب استفاده کنیم آینه می‌تواند چراغدار و یا بک لایت و در عین حال قاب‌دار باشد.قاب‌ها می‌تواند از جنس‌های مختلفی تشکیل شده باشند.

این جنس‌ها می‌تواند چوب ، upvc، فلز و یا ام دی اف باشد که بنا بر محیط و شرایط آب و هوایی می‌توانیم یکی از این جنس‌ها را انتخاب کنیم.
بهترین جنس برای قاب آینه یو پی وی سی می باشد زیرا از نظر رطوبت بسیار مقاوم است و در هر شرایطی با محیط سازگار می‌باشد می‌توانیم این قاب را در هر رنگ  و هر شکلی که دوست داریم سفارش دهیم .

به طور مثال برای طراحی دکوراسیون سلطنتی بهترین رنگ طلایی و رنگ‌های گرم می‌باشد اما رنگ‌های طوسی و خنثی مانند سفید برای سبک دکوراسیون مدرن بسیار جذاب و شیک است. 

مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ

مدل آینه میکاپ بک لایت

یکی از آینه‌های میکاپ مدل بک لایت می‌باشد که بسیار جذاب و منحصر به فرد است .اگر می خواهید دکوری متفاوت در سالن آرایشگاهی خود ایجاد کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم که آینه بک لایت را انتخاب کنید .

این آینه بک لایت به وسیله چراغ‌های ال ای دی که در پشت آینه تعبیه شدند نور بسیار ملایمی را به اطراف آینه ساطع می‌کنند.و باعث جذابیت بسیار زیاد در سالن آرایشگاهی شما می‌شوند.این نوع آینه‌های نور دار که بک لایت نام دارند با روش‌های متفاوتی مانند لمس کردن آینه و یا با استفاده از ریموت و یا با استفاده از قطع و وصل کردن دکمه خاموش و روشن می‌شوند.این آینه‌ها باعث جلب توجه بسیار زیاد می‌شود و بهتر است بر روی یک دیوار آرایشگاه به طور ثابت از چند نمونه آینه بک لایت استفاده شود.

مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ

آینه میکاپ مدت لمسی یا حسگری

اگر قصد خرید آینه‌های نور دار مانند بک لایت و یا چراغدار یا هالیوودی را دارید باید به یک روش آن را خاموش و یا روشن کنید.یکی از این روش ها به وسیله لمس یک نقطه از آینه آرایشگاهی می‌باشد.

به طوری که تنها کافیست انگشت خود را بر روی نقطه‌ی گفته شده گذاشته و آن را لمس کنید تا از این طریق آینه خود را خاموش و روشن و یا شدت نور آن را کم و زیاد کنید .اگر آینه خریداری شده شما دارای چند رنگ می‌باشد می‌توانید نور آن را نیز به طور مثال از آفتابی به مهتابی تغییر حالت دهید.

آینه میکاپ مدل ریموت‌دار یا کنترلی

مدل دیگر برای آینه‌های نور دار ریموت‌دار یا کنترلی می‌باشد.با داشتن این ریموت‌های کنترلی می‌توانید در هر فضایی از سالن که هستید با فشردن دکمه ریموت نور آینه خود را خاموش و روشن کنید و یا شدت آن را کم و زیاد کنید .

مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ

یکی دیگر از مزیت‌های داشتن آینه‌های ریموت‌دار یا کنترلی حس نکردن آینه و لکه‌دار نشدن آن می‌باشد.اگر به دنبال خرید آینه‌های لمسی یا حسگری هستید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین گزینه را خریداری کنید که پس از مدتی سیستم حسگر و یا نمایشی آن کند نشود و از کار نیفتد.اما پیشنهاد ما برای شما داشتن آینه نور دار با ریموت می‌باشد که بتوانید در هر کجایی از سالن که می‌خواهید به راحتی از آن استفاده کنید.

مدل آینه میکاپ دو طرفه

اگر سالن آرایشگاهی بزرگی دارید و از فضای مناسبی برخوردارید می‌توانید از آینه‌های دوطرفه استفاده کنید.به طوری که دیگر احتیاج نیست تا دور تا دور سالن را بر روی دیوارهای آن آینه میخکوب کنید. تنها کافیست که در وسط سالن خود آینه‌های دو طرفه قرار دهید .با این کار می‌توانید دور تا دور سالن خود را مبلمان کنید تا مشتری در آنجا منتظر نوبت خود بنشیند‌. شاید در ابتدا فکر کنید که آینه های دو طرف مقرون به صرفه نیستند اما خرید یک آینه دوطرفه بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از خرید دو آینه‌ی یک طرفه می‌باشد.

آینه میکاپ قدی یا سرتاسری

اگر از فضای کوچک سالن خود رنج می‌برید و یا محیط سالن خود نور کافی را ندارد و دلباز نیست بهتر است که از آینه‌های قدی و یا سرتاسری استفاده کنید.با گذاشتن آینه‌های قدی و یا سرتاسری خطای دید ایجاد می‌کنید و کسی که وارد سالن آرایشگاهی شما می‌شود سالن شما را بزرگتر می‌بیند همچنین انعکاس نور باعث روشن‌تر شدن سالن نیز می‌شود .این آینه ها فقط در همین مواقع توصیه می شود وگرنه این آینه‌ها بهترین آینه برای مزون‌ها می‌باشد برای اینکه مشتری می‌تواند خود را به طور قدی در آینه مشاهده کند.

مدل آینه میکاپ
مدل آینه میکاپ

مدل آینه میکاپ چراغ‌دار

به طور کلی بهترین آینه‌ها برای میکاپ کارها و گریمورها آینه‌های چراغ‌دار و یا در اصطلاح هالیوودی هستند .این آینه‌ها که دور تا دور آن به فواصل معین چراغ‌های لامپی تعبیه شده است باعث ساطع کردن نور منظم به فضا می‌شود و با همین ساطع شدن نور باعث می‌شود که میکاپ دقیق تری انجام شود و اشتباهات مشخص شود .امروزه از این آینه‌ها در مزون‌ها و اتاق خواب‌ها نیز بسیار استفاده می‌شود و دلیل آن نیز نور بسیار خوب آن و زیبایی و مدرن بودن آن آینه می‌باشد.

آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه میکاپ

آینه میکاپ مدل حکاکی شده

اگر می‌خواهید دارای برند و لول کاری باشید بهتر است که بر روی تمامی وسایل کار خود مانند آینه لوگو و برند سالن خود را هک کنید این حکاکی به وسیله دستگاه‌های مشخصی و انجام می‌شود که در اصطلاح به آن سندپلاست می‌گویند که یک لایه از سطح روی آینه برداشته و حکاکی می‌شود.برای دیدن نمونه کارهای ما کلیک کنید در این پیج همراه ما باشید.شما می توانید هر مدلی که در دست دارید را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت بهترین آن مدل را ازما تحویل بگیرید . نمونه‌های زده شده مطابق برندهای خارجی می‌باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ