آینه بک‌لایت میکاپ

مدل آینه آرایشگاه مردانه

در این متن به مدل آینه آرایشگاه مردانه می‌پردازیم تا شما مشتریان عزیز بتوانید بهترین نوع از نظر مدل و کیفیت را برای سالن آرایشگاهی خود سفارش دهید.

برای داشتن یک آینه‌ی مردانه آرایشگاهی بسیار مناسب برای سالن آرایشگاه ای خود کافیست که طرح مورد نظر خود را با اندازه گیری دقیق به شماره‌های ما واتساپ کنید و یا به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید همکاران ما در اسرع وقت بهترین آینه را با بهترین متریال روز دنیا که مشابه متریال و نمونه‌های خارجی می باشد با بسته‌بندی‌های بسیار مناسب و بدون شکستن درب منزل شما تحویل می‌دهند.

مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه چراغ‌دار

با این کار دیگر لازم نیست که به کارگاه آینه‌ها بروید و یا در کوچه و بازار دنبال آینه مورد نظر خود باشید و در زمان و وقت خود نیز بسیار صرفه جویی کرده و باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از جمله کاهش آلودگی هوا و کمتر حرکت کردن وسایل نقلیه عمومی خواهید شد.

در گذشته که انواع و اقسام آینه‌های مختلف وجود نداشت مردم برای خرید هر نوع آینه برای هر فضایی مجبور بودند به کارگاه شیشه بری و آینه بروند و یک آینه‌ی معمولی ساده سفارش دهند و آن آینه را بر روی هر فضایی نصب کنند اما امروزه با گذشت زمان و نوآوری و پیدایش طراحی های داخلی انواع آینه های مختلف با استفاده از نیاز کاربران برای هر فضایی جداگانه ساخته می‌شود تا هر آینه‌ای بتواند نیاز آن فضا را برطرف کند.

آینه بک‌لایت میکاپ
مدل آینه آرایشگاه مردانه

به طور مثال برای مکانی مانند سونا و جکوزی بهتر است از آینه‌های ضد بخار استفاده شود و یا برای میکاپ و گریم‌های تخصصی عروس و یا بازیگران بهتر است که از آینه‌های چراغ‌دار یا هالیوودی که نور بیشتری را ساطع می‌کنند استفاده شود و یا حتی برای آینه‌ی مزون نیز باید آینه‌ی مخصوص تعبیه شود.به همین منظور در کارگاه‌های آینه و یا شرکت‌های سازنده آینه با توجه به نیاز فرد آینه‌ی موردنظر ساخته و روانه‌ی بازار می‌شود.

انواع مدل آینه آرایشگاه مردانه

  • مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل لمسی
  • مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل ریموت‌دار یا کنترلی
  • آینه آرایشگاه مردانه مدل بک لایت
  • آینه آرایشگاه مردانه مدل چراغ‌دار یا هالیوودی
  • آینه آرایشگاه مردانه مدل آویزی
  • مدل آینه آرایشگاه مردانه دو طرفه
  • مدل آینه آرایشگاه مردانه حکاکی شده
  • مدل آینه آرایشگاه مردانه قاب دار
  • آینه آرایشگاه مردانه مدل قدی یا تمام صفحه
مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل گرد دو طرفه

مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل لمسی

وقتی شما برای آرایشگاه مردانه‌ی خود یک آینه‌ی نور دار تهیه می‌کنید به طور معمول این آینه می‌تواند بک لایت و یا چراغ‌دار یا همان هالیبودی باشد،. باید بتوانید نور این آینه خریداری شده برای سالن آرایشگاهی را از طریقی خاموش و روشن کنید و یا شدت نور را کم و زیاد کنید و یا حتی اگر آینه شما دارای چند نور متفاوت می‌باشد باید بتوانید آینه خود را از مهتابی و آفتابی تغییر دهید.

یکی از این روش‌ها به وسیله لمس آینه از طریق انگشتان دست می‌باشد شما می‌توانید با لمس بر روی نقطه‌ای که از قبل بر روی آینه طراحی شده است نور آینه خود را خاموش و روشن کنید برای خرید این آینه لمسی دقت کامل را انجام دهید تا بتوانید بهترین کیفیت آینه لمسی را خریداری کنید زیرا ممکن است این نوع آینه‌ها اگر سنسور لمسی آن‌ها از جنس مرغوبی نباشد پس از مدتی از کار بیفتد ما در کارگاه آینه‌ها بهترین نوع آینه لمسی و بهترین کیفیت سنسور لمسی را برای شما تعبیه کرده ایم تا بتوانید بهترین‌ها را از ما خریداری کنید. 

مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل لمسی بک لایت

مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل ریموت‌دار یا کنترلی

روش دیگر برای خاموش و روشن کردن آینه‌های بک لایت و یا چراغ‌دار که به آنها هالیوودی نیز می‌گویند از طریق ریموت کنترلی می‌باشد که با داشتن یک ریموت کنترلی در دست می‌توانید در هر کجایی از سالن خود که ایستاده‌اید به راحتی و بدون هیچ مشکلی با زدن دکمه‌های بر روی ریموت و یا کنترل در دست داشته شدت نور را کم یا زیاد کنید و یا آینه مهتابی و آفتابی خود را خاموش و روشن کنید. 

مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه ریموت‌دار دو طرفه

با این روش دیگر احتیاجی نیست که به آینه نزدیک شوید و دستان خود را برای لمس بر روی آینه بکشید و باعث لک شدن آینه شوید و یکی از بهترین روش‌ها از نظر تمیز بودن آینه و از نظر راحتی و دسترسی آینه ریموت‌دار یا کنترلی می‌باشد. تنها کافیست با تمام شدن شارژ ، باطری آن را تعویض کرده و دوباره به حالت اولیه خود برگردانید.

آینه آرایشگاه مردانه مدل بک لایت

یکی از زیباترین آینه‌ها برای سالن آرایشگاهی چه مردانه و یا زنانه آینه‌های بک‌لایت می‌باشد که جلوه‌های ویژه و بسیار جذابی را به سالن زیبایی شما می‌بخشد با داشتن آینه‌های بک لایت می‌توانید سالن خود را مدرن‌تر از آنچه که هست نشان دهید .سیستم این آینه‌ها به گونه‌ای طبیعی شده است که پشت آنها چراغ‌های ال ای دی گذاشته می‌‌شود که با روشن و خاموش کردن نور آنها نور بسیار لایت و مناسبی به اطراف آینه پخش خواهد شد که باعث جذابیت بیشتر می‌شود.

مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه

آینه آرایشگاه مردانه مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

نوع دیگر آینه‌های نور دار آینه‌های چراغ دار یا هالیوودی می‌باشد که برای میکاپ کاران و گریمورهای تخصصی بسیار مناسب و عالی می‌باشد به طوری که با داشتن این نوع آینه‌ها می‌توانند یک گریم و میکاپ بدون نقص انجام دهند. سیستم این آینه‌ها به گونه‌ای تعبیه شده است که به فواصل مرتب در دور تا دور آینه را لامپهای قرار می‌دهند که با روشن کردن آنها می‌توان نور یکنواخت و یکدستی را به فضای سالن ساطع کرد و باعث شد که به خاطر نور بهتر و بیشتر بر روی صورت مشتری تمام نواقص برطرف شود و یک میکاپ بی نظیر را انجام داد.

مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه مدل چراغ‌دار

امروزه به خاطر نور خوبه این آینه‌ها در بسیاری از مزون‌ها و حتی اتاق خواب‌ها نیز در منازل از این نوع آینه استفاده بیشتری می‌شود علاوه بر این که نور بسیار خوبی را در فضا ایجاد می‌کنند باعث مدرنیته و زیبایی بیشتر سالن آرایشگاهی و یا مزون شما نیز خواهد شد.در هنگام خرید آینه های هالیوودی دقت لازم را مبذول کنید تا بهترین نوع لامپ را برای آینه شما تعبیه کنند تا بتوانید عمر طولانی‌تری را از آینه‌ی خود داشته باشید..هم‌چنین می‌توانید این نوع آنها را با قاب و یا بدون قاب سفارش دهید..اما در حال حاضر بهترین نوع قاب برای آینه‌های چراغ‌دار قاب‌های سفید ساده و یکدست می‌باشد که بی نظمی و شلوغی زیادی را برای محیط ایجاد نکند.. 

مدل آینه آرایشگاه مردانه دو طرفه

اگر فضای سالن آرایشگاهی شما بزرگ است و فضای کافی برای گذاشتن آینه‌های دو طرفه در وسط سالن را دارید یکی از جذابیت‌های سالن‌ها مدل آینه‌های دو طرفه می‌باشد و پیشنهاد ما برای شما خریداری کردن و سفارش آینه‌های دو طرفه می‌باشد با این منظور می‌توانید دور تا دور سالن خود را مبلمان کنید و برای انتظار مشتری از آنها استفاده کنید و یا اگر مشتریان زیادی دارید می‌توانید سرتا سر سالن خود را نیز آینه‌های دیواری تعبیه کنید.

مدل آینه آرایشگاه مردانه
مدل آینه آرایشگاه مردانه دوطرفه

آینه‌های دو طرفه می‌توانند چرخدار باشد و در هر محیطی از سالن که دوست دارید آنها را جابجا کنید این نوع آینه‌ها با مدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند و می‌توانند قابدار و یا بدون قاب چرخ‌دار و یا بدون چرخ تعبیه شوند ما در کارگاه آینه‌ها هر مدل از آینه‌ای که شما مورد پسندتان واقع شده باشد و آن را دوست داشته باشید را برای شما ظرف چند روز کاری آماده کرده و با بهترین نوع بسته بندی درب منزل شما تحویل می‌دهیم. شما کافیست مطابق با نمونه‌های خارجی هر مدل را که دوست دارید انتخاب کرده و برای ما ارسال کنید و بهتر از نمونه‌ی آن را از ما تحویل بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ