آینه پایه‌دار آرایشی

عکس آینه میکاپ

در این متن در مورد عکس آینه میکاپ صحبت خواهیم کرد و انواع آینه‌‌های میکاپ را برای شناخت بهتر شما معرفی می‌کنیم.تا بتوانید بهترین آینه را با بهترین قیمت و کیفیت سفارش دهید و یک انتخاب خوب و درست و به جا داشته باشید .

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ چراغ‌دار یا هالیوودی

ما در کارگاه آینه‌ها با بهترین مواد و کیفیت آینه مورد نظر شما را تولید می‌کنیم.اطمینان داشته باشید که بهترین برند و با بهترین کیفیت را از ما خریداری میکنید محصولات ما مشابه محصولات خارجی می‌باشد که بسیار از نظر کیفیت بالاتر و مقرون به صرفه‌تر نیز است.کافیست به ما اعتماد کنید.

با ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی و یا تماس با ما و دادن ابعاد مورد نظر و مدل انتخاب شده آینه‌ی خود را صحیح و سالم درب منزل خود تحویل می‌گیرید و با این کار علاوه بر اینکه در زمان خود بسیار صرفه جویی می‌کنید باعث کم‌شدن آلودگی‌های زیست محیطی نیز می‌شوید.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ

در زمان قدیم تنها یک نوع آینه وجود داشت که در تمامی فضاها استفاده می‌شد یک نوع آینه ساده که در سرویس بهداشتی مزون‌ها و آینه برای آرایشگاه ها به مراتب بسیار دیده می‌شد. اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت علم در زمینه طراحی و دکوراسیون شرکت‌های سازنده و کارگاه‌ها بهترین آینه‌ها را تولید می‌کنند.تا هر فضایی به نسبت عملکرد و کارایی خود از آن آینه خریداری کند.

به طور مثال برای یک استخر و یا سونا و جکوزی به یک آینه ضد بخار احتیاج داریم . و یا برای سالن‌های آرایشی یا کسانی که گریم و میکاپ کار حرفه‌ای هستند احتیاج به یک آینه با نور بسیار بالا مانند آینه‌های هالیوودی و یا چراغ‌دار می‌باشد.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ

در ادامه در مورد انواع آینه‌های میکاپ صحبت خواهیم کرد و عکس‌های آینه میکاپ مختلف را برای شما خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید.

عکس آینه میکاپ و انواع آن

 • آینه میکاپ مدل بک لایت
 • آینه میکاپ مدل لمسی یا حسگری
 • آینه میکاپ مدل ریموت‌دار یا کنترلی
 • عکس آینه میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی
 • عکس آینه میکاپ مدل قاب‌دار
 • آینه میکاپ قدی یا یک سره
 • آینه میکاپ آویزی
 • آینه میکاپ حکاکی شده
 • آینه میکاپ دوطرفه
 • آینه میکاپ دایره‌ای
 • آینه میکاپ هوشمند
عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ

آینه میکاپ مدل بک لایت

یکی از جذاب‌ترین آینه‌ها برای هر سالن و فضایی مانند سالن‌های آرایشگاهی آینه‌های بک‌لایت می‌باشد که بسیار تنوع و جذابیت در سالن ایجاد می‌کند.این آینه ها به گونه ای طراحی شده است که در پشت آینه لامپ های ال ای دی به کار رفته است که با روشهایی که در ادامه خواهیم گفت می‌توانیم لامپ های ال ای دی پشت آینه را خاموش و روشن کنیم و یا شدت نور آن را کم و زیاد کنیم با این روش نور بسیار ملایمی به دور تا دور آینه ساده خواهد شد و یک جذابیت منحصر به فردی را به ارمغان خواهد آورد.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل بک لایت

عکس آینه میکاپ مدل لمسی یا حسگری

اگر آینه‌ی خود را چراغ‌دار یا هالیوودی و یا بک لایت انتخاب می‌کنید باید بتوانید نور آینه‌ی خود را به روشی خاموش و روشن کنید یکی از این روشها لمس آینه به وسیله انگشتان دست می‌باشد.

شما با انگشتان دستتان بر روی نقطه‌ی مورد نظر که روی آینه تعبیه شده است می‌توانید شدت نور را کم و زیاد و یا آینه خود را خاموش و روشن کنید. حتی اگر آینه خود دارای نور چند رنگ باشد می‌توانید نور آینه خود را از آفتابی به مهتابی تغییر حالت دهید.اگر برای آینه نوردار خود آینه لمسی و یا حسگری را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که یک آینه بسیار با کیفیت خریداری کنید تاسنسور لمسی آینه پس از مدتی از کار نیافتد.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل لمسی یا حسگری

آینه میکاپ مدل ریموت‌دار کنترلی

روش دیگر برای خاموش و روشن کردن آینه بک لایت و یا هالیوودی به روش ریموت و یا کنترلی می‌باشد با این روش می توانید در هر نقطه‌ای از سالن خود که ایستاده‌اید آینه خود را خاموش و روشن کنید و یا شدت نور را کم و زیاد کنید. در این روش دیگر احتیاجی به لمس آینه ندارید و یک مزیتی که دارد این است که دیگر آینه شما دارای لک، از طریق انگشتان‌تان نخواهد شد.

آینه میکاپ مدل قاب‌دار

شما می توانید هر آینه مورد نیازی که تهیه می‌کنید را با قاب یا بدون قاب سفارش دهید قاب ها از جنس‌های مختلفی تشکیل شده ‌اند این قاب‌ها از جنس هایی مانند چوبی، upvc، آهن و یا ام دی اف تشکیل شده اند.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل قاب‌دار

قبل از اینکه آینه مورد نظر خود را با قاب یا بدون قاب سفارش دهید ابتدا طراحی دکوراسیون فضای سالن خود را ببینید و به نسبت به آن یک قاب شکیل و مناسب سفارش دهید.اگر فضای دکوراسیونی شما سلطنتی می‌باشد بهتر است از رنگ‌های گرم مانند طلایی و یا بژ استفاده کنید اما اگر طراحی دکوراسیون سالن و یا محل کار شما مدرن می‌باشد بهتر است از رنگ‌های خنثی مانند سفید و یا طوسی استفاده شود.به طور کلی جنس یو پی وی سی برای هر نوع شرایط آب و هوایی بسیار مناسب می‌باشد.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل قاب‌دار

عکس آینه میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

یکی دیگر از آینه‌هایی که بسیار برای گریمورها و میکاپ کاران حرفه‌ای مناسب می‌باشد آینه چراغ دار یا هالیوودی می‌باشد.این آینه به گونه‌ای تعبیه شده است که پس از برش آینه تعدادی لامپ دور تا دور آینه به فواصل مرتب و منظم زده می‌شود تا نور یکنواخت و منظمی را به روبروی خود ساطع کند  .

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

با این روش میکاپ‌کار و یا گریمون به راحتی ایرادهای خود را جستجو می‌کند و در صدد رفع آن بر می‌آید.از این نوع آینه‌ها به تازگی در مزون‌ها و یا اتاق خواب‌های جوانان بسیار استفاده می‌شود و مورد خواهان بسیاری از مردم نیز بوده است.این آینه نیز مانند آینه‌ی نوردار بک لایت با روش‌ها‌ی مختلفی مانند لمسی و یا ریموت دار خاموش و روشن می‌شود.

آینه میکاپ مدل دوطرفه

اگر محل کار شما و یا سالن آرایشگاهی که در آن مشغول به کارید فضای بزرگی دارد و دلباز می‌باشد بهتر است که به جای گذاشتن آینه در دور تا دور دیوار از آینه‌های دو طرفه در وسط سالن استفاده کنید. تا تعداد مشتری بیشتری را جذب کرده و به آنها رسیدگی کنید و دور تا دور دیوار را نیز می‌توانید از مبلمان برای‌ انتظار مشتریان خود استفاده کنید.با این روش آینه‌های مقرون به صرفه خریداری خواهید کرد زیرا به جای خرید دو آینه یک طرفه  یک آینه دوطرفه خریداری می‌کنید.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل دو طرفه

آینه میکاپ مدل گرد

اگر به دنبال انرژی و پویایی بیشتری در سالن آرایشگاهی خود هستید بهتر است که از آینه‌های گرد استفاده کنید . در اصول فنگ شویی و روانشناسی آینه‌های گرد که ثبات ندارند و مدام در حال گردش هستند انرژی بیشتر را به محیط می‌بخشند.این آینه‌ها به روش دستگاه‌هایی که گردبر نام دارد بریده می‌شود و می‌توان با قاب یا بدون قاب سفارش داد.

عکس آینه میکاپ
عکس آینه میکاپ مدل گرد

عکس آینه میکاپ حکاکی شده

شما می‌توانید تمامی وسایل‌های کاری خود را با حک کردن برند و لوگوی خود تخصصی‌تر نشان دهید.با تراشیدن یک لایه از روی آینه به وسیله‌ی دستگاه سندپلاست می‌توانید لوگو و طرح مورد نظر را بر روی آینه حکاکی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ