آینه گریم ارومیه

انواع آینه میکاپ

در این متن در مورد انواع آینه میکاپ صحبت خواهیم کرد و بهترین و با کیفیت ترین آینه میکاپ را با بهترین قیمت برای شما بازگو می‌کنیم تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید.

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ

شما می‌توانید بهترین آینه‌های میکاپ را با بهترین قیمت‌ها به کارگاه آینه ما سفارش دهید.ما در اولین فرصت آینه‌ی شما را با بهترین متریال روز دنیا مشابه متریال‌های خارجی به دست شما می‌رسانیم. تنها کافی است که به ما اعتماد کنید و با تماس گرفتن و یا سفارش خود به صورت اینترنتی آینه خود را درب منزل تحویل بگیرید.با این کار علاوه بر اینکه در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده‌اید باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از جمله کاهش آلودگی هوا و ترافیک‌های بین شهری خواهید شد.

در زمان‌های گذشته تنها یک نوع آینه وجود داشت که آن هم یک نوع آینه‌ی ساده بود که برای هر فضا و مکانی از آن استفاده می‌شد اما به مرور زمان و با گذشت علم و طراحی‌های دکوراسیون آینه‌های مختلفی مطابق با شرایط محیط و کاربری‌های شغلی ایجاد شد  از این رو شرکت‌های آینه و یا کارگاه‌های تولیدی به ساخت آینه با توجه به کاربری‌های مورد نیاز پرداختند و روانه بازار کردند که با فروش بیشتری نیز مواجه شدند.

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل بک لایت

به طور مثال دیگر در سالن‌های سونا و جکوزی آینه‌های ساده گذاشته نشد که بخار روی آن را بگیرد بلکه با گذاشتن آینه‌های ضد بخار باعث شد که دیگر آینه بخار نکند. و یا برای میکاپ کاران و گریمورهای حرفه‌ای در سالن‌های زیبایی و آرایشی آینه‌هایی با نور متفاوت مانند آینه بک لایت و یا آینه چراغ‌دار یا هالیوودی ساخته شد.در ادامه در مورد انواع آینه میکاپ صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید..

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ

انواع آینه میکاپ

  • آینه میکاپ بک لایت
  • آینه میکاپ چراغ‌دار یا هالیوودی
  • آینه میکاپ قاب‌دار
  • آینه میکاپ لمسی یا حسی
  • آینه میکاپ ریموت‌دار یا کنترلی
  • آینه میکاپ گرد
  • آینه میکاپ دکوراتیو
  • آینه میکاپ آویزی
  • آینه میکاپ دوطرفه
  • آینه میکاپ پایه دار
انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل بک لایت ساده

آینه میکاپ بک لایت

یکی از انواع آینه‌های میکاپ آینه های بک لایت می‌باشد که با نصب چراغ های ال ای دی در پشت آینه می‌توان نور ملایمی را در دور تا دور آینه ساطع کرد.این آینه‌ها برای جذب مشتری و حس ایجاد آرامش بسیار مناسب می‌باشد و یکی از زیباترین و مدرن ترین آینه‌های میکاپ و آرایشی شناخته شده است.که می‌توان با مدل‌های مختلف که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد آنها را خاموش و روشن و یا شدت آن را نیز کم و زیاد کرد. 

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل بک لایت

آینه میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

آیین‌هایی چراغداری هالیوودی نیز یکی از انواع آینه میکاپ هستند که بسیار برای گریم و میکاپ کاران تخصصی استفاده می‌شود عملکرد این چراغ ها به گونه‌ای است که به طور مرتب در دور تا دور آینه را لامپ‌هایی تعبیه می‌کنند که با روشن کردن آنها یک نور بسیار یکدستی را به محیط می‌دهد.

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

که باعث می‌شود میکاپ‌کار یا متخصص گریم بتواند آرایش و گریم بهتری را بر روی پوست انجام دهد و عیب‌های آرایشی خود را بهتر ببینند و در صدد رفع آن برآید. امروزه از این آینه‌های چراغ‌دار و یا به اصطلاح هالیوودی در اتاق‌های منزل و یا بسیاری از مزون‌ها نیز به علت جلب مشتری و نور بسیار بالایی که دارد استفاده می‌شود .این آینه‌ها می‌تواند با لامپ‌های مهتابی و آفتابی بر روی آینه تعبیه شود .

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

آینه میکاپ قاب‌دار

آینه میکاپ می‌تواند به طور قابدار و یا بدون قاب تعبیه و طراحی شود.اگر منزل و یا سالن آرایشی شما بسیار ساده می‌باشد پیشنهاد ما نزدن قاب برای آینه است اما اگر فضای سالن آرایشگاهی و یا هر سالنی که می‌خواهید آینه تهیه کنید سلطنتی کلاسیک و مدرن است بهتر است که مطابق با آن قاب مناسبی نیز تهیه کنید قابها در انواع رنگ و جنس و متریال‌های مختلفی ساخته و تولید می‌شوند.

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل قاب‌دار چراغ‌دار

 به طور مثال می‌تواند یک قاب از جنس upvc چوبی فلزی و یا ام دی اف ساخته شود . که بهترین نوع و جنس قاب‌ها یو پی وی سی می‌باشد زیرا از نظر رطوبت و عملکرد بسیار عالی عمل خواهد کرد به طوری که در فضاهای مرطوب پوسیده نمی‌شود و زنگ نمی‌زند.و مناسب با هر شرایط آب و هوایی می‌باشد.

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل قاب‌دار هالیوودی

اگر سالن شما دکوراسیون آن سلطنتی و کلاسیک می‌باشد بهترین رنگ برای قاب آینه رنگ‌های گرم مانند طلایی بژ و رنگ‌های قهوه‌ای می‌باشد اما اگر طراحی و دکوراسیون سالن شما مدرن است بهتر است از رنگ‌های خنثی مانند سفید یا طوسی استفاده کنید.

آینه میکاپ دو طرفه

اگر محیط سالن شما بزرگ و امکان این را دارید که در وسط سالن آینه های دو طرفه بگذارید بهترین کار برای شما گذاشتن این نوع آینه ها می‌باشد زیرا می‌توانید از دو طرف آن نیز برای خدمات دهی به مشتری استفاده کنید.

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل دوطرفه

و اگر دوست ندارید آینه خود را بر روی دیوار میخکوب کنید این بهترین روش می‌باشد می‌توانید به جای گذاشتن آینه بر روی دیوار دور تا دور سالن خود را مبلمان کنید تا مشتریان قبل از این که نوبت خود شود در آنجا به انتظار بنشینند.اگر بسیار مشتری دارید و احتیاج به آینه‌های بیشتری دارید می‌توانید از دو مکان یعنی دورتادور دیوار و همچنین وسط سالن نیز به راحتی استفاده کنید و از این نوع آینه‌ها بهره‌ی بیشتری ببرید.این آینه‌ها نیز انواع مختلفی دارد که می‌توانید کمد دار و یا پایه دار آن را نیز تهیه کنید تا بتوانید وسایل خود را نیز در زیر آن تعبیه کنید.

آینه میکاپ قدی یا سرتا سری

یکی دیگر از انواع آینه میکاپ آینه‌های قدی و یا یکسره در سالن‌های زیبایی می‌باشد بیشتر از این آینه‌ها برای سالن‌هایی که فضای کوچکی دارند و یا نور کافی به سالن آن‌ها بازتاب نمی‌کند استفاده می‌شود .

انواع آینه میکاپ
انواع آینه میکاپ مدل قدی

با گذاشتن آینه‌های سرتاسری بر روی یک دیوار و یا آینه‌های قدی می‌توان نور بیشتری را به محیط بخشید همچنین فضا را دلباز‌تر و بزرگتر نیز نشان داد.در غیر این صورت این نوع آینه‌ها بیشتر برای مزون‌هایی که لباس می‌فروشند استفاده می‌شود تا مشتری بتواند خود را سرتاسری در درون آینه ببیند.

آینه میکاپ مدل ریموت‌دار یا کنترلی

اگر آینه‌های نور دار را برای سالن میکاپ خود انتخاب کرده‌اید بهترین نوع آینه های نور دار ریموت دار یا کنترلی می باشد به طوری که بتوانید در هر کجای سالن خود که ایستادید نور آینه خود را خاموش و روشن کنید و یا حتی بتوانید شدت نور را کم و زیاد کنید و اگر آینه شما نورش چند رنگ می باشد بتوانید از آفتابی به مهتابی نور را تغییر حالت دهید.

علاون بر آن با داشتن این نوع آینه‌ها دیگر نگران لکه دار شدن آینه‌ی خود توسط لمس کردن آینه نیستید و آینه‌ی خود را تمیز تر نگه‌ می‌دارید.

با انتخاب ما برای ساخت آینه‌ی خود مطمئن باشید که بهترین کیفیت را از کارگاه آینه‌ها با بهترین قیمت خریداری خواهید کرد.هدف ما جلب رضایت شماست…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ