آینه گریم اصفهان

آینه گریم

کی اولین بار اینه گریم رو ساخت؟ هرکی بود دمش گرم با این ایده‌اش! مخترعش رسما آرایشگری رو به یه مرحله جدیدی برد ،در حدی که واسه آرایشگرهای حرفه‌ای این دوروزمونه تصور آرایش کردن بدون نور کافی و یا با نوری که زاویه درستی نداره شبیه کابوسه. کیفیت میکاپ‌های الان رو با قدیم نمیشه مقایسه کرد ، یکی از اصلی‌ترین دلایلش آینه‌های گریم هستن. حالا این سوال پیش میاد که آینه گریم چی هست اصلا؟ چه فرقی با آینه معمولی داره؟ کدوم مدلش به کار تو میاد؟ واسه کدوم مدلش مراقب باشی پولتو دور نریزی؟

آینه گریم
آینه گریم

آینه گریم چه ویژگی‌هایی داره و دلیل نامگذاری اون چیه

نور یک فاکتور خیلی مهم و اساسی به‌خصوص در انجام موارد آرایشی هست. علاوه بر داشتن نور کافی، نور در هنگام آرایش باید در جای درستی قرار بگیره تا بتونه روشنایی مطلوبی رو تامین کنه. درواقع بدون وجود نور درست و تصویر واضح در آینه، آرایش و میکاپ با سختی مواجه می‌شه. که با استفاده از آینه گریم هم نور و هم تصویر به بهترین حالت خودش فراهم می‌شه. به این صورت که چراغ‌ها روی آینه با فاصله مشخصی قرار می‌گیرن. از این رو نور رو به صورت مستقیم ساطع می‌کنن.به این آینه ، آینه آرایشگاه هم گفته می‌شه.

آینه گریم
آینه چراغ‌دار

با قرار گرفتن در مقابل آینه، صورت کاملا روشن میشه و دید خوبی رو از چهره در آینه ایجاد می‌کنه. تا بتونی در مراحل کار دقت و تمرکز کافی داشته باشی و در نهایت هم نتیجه رضایت‌بخشی حاصل بشه. ساختار و عملکردی که آینه گریم داره موجب نامگذاری این آینه هم شده. همچنین آینه گریم به نام‌های دیگه‌ای هم تحت عنوان آینه هالیوودی، آینه چراغ دار، آینه آرایشگاه و آینه لامپ‌دار شناخته می‌شن.

از چه نوع چراغی در آینه گریم استفاده می‌شه

امروزه در بین انواع ابزار روشنایی که به کار میره، چراغ‌های LED دارای مزایایی هستن که موجب شده تا در بسیاری از موارد از جمله در آینه گریم کاربرد داشته باشن. اولین و شاید مهم‌ترین دلیل، کم‌مصرف بودن این چراغ‌هاست. این لامپ‌های LED در عین کم‌مصرف بودن، روشنایی قابل قبولی رو دارن. روشنایی ایجاد شده توسط چراغ LED نور مطلوب و طبیعی رو فراهم می‌کنه. از این جهت برای استفاده در آینه گریم که اغلب به عنوان آینه آرایشی کاربرد داره، بهترین انتخاب هست. چون نور ایجاد شده باعث می‌شه تا دقیقا چهره مطابق واقعیت خودش در آینه نمایش داده بشه.

آینه گریم
آینه گریم دیواری

علاوه بر نکات مهمی که در مورد چراغ LED گفته شد، این چراغ مقاومت بالایی هم در برابر آسیب‌هایی که ممکنه به اون وارد شه، داره. به همین جهت برای آینه گریم که چراغ‌ها روی آینه به کار میرن، انتخاب خیلی مناسبی هستن. همچنین نوری که از این چراغ ساطع می‌شه، قابل تنظیمه. تا بتونی هنگام میکاپ و گریم نور دلخواه خودت رو داشته باشی. چرا که گاهی ممکنه نیاز به نور بیشتر یا کمتر وجود داشته باشه. که با استفاده از آینه گریم با چراغ LED این امکان فراهم میشه تا نور چراغ رو بشه کم یا زیاد کرد.

آینه گریم
آینه گریم قدی

همچنین چراغ LED دارای رنگ‌های بسیار متنوعی هست که می‌تونی از بین اونا به‌راحتی رنگ موردنظر خودت رو انتخاب کنی. حتی امکان انتخاب چند رنگ به‌صورت همزمان هم وجود داره که بتونی به‌سادگی در هر زمانی رنگ نور چراغ آینه گریم رو تغییر بدی. با وجود همه این ویژگی‌های مثبت، چراغ ال‌ای‌دی دارای طول عمر بسیار بالایی هست. به همین دلیل این لامپ‌ها به‌سادگی دچار آسیب و یا سوختگی نمیشن. علاوه بر همه موارد مثبت این چراغ‌ها بعد از مدتی که روشن میمونن، گرما تولید نمی‌کنن. برعکس لامپ‌های معمولی که به‌قدری گرم میشن که امکان لمس اونا اصلا وجود نداره که چراغ ال‌ای‌دی اینطور نیست.

موارد استفاده آینه گریم چیه

آینه گریم با توجه به اسمی که داره، یکی از اصلی‌ترین موارد استفاده اون برای گریم و میکاپ هست. از این رو آینه گریم برای فضای سالن زیبایی و آرایشگاه از بهترین گزینه‌ها به‌عنوان آینه آرایشگاه هست. این آینه بخشی از نور مورد نیاز رو تامین می‌کنه. به‌خصوص مقابل خودش رو که افراد در مقابل اون قرار می‌گیرن تا میکاپ شن رو کاملا روشن می‌کنه. تا هم میکاپ‌ آرتیست و هم مشتری بتونه چهره رو به طور واضح در آینه مشاهده کنه. علاوه بر عملکرد خیلی خوبی که آینه گریم داره، از نظر زیبایی هم در مقایسه با لامپ‌های معمول جایگاه خاصی دارن. و فضای سالن و آرایشگاه رو زیباتر و متفاوت‌تر نشون میدن.

آینه گریم
آینه گریم رومیزی

ظاهر و فضای دکوراسیون هر مکانی نشون‌دهنده و معرفی‌کننده اون فضا و به‌نوعی نوع خدمات ارئه‌دهنده اون هست. به همین خاطر برای فضایی مثل آرایشگاه و سالن‌های زیبایی، ظاهر و زیبایی دکوراسیون نقش خیلی مهمی داره. و درواقع حین ورود به فضایی اولین موردی که جذب‌کننده هست، طراحی اون فضاست. این مورد به‌خصوص برای این سبک از فضاها که خدمات زیبایی ارائه میدن، صدچندان اهمیت داره. آینه هم در سطح وسیعی از آرایشگاه قرار می‌گیره. که انتخاب آینه‌ای زیبا در جذابیت کلی سالن نقش مهمی رو داره. به همین دلیل آینه گریم برای استفاده در سالن زیبایی به شدت واجبه.

آینه گریم
آینه آرایشگاه لامپی

اتاق‌خواب هم از موارد دیگه استفاده آینه گریم می‌تونه باشه. چراکه اغلب در این فضا از آینه‌ای برای آرایش استفاده می‌شه. که در انواع مختلف آینه که برای آرایش وجود داره، آینه گریم انتخاب بهتری هست. چون آینه گریم خودش نور دلخواهی که برای میکاپ و آراستن نیاز هست رو فراهم می‌کنه.

آینه گریم
آینه گریم گرد

کلینیک‌ها و مراکز زیبایی هم دیگه از مواردی هستن که می‌تونن برای استفاده از آینه گریم مناسب باشن. چون وجود آینه در اونا از موارد ضروری هست که بین انواع مختلف آینه‌هایی که وجود دارن، ایده‌آل‌ترین گزینه هست. چون با روشنایی که ایجاد می‌کنه دید خیلی خوبی رو میده و تصویر واضحی رو ایجاد می‌کنه.

لازم به ذکره که آینه گریم علاوه بر آینه آرایشی برای کاربردهای دیگه‌ای هم مورد استفاده قرار می‌گیره. ازجمله آینه مزون، فروشگاه‌ها و… . که درواقع محدودیت خاصی برای استفاده از آینه گریم وجود نداره و در هر فضایی با کاربری‌های مختلف می‌شه از این نوع آینه چراغ دار استفاده کرد. چون عملکردشون به‌عنوان آینه خیلی خوبه.

آینه گریم
آینه رومیزی گریم

جایگاه آینه گریم کجاست؟

  • آینه دیواری
  • آینه رومیزی
  • آینه پایه‌دار

آینه گریم دیواری

آینه گریم و در کل هر نوع آینه‌ای از رایج‌ترین حالتی که می‌تونه به کار بره، شکل دیواری اون هست. با نصب روی دیوار، آینه در جای خودش ثابت قرار می‌گیره و همچنین دیگه امکان برخورد با اون وجود نداره. اغلب آینه‌ها به صورت کلی موجب بزرگ‌تر و روشن‌تر نشون دادن فضای خودشون می‌شن. نصب آینه به دیوار همچنین موجب اشغال نشدن فضای خودش می‌شه. به همین دلیل آینه دیواری در بزرگ‌نمایی بیشتر محیط خودش نقش موثرتری داره.

آینه گریم
آینه آرایشگاه چراغ‌‌دار

آینه گریم رومیزی

آینه رومیزی حالت دیگه‌ای هست که می‌شه آینه گریم رو به کار برد. آینه رومیزی به‌ویژه برای آینه‌های آرایشی توی خونه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیره. به این دلیل که با قرار دادن آینه و لوازم مورد نیاز روی میز، امکان دسترسی به اون‌ها به‌راحتی فراهم می‌شه. از نظر زیبایی هم آینه در حالت رومیزی از جذابیت منحصربه‌فردی برخورداره. به این صورت که میشه هماهنگی و ست زیبایی را با میز آینه ایجاد کرد تا بیشتر مورد توجه قرار بگیره. این هماهنگی می‌تونه ست بودن رنگ یا جنس قاب و میز باشه.

آینه گریم
آینه لامپ دار

آینه گریم پایه‌دار

آینه پایه‌دار هم حالت دیگه‌ای برای کاربرد آینه گریم هست. استفاده از پایه برای آینه مزیتی که ایجاد می‌کنه در این هست که امکان جابه‌جایی رو برای آینه سهل می‌کنه. در این صورت اگر نیاز به حمل یا جابه‌جایی آینه باشه، به‌راحتی می‌شه محل اون رو تغییر داد. برای برخی از فضاها و کاربردها جابه‌جایی آینه گاهی اوقات صورت می‌گیره که در این موارد در زیر پایه‌ها امکان استفاده از چرخ وجود داره. تا بتونه بدون صرف انرژی خاصی آینه رو به‌سادگی و با ایمنی کامل جابه‌جا کرد. آینه پایه‌دار اغلب به‌صورت آینه قدی استفاده می‌شه که باعث میشه تا دید کامل از خود در آینه وجود داشته باشه.

از کجا آینه گریم بخرم؟

آینه گریم خودش انواع مختلفی داره که ما در کارگاه تولیدی آینه هر نوع و شکلی از آینه رو به بهترین حالت تولید می‌کنیم. ادعامون میشه چون داریم از بهترین مواد اولیه و تجهیزات و نیروی کار بهره می‌گیریم تا در نهایت بتونیم محصولی با کیفیت و درخور ارائه کنیم. همچنین محصولات ما بدون واسطه عرضه می‌شن و این موضوع موجب شده تا قیمت‌ها در مقایسه با کیفیت ارائه شده، بسیار مناسب باشه.

علاوه بر موارد گفته شده گارانتی یکساله برای محصولات خودمون در نظر گرفتیم. حتی اگر از محصول سفارشیت بعد از اینکه دریافتش کردی، رضایت نداشته باشی می‌تونی اون رو مرجوع کنی. تمام سعی و تلاش ما بر این هست که بتونیم بهترین محصولات از نظر کیفیت، قیمت و خدمات رو عرضه کنیم. تا بتونیم رضایت حداکثریتورو کسب کنیم ، ناراضی بیرون نمیری.

اما ضمانت بی قید و شرط موضوعی هست که فقط در کارگاه تولیدی آینه وجود داره. یعنی شما با این ضمانت اطمینان داشته باشین که اگر هر مشکلی برای آینه به وجود بیاد،ما بدون دریافت کوچک‌ترین هزینه‌ای رفع می‌کنیم. حتی اگر نیاز باشه آینه رو هم تعویض می‌کنیم تا بتونین آینه دلخواه خودتون رو داشته باشین. فقط این نکته رو بگیم که این ضمانت کامل شام ضربه یا شکستگی از سمت مشتری نمیشه. برای سفارش هم می‌تونین با شماره ‌ی 09357015855تماس بگیرین. تا بتونین با سفارش آینه گریم فضای خودتون رو تغییر اساسی بدین و زیباتر کنین. همچنین یک آینه خیلی کاربردی هم داشته باشین.

آینه گریم
آینه گریم

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ