آینه گریم ارومیه

آینه گریم ارومیه

هم من هم تو یک بار واسه پیدا کردن یه مدل درست حسابی از آینه گریم ارومیه رو زیر و رو کردیم اما اون چیزی که می‌خواستیم و نتونستیم پیدا کنیم. دلیلشم واضحه به خاطر اینکه مدل‌های توی بازار مدل‌های خیلی ساده‌ای هستند و کلاس کاری ما رو پایین میارن عموماً هم کیفیت بالایی ندارند. اما اصلاً نگران نباش گوشیت رو در بیار و برو توی پینترست ببین از کدوم مدل آینه گریم بیشتر خوشت میاد عکسشو برای متخصص‌های ما ارسال کن و همونو تحویل بگیر.

البته قبل از اون بزار برات مدل‌های مختلف آینه ریم رو توضیح بدم تا بدونی کدوم مدل برای تو مناسب‌تره و دنبال شکل‌های مختلف کدوم مدل بگردی. به همین دلیل این آینه به آینه گریم یا آینه آرایشگاه هم شناخته می‌شه. نام‌های دیگه‌ای برای آینه گریم عنوان می‌شن که عبارتند از: آینه هالیوودی، آینه چراغ دار، آینه لامپی.

آینه گریم ارومیه
آینه گریم ارومیه

آینه گریم چیه؟

بهترین گزینه‌ آینه هالیوودیه! می‌دونی چرا؟ واسه پیدا کردن دلیلش برمی‌گردیم به اینکه اصلاً چرا این اسم به این آینه داده شده. هممون می‌دونیم که بهترین و معروف‌ترین بازیگرها ، بازیگرهای هالیوودی هستند. به خاطر همین بهترین کاپ آرتیست‌ها و آرایشگرها هم همیشه برای اون‌ها بودن و هستند. از یه جایی به بعد آرایشگرها دیدن که نمی‌تونن اون میکاپ پرفکت و بی‌نقصی که می‌خوان رو جلوی آینه‌های معمولی در بیارن. دلیلش هم اینه که نور هم باید به مقدار کافی باشه هم از زاویه درست وقتی که یک عالمه ه سقف و در و دیوار اضافه می‌کردند ، می‌تونستن نور کافی داشته باشند اما نور از زاویه درستی نبود!

آینه گریم ارومیه

پس آینه‌هایی رو آوردن که تعداد زیادی لامپ روی خود آینه نصب شده باشه و بتونه نور رو از بهترین زاویه و بهترین مقدار براشون فراهم کنه. اینجوری تونستن اون میکاپ حرفه‌ای که می‌خوان رو برای بازیگرای هالیوودی انجام بدن . بعد از اینکه عکس و فیلم‌های میکاپ کردن اون‌ها و پشت صحنه پخش شد این آینه نظر مردم رو به خودش جلب کرد و کم کم مورد استفاده بقیه هم قرار گرفت ، اما چون ریشه‌اش اونجا بود بین مردم با اسم آینه هالیوودی شناخته شد.

با انتخاب درست رکورد بزن!

آینه گریم ارومیه
آینه گریم ارومیه

می‌خوام یه نکته‌ای رو بهت بگم که آینه گریم از جدای از اینکه به عنوان یه آینه خفن کاربرد داره توی آرایشگاهت یه کاربرد دیگه هم بهش اضافه کنی و رکورد درآمدت رو بزنی. می‌دونی که شکل‌های هندسی که تو دکوراسیون استفاده میشن انرژی دارند. پس ما باید بررسی کنیم ببینیم هر شکل هندسی چه انرژی داره تا بتونیم بهترین شکل هندسی رو برای آینه گریممون انتخاب کنیم که هم به سبک دکوراسیونمون بیاد هم اینکه انرژیش باعث بشه درصد رضایتمون بالاتر بره و مشتریامون بیشتر بشه. الان با همدیگه شکل‌های مختلفی رو که می‌تونیم سفارش بدیم ررسی می‌کنیم تا ببینیم کدومش برای تو بهترین گزینه است و می‌تونی باهاش یه تیر و چند نشون بزنی.

شکل‌های مختلف آینه گریم

  • آینه دایره‌ای
  • آینه مربع و مستطیل

آینه دایره‌ای شکل

آینه‌های دایره‌ای شکل به خودی خود فوق العاده انرژی مثبتی دارند ، خود من که الان دارم باهات صحبت می‌کنم یه دونه آینه دایره‌ای شکل همیشه تو اتاقم دارم. دلیلشم اینه که دایره به خاطر اینکه نماد اتحاده وایب و انرژی که توی محیط اطراف خودش منتشر می‌کنه اعث ایجاد حس متحد بودن می‌شه. منی که توی خونم ازش استفاده می‌کنم باعث میشه که با اعضای خانوادم احساس متحد بودن کنم و سود معنوی برام داره اما برای تو وقتی ازش به عنوان آینه گریم استفاده کنی ، باعث میشه مشتریت احساس کنه که با تو متحده و در نتیجه راحت‌تر بهت اعتماد کنه.

یه آرایشگر حرفه‌ای خیلی خوب می‌دونه که وقتی مشتریش بهش اعتماد داشته باشه هم در نهایت رضایت کارش افزایش پیدا می‌کنه هم اینکه مشتری ثابت آرایشگاهش میشه. این از انرژی که این آینه داره فقط یه نکته مهم یادت باشه ، اونم اینه که از این آینه توی ابعاد کوچیک استفاده نکنی! الان دیگه توی هر آرایشگاه درست حسابی که بری آینه‌ها رو مخصوصاً اگر که آینه دایره‌ای باشه فقط با ابعاد بزرگ میبینی. حس بهتری هم به محیط میده واقعا.

آینه مربع و مستطیل

آینه گریم ارومیه
آینه گریم ارومیه

آینه‌های مربع و مستطیلی شکل یکی از اصلی‌ترین دسته‌بندی‌هایی هستند که برای آینه‌ گریم استفاده میشن. اولین مدل‌هایی که برای آینه گریم استفاده شدن هم تو شکل‌های مربع و مستطیل بودند. وقتی بخوایم از نظر انرژی بررسیشون کنیم هر دوتاشون به خاطر اینکه یه سری قواعد یکسان دارند و دارای خط‌هایی هستند که موازین و اویه‌هاشون قائمه یک انرژی رو به محیط اطرافشون میدن. انرژی هر دوتاشون انرژی ثبات هستش.

این انرژی باعث میشه که ، محیط آرایشگاهت یه حس همیشگی بودن رو بده احساس تعلق بده و مشتری‌هات دوست داشته باشند که دوباره به اونجا برگردن. این وایب و انرژی که این آینه داره در صورتی که کار خودت هم حرفه‌ای باشه حسابی درآمدت رو افزایش میده. چون که فرض کن اصلاً خودت بری به یه آرایشگاه همکار طرف خوب باشه هم از آرایشگاهش حس خوب بگیری هم دکوراسیونش خوب باشه ، دلیلی وجود داره که دوباره نخوای به اونجا بری؟ نه! تازه سری بعد دوستت رو هم با خودت می‌بری!

آینه گنبدی گریم

آینه گریم ارومیه
آینه گریم ارومیه

آینه‌های گنبدی شکل همون دسته‌ای هستن که همه رو مجذوب عاشق خودشون می‌کنن. این آینه رو با هر سبک دکوراسیونی می‌تونی ستش کنی! اگه از سبک‌های مینیمال و یا سبک‌های مدرن خوشت میاد این آینه رو بدون قاب سفارش بده ، اگر سنتی یا کلاسیک خوشت میاد می‌تونی این مدل آینه رو با قاب‌های خاص مثل تاجدار سفارش بدی. خیلی باید تلاش کنی تا بتونی این آینه رو توی دکوراسیون نازیبا جلوه بدی! این از نظر سبک دکوراسیون اما وقتی بخواهیم از نظر سبک انرژی بررسیش کنیم.

در واقع آینه‌های مربع‌ها مستطیل شکلی هستند که بالای اون‌های نیم دایره قرار دارد به خاطر همینه که هم وایب انرژی آینه‌های مثبت شکل رو دارند هم آینه‌های دایره‌ای شکل. این موضوع باعث میشه که استفاده کردن ازش به عنوان آینه گریم ارومیه یک گزینه فوق العاده خوب باشه و توی جذب مشتری حسابی کمکت کنه.

چرا آینه گریم ارومیه؟

در آینه گریم ارومیه از چراغ‌هایی برای روشنایی استفاده می‌شه. که این روشنایی ایجاد شده به روشن نمودن محیط اطراف آینه و در نتیجه تصویر روشن‌تر و واضح‌تر در آینه کمک می‌کنه. به همین دلیل استفاده‌ی عمده از آینه چراغ دار برای گریم و میکاپ هست. چرا که نور یکی از فاکتورهای اساسی در زمینه آرایش و گریمه. که آینه گریم ارومیه نور رو به اندازه کافی و به درست‌ترین شکل ممکن تامین می‌کنه.

آینه گریم ارومیه
آینه گریم آرایشی

منظور از نور درست این هست که چراغ‌ها روی آینه و یا قاب اون با فاصله مشخص و استانداردی قرار می‌گیرن تا از ایجاد سایه جلوگیری کنن. و چهره‌ای که مقابل آینه قرار می‌گیره رو کامل روشن کنه. البته که شکل چیدمان چراغ‌های LED می‌تونه به چندین صورت انجام بگیره. حالت رایج برای آینه گریم ارومیه به این صورته که دور تا دور آینه چراغ قرار بگیره. اما در صورت دلخواه این امکان هست که فقط دو سمت اون رو چراغ LED به کار برد.

همچنین علاوه بر دارا بودن ابزار روشنایی برای آینه گریم ارومیه، امکانات دیگه‌ای هم می‌تونه داشته باشه که موجب تمایز ویژه آینه گریم از آینه‌های معمول میشه. در زیر به این قابلیت‌های منحصربه‌فرد این آینه می‌پردازیم:

آینه گریم ارومیه
آینه گریم قدی

امکانات آینه گریم در مقایسه با آینه معمولی چیه

  • نور که یکی از فاکتورهای مهم به‌خصوص در میکاپ و گریم هست باید به‌اندازه کافی باشه. به همین دلیل آینه گریم ارومیه این امکان رو می‌تونه داشته باشه که نور انتشاریافته رو کم یا زیاد کرد تا از این طریق به نور موردنیاز و مطلوب دست یافت. چراکه گاهی بر حسب شرایط ممکنه به میزان نوری کمتر یا بیشتر نیاز داشت که با استفاده از آینه گریم این امکان به‌راحتی میسر شده.
  • گاهی هنگام گریم و میکاپ شاید این نیاز وجود داشته باشه که بخواید قسمتی از چهره و صورت خودتون رو از نمای نزدیک‌تری مشاهده کنین. به همین علت آینه گریم ارومیه می‌تونه قسمتی به‌عنوان زوم روی خودش داشته باشه. تا از اون طریق بشه بخش‌هایی از صورت رو دقیق‌تر مشاهده نمود.
آینه گریم ارومیه
آینه آرایشی چراغ‌دار
  • اتصال آینه گریم ارومیه به بلوتوث و یا وای‌فای موجب شده تا آینه بتونه پخش موسیقی و یا ویدیو داشته باشه. در این صورت می‌تونین در عین این که مقابل آینه مشغول انجام کاری هستین، بتونین به موسیقی یا پادکست و یا دیدن ویدئویی هم مشغول بشین. و بتونین از زمان‌های مرده خودتون هم نهایت استفاده رو ببرین.
  • نمایش زمان و دما روی صفحه آینه می‌تونه شما رو از زمان مطلع کنه و بتونین مدیریت زمان بهتری هم داشته باشین.
  • قابلیت ضد بخار بودن هم یکی از موارد بسیار کاربردی هست که موجب میشه که آینه با قرار گرفتن در محیط مرطوب هم، بخاری روی صفحه اون ایجاد نشه. از این رو همیشه آینه‌ای با صفحه تمیز و واضح خواهید داشت.
  • این امکان نیز وجود داره که بتونین چند رنگ برای رنگ نور آینه انتخاب کنین تا در این صورت هر زمان بتونین به دلخواه، رنگ نور چراغ‌ها رو تغییر بدین.
آینه گریم ارومیه
آینه گریم

هرکدوم از قابلیت‌ها به‌صورت انتخابی روی آینه گریم ارومیه نصب می‌شن. یعنی به این صورت نیست که آینه سفارشی همه موارد ذکرشده رو روی خودش داشته باشه. انتخاب هرکدوم از این قابلیت‌ها می‌تونه برحسب نیاز و علاقه شخصی انتخاب بشن. تا در این صورت آینه شما هم خیلی کاربردی‌تر بشه و فقط مواردی که نیاز دارین یا دوست دارین رو داشته باشه.

آینه گریم ارومیه از نوع بک لایت

به‌صورت کلی آینه‌هایی که دارای نورپردازی هستن، می‌تونن به‌عنوان آینه آرایشی و گریم انتخاب بهتری باشن و مورداستفاده قرار بگیرن. به دلیل این که نور ایجاد شده چهره رو روشن می‌کنه و موجب تشکیل تصویری واضح در آینه میشه. به همین منظور آینه بک لایت هم چون دارای نورپردازیه، می‌تونه به‌عنوان آینه گریم ارومیه و آرایشی مورد استفاده قرار بگیره. اما در آینه بک لایت شکل نورپردازی با آینه چراغ دار کمی متفاوته.

آینه گریم ارومیه
آینه بک لایت آرایشی

چراغ LED که در آینه بک لایت به‌کار میره، به‌صورت یک تکه و با ضخامت کم هست. برعکس آینه چراغ دار که روی آینه چراغ‌ها قرار می‌گیره، در آینه بک لایت در قسمت پشت آینه کار گذاشته می‌شه. به همین دلیل دارای نور ملایم‌تری هم می‌تونه باشه. اما نوری که ایجاد میشه برای گریم و آرایش کفایت می‌کنه. همچنین تمام قابلیت‌هایی که عنوان شدن برای آینه بک لایت هم صدق می‌کنه و میشه از بین اونا موارد مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنین تا روی آینه گریم ارومیه اجرا بشه.

آینه گریم ارومیه ریموت دار

آینه گریم ارومیه یک حالتی که می‌تونه داشته باشه، ریموتی هست. یعنی به این صورت که برای بهره بردن از روشنایی و دیگر امکانات آینه از ریموت استفاده می‌شه. در این صورت با استفاده از کنترل موردنظر می‌تونین با فاصله از آینه از قابلیت‌های اون استفاده کنین. بدون این که نیاز باشه تا مسافتی برای استفاده از آینه طی بشه. با ریموت آینه می‌شه از قابلیت‌های اون مثل خاموش و روشن کردن آینه، کم کردن شدت نور و… استفاده کرد.

آینه گریم ارومیه
آینه گریم آرایشگاه

آینه گریم ارومیه لمسی

یکی دیگه از راه‌های استفاده از آینه گریم ارومیه به این صورته که با لمس قسمت مربوطه روی آینه بتونین از مزایای اون بهره‌مند بشین. لازم به ذکره که کیفیت بالای آینه‌های تولیدی آینه‌ها به‌گونه‌ای هست که با لمس و تاچ آینه به‌راحتی لکه روی اون‌ها ایجاد نمی‌شه. بلکه این لمسی بودن یک امکان فوق‌‎العاده و منحصربه‌فردی هست که میشه از طریق لمس آینه از قابلیت‌های نصب‌شده روی آینه گریم استفاده کرد و لذت برد.

آینه گریم ارومیه
آینه گریم رومیزی

آینه گریم ارومیه حسگری

آینه گریم ارومیه حالت دیگه‌ای که می‌تونه داشته باشه به‌صورت حسگری هست. حسگری حالتیه شبیه به برخی تلویزیون‌های هوشمند که با حرکت دست میشه اون رو خاموش و روشن کرد و از قابلیت‌های اون بهره‌مند شد. آینه حسگری هم به این شکل و با تکون دادن دست با فاصله از آینه امکان روشن کردن و بهره‌مندی از مزایای اون فراهم می‌شه.

آینه گریم ارومیه
آینه گریم دیواری

همین ویژگی‌ها و مزایایی که عنوان شدن موجب معرفی نسل جدیدی از آینه‌ها شدن که قابل مقایسه با شکل گذشته آینه‌ها به هیچ عنوان نیستن. چون این آینه‌های مدرن عملکرد خیلی بالاتری از آینه‌‌ها رو دارن که باعث شدن تا عملکردشون خیلی ارتقا پیدا کنه.

آینه گریم حکاکی شده

روی تمامی آینه‌ها ازجمله آینه گریم ارومیه امکان حکاکی وجود داره. برای حکاکی میشه طرح، نوشته یا هر چیزی رو روی صفحه آینه حک کرد. اگر آینه برای آرایشگاه و سالن زیبایی کاربرد داره، می‌‌تونین اسم اون رو روی آینه حک کنین. یا اگر برای شرکت یا در کل محیط‌های شغلی مورد استفاده قرار می‌گیره، نام برند و لوگوی اون رو می‌تونین روی آینه درخواست بدین تا حک بشه. حتی برای مصر‌ف‌شخصی هم امکان حکاکی نام خودتون یا شعر و نوشته هم وجود داره. حکاکی موجب میشه تا آینه به آینه‌ای خاص و بی‌مانند تبدیل بشه. همچنین نورپردازی آینه گریم هم موجب جلوه بیشتر قسمت حکاکی میشه و آینه رو زیباتر و خاص‌تر می‌کنه.

آینه گریم ارومیه
آینه گریم حکاکی

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ