آینه ایستاده آرایشگاه

آینه کاری آرایشگاه

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

آینه یکی از مهمترین ابزار و وسایل ضروری در هرمکانی‌اس.بعضی از شغل ها و مکان ها مثل مزون‌ها،فروشگاه‌ها،لباس‌فروشی‌ها و سالن های زیبایی و آرایش زنانه و مردانه باید حداقل دوآینه یا بیشتر را داشته باشن.بسته به نیاز هرشغل آینه مخصوص اونو باید تهیه کنن.برای گریم و آرایش ما نیاز به یک آینه باشفافیت عالی و نور نیازمندیم.در تولیدی آینه ما بسته به شغل شما آینه مخصوص رو برای شما طراحی می‌کنیم.آینه کاری آرایشگاه نیاز به تخصص و مهارت داره.

انواع آینه کاری آرایشگاه

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه


اینه کاری ارایشگاه در انواع مختلفی وجود داره.آینه ها رو می‌توان در طرح و‌رنگ و مدل های مختلفی تولید کرد.آینه‌های ارایشگاه باید دارای شفافیت بالا باشن.علاوه بر اینه باید نور مناسب در سالن ارایشگاه باشه که اینه های تولید شده در تولیدی دارای نور مخفی و بک لایت و اینه های چراغ دار هستن.

آینه کاری آرایشگاه
 • آینه ارایشگاه لمسی
 • اینه ارایشگاه حسگر
 • اینه ارایشگاه ریموتی
 • اینه ارایشگاه چراغ دار
 • اینه ارایشگاه بک لایت
 • اینه ارایشگاه نورمخفی
 • اینه ارایشگاه قاب استیل
 • اینه ارایشگاه قاب دار
 • اینه ارایشگاه پایه دار
 • اینه ارایشگاه چرخ دار
 • اینه ارایشگاه دیواری
 • اینه ارایشگاه جورچین
 • اینه ارایشگاه پازلی
 • اینه ارایشگاه پتینه
 • اینه ارایشگاه رنگی
 • اینه ارایشگاه هالیوودی
 • اینه ارایشگاه ثابت
 • اینه ارایشگاه متحرک

آینه کاری آرایشگاه چراغ‌دار

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

برای جذب مشتری بیشتر و زیبایی بیشتر آرایشگاه می‌تونین از آینه‌های چراغ‌دار استفاده کنین. این نوع آینه داخل آرایشگاه باعث نور بیشتر و زیبایی هرچه بیشتر فضا می‌شه.
این استفاده از آینه‌ها باعث می‌شه که فضای محل کار شما بزرگ‌تر دیده بشه.

اینه ارایشگاه بک لایت

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

نور یکی از اصلی ترین موارد برای ارایشگاه و ارایش است.اینه بک لایت دارای یک نور مناسب و ملایم و ارامش بخش است که هم نور مورد نیاز رو تامین میکنه و هم یک محیط دنج رو برای مشتریان فراهم میکنه.داشتن یک محیط زیبا در جذب مشتری هم بسیار مؤثر است.با کمک دستگاه‌های مخصوص قسمت مورد نظر و طراحی شده اینه رو تراش میدن تا جیوه اینه از شیشه جدا بشه و نور رو پشت اینه تعبیه میکنن تا نور از قسمتی ک جیوه نداره عبور میکنه و به روبرو می‌تابه.

اینه ارایشگاه پتینه

اینه پتینه شده یک اینه جدید و خاص اس.این آینه رو با اسید و رنگ های مخصوص اجرا میکنن.این کار نیاز به مهارت داره.آینه پتینه شبیه به آینه های قدیمی و کهنه اس.اینه پتینه در رنگ های نقره ای و مسی بسیار زیبا و‌خاص میشه که با یک قاب ساده استیل و طلایی رنگ‌نواری جلوه خاص به محیط میده.

آینه آرایشگاه ریموتی

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

یکی از پرفروش‌ترین و مدرن‌ترین آینه در صنایع معرفی شده اس. از این نوع آینه در مدل های مختلفی اعم از قدی ، رومیزی ، آویزی و… تولید می شه.از این آینه می تونین به صورت تزئیتی و دکوراتیو برای محیط منزل خود استفاده کنین. روش استفاده صحیح این آینه از دور است. با استفاده از کنترل می تونین لامپ ها رو خاموش روشن کنین ، و حتی تغییر رنگ لامپ و … رو در دست بگیرین. ساخت آینه آرایشگاه ریموتی با استفاده از لامپ‌های LED می باشد.اگر علاقه ای به کاربردهای از جمله لمسی و حسگری دارین می تونین با هماهنگی با کارشناسان ما یکی از این دو مدل رو نیز روی آینه آرایشگاه خود داشته باشین.

اینه کاری ارایشگاه دوطرفه

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

اگر شما یک سالن ارایشی کوچک دارین و میخواهین بهترین استفاده رو از محیط ببرین یک اینه دوطرفه میتونه بهترین انتخاب باشه.ازاین اینه دونفر میتونن به صورت همزمان استفاده کنن.بااین اینه می‌تونین فضای کمتری رو اشغال کنین.با روش های مختلفی می‌توان این اینه رو اویزان کرد و نصب نمود که یکی از ان ها با بند چرمی و رنجیر می‌باشد.

اینه ارایشگاهی دوطرفه بک لایت

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

اینه های دوطرفه بسیار پرکاربرد هستن که بسیار خاص و زیبا هستن.از این اینه دونفر همزمان استفاده می‌کنن و با کارایی بیشتر فضای کمتری رو اشغال میکنه.می‌توان با دستگاه سندبلاست قسمت مشخص شده دورتادور اینه رو خراش داد تا نور ال ای دی که در پشت آینه نصب نموده ایم به روبرو و شخصی که در جلوی اینه نسشته اس بتابه.اینه های دوطرفه در اشکال مختلفی مانند مستطیل،گرد،بیضی و هرشکلی که بخواهین طراحی و تولید میشه.می‌توان برای کارایی بیشتر بین دوآینه را طبقاتی تعبیه کرد تا وسایل مورد نیاز رو در دسترس قرار بدیم.

اینه ارایشگاهی دکوراتیو

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

اینه های دکوراتیو بیشتر جنبه تزئینی دارن و فضا رو زیبا میکنن.شما میتونین از آینه دکوراتیو هم برای زیباترشدن فضا استفاده کنین هم برای ارایش کردن.اینه های دکوراتیو در رنگ های مختلف و اشکال مختلفی تولید میشن.

آینه آرایشگاه چرخدار

آبنه آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

آینه آرایشگاه ها اکثرا در سایز‌های بزرگ و به صورت قدی ساخته میشن.آینه هایی که بزرگ هستن هم به دلیل وزن و سایز بزرگ به سختی جابجا میشن.آینه های چرخدار به راحتی جابجا میشن.اگر سالن ارایشگاه شما هرچندوقت یکبار جابجا میشه و یا دکور اونو عوض میکنین حتما شما به یک‌ آینه چرخدار نیاز دارین.

آینه آرایشگاه قدی

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

آینه های قدی برای آرایشگاه ها بسیار پرکاربرد است.هم فضای ارایشگاه رو زیباتر و بزرگتر میکنه و هم آینه بدلیل داشتن حالت انعکاس باعث میشه نور طبیعی و نور لامپ ها روی آینه بتابه و فضا رو بزرگتر جلوه بده.آینه های قدی رو میتوان به صورت بک لایت،ساده،چراغدار تولید کرد.روش های خاموش و روشن شدن نور آینه ها رو هم با انتخاب شما برای استفاده ار آینه تعبیه می‌کنیم.

آینه ارایشگاه لمسی

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

یکی از انواع آینه مدرن سالن آرایش نوع لمسی آن است.شما با لمس کردن قسمتی که سنسور حساس به لمس را در پشت آینه گذاشتیم رو با انگشت خودتون لمس میکنین و نور لامپ های آینه رو روشن و خاموش میکنین.با کمک این دکمه لمسی شما میتوانین درجه نور رو کم و زیاد کنین.

آینه کاری ارایشگاه دکوراتیو

آینه کاری آرایشگاه
آینه کاری آرایشگاه

آینه کاری فضای رو شیک و زیبا میکنه.اینه کاری در رنگ های مختلف و طرح های مختلفی میشه اجرا کرد.با دستگاه تراش میتونیم روی اینه های دیواری و سراسر نصب شده طرح های مختلف ایجاد کرد.هرآبنه ای که جنبه زیبایی هم داشته باشه و جز طرح های خاص باشه و به عنوان دکور استفاده شده باشه جز دسته آینه دکوراتیو اس.

اینه ارایشگاه طرح دار

آینه کاری آرایشگاه

آینه های طرح دار دارای تنوع بالا و زیاد است.هم از لحاظ شکل می‌توان به هر مدلی برش زد و هم از لحاظ کارایی و‌نورپردازی.اشکال مختلفی مثل دایره،بیضی،مربع،و…… .از لحاظ نورپردازی نیز می‌توان به صورت بک لایت،چراغدار تولید کرد.

آینه ارایشگاه پایه دار

آینه قدی پایه دار

اینه ها رو می‌توان به صورت قدی تولید کرد اما به دیوار نصب نکرد.اگر اینه ها را به دیوار نصب کنین دیوار پشت اینه‌ها با پیچ و دریل سوراخ و خراب میشن اما تا زمانی که اینه در انجا قرار داره آن سوراخ‌ها مشخص نمیشه. در اینه های پایه دار به این شکل نیست.بدون اینکه دیوارها رو سوراخ و تخریب کنیم میتونیم این آینه رو هرجا که دوسداریم قرار بدیم.آینه های پایه دار را در هرمدلی که شما بخواهین اجرا میکنیم مانند بک لایت و چراغ دار یا ریموتی،حسگرو لمسی.

آینه آرایشگاه رنگی

آینه رنگی

برای تزئین و زیباسازی آرایشگاه‌ها میتوان از آینه‌های رنگی ودکوراتیو استفاده کرد.آینه رنگی فضای شما رو دلنشین و گرم و صمیمی میکنه.رنگ‌ها باعث میشن تا فضای شما پرنشاط‌تر و چشمگیر بشه.استفاده کردن از رنگها حس‌های مختلفی به محیط میده.رنگ قرمز و زردو برنز….فضا رو پرنشاط میکنن.رنگ‌های آبی و سبز….به فضا حس ارامش میده.

آینه رنگی ارایشگاه

پس انتخاب یک با چند آینه رنگی میتونه فضا رو زیباتر کنه.شما می‌تونین دایره‌های کوچک و بزرگ رو در کنار هم در گوشه ای از دیوار نصب کنین و در کنار این آینه‌های رنگی یک گلدان سبز زیبا بذارین تا کسانی که به ارایشگاه شما میان همیشه این محیط خاص و دنج رو در ذهن خودشون داشته باشن و اولین انتخاب اونا سالن ارایشگاه شما باشه.

ضمانت بی‌قید و شرط برای آینه‌ها

هر آینه‌ای که شما خریداری کنین دارای ضمانت‌نامه‌ی بی‌قید و شرط است.بدین معنی که هر مشکلی در راستای حمل به مقصد برای آینه پیش بیاد یا اینکه خرابی در آینه‌ها به وجود بیاد. بدون معطلی اونو براتون تعویض می‌کنیم و آینه‌ی جدید به شما تحویل میدیم

آدرس دفتر جهت مراجعه‌‌ی حضوری:

همانطور که می‌دونین ثبت سفارش به دو صورت آنلاین و حضوری صورت می‌گیره. جهت مراجه‌ی حضوری می‌تونین به آدرس زیر رجوع کنین.


آدرس دفتر:  تهران ، ونک ، ده ونک ، خیابان شیخ بهایی ، کوچه کولیوند ، خیابان شهید مجیدپور ، نبش بن‌بست آرمین پلاک ۱۰۶

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ