آینه هالیوودی مهتابی رومیزی

آینه هالیوودی مهتابی قابدار

آینه هالیوودی مهتابی قابدار

آینه های هالیوودی آینه هایی پرنور هستند که بسیار برای گریم کردن و آرایش مناسب می باشند. در مدل آینه هالیوودی مهتابی قابدار دور تا دور آینه از لامپ‌های پر نور ال ای دی تشکیل شده که بعد از روشن شدن آنها فضا بسیار نورانی می‌شود. تمامی قطعات تشکیل شده برای ساخت آینه هالیوودی از بهترین متریال ها موجود در بازار می باشد به همین دلیل برای اینکه شما از کیفیت اطمینان حاصل فرمایید برای تمامی محصولات گارانتی یکساله در نظر گرفته ایم. آینه های هالیوودی مهتابی قابدار از لحاظ طرح آینه و از لحاظ قاب آینه دارای تنوع زیادی هستند.

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه هالیوودی مهتابی

آینه های هالیوودی جزو آینه های گریم پرطرفدار و مدرنی هستند که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند .برای انجام کارهای تخصصی و بعضی از مکان‌ها وجود یک آینه هالیوودی مهتابی قابدار ضروری میباشد .در سالن های آرایشگاه برای انجام میکاپی دقیق و در مزونها برای دیدن لباسی که خرید می کنیم وجود این آینه ها ضروری می‌باشد. کیفیت آینه هایی که برای ساخت مدل هالیوودی و بقیه مدل ها استفاده می شود گرید A دارد که بسیار شفاف می باشد. شماره یک آینه قدیمی را در کنار آینه ای که کارگاه آنها تهیه کرده اید بگذارید دقیقاً متوجه این حرف می شوید که آینه های تولیدی کارگاه جز شفاف ترین و با کیفیت ترین آینه های موجود در بازار ایران است که از اینها برای صادرات نیز استفاده می‌شود.

انواع قاب‌های آینه هالیوودی مهتابی قابدار

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه هالیوودی قابدار

قاب‌های آینه هالیوودی مهتابی انواع مختلفی دارد.شما نسبت به وسایل محلی که میخواهید آینه را آنجا نصب کنید قاب مناسب را نیز انتخاب میکنید.جنس آینه ها به صورت،pvc,چوبی،اینه ای،فلزی و استیل میباشد.تمامی این قاب‌ها را میتوان در رنگ های مختلفی سفارش داد که بیشترین سفارش از رنگ‌های سفید،طوسی و مشکی میباشد.

انواع اینه هالیوودی مهتابی قابدار

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه هالیوودی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار دوطرفه
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار رومیزی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار دیواری
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار ثابت
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار متحرک
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار آویز
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار گرد
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار مستطیلی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار هوشمند
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار ریموتی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار حسگری
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار تاچ یا لمسی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار اسپیکر دار
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار ضدبخار
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار دماسنج دار
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار قدی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار رنگی
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار پتینه
 • آینه هالیوودی مهتابی قابدار دوطرفه آویز

آینه هالیوودی مهتابی قابدار دوطرفه

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه هالیوودی

آینه هالیوودی مهتابی قابدار را می توان به صورت دو طرفه طراحی و تولید کرد. آینه های دوطرفه را نیز می‌توان به صورت قدی، و رومیزی،و پایه دار طراحی نمود. انتخاب مدل آینه های دوطرفه بستگی به سلیقه شما و مکانی که این آیین را در آنجا نصب میکنید دارد. هالیوودی مهتابی دو طرف امکان را به شما می دهد تا به صورت همزمان دو نفر از این آینه استفاده کند اگر شما سالن کوچکی دارید و یا می خواهید از تمامی فضای سالن استفاده کنید ، با کمک گرفتن از آینه های دو طرفه می توانید از تمامی فضاهایی که استفاده قرار نمی گرفته و بهترین استفاده را ببرید. در سالنهای زیبایی و یا مزون ها که دور تا دور اتاق از آینه هایی تشکیل شده که این آینه ها یا بصورت متحرک هستند،یا به صورت ثابت ،و یا رومیزی می‌باشند. فضای وسط سالن ها باید هر چیزی است و مورد استفاده قرار نمی گیرد. با داشتن یک آینه دوطرفه چه به صورت رومیزی و چه به صورت قدی میتوانید این فضا هایی که از آن استفاده نمی شده بهترین و بیشترین استفاده را ببرید.اگر شما در این قسمت یک آینه دوطرفه به صورت اویز قرار دهید و در زیر آن میز آرایش نیز دو بگذارید، دو نفر به صورت همزمان می‌تواند از این میز و آینه استفاده کنند.

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه مهتابی قابدار

آینه هالیوودی مهتابی قابدار را میتوان به صورت ثابت و متحرک تولید کرد

متحرک

آینه هایی که می‌توان به راحتی آنها را جابجا کرده و برای جابجایی آنها دیگر دیواری تخریب نمیشود جز آینه های متحرک است. آینه های متحرک چند مدل تقسیم می‌شوند که در ادامه مقاله به آنها می‌پردازیم.

آینه هالیوودی مهتابی قابدار چرخدار

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه قابدار

یکی از پرفروش ترین آینه ها برای مزون ها و سالن های آرایشگاه در سایز‌های بزرگ طراحی و تولید می‌شود آیینه هالیوودی مهتابی قابدار چرخدار می باشد. به راحتی می توانید آینه های هالیوودی چرخدار را جابجا کنید. برای اینکه با یک هل دادن ساده آینه ها جابجا نشوند برای چرخهای آنها ترمز تعبیه کردیه ایم. در کنار آینه های هالیوودی قابداذ یا در پشت آنها می‌توان طبقاتی را در نظر گرفت. این طبقات به آرایشگر کمک می‌کند تا وسیله‌های مورد نیاز و ضروری که برای میکاپ کردن و کارهای دیگری که انجام میدهد و از آن ها استفاده می‌کند در این طبقات بگذارد تا دسترسی بهتری به وسیله هایی که مورد نیاز است داشته باشد.

آینه هالیوودی قابدار پایه دار

آینه هالیوودی مهتابی قابدار
آینه هالیوودی

مدل دیگر آینه هالیووده و مهتابی قابدار پایدار می باشد. این مدل آینه در روی یک پایه قرار میگیرد و می توان علاوه بر یک پایه ساده روی پایه یک کشور نیز در نظر گرفت و آینه را روی یک کشو قرار داد .اگر در روی پایه ها کشو طراحی شود ایستایی و استحکام آینه هالیووده شما بیشتر می‌شود در جای هیچ نگرانی باقی نمی ماند. قاب های فیلم های هالیوودی مهتابی پایه دار جنس های مختلف تولید کرد انتخاب رنگ بسیار نکته مهمی است برای بهترین انتخاب می توانید با کارشناسان مجموعه آینه ها مشورت کنید.

آینه هالیوودی مهتابی بدون پایه

آینه هالیوودی مهتابی قابدار

مدل دیگری که در کارگاه تولید میشود مدل بدون پایه اما متحرک می‌باشد که این آینه را به دیوار تکیه میدهند. درست است این آینه ساده است اما طرفداران زیادی دارد و اکثر جوان ها این مدل را دوست دارند. این آینه ساده را می‌توانید در گوشه ای از اتاق به دیوار تکیه دهید و در کنار آینه گلدان های زیبا و سبز استفاده کنید تا فضای شما را چشمگیر و خاص کند.

آینه هالیوودی مهتابی قابدار ثابت

آینه های هالیوودی ساده را می توان با یک پیچ به دیوار نصب نموده و آنها را به راحتی نمی‌توانیم جابجا کنیم.این آینه ها مدل ها و طرح های مختلفی دارند که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

آینه هالیوودی مهتابی قابدار مدل دیواری

آینه هالیوودی مهتابی قابدار

آینه های هالیوودی قابدار دیواری یک آینه ثابت هستند. آنها را به‌صورت چفت و بست با یک پیچ و دریل به دیوار نصب می کنیم. جایی این اینه‌ها کمی دشوار است زیرا برای جابجا کردن این آینه ها باید پیچ هایی که بر روی دیوار و آینه نصب شده را باز کنیم. بعداز باز کردن پیچها از روی دیوار جای آنها در دیوار می ماند که و باید بعد از جابجایی دیوار تان باسازی شود. آینه های ثابت را می توان در هر طرح و شکلی تولید کرد و به دیوار نصب نمود.

آینه هالیوودی مهتابی قابدار رومیزی

آینه هالیوودی مهتابی قابدار

اینه های ثابت را میتوان به صورت رومیزی و در سایز های کوچک تولید کرد. این آینه ‌هت اکثرا به صورت مستطیل مربع و دایره شکل می باشند که فاصله کمی از میزها دارند و به دیوار نصب شده‌اند.لامپ های آینه های هالیوودی قاب دار را می توان به صورت توکار و روکار نصب نمود که وقتی آنها را به صورت تو کار نصب می‌کنید ، عمر آنها بیشتر می‌شود زیرا احتمال برخورد اشیا با لامپ ها بسیار پایین می آید و در نتیجه دیرتر خراب میشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ