آینه چراغ‌دار دیواری

آینه نوری میکاپ

آینه نوری میکاپ

در هر مکانی وجود چند آینه ضروری است .زیرا همه ما دوست داریم خود را در آینه ببینیم. بعضی از مشاغل هست که آینه وسیله اصلی برای کار آن‌ها می باشد .مثلاً آینه‌ی در سالن‌های زیبای و مزون ها جز اصلی ترین وسایل مورد نیاز است. برای آرایش کردن یک آینه نوری میکاپ نیاز است .علاوه بر اینکه شما یک آینه شفاف باید داشته باشید داشتن نور کافی نیز لازمه یک میکاپ تمیز و دقیق است .آینه میکاپ نوری همه نیازهای شما را برطرف می‌کند. علاوه بر این که این آینه نیاز اصلی یک آرایشگر را برطرف می کند فضای سالن آرایشگاه شما را خاص و مدرن می‌کند .تنوع آینه نوری میکاپ بسیار زیاد است در هر طرح و اندازه و شکل و حتی رنگ نور آینه و قاب و مدل نورپردازی آن می‌توان آن را طراحی و تولید کرد. آینه نوری میکاپ را به صورت قدی و یا رومیزی طراحی و تولید می‌کنیم .البته این را هم بگویم می‌توانیم آینه ها را به صورت دو طرفه تولید کنیم .اینه هایی که قدی هستند و یا به صورت دو طرفه قدی می باشند و وزن زیادی دارند نصب چرخ بر روی آینه به شما کمک می‌کند تا آن را به راحتی و به تنهایی آن را جابجا کنید.در ادامه مطلب انواع آینه میکاپ نوری را برای شما توضیح میدهیم.

آینه نوری میکاپ

آینه نوری میکاپ باید چه ویژگی های داشته باشد

 • باید نور مناسب داشته باشد: برای اینکه آینه میکاپ شما نوری مناسب داشته باشد باید از لامپ های مناسب برای نصب استفاده کرد .در مدل آینه های چراغ دار که دور تا دور قاب آینه چراغ نصب می‌شود باید تعداد لامپ هایی که روی آینه نصب می‌شود استاندارد باشد و از لامپ ها در سایز های مناسب استفاده کنند. انتخاب مدل و جنس لامپ ال ای دی بسیار تاثیر زیادی در نوردهی دارد. برای این که نور مناسب فضای خود را داشته باشید روی آینه ها می توان یک ریموت نصب کرد که درجه نور را بالا و پایین کنید تا نور لازم را تنظیم کنید.
آینه نوری میکاپ
 • کیفیت و شفافیت آینه بالا باشد: کیفیت و شفافیت آینه بسیار مهم است برای اینکه شما دیدی بهتری داشته باشید و دقیق تر بتوانید یک میکاپ را انجام دهید و خود را در آینه ببینید به یک آینه با کیفیت نیاز دارید. شاید شفافیت آینه را بتوانید حدودی ببینید اما نمی توانید تشخیص بدهید که این آینه با کیفیت است یا خیر. کافیست آینه هایی که از کارگاه تولیدی آینه ها تهیه می کنید را در کنار آینه هایی که از قبل داشتید بگذارید. شفافیت و کیفیت آینه گویای کیفیت اینه است.
 • زیبا باشد: کارگاه تولیدی آینه ها جدیدترین و به روز ترین مدل ها را طراحی و تولید می‌کند.هر مدل آینه با هر سلیقه‌ای وجود دارد. شما علاوه بر اینکه مدل های آماده را میتوانید سفارش دهید مدل های مورد نظر و مخصوص که در ذهن خود دارید را می توانید با طراحان ما در میان بگذارید تا آن را به مرحله تولید برسانیم.
آینه نوری میکاپ

انواع آینه نوری میکاپ

 • آینه نوری میکاپ مدل قدی
 • آینه نوری میکاپ مدل دیواری
 • آینه نوری میکاپ مدل بک لایت
 • آینه نوری میکاپ مدل چراغ دار
 • آینه نوری میکاپ مدل چرخدار
 • آینه نوری میکاپ مدل متحرک
 • آینه نوری میکاپ مدل ثابت
 • آینه نوری میکاپ مدل باکس دار
 • آینه نوری میکاپ مدل ساده
 • آینه نوری میکاپ مدل ریموتی
 • آینه نوری میکاپ مدل حسگری
 • آینه نوری میکاپ مدل تاچ
 • آینه نوری میکاپ مدل هوشمند
 • آینه نوری میکاپ مدل صفحه نمایش دار
 • آینه نوری میکاپ مدل گرد
 • آینه نوری میکاپ مدل رومیزی

آینه نوری میکاپ مدل دکوراتیو

آینه نوری میکاپ

آینه های نوری میکاپ را علاوه بر کاربردی که دارد می توان به صورت دکوراتیو تولید کرد.تمامی آینه ها که در کارگاه تولیدی آینه ها طراحی می‌شود جزو آینه های دکوراتیو به حساب می‌آید. زیرا آینه های تولیدی ما زیبایی و جلوه بی‌نظیری دارد و این باعث می‌شود محیطی که در آن آینه قرار می گیرد بسیار مدرن و خاص شود. آینه های دکوراتیو میکاپ نوری را می‌توان به صورت چند تکه سفارش داد .آینه اصلی که در روبروی مشتری قرار می‌گیرد بزرگ و به اندازه نیاز باشد و دور تا دور آن به صورت منظم یا غیر منظم و طبق سلیقه شما آینه‌های کوچک و بزرگ تر از آینه اصلی قرار بگیرد. برای آینه های دکوراتیو می‌توان نورمخفی رنگی در نظر گرفت . نور را می توانید چند رنگ انتخاب کنید و یا آن را فقط در رنگ صورتی آبی و یا هر رنگی که دوست دارید سفارش دهید. اگر بخواهید آینه‌های میکاپ نوری خود را دکوراتیو سفارش بدهید و هم کاربرد زیادی داشته باشد آنها را در اشکال مختلف برای شما طراحی می‌کنیم.

آینه نوری میکاپ مدل بک لایت

آینه نوری میکاپ

آینه میکاپ نوری مدل بک لایت به آینه ای گفته می شود که چراغ ال ای دی پشت آینه قرار داده می شود. تا بدین صورت بتواند نورپردازی داشته باشد. ضخامت این چراغ اصلا درحدی نیست که از نمای روبه رو مشخص باشد. با این حال چراغ LED روشنایی خیلی خوبی را ایجاد می نماید. بدین صورت که روبه رو و اطراف خود را تا حد خوبی روشن می کند. بنابراین با قرارگیری در مقابل این نوع از آینه می توان به راحتی میکاپ انجام داد. چراکه این روشنایی صورت را روشن می نماید و دید خوبی می دهد تا بتوان با دقت میکاپ و گریم را به خوبی پیش برد.

آینه نوری میکاپ چراغ‌دار مدل دو طرفه

آینه نوری میکاپ

آینه‌های میکاپ چراغ‌دار برای گریم‌های تخصصی استفاده می‌شوند که به فواصل مرتب دور تا دور آینه، لامپ‌های مشخصی قرار می‌گیرد. این آینه‌ها می‌تواند یک طرفه یا دو طرف باشند.اگر فضای کافی برای گذاشتن آینه در وسط سالن خود را دارید پیشنهاد ما به شما گذاشتن آینه دوطرفه چراغ دار می‌باشد با این روش می‌توانید علاوه بر اینکه در وسط سالن خود آینه تعبیه می‌کنید دورتادور آن را نیز آینه کاری کنید و مشتریان بیشتری بگیرید .و یا اگر دوست ندارید به این مقدار آینه بگذارید می‌توانید دور تا دور سالن را مبلمان کنید تا مشتریان برای انتظار در آنجا منتظر بمانند.آینه‌های دو طرفه چراغ‌دار در ابتدا در کشورهای اروپایی بسیار خواهان داشت به طوری که در دو طرف آن می توانستند به راحتی دو مشتری را به صورت مجزا میکاپ کنند.

به این نکته نیز توجه کنید که خرید یک آینه دوطرفه بسیار مقرون به صرفه تر از خرید دو آینه‌ی یک طرفه که بر روی دیوار باید میخکوب شود می‌باشد.

آینه نوری میکاپ مدل باکس دار

آینه نوری میکاپ

اینه میکاپ را می‌توان به صورت باکس دار تولید کرد. آینه‌های باکس‌دار در رنگ های مختلفی وجود دارد مانند رنگ سفید ،طوسی ،مشکی و یا هر رنگی که شما مدنظر داشته باشید آن را طراحی و تولید می‌کنیم. آینه نوری میکاپ باکس‌دار زیبایی خاصی دارد و می توان برای این آینه ها طبقاتی در پشت آینه تعبیه نمود و وسایل مورد نیاز و اولیه میکاپ را روی آن چید. آینه‌های قابدار را می توان با یک کشو طراحی کرد. آینه‌های باکس دار فضای شما را مدرن می‌کند و اگر از یک رنگ زیبا برای باکس آن استفاده کنید جلوه خاصی به محیط می بخشد.

آینه نوری میکاپ مدل رومیزی

آینه نوری میکاپ

آینه ها را می توان به صورت قدی و رومیزی طراحی و تولید کرد. آینه های میکاپ مدل رومیزی بسیار آینه‌های مناسبی برای آرایشگاه‌ها است. زیرا در سالن های آرایش نیاز نیست که همه آینه‌ها به صورت قدی باشد و یک یا دو آینه قدی برای سالن‌های آرایشگاه کافیست. آینه های رومیزی را می‌توان در طرح‌های مختلفی طراحی کرد و آنها را به صورت بک لایت تولید کرد. می‌توانید قاب آینه ها را با میز ها ست کنیم و یا آینه های بدون قاب را تولید کنیم که میزه آن‌ها نیز آینه‌ای باشد. میز های آینه ‌ای فضای شما را بسیار لوکس و خاص می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ