آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ یکی از آینه های تخصصیه. برای ساختن آینه میکاپ باید مواردی رو رعایت کنیم. از جمله کیفیت آینه باید بسیار بالا باشه تا تصویری شفاف از کسی که روبروی آینه قرار گرفته و میکاپ رو انجام می‌ده نشون بده.آینه های مخصوص میکاپ باید دارای نورپردازی باشن چه این نور پردازی به صورت مخفی باشه و یا به صورت لامپ دار که دورتادور آینه قرار میگیره .البته این رو هم بگیم که طرفدار آینه های چراغ دار که لامپ های ال ای دی دور تا دور آینه قرار می گیرن بیشتره .

آینه میکاپ
آینه میکاپ

کیفیت همه محصولات و لامپ های ال ای دی کارگاه آینه ها بسیار بالاست.می تونید به صورت حضوری برای دیدن و مقایسه کردن آینه ها با آینه هایی که قبلاً داشتین به کارگاه تشریف بیارین. همه قطعات آینه های میکاپ بسیار باکیفیت و دارای گارانتی هستن. کیفیت آینه هایی که برای میکاپ ساخته می‌شن بسیار عالی و کیفیت خوبی دارن. برای آینه هایی که اون هارو صادر میکنن هم از همین آینه و با همین کیفیت استفاده می‌شه. ما اعتقاد داریم و دوست داریم همشهریان و هم وطنان ما از آینه های مرغوب در سالن‌های آرایشگاه و مزون ها استفاده کننن.

آینه میکاپ
  • تمامی آینه هایی که کارگاه آینه هاتولید میشن گارانتی بی قید و شرط یک ساله دارن که اگه زمانی قطعه ای از آینه خراب بشه بدونه هیچ هزینه‌ای آینه رو درست میکنیم برای سفارش با شماره ٠٩٩٠١٧١٧٣٠۵تماس بگیرین.
آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه میکاپ مدل بک لایت

نیاز اصلی آرایش کردن ،نور‌کافی و مناسبه.آینه‌های بک لایت این نیاز آرایشگر رو برای میکاپ کردن برطرف می‌کنه. پشت آینه های بک لایت به صورت مخفی از ال ای دی های نواری که کیفیت فوق العاده بالایی دارن استفاده می‌شه. ال ای دی هایی که در پشت آینه کارگذاری شده محیط رو روشن می‌کنه. اما اگر بخواین از این نور استفاده بهینه و بیشتری کنین باید آینه رو سندبلاست کنیم. با دستگاه مخصوص و جدید دور تا دور آینه رو به صورت نواری و یا هر طرحی که شما مدنظر دارین سندبلاست می‌کنیم و اطراف آینه رو شبیه یک شیشه مات در میاریم از قسمت سنبلاست شده نور به راحتی عبور می‌کنه و به صورت فردی که در مقابل آینه نشسته و میتابه.

آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه میکاپ مدل چراغ دار

آینه میکاپ
آینه میکاپ

می‌توان گفت آینه‌های چراغدار همان آینه های اصلی میکاپ هستن .چون لامپ هایی که دور تا دور آینه قرار دارن کمک می کنه تا یک میکاپ بی نقص داشته باشیم و نور زیادی هم دارن.آینه های میکاپ باید با کیفیت باشن و این کیفیت رو فقط از ما بخواهین.زیرا تمامی آینه ها جز آینه های صادراتی به شمار میان. آینه های چراغ دار رو می شه در هر شکل و اندازه تولید کرد. اما آینه های مکاپ آینه‌هایی در سایز‌های کوچیکی نیستن و به صورت رومیزی و قدی طراحی و تولید می‌شن. آینه های چراغ دار که به صورت قدی تولید می‌شن برای اون ها پایه و طبقاتی نیز در نظر گرفته می شه .البته با انتخاب شما این مدل طراحی میشه. زیرا یک آرایشگر زمانی که وسایلش در دسترس باشه به راحتی می‌تونه کار میکاپ رو انجام بده.

یا اگه آینه های آرایش چراغ دار که برای میکاپ هستن چرخدار باشن به راحتی می شه دکوراسیون آرایشگاه رو عوض کنین و به تنهایی اون ها رو جابجا کنین

آینه میکاپ
آینه میکاپ

لامپ آینه‌های چراغدار دارای گارانتی هستن.این لامپ ها نور بسیار زیادی دارنن و اگر سالن آرایشگاه شما از نور طبیعی برخوردار نیست می تونین درجه نور لامپ های ال ای دی رو زیاد کنین. برعکس اگر سالن آرایشگاه شما دارای نور طبیعی باشه با کمک یک ریموت می تونید درجه نور رو کم کنین.

آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه میکاپ باید چه ویژگی داشته باشد

  • باید نورپردازی شده باشد: همانطور که گفته شد آینه هایی که برای آرایش استفاده میشن باید دارای نور باشن :زیرا نیاز یک آرایش برای میکاپ داشتن نور کافیه که آینه های بک لایت و چراغ دار تولیدی آینه ها این امکانات رو دارن. اگر فضای شما نور طبیعی داره می تونید از آینه های بک لایت استفاده کنید که نور زیادی به سمت روبرو نمیتابن. مگر اینکه اون‌ها رو به صورت سندبلاست تولید کنیم .البته باز هم در این صورت نور اون‌ها به اندازه آینه های چراغ دار نیست. آینه هایی که نورپردازی به صورت مخفی دارن و بک لایت هستن بیشتر برای زیبایی محیط استفاده می شن.
آینه میکاپ
آینه میکاپ
  • کیفیت آینه میکاپ عالی باشد:آینه هایی که کیفیت لازم و کافی رو ندارن اصلا و ابدا نمیشه برای میکاپ استفاده کرد. زیرا دوسداریم تو این آینه آرایش خودمون رو دقیق ببینیم و اگر آینه کیفیت نداشته باشه هیچوقت نمیشه به عنوان آینه میکاپ از اون استفاده کرد. آینه های استفاده شده در کارگاه آینه ها از بهترین نوع آینه ها در ایران استفاده‌ می‌شن. این نوع شیشه و آینه بیشتر صادراتی هستن و کمتر در تولیدی و کارخونه ها از این نوع شیشه استفاده می‌شه. شما با دیدن این آینه به راحتی متوجه تفاوت‌ها اونا خواهین شد.
آینه میکاپ
آینه میکاپ

ادامه مطلب

  • متحرک باشد:آینه میکاپ اگر به صورت ایستاده و قدی باشه بسیار آینه ی سنگینی هستن که به راحتی توانایی جابجایی اون‌ها رو نخواهین داشت. برای این که این آینه رو جابجا کنین و به تنهایی بتونین آینه ها رو جابجا کنین و تغییر دکوراسیون بدین میشه برای آینه چرخ نصب کرد.که در هر زمان که مایل بودین بتونین در هر جایی از اتاق یا محل کارتون بذارین.اگر آینه میکاپی که تهیه کردین به صورت دیواریه باز هم نگران نباشین .چون نصب این آینه بسیار آسونه و با یک دریل میتونین آینه رو جابجا کنین بدون این که به آینه آسیبی برسه.
آینه میکاپ
آینه میکاپ
  • کنترل گر نوره راحتی داشته باشد:در کارگاه آینه‌ها برای راحتی مشتری های عزیزمون انواع مختلفی رو که بشه به وسیله اون آینه رو روشن یا خاموش کرد میشه تولید کنیم. هر یک از این روش هارو توضیح می‌دیم که ببینید کدوم برای شما مناسب تره:
  • ریموتی: در این نوع مدل همراه آینه برای شما ریموتی ارسال می‌شه که به وسیله این ریموت درجه چراغ های آینه میکاپ خودتون رو بتونید کنترل کنین. مثلا می‌تونین خاموش یا روشن کنین و یا این که چراغ ها رو به صورت یکی در میون خاموش و روشن کنین.
آینه میکاپ
آینه میکاپ
  • لمسی: در این نوع روی آینه دکمه ای تراشیده می‌شه که با لمس این دکمه می‌تونید آینه رو روشن و یا خاموش کنین. نکته بسیار جالب این هست که این دکمه از خراش خود آینه ساخته شده و چیز اضافی روی آینه شما دیده نمی‌شه. در قسمت خراشیده شده نوری کار شده که زیبایی اون رو بیشتر کرده و از آینه متمایز شده.
  • سنسور حرکت دست: این نوع کنترل به این صورت هست که شما با حرکت و تکان دادن دستانتان در مقابل قسمت خاصی از آینه می‌تونید آینه رو خاموش و یا روشن کنین. دیگه به لمس و یا به دنبال ریموت گشتن نیازی نیست.
  • هوشمند: برای این کار شما روی موبایلتون برنامه ای مخصوص آینه‌تون رو نصب می‌کنین. به وسیله همین برنامه شما کنترل بسیار زیادی روی این آینه خواهین داشت. طراحی و ساخت این برنامه به دست خود کارگاه آینه‌ها هست.
آینه میکاپ
آینه میکاپ

ادامه ویژگی آینه میکاپ

دارای لوگو باشد: شما می‌تونید آینه‌تون رو با هر لوگو یا طرحی سفارش بدین. این ویژگی برای آرایشگاه‌ها بسیار مناسبه. زیرا می‌تونید با طراحی لوگو روی آینه به راحتی اسم خودتون رو در ذهن مشتری ثبت کنین. این برندسازی بسیار خوبی برای شماست. مزیت دیگه ای که می‌شه نام برد این هست که اگر مشتری شما از خودش در آینه عکسی رو در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنه، این کار باعث تبلیغ برند شما نیز شده.
به جای لوگو میشه روی آینه هر نوشته یا اسمی رو طراحی کرد که برای هدیه تولد به یاد ماندنی بسیار مناسبه. مخصوصاً برای کسایی که خاص پسند هستن بسیار هدیه
ارزشمندی خواهد بود.
درکنار این لوگوهای و اسم‌ها، می‌شه به آینه طرح خاصی مانند قالب ایجاد کرد که این آینه رو خاص خودتون کنه به طوری که در هیچ جای دنیا شبیه به آینه شما هم آینه‌ای موجود نباشه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ