آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ یکی از آینه‌های تخصصیه. برای ساختن آینه میکاپ باید مواردی رو رعایت کنیم. از جمله کیفیت آینه باید بسیار بالا باشه تا تصویری شفاف از کسی که روبروی آینه قرار گرفته و میکاپ رو انجام می‌ده نشون بده.آینه های مخصوص میکاپ باید دارای نورپردازی باشن چه این نورپردازی به صورت مخفی باشه و یا به صورت لامپ دار که دورتادور آینه قرار می‌گیره .البته این رو هم بگیم که طرفدار آینه‌های چراغ دار که لامپ های ال ای دی دور تا دور آینه قرار می گیرن بیشتره .

کیفیت همه محصولات و لامپ های ال ای دی کارگاه آینه ها بسیار بالاست.می‌تونین به صورت حضوری برای دیدن و مقایسه کردن آینه‌ها با آینه هایی که قبلاً داشتین به کارگاه تشریف بیارین. همه قطعات آینه های میکاپ بسیار باکیفیت و دارای گارانتی هستن. کیفیت آینه‌هایی که برای میکاپ ساخته می‌شن بسیار عالی‌اس و کیفیت خوبی دارن. برای آینه هایی که اونا رو صادر می‌کنن هم از همین آینه و با همین کیفیت استفاده می‌شه. ما اعتقاد داریم و دوست داریم همشهریان و هم وطنان ما از آینه‌های مرغوب در سالن‌های آرایشگاه و مزون‌ها استفاده کنن.

آینه میکاپ
 • تمامی آینه‌هایی که کارگاه آینه‌ها تولید می‌شن گارانتی بی قید و شرط یک ساله دارن که اگه زمانی قطعه ای از آینه خراب بشه بدونه هیچ هزینه‌ای آینه رو درست می‌کنیم برای سفارش با شماره‌ی 09357015855تماس بگیرین.
آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه میکاپ مدل بک لایت

نیاز اصلی آرایش کردن ،نور‌کافی و مناسبه.آینه‌های بک لایت این نیاز آرایشگر رو برای میکاپ کردن برطرف می‌کنه. پشت آینه های بک لایت به صورت مخفی از ال ای دی های نواری که کیفیت فوق‌العاده بالایی دارن استفاده می‌شه.

ال ای دی‌هایی که در پشت آینه کارگذاری شده محیط رو روشن می‌کنه. اما اگر بخواین از این نور استفاده بهینه و بیشتری کنین باید آینه رو سندبلاست کنیم. با دستگاه مخصوص و جدید دور تا دور آینه رو به صورت نواری و یا هر طرحی که شما مدنظر دارین سندبلاست می‌کنیم و اطراف آینه رو شبیه یک شیشه مات در میاریم از قسمت سندبلاست شده نور به راحتی عبور می‌کنه و به صورت فردی که در مقابل آینه نشسته و می‌تابه.

آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه میکاپ مدل چراغ دار

می‌توان گفت آینه‌های چراغ‌دار همون آینه های اصلی میکاپ هستن .چون لامپ هایی که دور تا دور آینه قرار دارن کمک می کنه تا یک میکاپ بی‌نقص داشته باشیم و نور زیادی هم دارن.آینه های میکاپ باید با کیفیت باشن کیفیت آینه‌های تولید شده در کمپانی آینه‌ها در حد مرغوبی هست.زیرا تمامی آینه‌ها تولید شده، جزو آینه های صادراتی به شمار میان.

آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه‌های چراغ‌دار رو می شه در هر شکل و اندازه تولید کرد. اما آینه‌های میکاپ آینه‌هایی در سایز‌های کوچیکی نیستن و به صورت رومیزی و آینه قدی طراحی و تولید می‌شن. آینه های چراغ دار که به صورت قدی تولید می‌شن برای اونا پایه و طبقاتی نیز در نظر گرفته می شه .البته با انتخاب شما این مدل طراحی می‌شه. زیرا یک آرایشگر زمانی که وسایلش در دسترس باشه به راحتی می‌تونه کار میکاپ رو انجام بده.

یا اگه آینه های آرایش چراغ دار که برای میکاپ هستن چرخ‌دار باشن به راحتی می شه دکوراسیون آرایشگاه رو عوض کنین و به تنهایی اونا رو جابجا کنین.

آینه میکاپ
آینه میکاپ

لامپ آینه‌های چراغ‌دار دارای گارانتی هستن.این لامپ‌ها نور بسیار زیادی دارنن و اگر سالن آرایشگاه شما از نور طبیعی برخوردار نیس می‌‎تونین درجه نور لامپ‌های ال ای دی رو زیاد کنین. برعکس اگر سالن آرایشگاه شما دارای نور طبیعی باشه با کمک یک ریموت می تونین درجه نور رو کم کنین.

آینه میکاپ
آینه میکاپ

آینه میکاپ باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه

 • باید نورپردازی شده باشه: همانطور که گفته شد آینه هایی که برای آرایش استفاده می‌شن باید دارای نور باشن :زیرا نیاز یک آرایش برای میکاپ داشتن نور کافیه که آینه های بک لایت و چراغ دار تولیدی آینه ها این امکانات رو دارن.
 • اگر فضای شما نور طبیعی داره می‌تونین از آینه های بک لایت استفاده کنین که نور زیادی به سمت روبرو نمی‌تابن. مگر اینکه اونا رو به صورت سندبلاست تولید کنیم .البته باز هم در این صورت نور اونا به اندازه آینه‌های چراغ دار نیس. آینه‌هایی که نورپردازی به صورت مخفی دارن و بک لایت هستن بیشتر برای زیبایی محیط استفاده می شن.
آینه میکاپ
آینه میکاپ
 • کیفیت آینه میکاپ عالی باشه:آینه‌هایی که کیفیت لازم و کافی رو ندارن اصلا و ابدا نمی‌شه برای میکاپ استفاده کرد. زیرا دوست‌داریم تو این آینه آرایش خودمون رو دقیق ببینیم و اگر آینه کیفیت نداشته باشه هیچوقت نمی‌شه به عنوان آینه میکاپ از اون استفاده کرد.
 • آینه های استفاده شده در کارگاه آینه ها از بهترین نوع آینه ها در ایران استفاده‌ می‌شن. این نوع شیشه و آینه بیشتر صادراتی هستن و کمتر در تولیدی و کارخونه ها از این نوع شیشه استفاده می‌شه. شما با دیدن این آینه به راحتی متوجه تفاوت‌ها اونا خواهین شد.
آینه میکاپ
آینه میکاپ

ادامه مطلب

 • متحرک باشه:آینه میکاپ اگر به صورت ایستاده و قدی باشه بسیار آینه‌ی سنگینی هستن که به راحتی توانایی جابجایی اونا رو نخواهین داشت. برای این که این آینه رو جابجا کنین و به تنهایی بتونین آینه‌ها رو جابجا کنین و تغییر دکوراسیون بدین میشه برای آینه چرخ نصب کرد.که در هر زمان که مایل بودین بتونین در هر جایی از اتاق یا محل کارتون بذارین.
 • اگر آینه میکاپی که تهیه کردین به صورت دیواریه باز هم نگران نباشین .چون نصب این آینه بسیار آسونه و با یک دریل می‌تونین آینه رو جابجا کنین بدون این که به آینه آسیبی برسه.
آینه میکاپ
آینه میکاپ
 • کنترل گر نور داشته باشین:در کارگاه آینه‌ها برای راحتی کاربران آینه انواع مختلفی رو که بشه به وسیله اون آینه رو روشن یا خاموش کرد میشه تولید کنیم. هر یک از این روش هارو توضیح می‌دیم که ببینید کدوم برای شما مناسب تره:
 • ریموتی: در این نوع مدل همراه آینه برای شما ریموتی ارسال می‌شه که به وسیله این ریموت درجه چراغ‌های آینه میکاپ خودتون رو بتونین کنترل کنین. مثلا می‌تونین خاموش یا روشن کنین و یا این که چراغ ها رو به صورت یکی در میون خاموش و روشن کنین.
آینه میکاپ
آینه میکاپ
 • لمسی: در این نوع روی آینه دکمه ای تراشیده می‌شه که با لمس این دکمه می‌تونین آینه رو روشن و یا خاموش کنین. نکته بسیار جالب این هست که این دکمه از خراش خود آینه ساخته شده و چیز اضافی روی آینه شما دیده نمی‌شه. در قسمت خراشیده شده نوری کار شده که زیبایی اون رو بیشتر کرده و از آینه متمایز شده.
 • سنسور حرکتی: این نوع کنترل به این صورت هست که شما با حرکت و تکان دادن دست‌تون در مقابل قسمت خاصی از آینه می‌تونین آینه رو خاموش و یا روشن کنین. دیگه به لمس و یا به دنبال ریموت گشتن نیازی نیست.
 • هوشمند: برای این کار شما روی موبایلتون برنامه ای مخصوص آینه‌تون رو نصب می‌کنین. به وسیله همین برنامه شما کنترل بسیار زیادی روی این آینه خواهین داشت. طراحی و ساخت این برنامه به دست خود کارگاه آینه‌ها هست.
آینه میکاپ
آینه میکاپ

ادامه ویژگی آینه میکاپ

دارای لوگو باشه: شما می‌تونین آینه‌تون رو با هر لوگو یا طرحی سفارش بدین. این ویژگی برای آرایشگاه‌ها بسیار مناسبه. زیرا می‌تونین با طراحی لوگو روی آینه به راحتی اسم خودتون رو در ذهن مشتری ثبت کنین.

این برندسازی بسیار خوبی برای شماست. مزیت دیگه ای که می‌شه نام برد این هست که اگر مشتری شما از خودش در آینه عکسی رو در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنه، این کار باعث تبلیغ برند شما نیز شده.به جای لوگو میشه روی آینه هر نوشته یا اسمی رو طراحی کرد که برای هدیه تولد به یاد ماندنی بسیار مناسبه. مخصوصاً برای کسایی که خاص پسند هستن بسیار هدیه ارزشمندی خواهد بود.

درکنار این لوگوهای و اسم‌ها، می‌شه به آینه طرح خاصی مانند قالب ایجاد کرد که این آینه رو خاص خودتون کنه به طوری که در هیچ جای دنیا شبیه به آینه شما هم آینه‌ای موجود نباشه. شما می‌تونین انواع آینه که در سایت‌های خارجی مانند آمازون دیدین رو از سایت ما سفارش بدین.

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ