آینه هالیوودی مهتابی قدی

آینه لامپی قدی

آینه لامپی قدی خیلی قشنگه. این آینه‌ها به خاطر نوری که دارن تو کارهای تخصصی حسابی مؤثر و مفید هستن. مثلاً توی مزون‌ها و آرایشگاه‌ها حسابی میترکونه. چون این سبک کارها نیاز به نور کافی و زیاد دارن. البته توی خونه هم واقعا لازمه که بتونی لباسات رو درست بررسی کنی و ببینی همه چیز ردیف باشه. واسه میکاپ کردن هم قطعا عصالی دستت میشه این آینه! چون به خاطر نوری که داره درست میفهمی کجارو اشتباه رفتی و چه چیزایی نیاز به اصلاح داره.

آینه لامپی قدی
آینه قدی

این آینه خوراک محیط کاریه!

این آینه‌ها از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین آینه‌ها برای استفاده توی آرایشگاه و مزون هستن. چون حسابیکارامد و کاربردی‌ان. همه دنبال ظاهری موجه برای گرفتن خدمات هستن طبیعتا مشتریت دوست نداره که ، تو یه محیط دِمُدِه و قدیم براش خدماتی که می‌خواد رو انجام بدن. آینه از جمله وسایلی هست که باعث جلوه بخشی فضای کاریت می‌شه.

مخصوصا وقتی که این آینه‌ها چراغ و نور داشته باشن و صورت و ظاهرت رو تو روشنایی کامل نمایش بدن . که علاوه بر کارایی ، ظاهری لاکچری به محل کاریت هدیه می‌دن. و باعث جذب بیشتر مشتری و راحتی کار تو می‌شه.در گذشته شرایط خیلی فرق داشت ، و تنها یک آینه ساده کار راه انداز بود و اهمیتی به زیبایی آینه داده نمی‌شه. اما الان دیگه نمی‌شه ازین آینه‌های معمولی و ساده برای خونه و محل کار استفاده کرد.

در مزیت استفاده از آینه‌ها باید گفته بشه که ، آینه‌ها خاصیت انعکاس دارن که اگر از مدل لامپی این آینه استفاده کنین هم فضای شما بزرگ‌تر دیده می‌شه و هم روشن‌تر می‌شه. زیرا نور باعث بزرگ‌تر دیده شدن فضا می‌شه و بازتاب نور روی آینه اونو به محیط انعکاس می‌ده و باعث روشن‌تر شدن و بزرگ‌نمایی فضا می‌شه. آینه‌قدی رو می‌توان به صورت بک لایت و هالیوودی تولید کرد. آینه‌های بک لایت و لامپی رو به هر شکلی بخواید می‌توان طراحی کرد. هر مدل آینه‌ای که شما در ذهن خود دارین و یا عکس اونو به ما نشون بدین برای شما طراحی می‌شه. می‌توان روی آینه‌های لامپی قدی شما، لوگوی مخصوص‌تون رو طراحی کرد و تراش داد.

آینه لامپی قدی
آینه قدی

تاثیر شکل آینه

وقتی که می‌خوای آینه لامپی قدی انتخاب کنی یکی از مهم‌ترین چیزایی که باید در نظر بگیری شکل ظاهری اون آینه است. یه موضوع مهمی که عموماً هیچکس بهت نمیگه اینه که شکل‌های هندسی که ما توی محیط اطرافمون استفاده می‌کنیم روی سطح انرژی ما و اطرافیان ما که توی اون محیط هستند حسابی تاثیر داره. تازه ما داریم در مورد شکل هندسی آینه صحبت می‌کنیم که یک شی پاکیزه و پاکه در نتیجه انرژی‌های اطرافش رو چندین برابر می‌کنه

پس باید شکل هندسی که براش انتخاب می‌کنیم رو با دقت چند برابری انتخاب کنیم. الان با همدیگه شکل‌های مختلف هندسی که می‌تونیم به عنوان آینه قدی لامپی استفاده کنیم و بررسی می‌کنیم سطح انرژیشونو می‌سنجیم. لعد یه چک می‌کنیم ببینیم کدومش با سبک دکوراسیونی که مد نظر تو هست همخونی بیشتری داره و برات در مجموع مناسب‌تره

انواع شکل آینه

 • آینه مربع و مستطیل
 • آینه دایره‌ای
 • آینه دفرمه
 • آینه گنبدی
 • آینه بیضی

آینه لامپی قدی مربع و مستطیل

آینه لامپی قدی

آینه‌های مربع شکل و مستطیل شکل جزو شکل‌های هندسی هستند که از ایام خیلی گذشته توی تمام کشورهای دنیا استفاده می‌شدند و همچنان هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از آینه‌های مستطیل شکل هالیوودی نسبت به آینه‌های مربع شکل رواج بیشتری داره و مدل‌های اولیه آینه هالیوودی هم به صورت مستطیلی شکل بودن. اگه بخوایم از نظر سبک انرژی بررسی کنیم هم آینه مربع هم مستطیل به خاطر داشتن زاویه‌های قائم و خطوط موازی نماد ثبات هستم و یه حس آرامش و همیشگی بودن رو با خودشون به همراه دارند

آینه دایره‌ای شکل قدی

آینه لامپی قدی

یکی از جذاب‌ترین شکل‌هایی که میشه به عنوان آینه قدی لامپی سفارش داد آینه‌های دایره‌ای شکل هستند که اتفاقاً توی سال ۲۰۲۴ حسابی ترند هستند. آینه‌های دایره‌ای شکل تو زمان‌های گذشته توی ابعاد کوچیک استفاده می‌شدند اما الان به صورت قدی توی ابعاد بزرگ استفاده میشن. بخواب دایره نماد اتحاد هستش که استفاده کردن از اون توی محیط‌های کاری و حرفه‌ای باعث میشه که مشتری‌هامون راحت‌تر بهمون اعتماد کنند و در نهایت درصد رضایتشون افزایش پیدا کنه. توی محیط خونه و خانواده هم استفاده کردن ازش باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتر میشه. در کل استفاده کردن از آینه‌های دایره‌ای شکل رو چه توی محیط خونه چه توی محیط‌های کاری حسابی توصیه می‌کنم

آینه لامپی قدی دفرمه

اگر از اون دسته افرادی که با مدل‌های ساده و متعارف کنار نمی‌آی و دنبال مدل‌های خاص هستی ین دسته از آینه‌ها را اصلاً نباید از دست بدی. گستره تنوع این مدل به اندازه گستره تخیلاتته چون می‌تونی دقیقاً هر چیزی که توی ذهنت هست رو طراحی کنی و برای متخصصینمون ارسال کنی و دقیقاً همون رو تحویل بگیری.

این دسته از آینه‌ها هم می‌تونن متقارن باشند هم نباشد مثلاً می‌تونی یه آینه‌ای که وسطش باریک‌تره و بالا و پایینش یه مقدار پهن‌تر هست رو سفارش بدی یا اصلا یه آینه‌ای که مثل دود می‌مونه و از پایین تا بالا ‌تر و باریک‌تر می‌شه رو سفارش بدی. استفاده کردن از این دست آینه چه توی محیط‌های کاری مثل آرایشگاه و مزون و چه توی محیط خونه حسابی توصیه میشه چون به خاطر قاعده من نبودنش احساس آرامش و راحت بودن رو به محیط اطرافش میده.

آینه گنبدی شکل قدی

آینه لامپی قدی

محیطی که می‌خوای توش از آینه استفاده کنی چه سبک دکوراسیونی داره؟ این دسته از آینه‌ها را با هر مدلی که دلت بخواد می‌تونی ست کنی فقط کافیه یه سری تغییرات خیلی جزئی توشون ایجاد کنی. مثلاً اگه طرفدار سبک سنتی ایرانی باشی می‌تونی اون قسمت نیم دایره بالای این آینه رو از آینه‌های طرح‌دار و یا قاب‌هایی که برای اون بالا در نظر گرفتن استفاده کنی. اگه جزو کسایی باشی که به سبک‌های مدرن و مینیمال علاقه دارند می‌تونی این مدل آینه رو بدون هیچ قابی استفاده کنی. البته من این رو بگم وقتی که ما می‌خوایم آینه لامپی قدی رو با این سبک سفارش بدیم طبیعتاً با سبک دکوراسیون کلاسیک اروپا و سبک مدرن اروپا تطابق بیشتری داره تا سبک های دیگه

انواع آینه بیضی

 • آینه بیضی مستطیلی
 • آینه بیضی ساده
آینه بیضی مستطیلی
آینه لامپی قدی

دسته اول آینه‌های بیضی شکل آینه‌هایی هستند که از یه مستطیل و دو تا نیم دایره برای بالا و پایینش ساخته شدن. برای افرادی که شخصیت قاعده‌مندتری دارند این دست آینه بیضی از دسته دوم مورد پسندتره. وقتی که بخوایم سبک انرژی این مدل آینه رو بررسی کنیم قراره حساب خوشحال بشیم چون هم دارای انرژی مثبت آینه‌های دایره‌ای شکل هم آینه‌های مستطیلی شکل. همین موضوع باعث میشه که این مدل آینه یکی از بهترین گزینه‌ها به عنوان آینه قدی لامپی برای استفاده توی محیط‌های کاری و یا محیط‌ خونه بشه. این آینه رو هم میشه به صورت دیواری سفارش داد هم به صورت ایستاده اما از نظر شخص من ظاهر این آینه وقتی که روی دیوار قرار می‌گیره خیلی جذاب‌تر از زمانیه که ایستاده باشه.

آینه بیضی ساده

آینه لامپی قدی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشه

 • شفاف باشه
 • لامپ‌های باکیفیت داشته باشه
 • زیبا باشه
 • برای جابه جایی راحت باشه

باید شفاف باشه

آینه‌های لامپی قدی باید صاف و شفاف باشن. چرا که از این آینه‌های لامپی در مکان‌های مخصوص و مهم استفاده می‌شه. از این آینه برای گریم کردن تئاتر و سینما استفاده می‌شه و باید نور مناسب به روی کسی که در روبروی اون قرار گرفته بیافته. تمامی آینه‌هایی که در کارگاه آینه‌ها تولید می‌شه کیفیت بالایی داره و بسیار شفافه.

باید لامپ‌ها طول عمر زیادی داشته باشن

لامپ‌های استفاده شده برای آینه‌های لامپ دار قدی خیلی باکیفیت هستن. اونا دارای عمر طولانی هستن و مثل لامپ‌های دیگه نیستن زیرا تعداد دفعات خاموش روشن شدن در این لامپ‌ها از عمر اونا کم نمی‌کنه و فقط مجموع ساعاتی که این لامپ ها روشن هستن مهمه. چراغ‌های استفاده شده برای تولید آینه‌های لامپ دار دارای گارانتی می‌باشن و اگر این لامپ‌ها بسوزن به صورت رایگان می‌تونین این لامپ‌ها رو تعویض کنین.

آینه لامپی قدی

لامپ‌ها باید نور کافی داشته باشن

لامپ‌های ال ای دی نسبت به بقیه لامپ‌ها خیلی پرنورتر هستن و درجه نور لامپ های ال ای دی رو می‌شه کم و زیاد کرد و به اندازه‌ای که نیاز هست اونا رو تنظیم کرد. مدل لامپ‌های ال ای دی مثل لامپ‌های قدیمی نیست و همون لحظه که روشن می‌شه نور زیادی داره و نیازی نیست تا این لامپ‌ها گرم بشه و دقایقی از روشن شدن اونا بگذره.

زیبا باشه

آینه‌های لامپی قدی و تمامی آینه هایی که در کارگاه تولید می‌شن از به روزترین و جدیدترین دستگاه ها برای ساخت اونا استفاده می‌شه. آینه های تولیدشده در کارگاه بسیار زیبا و به روز هستن.

به راحتی اونا رو جابه‌جا کرد

آینه لامپی قدی به دلیل اینکه در سایز های بزرگ تولید می‌شن و وزن زیادی هم دارن. به تنهایی نمی‌شه این آینه‌ها رو جابه جا کرد و دکور رو تغییر داد. برای این که شما راحت باشین و به راحتی بتونین اونا رو جابه جا کنین بنا به درخواست و نظر شما برای اونا چرخ تعبیه می‌کنیم.

آینه لامپی قدی
آینه قدی

انواع آینه نوری قدب

 • آینه بک‌لایت
 • آینه لامپی یا هالیوودی
 • آینه نور نواری

آینه لامپی قدی بک لایت

آینه لامپی قدی بک‌لایت بسیار خاص و زیبا هست. این آینه ها در عین سادگی که دارن نور مخفی در پشت آینه هم دارن که باعث می‌شه نور مثل یک هاله زیبا به دور تا دور آینه بتابه. این نور باعث می‌شه تا فضای شما روشن‌تر بشه علاوه بر اون می‌توان نورهای رنگی در پشت آینه نصب کرد.

لامپ ها نورهای رنگی مختلفی دارن و شما هر رنگ نور رو که بخواید روشن می‌کنین. آینه بک لایت رو به چند روش می‌توان خاموش و روشن کرد روش اول با کمک ریموت هست. روش دوم به صورت لمسی یا تاچ و در روش سوم نور طرح های بک لایت رو به صورت حسگری می‌شه روشن خاموش کرد و یا حتی با این روش می‌شه درجه نور رو کم کرد و یا اونو زیاد کرد.

آینه لامپی قدی

آینه لامپی قدی هالیوودی

بعضی مکان‌ها به آینه های هالیوودی نیاز دارن. چرا که این آینه ها هم نور کافی دارن و هم زیبا هستن. اکثر بلاگرها یا مزون دارها و آرایشگرها از این آینه یک یا چند عدد دارن. زیرا نیاز یک کار تخصصی رو تأمین می‌کنن. می‌توان لامپ های آینه های هالیوودی رو به صورت یکی در میان آفتابی و مهتابی نصب نمود و فقط رنگ آفتابی و یا رنگ مهتابی اونو روشن کرد.

لامپ‌های آینه‌های هالیوودی رو به صورت توکار نصب می‌کنیم و با درخواست شما می‌توان اونو روکار نصب کرد. آینه‌هایی که به صورت تو کار هستن عمر بیشتری نسبت به آینه های روکار دارن زیرا در معرض ضربه قرار نمی‌گیرن. با کمک یک ریموت می‌توان درجه نور لامپ‌های ال ای دی رو کم و زیاد کرد. این آینه ها رو می‌شه با قاب و بدون قاب نصب و تولید کرد و لامپ ها رو روی قاب و روی آینه تعبیه کرد.

آینه لامپی قدی

آینه لامپی قدی خاص

 • آینه دوطرفه
 • آینه هوشمند
 • آینه ثابت و متحرک

آینه لامپی قدی دوطرفه

طراحان کمپانی آینه‌ها برای کسانی که دارای یک سالن آرایش کوچک و یا مزون های کوچک هستن و نیاز به آینه‌های زیادی دارن فکری اندیشیده و طراحی خاصی کردن. اون هم اینکه آینه لامپی قدی رو به صورت دو طرف طراحی کردن.
از این آینه می‌توان دو نفر به صورت هم‌زمان استفاده کنن. مزون و آرایشگاه‌هایی که مشتری‌های زیادی دارن این آینه بسیار پرکاربرد هست زیرا مشتری منتظر نمی‌مونه تا اتاق پرو و یا یک آینه خالی بشه و در روبروی اون قرار بگیرن.

آینه لامپی قدی
آینه قدی

آینه لامپی قدی هوشمند

این نوع آینه لامپی قدی، قابلیت وصل شدن به گوشی همراه رو داره و با استفاده از موبایل خودتون می‌تونین میزان نور، رنگ لامپ آینه‌ها رو تنظیم کنین. حتی این آینه قابلیت این رو داره که با گوشی خودتون آهنگ مورد علاقه‌تون رو از طریق آینه پخش کنین. در این آینه با صفحه‌ای که روی آینه کار شده می‌تونین ساعت، تاریخ و دمای هوا رو از روی آینه بخونین. در حال حاضر این نوع آینه ها طرفدار زیادی رو جلب کرده و بازار خوبی رو به خودش اختصاص داده. آینه لامپی قدی رو می‌شه در مزون‌ها و یا اتاق‌های گریم مخصوص استفاده کرد.

آینه لامپی قدی ثابت و متحرک

کارگاه آینه‌ها قابلیت این رو داره که بنا به درخواست و نیاز شما آینه لامپی قدی متحرک و یا ثابت تولید کنه. برای متحرک کردن آینه قدی لامپی،چرخ هایی در زیر آینه قرار داده می‌شه، . این چرخ ها در زیر آینه ترمز هم دارن که به راحتی آینه‌تون رو در هرجایی از محل کارتون ثابت نگه دارین و در مواقع نیاز به راحتی جا به جا کنین. هر طرحی که می‌خواین رو می‌تونیم تولیدی کنیم حتی آینه‌هایی که در سایت‌های خارجی مانند آمازون دیدین و پسندیدین.

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ