آینه مستطیل نوری

آینه قدی برای آرایشگاه

تو که نمی‌خوای مشتریت رو از دست بدی می‌خوای؟ پس یه نگاه شرلوک هلمزی بنداز ببین اگه تو جای مشتریت بودی چه حسی بهت می‌داد بری جایی که یه آینه قدی برای آرایشگاه نذاشته و بعد تموم شدن کارت نمی‌تونی سراسری نگاه کنی ببینی همه چیز خوبه یا نه! نصف عروسا ببین آرایشگاهت آینه قدی نداره یا قدیمی و داغونه کلا کنسلت می‌کنن!

حق هم دارن عزیزم قراره چندین ساعت جلوی اون آینه بشینن معلومه اگه آینه‌ات قدیمی و داغون باشه فکر می‌کنن غیر حرفه‌ای هستی. آرایشگری که به آرایشگاهش و فضای آرایشگاهش اهمیت نمیده ، به حرفه‌اش هم اهمیت نمیده! شایدم کارش خوب و نیست مشتری نداره برای همین پول نمیده عوضش کنه… اگه نمی‌خوای مشتریت از این نگاه‌ها بهت داشته باشه باهام بیا.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه قدی برای آرایشگاه

ضرورت آینه قدی برای آرایشگاه چیه

آینه قدی آرایشگاهی آینه‌ای هست که به هر کسی دید کاملی از خودش رو میده. مشتریت با هر قد و اندامی که باشه و جلوی آینه قدی قرار بگیره، می‌تونه خودش رو کامل در آینه ببینه و البته این حق طبیعیش هم هست! بنابراین وجود همچین آینه‌ای برای هر آرایشگاهی ضروری هست. چون در آرایشگاه خدمات مختلف زیبایی ارائه میشه، مثل میکاپ و شینیون که مخصوصا عروس‌ها بعد از انجام این‌ها قطعا نیاز به آینه‌ای دارن که بتونه به عروس یه دید درست حسابی از خودش رو بده.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه مدرن سالنی

همچنین آینه وقتی در فضایی قرار بگیره، به خاطر انعکاس و بازتابی که در اون رخ میده باعث میشه تا فضا بزرگ‌تر و روشن‌تر از چیزی که هست به نظر برسه. در آرایشگاه هم که از چندین آینه استفاده میشه، وقتی این آینه‌ها قدی هم باشن قطعا تاثیر بیشتری رو روی دلباز نشون دادن فضای آرایشگاهت دارن. اما برای انتخاب آینه قدی سالن می‌تونی انتخاب‌های بسیار مختلفی داشته باشی.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه چراغی

معرفی و شناخت ویژگی‌های انواع آینه قدی برای آرایشگاه

در دنیای مدرن امروزی، آینه قدی برای آرایشگاه هم بهتره که حتما آینه مدرن و بروزی باشه. چون جایی که خودش مدعی برای ارائه خدمات زیبایی اون هم به طور حرفه‌ای هست، باید خودش هم از ظاهر و دکوراسیون زیبایی برخوردار باشه. درواقع یکی از مواردی که توجه مشتری‌ها رو به خودش جلب می‌کنه، همین چیدمان و طراحی داخلی هست. فضایی که برای آرایشگاهت ایجاد می‌کنی، امضایی برای کارته که نشون میده درکت از زیبایی به چه صورت هست.

البته تنوع آینه قدی زیاده و باید یه گزینه‌ای رو انتخاب کنی که هم برای استفاده توی آرایشگاه مناسب باشه و آینه مخصوص میکاپ باشه هم به دکورت بخوره و هم متناسب با نور آرایشگاهت باشه. تازه از نظر بودجه هم باید برات متناسب باشه. خلاصه هزارتا چیز هست که بهش دقت کنی اما نگران نباش من دونه دونه آینه‌هارو برات توضیح میدم و بهت می‌گم کدومشون مناسبته، غمت نباشه رفیق.

انواع آینه قدی برای آرایشگاه

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه قدی آرایشگاه (این مدل مخصوص میکاپ نیست چون نور نداره)
  • آینه هالیوودی آرایشگاه
  • آینه قدی برای آرایشگاه بک‌لایت
  • آینه قدی با نور نواری

آینه لامپی با هالیوودی

یک نوع آینه قدی برای آرایشگاه که می‌تونه خیلی مناسب باشه، آینه لامپی هستش. در این آینه از تعدادی لامپ LED استفاده میشه. نحوه کارکرد این لامپ‌ها برای آینه به این صورته که روی خود آینه و با فاصله مناسبی قرار داده میشن. تا وقتی که این لامپ‌ها روشن بشن، بتونن روشنایی خیلی خوبی رو برای آینه فراهم کنن. این روشنایی به صورتی هست که با قرار گرفتن جلوی آینه، می‌تونی تصویر کاملا واضح و روشنی رو از خودت و مشترت در آینه داشته باشی.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه لامپ‌دار آرایشگاهی

آینه لامپی برای آرایشگاه با توجه مشخصات و ویژگی‌هایی که داره می‌تونه بهترین انتخاب ممکن محسوب بشه. چون با این آینه دید کاملی رو روی مشتری قشنگت داری. با قرار گرفتن مشتری روبه‌روی این آینه، نور لامپ‌ها کمک می‌کنه که شما کاملا وتضحی رو داشته باشی و این موضوع موجب میشه تا دقت و تمرکز بالایی هم براتون فراهم بشه.

آینه قدی بک‌لایت برای آرایشگاه

اما آینه بعدی که می‌خوام بهت به‌عنوان آینه قدی برای آرایشگاه معرفی کنم، آینه نوری بک‌لایت هستش. آینه نوری هم دقیقا در اون از لامپ LED استفاده شده. اما شکل این لامپی که در آینه نوری استفاده میشه و همینطور نحوه قرارگیری اون با آینه لامپی متفاوت هستش. لامپی نواری شکل و با ضخامت کم برای انواع آینه نوری آرایشگاه استفاده میشه که این لامپ پشت آینه قرار داده میشه. بنابراین نوری هم که ایجاد می‌کنه، از اطراف هست و حالت مخفی و ملایمی رو داره.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه نوری سالن زیبایی

نور ایجاد شده خیلی عالی اطراف خودش رو روشن می‌کنه و درواقع بهت دید کاملا بازی رو روی کارت میده. آینه نوری و همین‌طور آینه لامپی با توجه به نورپردازی خیلی درست و اصولی که دارن می‌تونن برای آرایشگاه ایده‌آل باشن. نور فاکتور خیلی مهمی برای انجام کارهای زیبایی و آرایش هست که در این آینه‌ها خیلی به این موضوع توجه شده که بتونن نور مورد نیاز رو به بهترین نحو فراهم کنن. همین ویژگی مهم این آینه‌ها هم هست که اون‌ها رو به آینه‌ای خاص و مورد توجه تبدیل کرده و موجب شده تا در آرایشگاه‌های مدرن و امروزی حتما مورد استفاده قرار بگیرن.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه نوردار مدرن

آینه با نور نواری بهتره یا بک‌لایت یا هالیوودی ؟

به چندتا چیز بستگی داره مثلا سبک دکوراسیون آرایشگاهت. اگه بیشتر سبک دکورت مدرن باشه آینه با نور نواری و آینه بک لایت گزینه‌های بهتری هستن برات و اگه سبک دکورت بیشتر کلاسیکه آینه هالیوودی برات گزینه‌ی مناسب‌تریه. هرچند شکلی که براش انتخاب می‌کنی خیلی تاثیر داره مثلا اگه دفرمه باشه هر سه تا مدل به دکور مدرن میان و اگه شکل گنبدی باشه بهرحال با سبک کلاسیک و سنتی همخونی داره

مورد بعدی که مهم‌تره ، نور آرایشگاهته. اگه آرایشگاهت پنجره زیاد داره یا نور غیر طبیعی زیادی استفاده کردی آینه بک‌لایت و هالیوودیو نور نواری برات مناسبن‌ همشون.. اما اگه نور آرایشگاهت خیلی زیاد نیست بهتره از آینه نور نواری و هالیوودی استفاده کنی که در مقابل آینه قرار داره و نورشون زیاده. نور آینه بک‌لایت زیادی سافته و با اینکه میشه نورش رو تنظیم کرد و زیاد کرد بازم چون از پشت آینه پخش میشه خیلی نیازت رو برطرف نمی‌کنه.

اما آینه قدی برای آرایشگاه به چه صورت‌هایی می‌تونه مورد استفاده قرار بگیره

هر طراحی فضا و سلیقه شخصی که داشته باشی می‌تونی آینه موردنظر خودت رو انتخاب کنی. و این چیزی هست که در گذشته امکان‌پذیر نبود و مجبور به استفاده از فقط یک نوع آینه برای هر جایی بودی. اما امروزه خود این آینه‌های مدرنی که معرفی شدن می‌تونن به شکل‌های بسیار مختلفی به کار برده بشن.

آینه قدی برای آرایشگاه با نصب دیواری

. آینه قدی برای آرایشگاه رو به صورت دیواری میشه به کار بردش. آینه دیواری همیشه از گذشته رایج بوده و به دلیل مزایای قابل توجهی که داره، هنوز هم خیلی مورد استفاده قرار می‌گیره. از جمله این که نصب خیلی راحتی داره و راحت می‌تونی آینه رو به دیوار نصب کنی و در جای کاملا ثابتی قرار بگیره. همچنین آینه دیواری آرایشگاه جای خاصی رو از فضای آرایشگاهت نمی‌گیره. بنابراین از تمام فضایی که داری می‌تونی نهایت بهره‌مندی رو ببری.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه دیواری آرایشگاه

. حالت دیگه‌ای که آینه قدی برای آرایشگاه می‌تونه مورد استفاده قرار بگیره، با استفاده از پایه هست. در این صورت آینه حالت ایستاده داره و از مزایای خاص خودش برخورداره. آینه ایستاده دیگه کاملا ثابت نیست و شما می‌تونین اگر زمانی به آینه نیاز داشتین، اون رو جابه‌جا کنین. این جابه‌جایی می‌تونه برای تغییر دکوراسیون هم باشه تا تنوعی در فضای شما هم ایجاد بشه.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه قاب‌دار

. آینه قدی برای آرایشگاه به صورت دوطرفه هم امکان استفاده داره. آینه دوطرفه آینه‌ای بسیار خاص و کاربردی هستش که از هر دو سمت خودش امکان استفاده به شما رو اون هم به طور همزمان میده. با این آینه شما می‌تونین از مشتری‌های بیشتری در فضای خودتون پذیرایی کنین. و در نهایت هم از تمام فضایی که دارین، می‌تونین نهایت بهره‌مندی رو داشته باشین.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه دوطرفه قدی

آینه قدی برای آرایشگاه رو چرا به کارگاه تولیدی آینه سفارش بدین

کارگاه تولیدی آینه تولیدکننده انواع آینه قدی برای آرایشگاه و هر نوع آینه دیگه‌ای هست. تمام آینه‌هایی که در این کارگاه تولید میشن از استاندارد و کیفیت بالایی برخوردارن که می‌تونن با نمونه‌های خارجی رقابت کنن. همچنین آینه‌ها رو ما خودمون مستقیما به فروش می‌رسونیم و همین موضوع باعث شده تا آینه‌ها قیمت خیلی مناسبی هم داشته باشن.

آینه قدی برای آرایشگاه
آینه قدی برای آرایشگاه

در کنار کیفیت بالا و قیمت مناسبی که آینه‌های تولیدی این مجموعه دارا هستن، می‌تونین با خرید آینه از این مجموعه از ضمانت بدون قید و شرط و گارانتی یکساله هم بهره‌مند بشین. این ضمانت به این صورته که اگر هر مشکلی هم برای آینه به وجود بیادش، ما تماما رایگان مشکل به وجود اومده رو حل می‌کنیم. مثلا اگر لامپ آینه بسوزه یا لمس اون دچار اختلال بشه، ما رایگان این لامپ رو تعویض می‌کنیم و یا اختلال رو برطرف می‌کنیم. با وجود همه این موارد، ضمانت مرجوعی هم داریم تا اگر آینه موردپسندتون نبود، امکان مرجوعش براتون فراهم بشه.

شماره‌ تماس کارگاه تولیدی 09357015855 هست که می‌تونین برای ثبت سفارش آینه موردنظر خودتون از طریق همین شماره اقدام کنین. همچنین آدرس کارگاه آینه‌ها هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ